İlgili Kategoriler
Fiyat
Çeşit
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sprey Mop

" araması için 629 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Sprey Mop Ürünleri Trendyol’da!

Yaşam alanlarınızda genel temizlik için alternatif çözüm sunan sprey mop, özellikle günlük hijyen uygulamalarında büyük kolaylık sağlar. Dilediğiniz zaman pratik ve kolay bir şekilde derinlemesine temizlik yapmanıza olanak tanıyan mükemmel çözümdür. Mop, saniyeler içinde kullanıma hazır hale gelir. Püskürtme özelliği ve su haznesi ile ön plana çıkan bu model, kova gerektirmeden kullanılabilir. Parke, laminat ve fayans gibi hassas zeminler için de ideal bir üründür. Zemini etkili ve iz bırakmadan temizlemenin daha iyi ve pratik yolunu sunar. İyi bir temizlik deneyimi yaşayacağınız sprey mop bezi, diğer hijyen ürünlerine göre uygulama süresinden tasarruf sağlar. Haznesi sayesinde müşterilerin sileceği alana su püskürtmesini sağlayarak değiştirilebilir uçlarıyla öne çıkar. Su içerisine istediğiniz deterjanları ekleyerek hem etkili bir temizlik sunar hem de evinizin güzel kokması için kolaylık sunar. Daha az su kullanarak bütün evi temizleyip sudan ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Sadece evde değil balkon ve teras gibi alanlarda kullanıma uygundur. Farklı tasarımları ve başlık seçenekleriyle yoğun ilgi gören temizlik gerecidir. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun yıllar eşlik eder. Sağladığı avantajları göz önünde alarak değerlendirme yapacağınız bu ürün, son derece iyi bir seçenek olabilir. Trendyol’un avantajlı fırsatlarından yararlanarak sprey mop satın alabilir, konforlu bir temizlik deneyimine sahip olabilirsiniz.

İşlevsel Sprey Mop Özellikleri

İşlevsel Sprey Mop Özellikleri

Yeni nesil temizlik aracı olarak dikkatleri üzerine çeken sprey mop, parke ve ıslak zeminlerde kullanıma uygundur. Zeminde bulunan leke ve tozları gidermek için son derece kullanışlı bir seçenek olan ürün, mikrofiber bez ile kullanılır. Bu bezler, özel yapısı ve yüksek sıvı tutma kapasitesi sayesinde mikro düzeyde zemine aşındırma yapar. Zemine zarar vermeyen bu aşındırma, oluşan leke ve izlerin kısa sürede giderilmesinde yardımcı olur. Tak çıkar işlemi ile kolayca çıkarılan sprey mop yedek parça koleksiyonu, eskiyen bezleri yenileyerek müşterilerine avantaj sağlar. Her ürünün içinde yedek bezi bulunan bu set, temizlik zamanlarınızda yardımcı olacak iyi bir ekipman parçası olabilir. Sap kısımlarının hareketiyle aktif olan püskürtme fonksiyonu oldukça işlevseldir. 360 derece dönen başlığı ile en dip köşeleri bile temizleyebilirsiniz. Gövde kısmı plastik olan ürünün su doldurulduğu hazne genellikle şeffaf yapıdadır. Şeffaf olan haznenin içindeki suyu kolayca görebilir, ekleme yapabilirsiniz. Hazne, 350 ml sıvı alacak kapasiteye sahiptir. Soğuk veya sıcak su fark etmeksizin dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Suyun dolumunda sızıntı meydana gelmemesi için özel tasarlanan mopların aparatı bulunur. Bu sayede konforlu bir kullanım söz konusudur. Kablosuz olduğu için dilediğiniz yerde engel teşkil etmeden rahatça kullanabilirsiniz. Özellikle mutfaklarda, çocuklu ve evcil hayvan yaşayan evlerde sıklıkla pratik kullanım sağladığı için tercih edilir. Hafif yapısı sayesinde müşterilerin yorulmasını engeller. Sap kısmının uzun-kısa ayarının yapılabilmesi ürünün ekstra olumlu özelliğidir. Sap kısmının kaliteli metal olması sağlamlık açısından son derece önemlidir. Paslanma tutmayan yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım vaat eder. Temizlik gerecinin fiyatı tüm özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Kendine has tasarımı ve uygun fiyat seçenekleriyle beğenileri toplar. Pek çok özelliği bulunan mopun dikkate aldığınız bütün önemli kriterleri içerir. Özellikle leke ve iz bırakmayan bez, ev kadınları için olmazsa olmaz bir kriterdir. Trendyol ile sprey mop online alışveriş yöntemini gönül rahatlığıyla deneyimleyebilirsiniz. Böylelikle gereksinim duyduğunuz modeli yalnızca dakikalar içerisinde kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Sprey Mop Modelleri

