Avantajlı Ürünler
Ölçü
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Strafor Köpük Kutu

" araması için 155 sonuç listeleniyor

Çok Amaçlı Strafor Köpük Kutu Modelleri Trendyol’da!

Günlük hayat içerisinde birçok alanda insanların karşısına çıkan ve sıklıkla ihtiyaç duyulan çeşitli eşyalar bulunur. Bunlar arasında strafor köpük kutu sahip olduğu olumlu etkilerle ön plana çıkar. Strafor köpük kutu, içinde yer alan nesneleri etkin bir şekilde koruyarak bozulmasına engel olur. Çok kullanışlı bir ürün olup genel olarak dondurma dükkanlarında bulundurulur. Ayrıca bu ürün sayesinde dondurma gibi donmuş gıdaları 10, 12 saatlik uzun yolculuklarda araçta yanınızda rahat bir şekilde bulundurabilirsiniz. Strafor köpük kutu EPS genleştirilmiş polistren petrolden elde edilmesinin yanı sıra köpükler halinde termoplastik,kapalı gözenekli,beyaz polistren taneciklerin kabarması ve birbirine yapıştırılması sonucunda tasarlanır. Bunun sonucunda ısı yalıtım malzemesi niteliği kazanır. Strafor köpük kutu çeşitleri kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. Öncelikli olarak strafor köpük kutu çeşitli gramajlarda ve ağırlıklarda satışa sunulur. Strafor köpük kutu 15 kg boyutu ile dondurmalar için son derece idealdir. Strafor köpük kutu 20 kg genel olarak balık türleri için tercih edilir. Ayrıca ürünün dış ölçüleri 562x425x295 mm, iç ölçüleri de 512x375x245 mm şeklindedir. El sanatları için de kullanıma uygunluk gösterir. Kapı süsü, doğum günü süsü, nikah süsü için son derece idealdir. Strafor köpük kutu 30 kg ile yakınlarınıza soğuk ambalajlı ürünleri kolay bir şekilde gönderebilirsiniz. Farklı ve çeşitli kullanım amaçlarına sahip olan ürün genel olarak beyaz renkte tasarlanır. Güvenli kullanım olanağı sunan ürün çeşitleri, çok çeşitli özellikleriyle memnuniyet yaratır. Hem beyaz eşyaların taşınmasında hem de birbirinden farklı hassas yapılara sahip olan ürünlerin taşınmasında birbirinden farklı yapılarda ve boyutlarda tasarlanır. Örnek olarak buzdolabının taşınması noktasında büyük boy strafor köpük kutu tercih edilir. Bu sayede üründen yüksek verim almanız ve herhangi bir ürünün zarar görmemesi mümkündür. Strafor köpük ile buzdolabı ve benzeri nitelikteki ürünler son derece kolay ve bir o kadar da güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz. Trendyol’dan ihtiyacınıza uygun olan çeşitlerden birini alıp gönül rahatlığıyla kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Strafor Köpük Kutuların Sahip Olduğu Avantajlar

