Marka
Fırça Kılı Sertliği
Fiyat
Tip
Fiyat Geçmişi
Kullanım Amacı
Ek Özellik
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Tepe Arayüz Fırçası

" araması için 217 sonuç listeleniyor
TePe Arayüz  Kabı
Bugün Kargoda

TePeArayüz Kabı

(108)
Arayüz  Kabı
54,99 TL
Sepete Git

Kullanışlı Tasarımları ile Tepe Arayüz Fırçası Çeşitleri

Sağlığı tehlikeye atan bakteriler farklı yerlerde kümelenebilen bir yapıya sahiptir. Bu yerlerden biri de ağız içidir. Gün içerisinde vücuda gerekli olan besinleri almak için tüketilen yiyecek artıkları, dişler ve diş mineleri arasına sıkışır. Buralarda kalan artıklar bir süre sonra ağızda plak ve bakteri oluşumuna neden olur. Bunlar da minelere zarar verir. Bunun sonucunda diş eti iltihabı gibi çeşitli hastalıklar ortaya çıkar. Ancak bu durumun önlenmesi oldukça basittir. Doğru ağız temizliği sayesinde sağlıklı ve güçlü dişlere sahip olabilir ve gülüşlerinizi çekici hale getirebilirsiniz. Tepe markası, İsveç’te kurulduğu 1965 yılından beri ağız sağlığınız için birçok ürün geliştirir. Tepe arayüz fırçası da bu amaçla üretilmiş olan bir üründür. Yapılacak temizleme işlemlerinde oldukça önemli bir parçadır. Diş fırçası ve diş ipi ile ulaşamadığınız alanlarda derinlemesine temizlik imkanı sağlar. Bu ürünü kullanmadan yapacağınız temizlik; ancak kabasını almak diye tabir edilen türden olur. Bu da kısa bir süre sonra birçok problemle karşılaşmanıza neden olur. Uzun süreli çözümlerden yanaysanız izlemeniz gereken birkaç adım bulunur. Öncelikle ağız temizliğiniz için dişlerinizi, yapısına uygun olan bir fırça ile temizlemeniz gerekir. Ardından ip yardımıyla aralara sıkışmış olan atıkları uzaklaştırdıktan sonra Tepe arayüz diş fırçası kullanımına geçmelisiniz. Her dişin aralığı farklı olduğu için birkaç boyutta üretilmiş olan arayüz fırçaları ile dişlerin arasında kalan ve diş etine takılan atıklardan zahmetsizce kurtulabilirsiniz. Bu işlemin adımlarını doğru bir şekilde takip ederek sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz. Herkes gülümsemesi ile büyüleyici olmayı ister. Ancak bir gülüşün tüm sihrini bozacak lekelerin ve benzeri hasarların oluşumu da gayet kolaydır. Bakımsız dişler bir süre sonra bakterilere yenik düşer ve çürümeye başlar. Bu durumdan mineler de etkilenir. Bunun sonucunda kayıplara kadar giden, geri dönüşü imkansız olan sorunlar ortaya çıkar. Bu nedenle ağız içi temizliğine ihmal etmeden bakım ve temizlik işlemlerine düzenli olarak devam etmek ve bunu bir rutin haline getirmek oldukça önemlidir. Siz de ağız sağlığı için vazgeçilmez bir yere sahip olan arayüz modellerine Trendyol üzerinden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Tepe Arayüz Fırçası Özelliklerine Göz Atın

