Fiyat
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Siyah Nokta Temizleme

" araması için 937 sonuç listeleniyor

Siyah Nokta Temizleme

Her Cilde Uygun Siyah Nokta Temizleme Ürünleri

Cilt bakımı yapmak ve estetik görünmek herkes için oldukça önemlidir. Estetik bir görünüme sahip olan kişiler kendilerini hem daha iyi hisseder hem de daha sağlıklı olurlar. Güzel ve hoş görünmek için yapılan makyajın tam anlamıyla profesyonel durması için de sağlıklı bir görünüme sahip olunması gerekir. Siyah nokta sorunu cilt problemlerinin en sık karşılaşılan türüdür. Bu sorun genellikle yüzün merkezi olarak bilinen T bölgesi, burun çevresi ve çenede ortaya çıkar. Bu bölgelere ek olarak göğüs, kol, sırt ve ense bölgelerinde de görülebilir. Erkeklerde ve kadınlarda oldukça sırt karşılaşılan bir sorundur. Genel olarak yüze bakıldığı anda fark edilmeleri oldukça kolaydır. Siyah renkte ve hafif kabarık bir biçimde görünür. Koyu renkleri ve gözeneklere tam anlamıyla yerleşmeleri nedeniyle aslında kişilerde mutsuzluğa da yol açabilir. Fakat etkili siyah nokta temizleme yöntemleri ve araçları kullanıldığı takdirde bu sorundan kurtulmak mümkündür. Tam anlamıyla bu cilt sorununun neden oluştuğunu ve yok etmek için nasıl mücadeleye girişmeniz gerektiğini öğrendiğiniz takdirde kurtulmanız kolay olur. Bu sorunların kökeninde iltihap yoktur. Bu nedenle dokunulduğunda ağrı hissi oluşmaz. Fakat görünümleri ve estetik durmamaları nedeniyle pek çok kişi bu sorundan muzdariptir. Bu sorun bazen aknelerle birlikte bazen de tek başına ortaya çıkar. Siyah nokta giderici ürünler ya da aparatlar kullanılmadığı zaman ağrılı ve iltihaplı sivilceye dönme riski de vardır. Bu nedenle gerek dermatolojik ürünlerle gerekse çeşitli aparatlarla düzenli olarak yıkanması gerekir. Yüzün bakımlı görünmesi için aydınlık olması gerekir. Sorun vücutta ya da yüzde fazla sebumun birikmesi, çeşitli etkenlerin yarattığı kirlilik ve makyaj kalıntılarının tam anlamıyla derinlemesine arındırılmadığı durumlarda ortaya çıkar. Gözenekleri tam anlamıyla arındırmak oldukça önemlidir. Siyah nokta temizleme ürünleri oldukça çeşitlidir. Bu ürünler sorundan kurtulmanız için özel formüle sahip olarak üretilir. Bu sorunu ortadan kaldırabileceğiniz kaliteli ürünlere ve aparatlara Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Her Cilde Uygun Siyah Nokta Temizleme Ürünleri

