"

Studi Kalem

" araması için 24 sonuç listeleniyor
Studi 6 Lı Kırmızı Kalem Seti
Studi6 Lı Kırmızı Kalem Seti
49 TL
8,17 TL
/adet
Sepete Git
Studi 12'li Pastel Boya
Hızlı Teslimat
Studi12'li Pastel Boya
(2)
12'li Pastel Boya
46,49 TL
Sepete Git
Studi Oil Pastel Boya 12 Renk
Hızlı Teslimat
StudiOil Pastel Boya 12 Renk
29,90 TL
Sepete Git
Studi Çocuk Peluş Kalemlik
StudiÇocuk Peluş Kalemlik
(4)
99 TL
Sepete Git
Studi Peluş Başlıklı Tükenmez Kalem
StudiPeluş Başlıklı Tükenmez Kalem
59 TL
Sepete Git
Studi Silgi - 4'lü
Hızlı Teslimat
StudiSilgi - 4'lü
(4)
29,90 TL
Sepete Git
Studi 5 Adet Imza Kalemi
Studi5 Adet Imza Kalemi
(3)
55 TL
Sepete Git
Studi Uçlu Kalem Seti
Hızlı Teslimat
StudiUçlu Kalem Seti
39,90 TL
Sepete Git
Studi Şeffaf Kitap Defter Kaplığı 40x200cm
StudiŞeffaf Kitap Defter Kaplığı 40x200cm
29 TL
Sepete Git
Studi Kalemtıraş - Hazneli
Hızlı Teslimat
StudiKalemtıraş - Hazneli
29,90 TL
Sepete Git
Studi 3lü 0.5 Kalem Ucu
Studi3lü 0.5 Kalem Ucu
(1)
24,99 TL
Sepete Git

Studi Kalem

Farklı Çeşitleri ile Studi Kalem

Farklı Çeşitleri ile Studi Kalem

Kalem, günlük hayatta, belki de en sık kullanılan eşyalardan biridir. Evde, okulda ya da ofiste, büyük küçük herkesin ihtiyaç duyduğu kalem çeşitleri not alırken, proje yazarken veya çizim yaparken en büyük yardımcı gereçlerden biri olur. Boya kaleminden keçeli kaleme kadar birçok farklı çeşidi bulunan Studi kalemler, hem yetişkinlerin hem de çocukların her ihtiyacını karşılayabilecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Farklı alanlarda kullanılmak için tasarlanan Studi kalem çeşitlerine ihtiyacınız olan her an ulaşabilirsiniz. Siz de Trendyol'u ziyaret ederek Studi kalem çeşitlerine göz atabilir, sizin için en uygun modeli sipariş verebilirsiniz. Hayatın her alanında ihtiyacınız olan Studi kalem çeşitleri, farklı modelleri ile yardımınıza koşar. Çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilen Studi Jumbo boya kalemi çeşitleri, yoğun renk pigmentleri ile boyama yapmayı eğlenceli hale getirir. Doğal içeriği sayesinde her türlü yaş grubu için tercih edilebilen bu kalemler, set halinde satılır. Çeşitli renk tonları ile çocukların yanı sıra, sanat ve peyzaj öğrencileri tarafından da sıklıkla kullanılan Studi Jumbo boya kalemi, her türlü kağıt üzerinde kolaylıkla boyama yapmanıza olanak sağlar. Yumuşak ucu ve kırılmalara karşı dayanıklı tasarımıyla, uzun süre kullanabileceğiniz Studi boya kalemi ile yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Boyama yapmak için kullanılan bir diğer kalem çeşidi ise Studi keçeli kalem modelleridir. Keçeli ucu sayesinde her türlü yüzeyin kolaylıkla boyanabilmesine imkan sağlayan bu kalemler, proje çizimlerinde sıklıkla tercih edilir. Studi boya kalemikullananlar tarafından beğenilerek performans açısından sıradan kalemlere göre öne çıkar. Karton gibi kalın malzemeler üzerinde kusursuz sonuç veren Studi keçeli kalem çeşitleri, farklı uç kalınlıkları ile kullanıcısına kolaylık sağlar. Boyama işleminin yanı sıra yazı yazarken de kullanılabilen ince uçlu keçeli kalem Studi çeşitleri, kaligrafi ile ilgilenenlerin beğeniyle kullandığı modellerdendir. Resim boyama işleminde, detay çalışmalarını Studi ince uçlu keçeli kalem çeşitleri ile boyayabilir, resminizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Studi dev keçeli kalem çeşitleri ile resimlerin arka planını renklendirerek, ortaya canlı çalışmalar çıkarabilirsiniz. Kaligrafi için de sıklıkla tercih edilen dev keçeli kalem çeşitleri ile değişik ve şekilli yazılar yazabilirsiniz. Studi Jumbo keçeli kalem fiyatları, kalem modellerine göre farklılık göstermekle birlikte, her bütçeye hitap eden Studi kalemlere rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. Tam bir fiyat performans ürünü olarak kullanıcılarına sunulan Studi kalem çeşitleri, uzun süre kullanım ve yüksek performansı garanti eder.