Tepe Arayüz Fırçası Özelliklerine Göz Atın

Kör noktalarda dahi derinlemesine temizlik sağlayan bu ürünler, demirden imal edilir. Silindir ve ince bir boru üzerine geçirilmiş olan üründe plastik kıllar bulunur. Kıllar ile donatılmış olduğu için demirden üretilmesine rağmen çubuk, diş ve diş etlerine herhangi bir zarar vermez. Bu kılların sertliği, orta ya da yumuşak olur. Hassas minelere sahip olan kişiler, soft kıl yapılı modelleri tercih edebilir. Tepe Angle saplı arayüz fırçası gibi uzun saplı modellerin görünümü, normal fırçalara benzer. Bu modeller sap uzunlukları sayesinde oldukça ergonomiktir. Eliniz ile rahatça kavrayabilir ve zorlanmadan yön verebilirsiniz. Bunun dışında kısa saplı olan modeller de bulunur. Bu ürünlerin işlevi de saplı modeller ile aynı olur. Bunların tek farkı tutma ve kavrama yöntemleridir. Saplı ürünlerde olduğu gibi el ile değil, parmaklarla rahat bir kavrayış sağlanır. Bu nedenle hangi parçayı rahat kullanacaksanız onu tercih edebilirsiniz. Ürünler doğrudan ağız ile temas halinde olacağı için plastik uçların ağır kimyasal maddeler içermemesi çok önemlidir. Tepe marka arayüz fırçasının üretim sürecinde bu konuda fazlaca hassas davranılır. Ayrıca çeşitler, anti alerjik fonksiyonlara da sahiptir. Ultra temizlik sağlaması amacıyla uzmanlarla işbirliği içerisinde geliştirilir. Her insanın ağız yapısı farklılık gösterir. Bazılarında aralıklar sık iken diğerlerinde ayrık bir yapı karşınıza çıkar. Bu durum göz önüne alınarak ürünler farklı boyutlarda tasarlanır. Bir paket içerisinde 6, 8 ya da daha ürün bulunur. Her biri yaklaşık 20-25 kere kullanılır. Bunlar boyutlarına göre farklı renklerde üretilir. Modellerin minimal boyutları sayesinde temizlik esnasında ulaşılamayan yerlere kadar kolaylıkla erişebilirsiniz. Diş fırçası ile beraber kullanımında %40 daha fazla hijyen sağlar. Diş tellerinin temizlenmesinde de çok ideal olur. Uç kısmında yer alan kıllar, çok sert olmadığı için tele, implanta ya da dişe zarar vermez. Günlük kullanıma uygundur. Esnek başlığı sayesinde eğilip bükülebilir. Böylece her alana kolayca girer. Bu özelliği sayesinde arka dişlerinizi dahi rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kullanım sonrası temizliği de son derece basittir. İşiniz bittikten sonra bol su ile durlayıp kurumaya bırakmanız yeterli olur. Hem üzerinde bulunan plastik kaplama kılları hem de içerisindeki metal parçası son derece kalitelidir.