Siyah nokta temizleme yöntemleri oldukça çeşitlidir. Dilerseniz çeşitli arındırıcı kozmetik ürünleri, dilerseniz de çeşitli maskeleri kullanabilirsiniz. Siyah nokta temizleme maskesi farklı müşterilerin cilt tiplerine uygun olarak üretilir. Maskeler cilt gözeneklerinde bulunan kiri, yağı ve sebumu derinlemesine arındırmak amacıyla üretilir. Hassas ciltler için siyah nokta temizleme amacıyla üretilen çeşitli maskeler vardır. Bazı kişilerde maske ya da kozmetik ürünü kullanımı sonucunda sivilcelenme, kızarma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Hassas ciltler için özel formülle üretilen maskeler ve kozmetik malzemeler mevcuttur. Ürünler müşterilerin beklentilerine cevap veren alternatiflere sahiptir. Aydınlık ve arınmış görünüm sağlayan maskeler, müşterilerin beğenisini kazanır. İstenilen görünüme ulaşmak için gerekli bakımları düzenli bir şekilde yapmak gerekir. Düzenli bir şekilde kullanılan maskelerin sonucunda cildinizdeki bu sorunların azaldığına tanık olabilirsiniz. Sebum ciltteki yağdır. Bu yağ yüzünüzün ve vücudunuzun daha yumuşak bir yapıya sahip olmasını sağlar. Ölü cilt hücreleri ve çeşitli etkenlerden dolayı oluşan yağlar gözeneklerde birikir. Havaya maruz kalan bu gözeneklerde de siyah nokta oluşumu meydana gelir. Bakım rutininin düzenli bir şekilde sürdürülmesi ve uygun kozmetik malzemeler seçilerek temizleme işleminin yapılması büyük önem taşır. Cildin arınmış bir halde kalması, makyajın temizlenmesi ve günlük bakımın yapılması oldukça etkili olan yöntemlerin başında gelir. Bu şekilde düzenli bakımını yapan kişilerin yüzü oldukça aydınlık ve parlak bir görünüme kavuşur. Özellikle yüz sosyal yaşamda da ilk göze çarpan kısım olduğu için bakımlı görünmesi oldukça önemlidir. Parlak ve canlı bir görünüm kişilerin sosyal yaşamını da etkiler. Siyah nokta gözenek temizleme yapıldığı durumda kolayca ortadan kalkabilecek bir sorundur. Bu temizlik çeşitli malzemeler kullanılarak yapılabilir. Ürünler cildin bütünlüğünü bozmadan aynı zamanda hassasiyet de yaratmadan arınmasına yardımcı olur. Akne türlerini sıkma yöntemi halk arasında tercih edilen yöntemler arasında olsa da kesinlikle yanlıştır ve uygulanmaması gerekir. Çünkü sıkma sonucunda bu sorunun çoğalması ya da daha fazla gözeneklerin tıkanması gibi istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir. Buna ek olarak yüzeyde çeşitli çukurlaşmaların meydana gelmesi, tırnak izinin yüzeye yerleşmesi gibi istenmeyen sonuçlar da ortaya çıkabilir. Doğal siyah nokta temizleme malzemeleri, kimyasal içerikleri kullanmayı tercih etmeyen müşteriler tarafından güvenle kullanılabilir. Doğal içerikli seçenekler bitkisel malzemelerden üretilir. Gerçek bir arınma için doğal malzemelere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Birçok marka, bitkisel kaynaklı çeşitlerini müşterilerine sunar. Markalar müşterilerin cilt tiplerine uygun farklı içerikler üretirler. Size hitap eden ürünü bulduğunuzda ve düzenli kullanım uyguladığınızda cildinizi arındırabilir, doğal ve genç bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Çeşitli Aparatlarla Siyah Noktalardan Kurtulmak Mümkün