Strafor Köpük Kutuların Sahip Olduğu Avantajlar

Köpük kutuları müşterilerin istek ve ihtiyacını karşılamak için oldukça çeşitli niteliklerde ve boyutlarda tasarlanarak müşterilerin hizmetine ve kullanımına sunulur. Bunlar arasında strafor köpük kutu 40 kg akvaryumlarda süs için kullanılmaya son derece uygundur. Kalın boyutlarda özel olarak tasarlanan strafor köpük kutu 50x50 birçok işinizi görür. Strafor kutular sayesinde özel günleriniz için isim yazdırabilirsiniz. Ayrıca eczanelerde ilaç taşınmaya uygun olup duvar süsleri için de kullanılır. Son derece sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde her ürünü güvenli ve kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Evlerde ısı ve ses yalıtımları, tavanlarda da ısıyı artırmak için müşterilere son derece etkin ve verimli bir kullanım sunar. Günümüzde sıklıkla ihtiyaç duyulan ürün çeşitlerinin birçoğu oldukça kolay bir şekilde muhafaza edilir. Sağlam yapısıyla uzun vadede maksimum seviyede koruma potansiyeline sahiptir. Çeşitli kullanım alanlarına ve özelliklere sahiptir. Bu modellerin birçoğu günlük kullanıma son derece uygundur. Kullanım amacınıza göre küçük, orta ve büyük boylardan birini alıp kullanabilirsiniz. Doğru ve sağlam bir şekilde kullanıldığı sürece hiçbir şekilde paslanmaya ve kararmaya yol açmaz. Temizlenmesi son derece kolaydır ve zamanınızı almaz. Sağlıklı bir yapıya sahip olup uzun süreli bir kullanım sunar. Bu da maddi açıdan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca toz toplamayan yapısıyla da ön plana çıkar. Aynı zamanda kaygan olmaması ve dökülmelere karşı dayanıklı olması nedeniyle güvenli bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra insan sağlığına da uygun bir şekilde üretilir. Bu sayede her zaman sağlıklı bir kullanım sunar. Isıyı koruyan bir yapıya da sahiptir. Dolayısıyla sıcaklık ve yüksek ısıdan etkilenmeyip rengini ve orijinal görünümünü bozmaz. Evinizin yanı sıra ofisinizde, iş yerinde de bulundurabilmeniz mümkündür. Bu nedenle her alanda bulundurulmaya uygun ve müsaittir. Ayrıca kaliteli ve dayanıklı olup oldukça konforlu bir kullanım sunar. Beyaz strafor köpük kutu sadece günlük yaşamda kullanılmaz, aynı zamanda iş dünyasında da kendine yer bulur. Özellikle makinelerin korunması noktasında oldukça sağlam bir yapıya sahip olup etkin ve bir o kadar da kaliteli sonuçlar sunar. Çok çeşitli boyutlarda tasarlanarak üretilen bu kutular, istenen ölçülerde üretilir. Ayrıca her türlü ağırlığın taşınmasına uygun tasarımlar da bulunur. Böylece ihtiyaçlarınız eksiksiz olarak karşılanır. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde birçok ihtiyaca uygun olup karşılayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca sadece eşyaları korumakla kalmaz ve aynı zamanda eşyaları oldukça güvenli bir şekilde muhafaza etme noktasında da müşterilere birçok yönden yardımcı olur ve kolaylık sağlar. Sonuç olarak oldukça işlevsel olan bu kutular günlük hayat içerisinde müşterilerin kolay bir şekilde ulaşabileceği bir yapıya sahiptir. Trendyol’dan ihtiyacınıza uygun çeşitlerden birini alıp birçok işinizi kolay bir şekilde yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Strafor Köpük Kutu Alırken Bilinmesi Gerekenler

Strafor Köpük Kutu Alırken Bilinmesi Gerekenler

Strafor köpük kutu özellikleri göz önünde bulundurulduğunda ürün seçiminde ve kullanım sürecinde bilinmesi gereken birçok detay bulunur. Yapısı itibarıyla son derece işlevsel bir görünüme sahip olan bu kutular birbirinden farklı amaçlara ve kullanımlara uygundur. Son derece kullanışlı bir yapıya sahip olan hemen hemen her müşterinin beklentilerine ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir niteliğe sahiptir. Büyük strafor köpük kutu renk ve boyut olarak da birbirinden farklı çeşitlere sahiptir. Örnek olarak yalnızca beyaz renkte değil; aynı zamanda siyah, kırmızı, kahverengi gibi birçok açık ve kapalı renkte tasarlanır. Tarzınıza ve zevkinize uygun bu ürünlerin temizliğini ve bakımını düzenli bir şekilde yapmanız halinde ürünü uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu sayede özel etkinliklerde kullanılmaya uygun bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra rahatsız edici herhangi bir koku bulundurmaz. Bu sayede müşterilere her zaman son derece temiz ve pratik kullanım olanağı da sunar. Ayrıca temizlenmesi son derece kolay ve pratik olur. Yeterli genişlikte boşluğa ve alana sahip olması nedeniyle yanınızda kolay bir şekilde bulundurup taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra kutu almak istediğiniz zaman rengine, kalitesine, markasına ve ebatına dikkat edilmesinde yarar vardır. Yoğun olarak tercih edilen strafor kutu modellerin her birini çok detaylı bir şekilde incelendikten sonra istediğiniz kutuyu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Uzun bir süre yüksek verimle kullanmanız için ürünün kaliteli olması büyük bir önem arz eder. Kırılma ihtimali olan eşyalar için büyük strafor kutu tercih etmenizde büyük yarar vardır. Bu sayede hassas eşyalarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz. Ayrıca et, balık tavuk gibi soğuk gıdaları stoklamak için de oldukça idealdir. Su geçirmez yapısıyla gıdaları etkin bir şekilde korunur ve lezzetinde herhangi bir sorun olmaz. Trendyol’dan bu faydalı ürünü alıp gıda önemli nesneleri ve gıdaları gönül rahatlığıyla saklı tutabilirsiniz.