Kullanım ömrü dolana kadar elde edebileceğiniz maksimum performansı gösterir. Böylece yediğiniz hiçbir şeyden korkmanıza gerek kalmaz. Düzenli kullanım sonrasında sağlıklı gülüşler elde edebilirsiniz. Siz de ışıl ışıl bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Trendyol farkıyla bu ürüne sahip olabilirsiniz. Bunun için kolayca uygulamasına ya da web sitesine girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Tepe markasının tüm modellerine göz atabilir ve Trendyol'un uygulamış olduğunu indirimlerden yararlanabilirsiniz. Her daim maksimum memnuniyet yaratan bu ürün sayesinde gülümsemenizi perdelemek zorunda kalmadan anının tadını çıkarabilirsiniz.Tepe markasının üretip geliştirmiş olduğu ağız temizliği ürünlerinde çok çeşitli modeller bulunur. Marka, herkesi uygun fiyatlı modellerle buluşturarak onların gülümsemenin tadına vardırmasına destek olur. Ömür boyu bu gülümsemesinin güzelliğini korumayı vizyonedinen marka, tasarımlarını bu yönde geliştirir. Gülümseme, insana oldukça yakışan bir yüz ifadesidir. Gülerken ağız içi fazlasıyla göze çarpar. Bu nedenle ağız sağlığı ve temizliği son derece önemlidir. Bu açısından kullanımı kritik önem taşıyan ürünlerden biri de arayüz modelleridir. Siz de kendinize uygun olan ürüne karar verdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerin toplam 9 adet boyutu vardır. Her çeşidi farklı renk kodu ile kodlanır. Bunlar; turuncu, pembe, kırmızı, mavi, yeşil, sarı, mor, siyah ve gri şeklinde sıralanır. Tepe arayüz fırçası 0.4 mm olan ürün, çeşitlerin arasında kıl boyu en ufak olan modeldir. Bu ürünün renk kodu pembedir. Boyut numarası 0 olarak geçer. Çenesi küçük ve dişleri çok sıkı olan bireyler, bu modeli tercih edebilir. Tepe arayüz fırçası turuncu ise ara boyutlu olan çeşitlerinden biridir. 0.4 ile 5 mm arası çapı olan kıllara sahiptir. Modelin 1 numaralı boyutudur. Normal ağız yapısına sahip bir bireyin rahatça kullanabileceği ideal üründür. Tepe arayüz fırçası kırmızı modeli ise boyut olarak 2. sıradadır. Bu Tepe arayüz fırçası 0.5 mm kıl boyuna sahiptir. Giderek kalınlaşan çeşitlerin arasında 3. sırayı Tepe arayüz fırçası mavi modeli alır. Bu modele sahip bir Tepe arayüz fırçası 0.6 mm’lik kıl boyutuna sahiptir. Normal ağız yapısında sık tercih edilen bir diğer model ise Tepe arayüz fırçası sarı renk koduna sahip olanıdır. Bu ürün boyut olarak 4. sıradadır. Sarı renkli olanlar da büyük ilgi görür. Tepe arayüz fırçası 0.7 mm kıl boyutuna sahip olan bu ürünler, rahat kullanım sağlar. Bunlar dışında kalan yeşil renk koduna sahip ürün 0.8 mm iken mor renk koduna sahip ürün 1.1 mm’dir. Gri renk kodlu ürün, 1.3 mm, siyah renkli ürün ise 1.5 mm kıl boyutuna sahiptir. Bu tarz kalın modeller genel olarak implanta ve tele sıkışan besin artıklarını temizleme konusunda yardımcı olur. Ayrıca düşmüş ve yerine yenisi gelmeyen açık diş boşluklarını temizlemek için de kullanılır. Siz de ihtiyacınız olan ürünü seçerek Trendyol güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Ağız Sağlığı Açısından Arayüz Temizliğinin Önemi

Ağız Sağlığı Açısından Arayüz Temizliğinin Önemi

Diş fırçasının kullanımı günümüzde oldukça yaygınlaşmasına rağmen hala diş hastalıkları çok görülen rahatsızlıklar arasındadır. Bunun nedeni diş üzerinde yalnızca görünen kısımların temizlenmesi ve görünmeyen yerlerin es geçilmesidir. Görünmeyen yerlerde başlayan rahatsızlıklar tüm uzvu etkiler. Örneğin; etin altına hapsolmuş olan bakteriler o bölgeyi kuşatır ve savunmasız bırakır. Görülmediği için temizlenmeyen bu alanda çürük, delinme ve benzeri oluşumlar başlar. Bu durum, ya o alanın tamamen çürümesine ve uzvun bu zayıflayan yapıdan kopmasına ya da çürüğün diş yüzeyinin görünen kısımlarına doğru inmesine yol açar. Ağız, sindirimin de başlangıç yeridir. Besinlerin çiğnenmesinde ve öğütülmesinde dişler, önemlidir. Ancak zamanla bakımsızlıktan ya da yetersiz bakımdan dolayı işlevini kaybeder. Bu durum besin alımı konusunda da büyük problemlere yol açar. Bu açıdan bakıldığında ağız sağlığı, beden dinçliğini etkileyen önemli bir unsurdur. Sosyal bir yaşam tarzı olan insan, çok çeşitli nedenlerle toplumda içerisinde yer alır. Diş rahatsızlıkları ve çürükler, tedavi edilmediği takdirde ağız kokusuna yol açar. Bu da toplumdan soyutlanmaya neden olur.

