Karakter
Fiyat
Boyut
Boyut/Ebat
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Star Wars Grogu Figür

" araması için 161 sonuç listeleniyor

Star Wars Grogu Figür Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bebek Yoda Oyuncaklarında Boyut Seçenekleri Nelerdir?

Bebek Yoda oyuncakları farklı boyutlarıyla üretilerek satışa sunulur. Boyut seçenekleri bireyin tercihi, üreticilerin tasarımları ve materyaline bağlı olarak değişkenlik gösterir. Yaygın olarak tercih edilen boyutlar; minyatür, orta ve büyük boy olan modellerdir. Minyatür boyutlar genellikle birkaç cm uzunlugu ile dikkat çeker. Koleksiyon amaçlı tercih edilebilir. Masaüstü ve kitaplık gibi raf üzeri dekorasyonu amacıyla kullanılır. Orta boy bebek Yoda seçenekleri ise 15-20 cm aralığında olabilir. Çocukların oynaması için veya koleksiyon amaçlı tercih edilebilir. Büyük boyutlara sahip bebek Yoda modelleri, 50 cm ve daha büyük yüksekliğe sahip olabilir. Bu boyutlara sahip olan oyuncaklar gerçekçi görünüşleriyle dikkat çeker. Diğer boylara kıyasla daha etkileyici bir görünüm sunar. Boyut seçenekleri bireylerin taleplerine, oyuncak üreticileri ve lisans sahiplerinin tercihlerine göre değişkenlik gösterir.

Star Wars Grogu Figür Modelinin Özellikleri Nelerdir?

Star Wars Grogu figür modeli, bebek Yoda karakterini temsil eden popüler oyuncaklar arasında yer alır. Grogu figür, karakterin tanınabilir özelliklerini ve detaylarını yansıtan gerçekçi tasarımıyla dikkat çeker. Yüz ifadesi, büyük yeşil gözleri ve kırışıklarıyla kendine hayran bırakan sevimli bir görünüm sunar. Bazı Grogu figür modellerinin kolları, başı ve bacakları hareket edebilir. Bu özellik, figürlerin farklı pozisyonlarda sergilenmesine olanak tanır. Bazıları ise ses çıkaran ve hareket edebilen özelliklere sahip olabilir. Bu modeller hayranların daha fazla ilgisini çekebilir. Figürün üzerinde Star Wars evrenine ait bazı önemli aksesuarlar da yer alabilir. Minyatür bir ışın kılıcı, bir kase veya gücünü temsil eden bir aksesuarlar figürle birlikte gelebilir. Figürler genellikle dayanıklı, sağlığa zarar vermeyen plastik malzemeler ve ince detaylarla hazırlanır.

Star Wars Grogu Figürü Nereden Alınır?

Star Wars Grogu figürü pek çok farklı model ve boyut seçeneğiyle Trendyol’da satışa sunulur. Dilediğiniz boy ve modellerdeki Grogu figürü tercih ederek koleksiyonunuza katabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesiyle figürleri birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Küçük boyutta hazırlanmış figürleri tercih edebileceğiniz gibi büyük olanları da satın alabilirsiniz. Figürlerin pek çoğu gerçekçi görünümleriyle dikkat çeker. Bu seçenekler arasından dilediğinizi alarak koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Grogu figürü için oyuncak kategorisine göz atabilirsiniz. Farklı satıcıların sunduğu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Alışveriş gerçekleştirmeden önce ürün açıklamalarını okuyabilirsiniz. Kendiniz için ya da yakınlarınıza hediye amacıyla uygun olduğunu düşündüğünüz Star Wars Grogu figürünü satın alabilirsiniz.