Renk
Fiyat
Parlaklık (Ansilümen)
Parlaklık
Silinebilirlik
Boya Ağırlığı
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Su Bazlı Boya

" araması için 10201 sonuç listeleniyor
dekosan Su Bazlı Fayans Boyası
Kargo Bedava

dekosanSu Bazlı Fayans Boyası

(4)
Su Bazlı Fayans Boyası
225 TL
Sepete Git
dekosan Su Bazlı Fayans Boyası
Kargo Bedava

dekosanSu Bazlı Fayans Boyası

(1)
Su Bazlı Fayans Boyası
225 TL
Sepete Git

Kullanışlı ve Sağlıklı Su Bazlı Boya Çeşitleri Trendyol’da!

Herkesin bildiği üzere renklerin insan psikolojisi üzerinde oldukça büyük bir etkisi vardır. Bulunduğunuz ortamdaki renkler gün içerisindeki ruh haliniz üzerinde belirleyici bir rol oynar. Hal böyle olunca evinizin duvarları, dış cephe kaplaması, evinizdeki mobilyaların renkleri konusunda dikkatli seçimler yaparsınız. Evinizin duvarlarına renk vermek için kullandığınız modellerin renklerinin yanı sıra kaliteleri ve sağlıklı olmaları da oldukça önemlidir. Solunum yollarınıza zarar verebilecek kimyasallardan üretilen alternatifler uzun süreçte rahatsız edebilir. Su bazlı boya hem duvarınız hem de sizin için oldukça sağlıklı bir seçimdir. Su bazlı olması sebebiyle duvarın da hava almasını sağlayan bu tür uzun yıllar çatlamadan rengini korur. Parlaklığı ve farklı renk seçenekleri ile öne çıkan su bazlı badana boyası çocuk odalarının duvarlarında bile kullanılabilir. Üstelik hızlı kuruması ile de bilinen bu tür badana ürünleri kullanışlı ve pratiktir. Boyadığınız alana göre birkaç dakika içerisinde kuruyan su bazlı plastik boya renklendirmek istediğiniz her alan için en fonksiyonel çeşitler arasında yer alır. Kolay kuruduğu ve ince bir yapıya sahip olduğu için uygulaması da oldukça pratiktir. Profesyonel bir yardıma ihtiyaç duymadan bile evinizi badana yapmanın tadını çıkarmanız mümkündür. Pek çok farklı çeşidi ve renk seçenekleri bulunan bu ürünün kullanım ihtiyacınıza hitap eden alternatifini kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz mobilyalarınızda dilerseniz iç cephe duvarlarında dilerseniz dış cephe duvarlarında hatta dilerseniz aracınızda bile kullanabileceğiniz seçeneklere ulaşırsınız. Pek çok farklı renklendirme ihtiyacını karşılayan su bazlı boya markaları ve çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyip satın alabilirsiniz.

İşlevsel Su Bazlı Boya Özellikleri

İşlevsel Su Bazlı Boya Özellikleri

Evinizi ve evinizdeki mobilyaları renklendirmek amacı ile kullandığınız ürünlerin kaliteli olmasını ve kullanışlı özelliklerinin bulunmasını beklersiniz. Kullanılan modellerin dayanıklı bir yapıya sahip olması ve kullanımının kolay olması uzun yıllar boyunca duvarlarınızın ve mobilyalarınızın parlak görünmesini sağlar. Su bazlı boya özellikleri de oldukça kullanışlı olması ile öne çıkar. Silinebilir olması, hızlı kuruması, kolay uygulanabilmesi ve su bazlı olması sebebiyle oldukça sağlıklı bir kullanım sunması bu ürünlerin sevilerek tercih edilmesini sağlayan özellikler arasında yer alır. Silinebilir su bazlı boyayı evinizin duvarlarında kullanmanız mümkündür. Nemli bir bez yardımı ile kolaylıkla temizleyebileceğiniz bu ürün çeşidinin kullanımı oldukça işlevseldir. Silinebilir olduğu için sık sık badana yaptırmadan, duvarlarınızı yalnızca silerek ilk günkü parlaklığını korumasını sağlayabilirsiniz. Üstelik yalnızca evinizin duvarlarını değil pek çok yüzeyi renklendirebileceğiniz çeşitler mevcuttur. Su bazlı gıda boyası, yiyeceklerinizi sağlıklı bir şekilde lezzetlendirmenizi sağlar. Pek çok renkte çeşidi bulunan bu ürün ile farklı sofralar hazırlayabilirsiniz. Su bazlı oto boyası ise aracınızda rengi atan kısımların görünümünü düzeltmenizi sağlar. Bu sayede arabanızın yeni ve bakımlı görünümünü korursunuz. Her ihtiyacınıza yönelik bir ürün çeşidi farklı boyut ve renk seçenekleri ile sunulur. Su bazlı boya iç cephe ve dış cephe için kullanabileceğiniz alternatifler mevcuttur. Dış cephede su bazlı uv boya tercih ederseniz dış cephe renginin güneş ışınları sebebi ile solmasının önüne geçebilirsiniz. Kalıcı ve uzun ömürlü yapısı ile öne çıkan ürünler canlı görünümünü yıllarca koruyabilir. Yine de su bazlı boya verniği kullanarak rengin canlılığını arttırmanız da mümkündür. Ayrıca leke tutmadığı ve rahatlıkla silinebildiği için de renginde solgunluk gözlenmez. Su bazlı küf önleyici boya da en dayanıklı çeşitler arasında yer alır. Neme ve suya maruz kalsa dahi küflenmeye karşı dayanıklı olan bu çeşit dış cephelerde ya da banyo ve tuvalet gibi nem miktarı yoğun olan alanlarda kullanılır. Kullanışlı özellikleri ile çeşitli ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz su bazlı boya çeşitlerini Trendyol üzerinden incelemeniz mümkündür.