Böyle problemleri önleme çalışmaları, tedavi sürecinden kolaydır. Bunun için yapılması gereken ise bu tarz sorunlarla karşılaşmadan önce ağız içi temizliğine dikkat ederek koruyucu önlemler almanız olur. Siz de bu tarz problemlerle karşılaşmadan önce önleminizi alarak sağlıklı hayat yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz. Tepe arayüz fırçası çeşitlerine Trendyol’da göz atabilir, sizin için hazırlanan özel kampanyalardan yararlanarak uygun fiyatlarla aradığınız seçeneğe kavuşabilirsiniz. Gülümsemek insana öz güven kazandıran bir eylemdir. Gülümsemek aynı zamanda stresi azaltır ve ruhsal olarak insana iyi gelir. Hoş bir gülümsemeyle diğer insanlarla olan iletişiminizi de kuvvetlendirebilirsiniz. Ancak çeşitli ağız problemleri gülümsemenin gizlenmesine neden olur. Bu tarz problemlerle başa çıkmanın birçok yöntemi vardır. Bunlardan başında ise ağız temizliğini sağlamak gelir. Bu süreç hem maliyet hem de olanak açısından gayet kolaydır. Bu tür temizlik eşyaları düşük maliyetlidir. Bu sayede herkes kolayca ulaşıp temin eder. Tepe arayüz fırçası boyutları konusunda birden fazla seçenek sunulur. Böylece ağız hijyenini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilir. Vücut ölçüleri kişiden kişiye değişebilen bir yapıya sahip olduğu gibi ağız yapısı da kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bazı durumlarda da kişinin dişleri arasındaki boşluklar birbiriyle örtüşmez. Bu ağız yapısına sahip bireyler, içeriklerin her boyutundan ayrı ayrı temin edebilir ya da Tepe arayüz fırçası karışık modellerden yararlanabilir. Bu modelde boyut skalasında yer alan tüm ebatlar tek pakette toplanır. Bu ağız temizlik ürünlerinin yalnızca implant, ortodontik diş teli, braket ve köprü gibi sağlık uygulamalarında kullanıldığı düşünülse de bu bilgi yanlıştır. Çünkü ağız temizliği herkes için mühim bir konudur. Bu sayılan sağlık uygulamaları tedavi amaçlıdır; ancak asıl önemli konu, tedavi gerektirecek kadar kötü duruma getirmeden önce hasar önleyici tedbirler almak olur. Siz de paket halindeki karışık ya da tek boyutlu ağız hijyeni araçlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Siz de Işıldayan Dişlere Kavuşun