Studi Kalem Seti Her An Yanınızda

Studi Kalem Seti Her An Yanınızda

Öğrencilerin yanı sıra ofis çalışanları tarafından da sıklıkla tercih edilen Studi tükenmez kalem çeşitleri, farklı renk ve model seçenekleriyle sunulur. Kurumayan mürekkep özelliği ve kolay tutuş sağlayan tasarımı ile yazı yazma deneyimini kolaylaştıran Studi tükenmez kalem çeşitleri, günlük hayatta geniş bir kullanım alanı bulur. Farklı tasarımları ile her türlü tarza hitap eden tükenmez kalemler, tekrar doldurulabilen ve tek kullanımlık olarak ikiye ayrılır. Tekrar kullanılabilen Studi imza kalemleri, aynı zamanda hediyelik olarak da tercih edilebilir. Şık tasarımları ve kaliteli yazı performansları ile yanınızdan ayırmayacağınız bu kalemler, yazı yazmayı keyifli bir hale getirir. Ofis ve iş yerlerinde en çok ihtiyaç duyulan çeşitlerden biri olan Studi tükenmez kalemler, yaylı iç tasarımı ve ince ucu ile kağıt üzerinde rahatlıkla yazı yazabilmenize yardım eder. Studi tükenmez kalem modelleri arasında yer alan sert plastik gövdeli kalemler, günlük hayatta kullanım için oldukça uygundur. Özellikle evlerde ya da okullarda dayanıklı yapılarıyla sıklıkla tercih edilirler. Metal ve krom gövde tasarımlı Studi tükenmez kalemler ise şık görünümleriyle öne çıkar. Dikkat çekici tasarımlara sahip olan bu modeller, ofis masalarına şıklık katar; iş hayatında ya da özel günlerde kullanım için idealdir. Gün içerisinde birçok alanda kullanabileceğiniz tükenmez kalemler set halinde de satışa sunulur. Studi 8’li tükenmez kalem seçenekleri, evde ya da ofiste birçok kişinin kalem ihtiyacını karşılayabilecek niteliktedir. Tükenmez kalemlerin yanı sıra, Studi fosforlu kalem çeşitleri, özellikle öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle sunulan Studi renkli kalem çeşitleri, ders çalışırken önemli noktaları işaretlemede kullanılır. Benzer şekilde, çalışanlar tarafından ofislerde de önemli notları işaretlemek ve sunum hazırlamak için tercih edilen Studi fosforlu kalem çeşitleri, sahip oldukları kalın keçe uçları ile uzun süre kurumadan kullanılabilir. Fosforlu kalem çeşitleri arasında, çift uçlu modeller de mevcuttur. Studi fosforlu çift uçlu kalemler, hem ince hem kalın uca ihtiyaç duyanlar tarafından tercih edilebilir. İhtiyaca göre kalın veya ince ucu kullanabileceğiniz bu kalemler, her alanda yardımınıza koşar. Kolay kurumayan uçları ile uzun süre kullanıma uygun olan fosforlu kalem çeşitleri, kaliteli mürekkepleri ile önemli noktaları işaretlemenizde yardımcı olur. İhtiyacınıza göre tekli veya set halinde satın alabileceğiniz Studi kalem seti çeşitlerine Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Studi Kalem Fiyatları