Her Alanda Kullanılabilen Su Bazlı Boya Çeşitleri

Her Alanda Kullanılabilen Su Bazlı Boya Çeşitleri

Renklendirmek istediğiniz pek çok alan için kullanışlı model alternatiflerine ihtiyaç duyarsınız. Yüzeylerin özelliklerine göre kullandığınız ürünlerin özellikleri ve çeşitleri de değişkenlik gösterir. Su bazlı akrilik boya hobi amaçlı kullanımlarınız için uygun alternatiflerden biridir. Tuval gibi yüzeyleri bu modellerle renklendirmeniz mümkündür. Su bazlı emaye boya ise mutfakta kullandığınız eşyalar için uygun olabilir. Boyası atan tencere ve tepsilerinizin yeni gibi görünmesi için kullanmanız mümkündür. Su bazlı epoksi boya ise zehirsiz ve koruyucu olduğu için okul, iş yeri, sanayi gibi alanların zeminlerinde ve dış yüzeylerinde kullanılır. Ahşap su bazlı boya da tahta yüzeyli alanların renklendirilmesi için idealdir. Ahşapların cilalı görünmesi, daha dayanıklı olması, parlak görünmesi ve canlılığını koruması için bu ürünler tercih edilir. Hem hobi amacı ile hem de bahçeli evlerin ahşap alanlarında işlevsel bir seçenektir. Su bazlı cam boyasını da yine hem boş vakitlerinizi değerlendirmek hem de ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz. Camlar üzerine figürler işleyebilmenizi ya da camlarınızı renklendirmenizi sağlayan bu çeşitlerin pek çok farklı renk seçenekleri bulunur. Bu sayede camları bir tuval gibi kullanarak kendinize özgü tasarımlar oluşturmanız mümkündür. Su bazlı boya tabancası ile ürünü uygulamanız da kolay olur. Detaylı ve incelikli yerlere tabanca aracılığı ile uygulayabilirsiniz. Pek çok farklı çeşidi, boyutu ve renk seçeneği bulunan ürünler sayesinde dilediğiniz yüzeyi dilediğiniz görünüme kısa süre içerisinde kavuşturmanız mümkün olur. Tabanca yerine su bazlı boya kalemi kullanmak da fonksiyonel bir uygulama sağlar. Farklı yüzeyler için farklı çeşitlerini tercih edebileceğiniz modellerin her yüzeye uygun renk alternatifi de vardır. Gri su bazlı boya pek çok alana uyum sağlayan ve sıklıkla tercih edilen renk seçeneklerinden biridir. Silikonlu su bazlı boya da evini yenilemek isteyen ve kalıcı bir seçenek arayan kişiler için en iyi badana aracılarından biri olarak öne çıkar. Hava alan yapıları sayesinde uygulandıkları ortamların nemlenmesine ya da kokmasına sebep olmaz. Farklı yüzeyler üzerinde deneyebileceğiniz çeşitleri Trendyol’dan bularak zevkinize uygun renklerini inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Su Bazlı Boya Fiyatları