Strafor Köpük Kutu Kullanmanın Önemi

Strafor Köpük Kutu Kullanmanın Önemi

Strafor köpük kutu kullananlar ürünün sahip olduğu birçok avantajdan yararlanabilir. Ürün ısı yalıtımı noktasında son derece etkin ve verimli bir kullanım sunar. Kutunun içindeki nesneyi ısı derecesini sabit tutarak güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. Ayrıca düşme ve çarpma gibi çeşitli darbelere karşı oldukça etkilidir ve sağlam bir kullanım sunar. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan strafor köpük kutu çeşitleri hem renk hem model olarak birçok yönden farklılık gösterir. Öncelikli olarak geniş bir renk çeşitliliğe sahip olması müşterilerin tarzına ve zevkine hitap etmesi bakımından son derece önemlidir. Ayrıca ürün müşterilerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde farklı kullanımlar sunar. Bunun yanı sıra farklı ağırlıklara sahip olan materyalleri ve nesneleri mümkün olduğu kadar etkin bir şekilde taşıma ve koruma noktasında yüksek potansiyele sahiptir. Son derece işlevsel bir yapıya sahip olan strafor köpük kutu farklı ağırlıklarda ve gramajlarda kategorize edilir. Örnek olarak strafor köpük kutunun 10, 15, 25, 30, 40 ve 50 kg ağırlıklarda satışa sunulur. Bu sayede müşteriler ihtiyacını yeterli düzeyde karşılayacak olan ağırlığı tercih edip alabilir. Farklı ağırlıklarda satışa sunulan ürünlerin her biri çeşitli nesneleri ve materyalleri kolay bir şekilde taşıma potansiyeline sahiptir. Çeşitli boyutlarda ve ağırlıklarda satışa sunulan ürün önemli ve hassas nesneleri son derece rahat ve kolay bir şekilde muhafaza eder. Bu sayede müşterilerin uzun vadede kullanım noktasında etkin ve verimli sonuçlarla karşılaşması mümkündür. Özellikle beyaz ve kırmızı et satan kasaplar, servis yapan işletmeler ve mekanlar için oldukça idealdir. Trendyol’dan bu ürünü alıp et ve çeşitli donmuş gıdaları güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Dilerseniz diğer seçeneklerden de destek alabilirsiniz.

Strafor Köpük Kutu ile Ürünleri Etkin Muhafaza Etme Yolları

Strafor Köpük Kutu ile Ürünleri Etkin Muhafaza Etme Yolları

Kapaklı strafor köpük kutu günlük yaşamda ve iş dünyasında yaygın olarak kullanılır. Çok çeşitli özellikleri bünyesinde barındıran seçenekler, farklı ihtiyaçlara eksiksiz yanıt verir. Öncelikli olarak modern teknolojik polimerler kullanılarak üretilir. Farklı ebat ve kapak sistemleriyle beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde yerine getirir. Bozulma ve bayatlama ihtimali olan gıda ürünlerinin yanı sıra fincan, kupa, bardak, tabak gibi kırılma ihtimali bulunan hassas eşyaları da güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Günümüzde çok sık bir şekilde kullanılan bu ürün son derece hafif olması nedeniyle kolay ve rahat bir şekilde taşınabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca son derece kullanışlı olup çok fazla da yer işgal etmez. Ürün farklı ağırlıktaki birçok materyali ve nesneyi içine alabilecek yeterli kapasiteye sahiptir. Ayrıca hem iç hem dış mekanlarda kullanılmaya son derece uygundur. Bunun yanı sıra rahatsız edici herhangi bir koku bulundurmaz. Bu sayede müşterilere her zaman temiz kullanım imkanı tanır. Ayrıca temizlenmesi son derece kolay ve pratiktir. Ürünün yüzeyleri son derece dayanıklı olup darbeleri kısa sürede etkin bir şekilde emer. Ayrıca köpük dokusu suya karşı dayanıklı ve sağlam olup yemeklerin saklama kabının içine dökülmesine engel olur. Bunun yanı sıra öncelikli olarak ürünün parlaklığını ve görünümünü kaybetmemesi için düzenli bir şekilde temizlenmesinde yarar vardır. Bu sayede ürünün orijinal görünümü uzun bir süre bozulmaz. Nemli bir bezle temizlik sürecini tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir deterjan ya da temizleyici bir malzeme kullanmanız gerekmez. Bakımı düzenli ve doğru bir şekilde yapıldığı takdirde ürün orijinal görünümünü korur ve etkin bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Trendyol’dan strafor köpük kutu satın almak için seçenekleri inceleyebilir, güzel ve kullanışlı ürüne sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Strafor Köpük Kutu Fiyatları

