Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Strafor Köpük

" araması için 596 sonuç listeleniyor

Kullanışlı ve Strafor Köpük Çeşitleri Sizlerle

EPS olarak da bilinen strafor köpük, %95 hava ve %5 polistren malzemeden meydana gelir. İnşaat sektöründe çok tercih edilen bir yalıtım malzemesidir. Zemin, duvar, çatı gibi alanlarda kullanıldığında ısı ve ses yalıtımı sağlar. Dış ve iç cephe kaplama malzemesi olarak kullanılan bu ürün, ekonomik ve kolay bir seçenektir. Özellikle son yıllarda estetik standartlarla sunulan duvar kaplama panelleri, çok popülerdir. Üç boyutlu eskitme duvar mimarisini evlerde bu malzemeyle yakalamak mümkündür. Birçok farklı alanda farklı amaçlar için kullanılabilen strafor köpük çeşitleri, dekoratif özelliklere de sahiptir. Duvar yalıtımını sağlarken estetik mimari yaratmak istiyorsanız eskitme duvar şeklindeki modellere bakabilirsiniz. Çok şık tasarımlarla sunulan 3 boyutlu strafor köpük modelleri, duvar kaplama olanağı sağlar. Çok kolay şekilde iç ve dış cephe duvarlarında kullanılabilir. Duvar kaplamaları için daha işlevsel dekoratif modeller bulunur. Zahmetsizce herkesin yapabileceği şekilde tasarlanan bu paneller, ekonomik ve estetik yalıtım olanağı sunar. Kullanım alanına ve amacına göre strafor köpük 1 cm, strafor köpük 2 cm, strafor köpük 3 cm, strafor köpük 4 cm, strafor köpük 5 cm gibi farklı ebat seçenekleri değerlendirilebilir. Logo kalıplarında, ambalajlamada, mantolomada, çeşitli zeminlerde dolgu malzemesi olarak kullanılabilir. Kalınlık, büyüklük, desen, renk olarak alana ve amaca göre kare daire gibi seçenekler arasından tercih yapmak mümkündür. Soğuk ve sıcağa duyarlı olan bu malzeme, çok hassas ürünlerin ambalajlanması ve taşınması için strafor köpük 50x50 cm gibi farklı çaplarda seçenekler sunar. Strafor köpük uçak, taşıma kutusu, Strafor köpük plaka, dekoratif duvar paneli, yalıtım levhası gibi malzemeleri inceleyebilir, ekonomik fiyat avantajlarıyla dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

Çok Çeşitli EPS Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Çok Çeşitli EPS Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Yapı malzemesi olarak sihirli çözümler sunan strafor köpük modelleri, günlük hayatta birçok alanda işleri kolaylaştırır. Bir yalıtım malzemesi olarak levhalar modelleri tercih edilir. Bu levhalar ısıya, suya, neme ve diğer dış faktörlere karşı dirençlidir. Bu nedenle yapı sektöründe kolay ve ekonomik çözümler sunar. Duvarların, teras ve çatıların ısı yalıtımında kullanılan strafor köpük levha çeşitleri, iç ve dış yalıtım işlemlerinde büyük rol oynar. Beyaz eşyaların ve diğer teknolojik aletlerin korunması amacıyla ambalajlarda da kullanılır. Strafor köpük kutu taşınırken eşyaları koymak için ya da ev içinde korunması gereken eşyaları muhafaza etmek için tercih edilebilir. Aynı zamanda bu kutular soğuğa karşı dayanıklıdır ve gıda saklamak için idealdir. Derin dondurucuda soğuk gıdaların sağlıklı kalmasını sağlar. Çok yönlü bir malzeme olan strafor köpük koli olarak da değerlendirilebilir. Et ve balık saklama kolisi olarak yaygın şekilde kullanılır. Soğuk muhafaza kolisi hem ekonomik hem de sağlıklı bir çözüm sunar. Strafor köpük ambalaj sanayinde çok tercih edilen bir malzemedir. Cam eşyalar, kırılacak eşyalar, elektronik eşyalar, ısıya duyarlı ürünler, eczane ürünleri ve daha birçok farklı ürün ambalajında strafor köpük boncuk da tercih edilir. Strafor köpük büyük boy ambalaj kutuları beyaz eşyalarda tercih edilen malzemelerdir. Bu tür malzemeler gıda saklama, duvar kaplama, ambalajlama gibi birçok farklı amaçla kullanılır. Bu tür işlemleri için ideal olan seçenekleri kolaylıkla bulabilir, indirimli fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Bu tarz malzemeler, inşaat firmaları kadar kendi evine dekoratif yalıtım yapmak isteyenlerin de tercihidir. Strafor köpük top şeklindeki seçenekleriyle dolgu malzemesi olarak yapılarda kullanılır ve çok yönlü çözümler sunar. Evinizdeki açılan duvar kenarlarını, yapı çatlamalarını bu malzemeyle tamir edebilirsiniz. Çatı ve tavan için harika bir malzemedir. Hem küçük hem de büyük alanlarda mucizeler yaratır. Strafor köpük tavan kaplamaları çok işlevsel ve estetik olur. Yalıtım ve koruma sağlarken görüntü olarak da mekana estetik bir dokunuş kazandırır. Renkli strafor köpük çeşitleri farklı alanlarda dekoratif kullanım sunar. Renkli ve desenli modeller arasında kutu, top ya da duvar paneli şeklinde özel tasarımlara ulaşmak için websitemizden destek alabilirsiniz.