Her Bütçeye Hitap Eden Sprey Mop Modelleri

Fonksiyonel ve görsel tasarım açısından farklılık gösteren seçenekler arasında birçok çeşit mevcuttur. Bu çeşitler, kirli sudan kutulmanıza olanak sağlar. Ürünlerin performansı baz alındığında fiyatı oldukça uygundur. Döner başlığı ile temizlik sürecinizi keyifli hale getirir. Gırgırlı sprey mop, yerleri silerken gırgır başlığı sayesinde de yerdeki kırıntıları kolayca içine hapseder. Kuru iken toz alabilir, ıslak iken yerleri silebilir ve gırgırı ile de yerleri süpürebilirsiniz. Fonksiyonel yapısıyla zeminde tüy bile bırakmadan derinlemesine temizler. Trigerli sprey mop; seramik, ahşap ve fayans gibi yüzeyler için ideal bir üründür. Zorlu kirleri ortadan kaldıran bu ürünlerle defaalrca silmenize gerek olmadan temizliğinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Döner başlık tasarımı inatçı lekelerin çıkarılmasını kolaylaştırır. Sprey mop su haznesi kapasitesinin oldukça geniş olması sayesinde bütün evi temizlerken yetecek düzeydedir. Su haznesi maksimum çizgisine gelecek şekilde doldurulur ve sap kısmı aşağı yukarı hareket ettirilerek püskürtme işlemiyle temizleme yapılır. Ayrıca hafif yapısı ve şeffaf görünümü ile deterjan ilave ederek temizliğinizi etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Kirlenen bez çıkarılıp yerine yedeği takılarak avantaj sağlayan pratikliği vardır. Bu sayede temizlik sonucunda tüm mikrofiber bezleri çamaşır makinesine atarak maksimum 360 derece ısıda yıkayabilirsiniz. Böylece bez değişikliği ile yeni bir mop almadan eskiyen bezleri atabilir ve yerine yenisini takabilirsiniz. Yıkanabilir olması ile ekstra olumlu avantaj sunar. Sprey mop fiyatları her bütçeye hitap ettiğinden dolayı kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tüm özellikleri dikkate alarak müşterilere konfor ve rahatlık sunan bu ürün kullanışlıdır. Hem size hem cebinize hitap eden temizlik ekipmanına benzersiz bir temizlik süreci yaşayabilirsiniz. Birbirinden farklı seçeneği bulunan sprey mop modellerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Beğenileri Toplayan Sprey Mop Yorumları