Çeşitli Aparatlarla Siyah Noktalardan Kurtulmak Mümkün

Bu sorundan kurtulmak için çeşitli markalar farklı ürünler tasarlar. Vakumlu siyah nokta temizleme aleti de oldukça sık kullanılır. Bu aletler, kullanan kişilerin cildine hasar vermeden derinlemesine arınma sağlar. Buna ek olarak da yüzde ve vücutta var olan ölü hücreleri temizler ve ortadan kaldırır. Bazı siyah noktalar cilt yüzeyine tam anlamıyla yerleşir. Maske kullanımı, peeling yapımı ya da satın alınan çeşitli dermatolojik malzemeler fayda etmez. Bu alet tam anlamıyla inatçı sorunlar için özel olarak tasarlanarak müşterilere sunulur. Oldukça küçük bir boyuta sahip olan bu alet; gözeneklerde var olan artıkları, yağı ve kiri emer. Aleti kullanırken tam anlamıyla vakumlama işleminin gerçekleşmiş olması gerekir. Aksi durumda alacağınız verim düşer. Vakumlama işleminin de tam olarak oluşması için yeterli bir sürtünme ortamının sağlanması gerekir. Burada özen gösterilmesi gereken önemli bir unsur vardır. Siyah nokta temizleme aleti kullanılırken ayarına dikkat edilmelidir. Eğer çok güçlü bir derecede vakumlama yapılıyorsa; ciltte morarma, tahriş gibi sorunlar meydana gelebilir. Buna ek olarak yine fazla güç kullanımıyla birlikte cilt yüzeyinde var olan kan damarları da ortaya çıkabilir. Bu gibi sorunlar yaşamamak için gücü artırmamak ve narin davranmak gerekir. Herkes gözeneklerinin derin katmanlarına kadar inen bu noktalardan kurtulmak ister. Bu sorunu siyah nokta temizleme cihazı kullanımıyla ortadan kaldırmanız mümkündür. Vakumlama aletinin kullanımının yanı sıra düzenli bakım ve arındırmanın da yapılması şarttır. Bu düzeni sürdürdüğünüz takdirde hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Her cilt tipine uygun olan siyah nokta temizleme makinesi özellikle duş sonrasında kullanılmalıdır. Duş sonrası sıcak su ve buharın etkisiyle gözeneklerde genişleme meydana gelir. Bu gözeneklerin vakumlama işlemi yapıldığında kirlerden arınması daha kolay hale gelir. Bu cihazın sunduğu performansı değerlendiren müşterilerin siyah nokta temizleme yorumları Trendyol tarafından müşterilerin okuması için paylaşılır. Yorumları inceleyerek müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Bu cihaz ve çok daha fazlasına Trendyol’dan uygun fiyat seçenekleriyle ulaşmanız mümkündür.

Derinlemesine Temizlikle Gelen Başarılı Sonuçlar

Derinlemesine Temizlikle Gelen Başarılı Sonuçlar

Siyah noktaların azalması ve zamanla yok olması için yapılması gereken bazı uygulamalar vardır. Bu uygulamaların en başında cildi kirlerden arındırmak gelir. Siyah nokta temizleme jeli kullanarak gözeneklerinizi arındırmanız mümkündür. Özellikle her sabah uyandığınızda ve akşam yatmadan önce cilt tipinize uygun olan jellerle cildinizi yıkamanız tavsiye edilir. Günde iki defa yıkamanız uygundur. Daha fazla yıkama sonucunda yüzünüz tahriş olabilir. Bazı ürünlerin içeriği özel olarak sorun oluşumunu engelleyici bileşenleri kapsar. Bu tarz ürünleri kullandığınızda daha çok verim almanız da mümkündür. Buna ek olarak kullandığınız nemlendiricilerin ve makyaj malzemelerinin de içeriğinin yağlı olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda serum ya da yağ gibi bir kozmetik ürünüyle cilt bakımınızı destekliyorsanız, kullanımını en aza indirmeniz önerilir. Cilt bakımı siyah nokta temizleme konusunda gerçekten oldukça önemli bir adımdır. Bunun yanı sıra özellikle çene, burun ve T bölgesinde peeling ürünleri uygulaması tavsiye edilir. Bu uygulama sayesinde var olan ölü derilerden cildinizi kolayca arındırabilirsiniz. Gözenekler de derinlemesine temizlenmiş olur. Siyah nokta temizleme fırçası peeling konusunda oldukça etkili olan ürünlerin başında gelir. Tahriş etmeden arındıran fırçalar bu bölgelerde oluşan pürüzlü yüzeyi de ortadan kaldırır. Yüzünüzü kadifemsi görünüme kavuşturabilecek bu ürünler sorun oluşumunu azalttığı için oldukça tavsiye edilir. Bunun yanı sıra yastık kılıflarınızı da sık sık değiştirmeniz önerilir. Bu değişikliğin yapılması cildinizin temizliğinin, canlılığının ve bakımlı görünümünün sürdürülmesinde oldukça etkili bir rol oynar. Yüzünüz kirli ve yağlı olduğunda yastık kılıfınızda artıklar kalabilir. Bu kılıfın değiştirilmeden üst üste kullanılması yüz ve vücut zemininde çeşitli bakterilerin oluşmasında rol oynar. Yüzünüzü ve vücudunuzu temizleyebileceğiniz pek çok farklı ürüne Trendyol’dan ulaşmanız mümkündür.