EPS ile Yaratıcı Çözümler ve Estetik Dekorasyon Fikirleri

EPS ile Yaratıcı Çözümler ve Estetik Dekorasyon Fikirleri

Çok yönlü bir malzeme olan strafor köpük panel kullanımı dışında birçok farklı çözüm ve dekoratif fikir sunar. Evinizin istediğiniz bölümünü yeniden tasarlayabilirsiniz. Duvarları eskitme tuğla ya da doğa deseni ile kaplayabilirsiniz. Ev içinde kolaylık sağlayan strafor köpük süpürgelik modelleri de beğeni toplar. EPS, hobi dekorasyon malzemesi olarak da tercih edilebilir. Strafor köpük ayıcık gibi dekoratif tasarımlar vardır. Malzeme çok işlevsel olduğundan ayıcık figürüne çiçek yerleştirilebilir ya da ayıcık gibi figürler boyanabilir. Strafor köpük boyası ile kolaylıkla istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz. Logo yazılarında harf şeklinde modelleri kullanabilirsiniz. Strafor köpük harf kullanarak istediğiniz yazıyı istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Ekonomik, kolay ve sanatsal çözümler sunan strafor köpük duvar kaplamalarında estetik ve işlevsel olur. Evin herhangi bir alanında ya da dış cephede bu kaplamaları kullanabilirsiniz. İnşaat sektörünün popüler malzemelerinden biri olan strafor köpük dış cephe ve iç cephe yalıtımında yaygın olarak kullanılır. Siz de bu sihirli malzemeyle evinizde dekoratif çözümler yaratabilirsiniz. Birbirinden şık strafor köpük desenli duvar kaplama seçenekleri mevcuttur. Evinizde nasıl bir mimari dekorasyon tarzı oluşturmak istiyorsanız ona göre duvar panelleri tercih edebilirsiniz. Evinize vintage bir hava katmak için eskitme duvar panelleri kullanabilirsiniz. Banyonuzda doğal bir ortam için doğa manzaraları oluşturabilirsiniz. Strafor köpük ölçüleri kullanım alanı ve amacına göre belirlenebilir. Yalıtım gücü açısından farklı kalınlıklar tercih edilebilir. Strafor köpük 1, 2, 3, 4 cm kalınlıklarda seçeneklerle sunulur. Birbirinden şık tasarımlarıyla çok yönlü estetik olanaklar sunan modelleri Detaylı olarak inceleyebilir, hayal ettiğiniz tasarım fikirleri için uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Her Kullanıma Uygun Ürün Modelleri

Her Kullanıma Uygun Ürün Modelleri

Çok çeşitli alanlarda joker malzeme olarak kullanılan strafor köpük özellikleri, oldukça etkileyicidir. Kullanım alanına ve amacına göre hem yapısal olarak hem de ebat, desen ve renk olarak farklı modeller tercih edilebilir. Belli bir alan için strafor köpük 10 cm, strafor köpük 3 mm gibi ebatlar belirlenebilir. Dış cephe yalıtımında genellikle daha kalın seçenekler değerlendirilir. Bu malzemeden almak istediğiniz verime göre kalınlık ve biçim belirleyebilirsiniz. Şekil olarak strafor köpük daire ve strafor köpük kare gibi seçenekler bulunur. Kullanım alanına göre şekli belirleyerek sipariş verebilirsiniz. Ev içinde ısı yalıtımını sağlamak için strafor köpük şömine tasarımlarına bakabilirsiniz. Isının eve istediğiniz şekilde yayılması için malzemeyi doğru şekilde kullanabilirsiniz. Strafor köpük fiyatları birbirinden farklı olur. Uygun fiyatla kaliteli malzeme almak istiyorsanız Trendyol’daki seçeneklere bakabilirsiniz. Strafor köpük paket şeklinde sunulan ekonomik seçeneklere göz atabilirsiniz. Çok ekonomik ve işlevsel olan malzemeyi dilediğiniz alanda dilediğiniz amaç için değerlendirebilirsiniz. Özellikle yalıtımda mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Strafor köpük yapıştırıcısı gibi ürünlerle çok kolay şekilde dilediğiniz çözüme rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Daha detaylı alanlarda incelik isteyen işlemler için strafor köpük şerit modellerini tercih edebilirsiniz. Pencere altlarına ya da kapı kenarlarına şerit çekebilirsiniz. Palet ya da levha modellerinde desenli, üç boyutlu tasarımlar popülerdir. Daha düz kullanımlar için strafor köpük mavi, strafor köpük beyaz renkli çeşitlere bakabilirsiniz. Strafor köpük çıta gibi yapı malzemelerinden kutu gibi ambalaj ürünlerine kadar aradığınız her şeyi Trendyol ayrıcalıklarıyla indirimli fiyatlara sipariş edebilirsiniz.

