"

Su Piresi

" araması için 103 sonuç listeleniyor
yemmama Su Piresi Daphnia Besini 50 Gr
yemmamaSu Piresi Daphnia Besini 50 Gr
(3)
Su Piresi Daphnia Besini 50 Gr
99,90 TL
Sepete Git
Anar Jewelry Pirene Kolye
Kargo Bedava
Anar JewelryPirene Kolye
750 TL
Sepete Git
OEM Su Piresi Yemi
OEMSu Piresi Yemi
45,99 TL
Sepete Git

İlgi Çekici Su Piresi Çeşitleri Trendyol'da!

Eklem bacaklılar familyasına ait olan canlı türleri, pire gibi zıplayan ve suda yaşayan omurgasızlara benzer cinstendir. Nehir kenarında, gölde, uygun sıcaklıktaki su birikintilerinde, bataklıkta ve tatlı suda yaşayan canlılardır. Boyutları 0.2 ile 5 mm arasında değişen su piresi genellikle akvaryum balıklarının beslenmesinde kullanılır. Çok besleyici ve sağlıklı bir içeriğe sahip, canlı su piresi sindirimi kolay bir yem çeşididir. Ayrıca üreme döneminde olan balıkların protein ihtiyaçlarını karşılayarak üremeye teşvik eder. Genel olarak balıkların yaşadığı ortamda yaşayan bu canlılar, suyu süzmenin yanı sıra balıklara yem olur. Bu gibi malzemeler hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra balıkları beslemek üzere yeterli miktarda ürünü satın alabilirsiniz.

Çok Çeşitli Özellikleri ile Su Piresi Seçenekleri

Çok Çeşitli Özellikleri ile Su Piresi Seçenekleri

Özenle oluşturduğunuz şık bir görünüme sahip akvaryumlar için seçtiğiniz balıkların sağlıklı beslenmelerine yönelik, protein değeri yüksek ve besleyici yemlere ihtiyaç vardır. Bu durum karşısında devreye giren su piresi yemi yeterli gelecek tüm özelliklere sahiptir. Sindirimi kolay ve son derece besleyici olan bu canlı yem türü akvaryum balıklarının besin ihtiyacını karşılar. Masrafsız bir şekilde canlı yem elde etmek için kendi hazırlayacağınız su piresi kültürü istediğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olur. Bahsedilen kültürü hazırlamak için akvaryum ya da geniş bir kaba gerek duyulur. Seçtiğiniz kap içerisine koyacağınız su miktarına uygun gelecek şekilde sprulina tozu veya sprulina içerikli yemlerden karıştırarak kültürü besin yönünden zenginleştirebilirsiniz. Bu teknikle yapılan uygulama sonrasında besin değeri artan ve yoğunlaşan kültür sayesinde kısa sürede çok sayıda akvaryum su piresi elde edebilirsiniz. Balıklarınız için sağlıklı ve besleyici değer içeren yem çeşidine ihtiyaç duyduğunuzda kendi oluşturacağınız az miktar kültür ile birlikte kısa zamanda masrafsız bir şekilde çoğalma sağlayabilirsiniz. Bu sayede balıklarınızın sağlıklı beslenmesine ve çoğalmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Su Piresi Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Su Piresi Fiyatları

Akvaryum balıklarının sağlıklı beslenmesine katkı sağlayan bu canlı türleri farklı şekillerde kendini gösterir. Sindirimi kolay ve protein değeri yüksek bir besin olması sebebi ile akvaryum balıklarını beslemek amacıyla sıklıkla tercih edilir. Kurutulmuş ve dondurulmuş şekillerde de mevcut olan bu ürün aynı oranda besin değerine sahiptir. Birbirinden farklı çeşide sahip olmasından kaynaklı su piresi fiyat değişikliği gösterir. Bu durumda müşteriler kendi tercihine bağlı olarak seçim yapar. Aynı işlevselliğe sahip olan yem çeşitleri balıkların beslenmesinde büyük rol oynar. Akvaryum balıklarının büyümesine ve sağlıklı bir şekilde çoğalmasına yüksek oranda etki eder. Doğal bir ürün niteliği taşıyan bu besin balıklara hiçbir zarar vermez. Sizler de balıklarınız için tercih ettiğiniz bu yem çeşidini satın almanıza imkan sağlayan su piresi satın al seçeneğinden yararlanarak önerilen yönlendirmeler doğrultusunda gerekli işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Besleyici İçeriğiyle Su Piresi Çeşitleri

Besleyici İçeriğiyle Su Piresi Çeşitleri

Zengin besin değeri içeren balık yemleri arasında ilk sırada yer alan ürün doğal bir besin türüdür. Özellikle akvaryum balıklarının sağlıklı beslenmesinde büyük rol oynar. İçerdiği protein değeri açısından balıkların üremesine yüksek oranda katkı sağlar. Mevcut canlı su pirelerinin yanı sıra kurutulmuş su piresi yemleri de aynı düzeyde besleyici ve sindirimi kolay bir yem olma özelliği taşır. Bu ürün de akvaryum balıklarının beslenmesinde oldukça etkilidir. Akvaryum içerisine bırakılan bu kıtır yemler suyun etkisi ile yumuşayarak balıklar açısından lezzetli bir besine dönüşür. Ayrıca kullanım kolaylığı sağlaması bakımından tercih edilen bir diğer dondurulmuş su piresi, balıkların beğenerek tükettiği bir yem çeşididir. Doğal içeriğinden dolayı balıklar için sağlıklı bir beslenme kaynağıdır. Sizler de akvaryum balıklarını sağlıklı ve doğal yöntemle beslemek için Trendyol üzerinden kısa süre içerisinde sipariş oluşturabilirsiniz.