Studi Kalem Fiyatları

Farklı modelleri ile birçok alanda kalem ihtiyacınızı karşılayan Studi kalem çeşitleri, uygun fiyatları ve yüksek performansları ile uzun süre kullanılabilir. Okulda tercih edilen kalem çeşitleri arasında bulunan Studi tahta kalemi çeşitleri, bütçe dostu fiyatları ile öğrenciler ve öğretmenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Siyah, mavi, kırmızı gibi renk çeşitliliğine sahip Studi tahta kalemleri, kolay silinebilirliği ve iz bırakmaması ile öne çıkar. Tekli satılmasının yanı sıra, çeşitli setler halinde de satılan Studi kalem çeşitleri, her alanda yardımınıza koşar. Keçeli kalem ve boya kalemlerinde 12’li ve 24’lü setlere sahip olan Studi, canlı ve yoğun renk tonları ile müşterisini memnun eder. Sınav kalemi olarak tasarlanan Studi kurşun kalem çeşitleri, uçlu ve kurşun kalemler olarak ikiye ayrılır. Yoğun pigmentinin yanı sıra, silindiğinde kağıt üzerinde iz bırakmayan kurşun kalemler, kalitesi ile ön plana çıkar. Farklı uç kalınlıklarına sahip olan Studi uçlu kalem çeşitleri, 0.5, 0.7 ve 0.9 uç kalınlıkları her tarza uygundur. Alışkanlıklarınıza göre farklı kalınlıkları tercih edebileceğiniz uçlu kalemler, sağlam iç dizaynı ve çeşitli tasarımlarıyla konforlu bir kullanım sunar. Ucu içinde kırmayan mekanizması ve kolay tutuş sağlayan tasarımı ile uzun yazılarda bile rahatlığından ödün vermeyenler için idealdir. Studi versatil kalem çeşitleri, öğrenciler tarafından sınavlarda rahatlıkla kullanılabilir, aynı zamanda uzun süre not almak için ideal kalem çeşitlerinden biridir. Bunun yanı sıra, Studi Jumbo keçeli kalemler de uzun süre kurumayan performansı ile kullanıcısının beğenisini kazanır. Keçeli kalem kullanımında en büyük sıkıntı olan mürekkep dağılması sorunu Studi keçeli kalem çeşitleri ile çözülür. Kağıt üzerinde kullanıldığında dağılma yapmayan veya arkaya geçirmeyen mürekkebi ile Studi kalem çeşitleri, herkes için güvenli bir kullanım sunar. Günlük kullanımda her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz Studi kalem çeşitleri, ihtiyacınız olduğu her an yanınızda. Her bütçeye uygun üretilen kalem çeşitlerini yediden yetmişe herkes kullanabilir. Sağlam mekanizmaları ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar güvenle kullanılmak için tasarlanan Studi kalem çeşitleri, günlük hayatta sizi yarı yolda bırakmaz. Sınav, ödev, sunum gibi en çok ihtiyacınız olduğu anlarda bile güvenle tercih edeceğiniz Studi kalem çeşitleri ile yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sevdiklerinize hediyelik olarak da satın alabileceğiniz Studi imza kalemi çeşitleri, setler haline satılması ve eşsiz tasarımları ile her yaşa uygun hediyeler arasındadır. Yeniden doldurulabilen bu kalemler, uzun yıllar boyunca güvenle taşınabilir. Müşteri memnuniyetini ve üstün kaliteyi garanti eden Studi kalem çeşitleri, Trendyol’da kullanıcılarını bekliyor. Siz de ihtiyacınıza en uygun Studi kalem çeşitlerine göz atabilir, siparişinizi verebilirsiniz.