Strafor Köpük Nerede Satılır?

Strafor, polistiren ve hava karışımından üretilen bir köpüktür. Gözenekli yapıya sahip olan strafor köpük, çeşitli büyüklük ve kalınlığa sahip olabilir. Kullanım alanına göre pek çok çeşitte strafor bulunur. Pek çok renk ve model seçeneği sunan Trendyol’u ziyaret ederek ihtiyacınız olan strafor köpüğe dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayabilecek desen, renk ve kalitede birçok strafor köpük bulabilmeniz mümkün. Yüzlerce ürün arasında önceliklerinize hitap eden özellikleri filtreleyerek size uygun olan malzemeyi kolayca bulabilirsiniz. Estetik açısından şık duran strafor köpüklerden hobi amaçlı kullanabileceğiniz köpüklere kadar birçok ürün görebilmeniz mümkün. İster evlerinizdeki gürültü kirliliğini yok etmeyen isteyin ya da mekânı dekore etmeyi tercih edin dilediğiniz ölçü, kalıp ve renge sahip strafor köpükler Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz.

Strafor Köpük Neyle Yapıştırılır?

Strafor köpükler, yapısı gereği özel malzemelerle yapıştırılabilir. Köpük yapısı ve gözenekli zemini sebebiyle güçlü pek çok yapıştırıcıdan etkilenmeyebilir. Strafor köpük, yapı market malzemeleri içerisindeki su ve polimer bazlı tutkallarla yapıştırılır. Strafor için yapıştırıcıya karar verirken köpük üzerinde yakma yapmamasına dikkat etmek gerekir. Özellikle dekor amaçlı kullanılan strafor köpükler için yapıştırıcı tercihi yaparken dikkatli olunmalıdır. Deformasyona yol açmayan yapıştırıcılar strafor köpükleri uzun süre kullanmayı sağlar. Köpükler için en etkili yapıştırıcı su bazlı yapıda olanlardır. Gözenekli tabaları güçlü şekilde yapıştıran su bazlı tutkallar, yapıştırıcı sürülen zeminde olumsuz etkiye sebep olmaz. Strafor köpük kullanılırken su bazlı tutkal kullanılabileceği gibi polimer bazlı yapıştırıcılarda tercih edilebilir. Yüksek yapıştırma özelliği sayesinde strafor gibi gözenekli zeminlerine etki ederek güçlü ve esnek bir yapışma sağlar. Rahat ve kolay kullanıma sahip olan polimer bazlı yapıştırıcılar strafor köpüğü sabitlemek için güvenle kullanılabilir.

Strafor Köpük Ses Yalıtımı Yapar Mı?

Strafor köpük, çeşitli özellikleriyle farklı kullanım alanlarına hitap eder. İnce ve kalın yapıda olabilen strafor köpükler fonksiyonel olması bakımından evlerde sıklıkla kullanılır. Çeşitli mekânların duvarlarında ve tavanlarında kullanıldığı zaman ses ve ısı yalıtımı sağlar. Gürültü kirliliğini önlemek ve daha özel bir alan için duvarlara ses yalıtımı yaptırılmalıdır. Düşük maliyete sahip strafor köpük dekorasyon malzemesi olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda mekânlar için iyi bir izolasyon aracıdır. Strafor köpüğün kalitesi, kalınlığı ve yapısı gibi faktörler izolasyon miktarında etkili olabilir. Olumlu sonuçlar almak için duvarın ölçüsü göz önünde bulundurularak orta kalınlıkta kaliteli strafor malzeme kullanılmalıdır. Düşük maliyetli olan strafor köpükleri kullanmak bütçeyi zorlamadan pratik izolasyon imkânı sağlar. Avantajlı ve fonksiyonel bir kullanım sunan strafor köpükler ev içinde ve dışında seslerin oluşturduğu kirliliği engellemeye yardımcı olur.