Beğenileri Toplayan Sprey Mop Yorumları

Temizlik yaparken vazgeçemeyeceğiniz ilgili seti, evinizin her alanında rahatça kullanabilirsiniz. Özellikle kirli su derdine son veren sprey moplar, kısa sürede geniş kitlelere ulaşıp müşterilerin severek tercih ettiği temizlik aracıdır. Hareket edebilir başlığı, su haznesi ve değişebilir bezi ile tam bir fiyat performans ürünüdür. Her evde olması gereken mop, müşteri memnuniyetlerini ile son zamanlarda favori ürünler arasında yer alır. Hafif yapısı ile kolunuzu yormadan kolayca hareket ettirerek iyi bir temizlik yapmayı amaçlıyor. Leke ve iz derdine son veren temizlik seti, kullananların çoğu gereksinimine karşılık vermeyi başarır. Tasarımıyla son derece başarılı bulunan ürün uzun yıllar size eşlik edebilir, ortalamanın üzerinde verimlilik almanızı sağlar. Böylece mop sayesinde derinlemesine temizlik yaparak evinizi lekesiz zemin ile tertemiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Sprey mop kullananlar döner başlık sayesinde koltukların altına bile rahatça girip her köşeyi tertemiz yapan bu ürünü başarılı bulur. Müşterilerin beklentilerine karşılık veren temizlik seti, kirli sudan kurtaran mikrofiber bezi ile zeminlere temiz ve parlak bir görünüm kazandırır. Su haznesi ve çıtçıt takılıp çıkarılan bezi ile müşterilerin beklentilerini karşılayacak özellikte tasarlanır. Modern tasarımının yanı sıra, günlük kullanım için ideal bir seçenek olan ürün performans açısından tam not alır. Sprey mop tavsiye dikkate alarak önerilerde belirtildiği gibi ekstra yedek bez almakta fayda vardır. Yorulmadan etkili bir temizlik sonucuna ulaşmak için bu ürüne bir fırsat verebilirsiniz. Bu tarz bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız sprey mop yorumları sayesinde ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, tercihiniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Temizliğe önem veren kadınların bir numaralı seçimi olan ürünlere, sprey mop indirimlerini takip ederek Trendyol aracılığı ile uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Sprey Mop Nasıl Kullanılır?

Sprey mop modelleri, haznesine su doldurularak pratik şekilde kullanılır. Sprey mop'un su haznesi genellikle sapın alt bölümünde yer alır ve bir kapağı bulunur. Hazneye yeterli miktarda su doldurarak temizliğinizi yapabilirsiniz. Sprey mop uygulaması yapmadan önce zemini süpürerek büyük kirlerden arınmasını sağlamanız gerekir. Haznedeki suyu sıkmak için sprey düğmesine basarak suyun püskürtülmesini sağlayabilirsiniz. Zemine spreyi uyguladıkları sonra mop’u zemine yerleştirmeniz gerekir. Daha sonra zemini kirden arındırmak için mop’u ileri geri hareket ettirmelisiniz. Zemini sildikten sonra mop’u sık sık temiz suyla yıkayarak farklı bir alanı silebilirsiniz. Temizlik işlemi bittikten sonra mop’un başlığını makinede veya elinizde yıkayabilirsiniz.

Sprey Mop Ne İşe Yarar?

Sprey mop çeşitleri; kirli zeminleri tozdan ve pislikten arındırmak için kullanılır. Mop başlığı, genellikle mikro fiber malzemeden yapılır. Zemindeki kir ve lekeleri kolayca temizler. Sprey mop; özellikle seramik, laminant ve ahşap gibi sert zeminlerde kullanılmak için uygundur. Sprey mop zeminleri temizlemenin yanı sıra su kullanımını da minimum düzeye indirir. Yerleri silerken odanın hoş kokmasını istiyorsanız sprey mop’un su haznesine birkaç damla lavanta yağı gibi aromalar damlatabilirsiniz. Bu sayede odanın temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hoş ve fresh kokmasını da sağlamış olursunuz. Sprey mop’un başlığını farklı bir bez ile değiştirerek dolap ve cam silmek için de kullanabilirsiniz.

Sprey Mop Nereden Alınır?

Parke ve ahşap gibi yüzeyleri silmek için kullanılan sprey mop modelleri Trendyol’dan alınır. Sap bölümünde mikrofiber bez bulunan sprey mop bütün yüzeylerde kullanıma uygun olarak tasarlanır. Portatif özelliğine sahip bu ürünler ev içi gibi alanlarda da kullanılabilir. Sprey mop ayrıca çok fazla yer kaplamaz. Bu da yerden tasarruf etmenizi sağlar. Sprey mop’un uzun ömürlü olmasını sağlamak için kullanacağınız alanda bulunan kırıntıları süpürge yardımıyla temizlemeniz gerekir. Aksi takdirde mikrofiber bezde kullanıma bağlı olarak aşınmalar oluşabilir. Mikrofiber özellikli bez eskidiği zaman yeni bir bezle kolayca değiştirebilirsiniz. Söz konusu modelleri Trendyol imkanları ile satın alabilirsiniz.