İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tatli Tepsisi

" araması için 301 sonuç listeleniyor

Gösterişli ve Kullanışlı Tatlı Tepsisi Modelleri Trendyol'da!

Mutfağınız için göz kamaştırıcı ürünler arıyorsanız tatlı tepsisi çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz. Sayfada yer alan birbirinden farklı tasarımlı ve kullanışlı ürünleri tercih ederek tepsi ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Örneğin günlük kullanımınız için ürün araştırıyorsanız kare tatlı tepsisi alternatiflerini deneyebilirsiniz. Kare şeklindeki tepsiler, çoğunlukla çay ve kahve ikramında tercih edildiği için bu noktada sizin için uygun olabilir. Kalabalık misafirleriniz için meşrubatlarla birlikte tatlı veya çerez tabağı hazırladıysanız kare tepsilerden daha büyük ebatlarla üretilen dikdörtgen tatlı tepsisi işinize yarayabilir. Mevcut ürün seçeneklerini detaylıca inceleyerek beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Eğer satın almayı düşündüğünüz tepsinin tasarımı, dayanıklılığı veya gönderim biçimi gibi farklı konularda merak ettikleriniz varsa tatlı tepsisi kullananların, tatlı tepsisi yorumlarını okuyup fikir edinebilirsiniz. İçinize sinen ürünü belirledikten sonra zaman kaybetmeden tatlı tepsisi satın alma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Özel Günlere Uygun Tatlı Tepsisi Çeşitleri

Özel Günlere Uygun Tatlı Tepsisi Çeşitleri

Tatlı tepsileri hem günlük hem özel günlerde kullanıma uygundur. Örneğin yeni evlenecek tanıdığınız için farklı lezzetlerin yer alacağı geleneksel damat tepsisi hazırlayacaksanız damat tatlı tepsisi modellerine göz atabilirsiniz. Hazırlayacağınız ikramların çeşidine ve kaplayacağı alana uygun boyutlardaki tepsileri belirleyebilir, ihtiyacınızı karşılayacak olan alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Eğer söz ya da nişan töreni için götüreceğiniz tatlıyı şık ve gösterişli kurdelelerle süsletip paket yaptırmak isterseniz nişan tatlı tepsisi veya söz tatlı tepsisi seçeneklerine yönelebilirsiniz. Pek çok farklı modelde üretilen nişan tatlı tepsilerinden zevkinize uyanlara şans verebilir, dilerseniz üzerine isim yazdırma seçeneği olanları seçerek sizin için özel olan tarihi unutulmaz hâle getirebilirsiniz. Söz veya nişan tatlı tepsilerini törende kullandıktan sonra hatıra olarak vitrininizde saklayabilir veya gündelik ihtiyacınız için kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Alüminyum Tatlı Tepsisi

Dayanıklı ve Kullanışlı Alüminyum Tatlı Tepsisi

Farklı markaların satışa sunduğu tatlı tepsisi alternatifleri arasından ihtiyacınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Evinde profesyonel olarak yemek siparişi hazırlayanların ihtiyacını gidermeye yönelik ürünler de satışa sunulur. Örneğin kendi mutfağınızda kek, börek veya pasta hazırlayıp satmayı tercih ediyorsanız alüminyum tatlı tepsisi modelleri sizin için uygun olabilir. Farklı boyut seçenekleriyle üretilen alüminyum tatlı tepsilerini ister profesyonel mutfak siparişlerinizi ister sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz eşsiz lezzetteki menülerinizi hazırlarken kullanabilirsiniz. Kaliteli materyallerden üretilen alüminyum tatlı tepsileri sıcağa dayanıklı olduğu için fırın yemeklerinin yapımında rahatlıkla kullanılabilir. Ürünün belirtilen temizleme koşullarını gözeterek hijyenini sağlayabilir, bu sayede yıpranma olmadan uzun süreler boyunca mutfak dolaplarınızda saklayabilirsiniz. Ürünü satın alıp denedikten sonra memnun kalırsanız hamur işlerini pişirmek için alternatif arayan tanıdıklarınızın denemesi için de tatlı tepsisi tavsiye edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Tatlı Tepsisi Fiyatları

Bütçe Dostu Tatlı Tepsisi Fiyatları

Tepsi ihtiyacınızı gidermek için sayfadaki tatlı tepsisi fiyatlarına detaylıca göz atabilirsiniz. Ürünlerin ambalaj masrafına, tasarımına, boyutuna ve satılma adedine göre değişebilen tatlı tepsisi fiyatları müşteri talebine göre de farklılık gösterebilir. Eğer müşteriler sayfadaki bir ürüne diğerlerinden daha fazla yöneldiyse dönem dönem o ürünün fiyatında artışlar olabilir. Markaların eski sezon ürünlerine daha fazla indirimler uygulanabilirken yeni sezon ürünler onlara kıyasla daha yüksek fiyatlardan satılabilir. Siz de zevkinize hitap eden ürünleri bir tıkla favorilerinize ekleyip tatlı tepsisi indirimlerini yakalayabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak tepsiyi alışverişe ayırdığınız bütçenizi zorlamadan satın alabilmek için sayfadaki ürünleri fiyatlarına göre sıralayabilir, uygun fiyatlı seçenekleri hızlıca görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tatlı tepsisi online alışverişlerde geçerli cazip kampanyaları da değerlendirebilirsiniz. Hem özel günleriniz hem günlük kullanımız için seçebileceğiniz birbirinden şık tatlı tepsilerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.