Bütçe Dostu Strafor Köpük Kutu Fiyatları

Günlük hayat içerisinde özellikle taşınma sırasında sıklıkla ihtiyaç duyulan strafor köpük kutular birbirinden farklı boyutlara ve niteliklere sahiptir. Ayrıca renk konusunda müşterilere farklı seçenekler ve alternatiflere sahip olması nedeniyle son derece kaliteli ve verimli bir kullanım sunar. Nesneleri ve gıdaları etkin bir şekilde koruma ve muhafaza etme yeteneğine sahip olan bu ürün çeşitli özellikler arz eder. Bunun yanı sıra strafor köpük kutu ölçü, ağırlık, boyut, renk ve model bakımından son derece geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Strafor köpük kutu fiyatları bazı unsurlar ve kriterler doğrultusunda birçok yönden farklılık gösterir. Çok çeşitli özellikleriyle ilgi gören modeller, tasarım ve materyal gibi özellikleriyle memnuniyet yaratır. Bunun sonucunda ürünler arasında da doğal olarak fiyat farklılığı olur. Tasarımların çok çeşitli kullanım alanları vardır. Bazı modeller son derece geniş bir kullanım sunarken bazıları da standart bir kullanıma sahiptir. Aynı şekilde boyut ve ağırlıkları da kendi aralarında değişkenlik gösterir. Ürün müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulundurduğu zaman farklı kullanım amaçları taşır. Bu bakımından müşterilere her zaman geniş ve faydalı bir kullanım sunar. Bahsedilen tüm nitelikler doğrultusunda günümüzde olduğu gibi ileriki dönemlerde de bu ürün sık bir şekilde tercih edilme potansiyeline sahiptir. Ürün geniş bir kullanıma sahip olması nedeniyle birçok kişinin işini etkin bir şekilde görür. Trendyol, ürün satın alma konusunda müşterilerine birçok yönden yardımcı olur ve satışa sunduğu ürünler için çeşitli kampanyalar düzenler. Siz de strafor köpük kutu indirim ile satın alabilirsiniz. Trendyol’dan siparişinizi vererek fiyat ve performans bakımından bu ürünü uzun süre verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Strafor Köpük Kutu Tavsiyeleri

İhtiyacınıza Uygun Strafor Köpük Kutu Tavsiyeleri

Strafor köpük kutu sahip olduğu olumlu etkilerle ön plana çıkar. Farklı zevklere uygunluk gösteren tasarımlar, üstün kalitede materyallerle üretilir. Bu nedenle maksimum verim sunar. Bunun yanı sıra zarar verici herhangi bir kimyasal madde ve unsur bulundurmaz. İnsan sağlığına uygun bir şekilde üretilip son derece sağlıklı ve güvenli bir kullanım sunar. İdeal boyuta ve ağırlığa sahip olup geniş bir şekilde yer işgal etmez ve zahmetsiz bir kullanım sunar. Modellerin hepsi orijinal bir yapıya sahiptir. Eskiye karşı dayanıklıdır. Kararma, paslanma ve aşınma gibi sorunlar ortaya çıkmaz. Uzun ömürlü yapısıyla beğeni toplar. Bu sayed uzun yıllar boyunca orijinal yapısını koruyarak verimli kullanım olanağı sunar. Her bir parça son derece eşsiz bir yapıya sahiptir. Dekoratif ve kullanışlı bir şekilde tasarlanır. Ulaşılması kolaydır ve mutfağınızı güzelleştiren bir yapıdadır. Çeşitli darbelere karşı dayanıklı olup kolay bir şekilde çizilmez ve hasara neden olmaz. Ayrıca toz toplamaması nedeniyle temiz kullanım olanağı tanır. Bunun yanı sıra da kaygan olmaması nedeniyle de güvenli bir kullanım sunar. Ürünü alırken rengine ve parlaklığına dikkat edilmesinde yarar vardır. Ayrıca kenarlarının sivri olmaması da önemlidir. Böylece ürünü kullanırken eliniz acımaz. Strafor köpük kutu online alışveriş imkanı sunar. Bu sayede güvenli ve keyifli bir şekilde satın alma işlemlerini gerçekleştirme olanağınız bulunur. İnceleme yaparken strafor köpük kutu yorum kısmına bakmanız sizin için yararlı olabilir. Böylece merak ettiğiniz detayları öğrenebilir ve satın alma sürecinde kararınızı verebilirsiniz. Bunun yanı sıra hangi model alacağınız konusunda kararsız kalırsanız strafor köpük kutu tavsiye kısmına göz atmanız size destek olur. Bu sayede kendiniz için ideal olan seçeneği bulup satın alabilirsiniz. Trendyol’dan bu ürünü alıp tezgahınızı zenginleştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Strafor Köpük Kutu Kaç Saat Soğuk Tutar?