Farklı Ürünler Kullanarak Siyah Noktalara Elveda

Farklı Ürünler Kullanarak Siyah Noktalara Elveda

Cildin aşırı yağlanması sonucunda vücudun farklı yerlerinde çeşitli sorunlar oluşabilir. Cilt zemininde oluşan kir ve yağ sonucu daha görünür hale gelen bu cilt sorunu zamanla can sıkıcı bir hal alabilir. Siyah nokta temizleme bantları bu sorundan kurtulmanız için oldukça popüler ürünler arasındadır. Özellikle burun siyah nokta temizleme konusunda bu bantlar oldukça etkili sonuçlar almanızı sağlar. Kısıtlı zaman diliminde özel bir gün ya da davet için hazırlanmanız gerekebilir. Bu özel gün için eşsiz ve göz alıcı bir görünüme sahip olmak isteyebilirsiniz. Kısa sürede daha canlı, parlak ve bakımlı bir görünüme kavuşmak isteyen kişiler rahatlıkla bu ürünleri kullanabilir. Genel olarak banyo yaptıktan sonra açılan gözeneklerin arınması oldukça kolay hale gelir. Bantların duş aldıktan sonra kullanılması etkili sonuç almanızı sağlar. Erkek siyah nokta temizleme ürünü olarak da kullanabileceğiniz bu bantlar özellikle ergenlik döneminde oldukça büyük destekçiniz haline gelir. Bu ürünler içerisinde farklı etken maddeler bulundurur. Bu etken maddelerin yardımıyla gözenekler derinlemesine temizlenir. Bu sayede de etkili bir sonuç almanız olası hale gelir. Özellikle bakım rutininize eklemeniz gereken ürünlerden bir diğeri ise siyah nokta temizleme tonik çeşitleridir. Tonikler yağlı, karma ve kuru cilde sahip kişilere uygun alternatifler sunar. Bu ürünler özellikle günlük kullanıma uygundur. Gün içerisinde gerek makyaj temizleme sonrası gerekse de yüzünüzde oluşabilecek günlük kiri arındırmak amacıyla kullanılır. Ürünler gözenekleri arındırırken aynı zamanda da gözenek sıkılaştırıcı ve kapatıcı özellik göstermesi nedeniyle tavsiye edilir. Tonik kullanımı öncesinde de çeşitli jel ve peeling malzemelerini siyah nokta temizleme aparatı ile beraber kullanabilirsiniz. Gerekli aparatlara ve temizleme ürünlerine Trendyol’da ulaşabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Temiz Görünen Bir Cilt Herkesin Hakkı