Siz de Işıldayan Dişlere Kavuşun

Arayüz çeşitleri kullanılmadan önce dişler fırçalanır ve diş ipi ile ilk temizlik aşaması tamamlanır. Tepe arayüz fırçası çeşitleri arasından ağız yapınıza uygun olan çeşidi seçilerek diş arası temizleme uygulamasına başlanır. Bu uygulama esnasında ekstra macun kullanımına gerek yoktur. Yalnızca su kullanmak yeterli olur. Tepe arayüz ürünü dişlerin arasına yere paralel olacak şekilde yerleştirilir. İleri ve geri hareket ettirme vasıtasıyla temizleme işlemi yapılır. Fırçanın diş arasındaki her bölüme ulaştığından emin olmalısınız. Ayrıca bu işlem sırasında çok sert manevralardan kaçınılması gerekir. Aksi takdirde diş etlerinde kanamalara ve yaralanmalara yol açar. Yumuşak hareketlerle her gün en az bir defa bu temizlik uygulanır. Eğer kullanacağınız model diş aralarına girmezse zorlamamalısınız. Bu durum modelin yanlış bir seçim olduğunun ve diş yapınıza uygun olmadığının göstergesidir. Böyle bir olay ile karşılaştığınız an yapmanız gereken şey, modelin ufak boyutlarından yardım almak olur. Israrla ürünü kullanmaya çalışırsanız dişlerinizin arasındaki boşluklarda genişleme oluşur. Eğer dişlerinizin arası çok sıkı ise temkinli davranmakta fayda vardır. Bunun için kullanımdan önce hekiminize de başvurabilirsiniz. Ürün olması gerekenden büyük olduğunda nasıl sorunlar doğuruyorsa küçük olduğunda da birtakım problemler oluşturur. Diş yapınıza oranla küçük olarak tercih ettiğiniz ürün, iki dişe birden temas etmez. Temizlik işleminden yeterli verimin alınmasını engeller. Bu nedenle doğru ürün tercihi önemlidir. Eğer hangi ürünü almanız gerektiğine emin olamıyorsanız size en iyi tavsiyeyi doktorunuz verir. Bu konuda bir uzmana danışmakta fayda vardır.

Alacağınız modele karar verdikten sonra Trendyol uygulaması üzerinden cazip fiyatlarla ürününüze kavuşabilirsiniz. Ayrıca sipariş vereceğiniz ürün, tek pakette çoklu olarak sunulduğu için uzun süre boyunca kullanım imkanı sunar. Satın alacağınız bir paket içerisinde minimum 5 ay boyunca kullanmaya yetecek kadar çeşit bulunur. Avantajlı fiyatlarla kaliteli içerikleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Söz konusu ağız sağlığı olduğunda kullanılacak olan materyallerin kaliteli ve güvenilir olması gerekir. Aksi takdirde pek çok farklı problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu noktada Tepe markasının eşsiz tasarımlarından destek alabilirsiniz. Tepe arayüz fırçası nerede satılır sorusunun cevabı ise Trendyol olur. Üstün kalitedeki sağlıklı ürünlere kolaylıkla ulaşmanıza imkan tanıyan Trendyol, markanın tüm ürün çeşitlerini beğeninize sunar. Sizin hayat şartlarınızı iyileştirmek için çalışır ve birçok farklı satıcının bünyesinde yer alan ürünleri çatısı altında bir araya toplar. Markanın ürünleri de bu çeşitlilik arasındadır. Satın alma sürecinde içerik özelliklerine bakabileceğiniz gibi bunları kullanan kişiler tarafından yapılan değerlendirmeleri de inceleyebilirsiniz. Bunlar size yol gösterici olur. Böylelikle güvenli alışveriş imkanı elde edersiniz. Tepe arayüz fırçası fiyat konusunda farklılıklar gösterir. Özellikle ürünlerin çeşitleri ve paket içerisinde yer alan parçaların farklılıkları fiyatları doğrudan etkiler. Satıcıların fiyat politikası da bu noktada önemlidir. Bu da fiyatlarda çeşitliliğin oluşmasına neden olur. Böylelikle ihtiyacınız olan her şeye ertelemeden sahip olma fırsatı yakalarsınız. Oldukça zengin bir ürün skalası olan Trendyol, hem pratik hem de güvenilir olması sebebiyle milyonlarca insanın ilk tercihleri arasında yer alır. Trendyol’un hizmet kalitesi sayesinde evinizden çıkmadan ihtiyacınız olan her şeye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Size özel hazırlanan indirim fırsatlarından yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılayabilirsiniz. Mevcut indirim kampanyalarından haberdar olmak için Trendyol uygulamasını App Store ya da Play Store üzerinden indirebilir, istediğiniz ürünleri takip edebilirsiniz. Ayrıca bildirimlerinizi açarak Trendyol’da yenilenen içeriklerden haberdar olabilir ve istediğiniz ürünlere stokları tükenmeden sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.