Avantajlı Su Bazlı Boya Fiyatları

Uygulandıkları yüzeylere göre boyutu, modeli, markası ve rengi değişkenlik gösteren su bazlı boya fiyatları da değişkenlik gösterir. Oldukça uzun ömürlü olan ve kolay uygulanabilen bu modeller, bütçe dostu olması ile de öne çıkar. Silinebilir olmaları sayesinde sık sık badana yapmak yerine temizleyerek duvarlarınızın canlı görünümünü korursunuz. Bu da hem uygun hem de işlevsel bir kullanım sağlar. Kalitesiz bir model seçeneğini kullanıp kısa süre solmasından ya da çatlamasından şikayet etmek yerine dayanıklı ve uzun ömürlü bir çeşidi tercih etmek istersiniz. Bu konuda su bazlı yağlı boya ya da silikon, epoksi, emaye gibi çeşitleri oldukça idealdir. Antrasit su bazlı boya gibi özgün renk çeşitlerinin yanı sıra sade ve her alana uygun seçenekler de mevcuttur. Beyaz su bazlı boya hem ev hem sanayi hem hastane hem de okullarda sıklıkla kullanılır. Ürünlerin fiyatları da renklerine ve markalarına göre değişir. Su bazlı ceviz boya ile akrilik olan çeşitlerin özellikleri ve fiyatlandırması farklıdır. Kendi ihtiyaçlarınıza ve alım gücünüze hitap eden modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Su bazlı boya 10 kg, 20 kg gibi büyük boyutlu çeşitleri geniş alanların renklendirilmesi için uygun seçimlerdir. Su bazlı gri boya ya da pembe, kırmızı, turuncu gibi özgün çeşitler arasından oldukça uygun fiyatlı modellere ulaşırsınız. Filtreleme seçenekleri sayesinde aradığınız seçenekleri kolaylıkla görüntüleyerek Trendyol üzerinden ihtiyacınıza uygun renklendirme ürününü bulursunuz.

Su Bazlı Boya Ne Demektir?

Su bazlı boyalar, kolay kullanım sağlayan yapısı sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Kokusuz olma özelliğine sahiptir. Su ile inceltilerek kullanıldığından koku yapmaz ve konforlu bir deneyim sunar. Bu özelliği sayesinde solunum rahatsızlığı ve alerjik sorunları olan kişiler tarafından da kullanıma uygun olmasıyla dikkat çeker. Kokusuz olmasının yanı sıra hızlı şekilde kuruma özelliğiyle de pratik bir kullanım sağlar. Boyama işleminin ardından hızlı bir şekilde kurur. Su ile inceltilen bu ürünlerin uygulaması da oldukça kolaydır. Su bazlı ürün çeşitleri, doğru bir fırça ya da rulo yardımıyla kolay bir şekilde kullanılabilir. Bu özelliği sayesinde işçilik gücünü de aza indirir. Kalıcı ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Bu boyalar, yapısı gereği uzun süre solmadan canlılığını korur.

Su Bazlı Boya Kaç Saatte Kurur?

Su bazlı boyalar, oldukça hızlı bir şekilde kuruma özelliğine sahiptir. Bu ürünler, esnek yapısı ile öne çıkar ve ahşap üzerine uygulamada oldukça etkili sonuçlar verir. Su bazlı ürünlerin kuruma süresi yaklaşık olarak 4-6 saat arasındadır. Bu sayede aynı gün içerisinde 2 kat uygulama yapmak mümkün olur. Birden fazla yüzeyde kullanıma uygun bu boyalar, istenen sonuca ulaşmak için Hint ağacından parlak yüzeylere kadar çeşitli seçeneklere sahiptir. Hızlı bir şekilde kurumasının yanı sıra uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Esnek yüzeylere ve soyulmalara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Beyaz su bazlı boyalarda sararma gibi istenmeyen durumlar da yaşanmaz. Koyu renkli olanlarda ise uygulanan ton uzun yıllar ilk günkü gibi görünür. Tüm bunlara ek olarak su bazlı boyalar, pratik bir şekilde temizlenen yapılarıyla da dikkat çeker.

Su Bazlı Boya Nerelerde Kullanılır?

Su bazlı boyaların pek çok farklı çeşidi vardır. Buna bağlı olarak kullanım alanları da son derece geniştir. Yapısında suda çözünen bağlayıcılar bulunduğu için kolay bir şekilde çözülür. Kuruduğunda ise suya karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahip olur. Yapısında sağlığı olumsuz etkileyebilecek solvent bulunmaz, çocuk odalarında veya her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Çoğunlukla kireç badanalı alanlarda, iç mekan yüzeylerinde ve tavanlarda kullanıma uygundur. Kapatma gücü son derece yüksektir ve aynı zamanda uygulandığı yüzeylerde tok bir görüntü oluşturur. Su bazlı yarı mat boyalar, alçı veya macun ile düzeltilmiş olan yüzeylere dekoratif amaçlı olarak uygulanabilir. Saten boyalar ise kaygan yapısı ve tam silinebilir özelliğiyle pek çok farklı alanda kullanıma uygundur.