Temiz Görünen Bir Cilt Herkesin Hakkı

Cildinizde oluşan bu noktaların özellikle duş ve buhar banyosu sonrası arınması daha kolaylaşır. Özellikle buhar gözeneklerin daha belirgin bir hal almasını sağlar. Böyle anlarda siyah nokta temizleme çubuğu kullanarak pratik bir şekilde bu sorunları ortadan kaldırmanız mümkündür. Özellikle yağlı tipe sahip kişilerde sık sık görülen bu sorun için iğneli siyah nokta temizleme yöntemi de kullanılır. Tırnaklarınız yardımıyla sıkarak siyah noktaları yok etmeye çalışmak oldukça yanlış bir yöntemdir. Bu nedenle de iğneli olan bu ürünler tırnakla sıkma uygulamasının önüne geçmek amacıyla üretilir. Genel olarak çift yönlü olarak tasarlanır. Paslanmaz çelik materyalden üretilen bu ürünler cildinizin daha bakımlı ve temiz bir görünümüne sahip olmasını sağlar. Çift taraflı olan ürünlerin halka tarafıyla var olan noktalarınızı sıkmalısınız. Diğer tarafı ise sivilcelerin temizlenmesi için kullanılır. Halka tarafı tam anlamıyla orta kısmına yerleştirilerek kullanılır. Ürün ritmik hareketlerle aşağı ve yukarı doğru oynatılmalı, hafif baskı uygulanmalıdır. Aşırı baskı uygulamamak gerekir. Bu işlem sonrası halka kısım altındaki deriden yağ tabakası dışarı çıkar. Bu cildin siyah noktadan arındığına işarettir. Bu kısmı yine çeşitli ürünlerle arındırmanız önerilir. Diğer kısmı ise sivilcelerden kurtulmanızı sağlar. Sivilceleriniz üzerinde minik bir delik açarak, içerisindeki iltihabı çıkarmanızı sağlayan bu ürün sayesinde cilt tabanındaki kirler dışarı atılır. Siyah nokta temizleme kremi de pürüzsüz ve bakımlı bir cilde kavuşmanız için üretilen ürün seçeneklerinden biridir. Bu ürünleri kullandığınız andan itibaren siyah noktalarınızda azalma başlayacaktır. Buna ek olarak satın alacağınız her türlü üründen ancak düzenli kullanım sonrasında verim alacağınızı ve bunun sonucunda da sorununuzun ortadan kalkmasının mümkün olacağını unutmamanız gerekir. Farklı ürün çeşitlerine Trendyol’dan ulaşarak satın alabilir, pürüzsüz ve temiz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Siyah Nokta Temizleme Fiyatları

Siyah Nokta Temizleme Fiyatları

Siyah nokta temizleme fiyatları seçilen yönteme göre değişiklik gösterir. Müşteriler için farklı fiyat alternatifine sahip olan cihazlar ya da cilt bakım ürünleri mevcuttur. Herkes sağlıklı ve daha iyi görünen bir cilde kavuşmak için kendi bütçesine uygun olan bu seçenekler arasından rahatlıkla seçimini yapabilir. Bu malzemeleri satın aldığınızda güzellik salonlarına para vermenize gerek kalmaz. Siyah nokta temizleme önerileri arasında bulunan pek çok malzemeyi düzenli olarak kullandığınızda sorununuzun ortadan kalktığına tanık olabilirsiniz. Burada önemli olan konu cilt tipinize ve sorununuza uygun olan doğru malzemeyi seçmektir. Bu sorun çok fazla yağlı besin tüketildiğinde ortaya çıkabilir. Özellikle karbonhidrat tüketimi tetikleyici rol oynar. Buna bağlı olarak süt ve süt besinlerinin aşırı tüketimi de aynı soruna yol açabilir. Cilt derisi tam anlamıyla arındırılmadığında yüzeyde bakteriler birikir. Bunun sonucunda da yine çeşitli sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Buna bağlı olarak stres, regl dönemleri ya da çeşitli hormonal değişiklikler de yüzünüzün ya da vücudunuzun çeşitli tepkiler vermesine neden olabilir. Farklı markalar müşterilerinin bu sorunlardan kurtulması için çeşitli alternatifler sunar. Satın alabileceğiniz siyah nokta temizleme seti sayesinde söz konusu sorunlardan kolayca kurtulmanız mümkündür. Bu setler farklı kozmetik malzemeler içerebilir. Setlerin içeriğini siz de belirleyebilirsiniz. Bu belirleme işlemini yaparken dikkat etmeniz gereken konu cilt tipiniz ve sorununuzun durumudur. Büyük siyah nokta temizleme işlemi oldukça zorludur. Bu nedenle de çok derine inen kirler için daha profesyonel malzemeler tercih etmeniz gerekir. Fakat daha yüzeye yakın bir yere konumlanan kirler için siyah nokta temizleme suyu gibi ürünleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seçiminizi yaparken belirleyici olacak konu aslında sorununuzun büyüklüğüdür. Trendyol daha sağlıklı bir görünüme kavuşmanız için çeşitli alternatifler sunar. Bu alternatifler arasından size hitap eden seçeneği güvenle satın alabilirsiniz. Sorununuza çözüm getirebilecek ürünleri favori listenize ekleyerek Trendyol’un düzenlediği kampanya dönemlerinden anında haberdar olabilir, indirim fırsatlarından yararlanarak çok daha cazip fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Siyah Nokta Temizleme Fırçası Nasıl Kullanılır?