Strafor köpük kutu yaklaşık 10 saat soğuk tutma özelliğine sahiptir. Uzun süre soğuk tutulması istenen, çürümemesi gereken ve soğuk alanda muhafaza edilmesi gerekli olan ürünler için strafor köpük kutu modellerinden faydalanılır. Strafor köpük kutu içerisinde buzlu gıda malzemeleri de taşınabilir. Strafor köpük kutuların da kullanılan malzemesine bağlı olarak daha uzun süre soğuk tutan modelleri mevcuttur. 24 saat soğuk tutan strafor köpük kutular, -78 santigrat dereceye kadar ürün saklayabilir. Kutuların büyüklük ve küçüklüklerine göre gıda kapasiteleri vardır. Polistiren petrolden elde edilen köpükler, kapalı gözeneklerdeki maddelerin şişirilmesi ve birbirine yapıştırılması ile üretilen ısı yalıtım malzemesi olduklarından genellikle 10 saat boyunca buzu çözülmeden ürünlerin taşınması gerçekleştirir. Böylece taşımak istediğiniz ürünleriniz soğuk zincir halkasında bozulmadan uzun süre saklanabilir.

Strafor Köpük Kutu Nerede Satılır?

Modern teknolojik malzemeler ile üretilen strafor köpük kutu modelleri, işlevsel ve fonksiyonel ürün çeşitliliği ile Trendyol'da satılır. Farklı boyut, ağırlık ve kapak özelliklerine sahip olan ürünler, beklentinizi karşılayabilecek modellere sahiptir. Farklı ebat ve kalınlıklarda üretilen kutular, özel taşıma amaçlı kullanılır. Strafor büyük ya da küçük köpük kutu modelleri, günlük yaşamda ürünlerinizi muhafaza etmeniz ya da taşımak istediğiniz alana götürebilmeniz için yüksek performanstaki yapısı ile Trendyol'da yer alır. Taşınacak ürüne bağlı olarak farklı hacmi, boyutu ve kapasitesi gibi detaylar ile birbirinden kullanışlı çeşitliliğe sahip strafor köpük kutu modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam oluşu modelleri avantajlı biçimde satın alabilirsiniz.

Strafor Köpük Kutu Ne İşe Yarar?

Strafor köpük kutu, kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla farklı boyut ve tasarımda üretilen özel eşyalardır. Farklı ağırlıktaki maddelerin uzun süre soğuk ya da sıcak olarak saklanıp taşınmasını sağlar. Geçmiş zamandan bugüne kadar ürünlerin hasar almadan ve güvenle taşınmasını sağlayan strafor köpük modelleri ihtiyaçlara göre birbirinden elverişli tasarımlara sahiptir. Strafor köpükler yalnızca soğuk ya da sıcak olması gereken gıda ürünlerini değil aynı zamanda hasar almaması gereken hassas türde beyaz eşya veya televizyon gibi ürünlerin nakliyesi için dahi kullanılır. Kutular; işlevselliklerine ve boyutlarına bağlı olarak kapaklı ya da kapaksız tercih edilebilir. İhtiyaçlar ve beğeniler doğrultusunda alınacak ürünler, kullanılacağı alana göre küçük ya da büyük boyutlarda değerlendirilebilir. Strafor kutu sayesinde ürünlerinizi bir yerden başka yere ısısını muhafaza ederek ya da dış etkenlerden koruyarak taşıyabilirsiniz.