Siyah nokta temizleme fırçasının başlık kısmı; noktalı bir yapıya sahiptir. Böylece uygulama esnasında ciltte masaj etkisi yaratır. Yüz temizleme jeli veya peeling özelliği taşıyan ürünlerle birlikte kullanılır. Seçilen temizleme ürünü fırça üzerine dökülür. Yüzün işleme başlamadan önce ıslatılması tavsiye edilir. Ardından alın, çene, burun gibi siyah noktaya meyilli bölgelere uygulama yapılır. Fırçanın küçük başlığı sayesinde burun kenarlarına dahi kolaylıkla ulaşılır. Kullanım esnasında ciltte fazla baskı yapmaktan kaçınmak gerekir. Ürünün özel olarak tasarlanan tırtıklı yüzeyi sayesinde derinlemesine temizlik yapmak şansı yakalanır. Uygulama adımını tamamlandıktan sonra yüz bol suyla yıkanır. Cildinizi etkili bir şekilde temizlemek istiyorsanız tercihinizi siyah nokta temizleme fırçasından yana kullanabilirsiniz.

Siyah Nokta Temizledikten Sonra Ne Yapılmalıdır?

Siyah nokta temizliğinden sonra elde edilen görüntünün korunabilmesi için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Dikkat edilmesi gereken öncelikli nokta; tonik kullanımıdır. Temizleme işleminden sonra mevcut gözenekler açılır. Yeniden kir, yağ ve toz dolmamasına adına tonik kullanmak önemlidir. Tonikleme işlemi, temizlenen gözeneğin hızlı bir şekilde kapanmasını destekler. Aynı zamanda yıkama esnasında ciltte kalan artıkların tamamen çıkarılmasını sağlar. Siyah nokta temizleme ve tonikleme işlemi yapıldıktan sonra bakim rutinin son aşmasını nemlendirici kullanımını oluşturur. Canlı, sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşmak için cilt tipine uygun nemlendirici tercih etmek önemlidir. Nemlendiren cilt yüzeyi dış etkenlere karşı koruma bariyeri oluşturur. Aynı zamanda sivilce ve siyah nokta gibi problemlerin oluşma ihtimali minimuma indirilir. Sağlıklı bir görünüm için temizleme, tonikleme ve nemlendirme adımlarını takip edebilirsiniz.

Siyah Nokta Temizleme Nasıl Yapılır?

Siyah nokta temizleme aleti modelleri, teknolojik bir seçenek olarak değerlendirilir. Cihazın özel bir vakumlama sistemi bulunur. Uygulama öncesi cildin buhar uygulamalarıyla yumuşatılması tavsiye edilir. Sonraki adımda vakumlu cihazın uç kısmı siyah nokta problemi olan bölgenin üzerine konulur. Gözeneklerde yer alan kir ve yağ çekilerek çıkarılır. Siyah nokta bandı tercih edilen bir diğer yöntemdir. Ürün kullanıma hazır halde satılır. Öncelikle yüz ılık suyla yıkanır. Kurulama yapmadan nemli bırakılır. Siyah nokta bandı hedeflenen bölgeye yapıştırılır. Ürüne göre değişmekle birlikte genellikle 15-20 dakika beklenir. Süre dolduğunda bant yavaş yavaş çekilir. Siyah noktalarınızdan kurtulmak için size hitap eden yöntemi tercih edebilirsiniz.