Renk
Genişlik
Materyal
Derinlik
Fiyat
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Terek

" araması için 451 sonuç listeleniyor

Terek

Terek

Mutfak ürünleri mutfak eşyalarını bir araya getirip düzenlemek için kullanılan birçok model içermektedir. Terek bu düzenleyicilerden biridir. Geçmiş yıllarda mutfakların vazgeçilmezi olan terek tabak, kavanoz, bardak gibi birçok mutfak eşyasını düzenli şekilde bir arada tutmak için kullanılmaktadır. Şık görünümü ve tasarımları ile mutfağınıza uygun bir dekorasyon ürünü olarak da kullanılabilmektedir. Farklı alternatifleri ile kullanan kişilere pek çok seçenek sunmaktadır. Mutfağınızın genel dekorasyonu ve kendi tarzınızı birleştirerek kendinize uygun bir terek modelini bulabilirsiniz. Bulunduğu yerin havasını değiştirebilen ve kullanım kolaylığı sağlayan terek modelleri, ahşap ve metal malzemelerden üretilmektedir. Kullanımı oldukça pratik olan terek, aynı zamanda mutfağa nostaljik bir görünüm kazandırmaktadır. Terekler açık ve kapalı olarak iki çeşide sahiptir. Dilerseniz açık olan modellerden tercih ederek çeşitli baharatlık, bardak takımları gibi mutfak eşyalarınızı koyarak şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kapalı modelleri de tercih edebilirsiniz. Boyut olarak da farklı ölçülere sahip terek modelleri yer almaktadır. Büyük terekler, raf ya da dolap olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz seçenekler içermektedir. Tabak, borcam, tepsi gibi büyük çaplı mutfak eşyalarını kolayca tereğe yerleştirerek mutfakta düzen sağlayabilirsiniz. Küçük ölçülere sahip olan terek modelleri, genellikle baharatlık ve içinde çeşitli gıdaların bulduğu kavanozların dizildiği çeşitler olmaktadır. Küçük görünümleri ve şık tasarımları ile minimal ve modern bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Terek, mutfakta konulduğu her alanda kolaylık sağlamaktadır. Ocağın yanına koyduğunuz bir tereğe yerleştirdiğiniz baharatlıklar sayesinde yemek yaparken kolayca onlara ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra reçel, bal, salça, acıka gibi kahvaltılıkları tereğe koyarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Şık ve keyifli bir görüntü sunarken aynı zamanda kullanan kişilere verimlilik sağlamaktadır. Ahşap terek modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Ahşap olması nostaljik bir görsel sunarken bununla birlikte istediğiniz zaman renklendirebilmenize de fırsat vermektedir. Ahşap terek aldıktan sonra dilediğiniz renge boyayabilmeniz mümkündür. Böylelikle mutfağınızın dekorasyonuna ve kendi zevkinize uygun bir renk seçebilir ve tereğinizi boyayabilirsiniz. Bunun yanı sıra metal terek modelleri de çokça tercih edilmektedir. Metal terekler, sağlamlık açısından güvenilirlik sağlayan çeşitlerden biri olmaktadır. Terek dolap yerine kullanabilecek kadar pratik ve işlevsel bir mutfak ürünüdür. Keyifli bir dekorasyon ürünü olarak da tercih edebileceğiniz terek modelleri, farklı renk ve tasarımları ile her zevke ve bütçeye uygun seçeneklere sahiptir.

Terek Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Geçtiğimiz yıllarda oldukça popülerlik kazanan terekler, şık ve modern tasarımları ile dikkat çekmektedir. Mutfakta düzenli bir görüntü oluşturmak ve aynı zamanda şık olmasını istiyorsanız terek modelleri ihtiyacınızı karşılayacaktır. Terek mutfakta ihtiyaç duyduğunuz birçok ürün ve malzemeyi kategorilerine ayırarak yerleştirebileceğiniz alanlar sunmaktadır. Nostaljik bir havası olan terekler, eski zamanlardan beri evlerde kullanılmaktadır. Pek çok kişi vintage modasından da ilham alarak terek modellerinden birini mutfağında kullanmayı tercih etmektedir. Dilediğiniz ahengi ve tertibi sağlayabileceğiniz terek çeşitleri pek çok tasarıma sahiptir. Alternatif olarak sunulan seçeneklerden biri de üretildikleri malzemeler olmaktadır. Dilerseniz ahşap, metal ya da çelik gibi farklı malzemelerden üretilen terek modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Terek, genellikle birkaç rafa sahip olan çeşitler ile bilinmektedir. Fakat modern ve şık tasarımlar çoğaldıkça raflı olanların yanı sıra çekmeceli olan modelleri de ortaya çıkmaya başlamıştır. Çekmeceli olan terek modelleri ergonomik bir kullanım sağlamaktadır. Terek raf ve çekmeceli modelleri mutfağınıza farklı bir hava katacaktır. Raflara koyacağınız tabak, bardak gibi farklı mutfak eşyaları simetrik şekilde dizilebildiği için mutfakta oluşan düzen ve uyumu devam ettirebilmektedir. Ahşap modellerin yanı sıra pembe, mavi, beyaz gibi farklı renk seçenekleri de bulunan tereklerden dilediğinizi mutfak dekorasyonunuz ile uygun hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra metal gibi farklı malzemelerden üretilen terek modelleri de bulunmaktadır. Ahşap modelleri tercih ettikten sonra farklı bir renk olmasını isterseniz dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Ahşap terek modelleri satın alındıktan sonra boyanmaya müsait türdendir. Evin en çok kullanılan alanı olan mutfakta düzen önemlidir. Düzeni sağlamak için kullanılan dolap ve çekmece gibi farklı eşyaların yanı sıra terek de sıklıkla tercih edilen bir ürün olmaktadır. Şıklığı ve düzeni bir arada görebileceğiniz şekilde tasarlanan terek modelleri, birçok farklı çeşide sahiptir. Kullanmak isteyenlere sunduğu alternatifler ile ilgi çekmektedir. Terek modelleri, üretiminde kullanılan malzeme, ürün büyüklüğü ve ürünün markası fiyat değişikliklerine sebep olmaktadır. Almak istiyorsanız ihtiyacınızı ve bütçenizi belirledikten sonra araştırmaya başlayabilirsiniz. Her bütçeye ve zevke uygun terek modelleri, mutfağınıza farklı bir hava ve uyum katacaktır. Terek fiyatları ve modelleri ile birlikte sayfamızda yer almaktadır. Siz de değerlendirme ve yorumları inceleyebilir, sonrasında dilediğiniz bir terek modelini sayfamızdan hemen sipariş verebilirsiniz.

Mutfağınızı Güzelleştiren Terek Modelleri

Mutfağınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz birçok ürün bulunmaktadır. Bunlardan biri olan terek bulunduğu yere şıklık katan ürünlerden biridir. Geçmişten günümüze kadar gelen ve kullanımı oldukça yaygın olan terekler, mutfağa nostaljik ve aynı zamanda modern bir görüntü sağlamaktadır. Farklı model ve renkleri bulunan terekler, mutfağını yenilemek isteyenler için güzel bir alternatif olabilir. Kapaksız ve kapaklı terek olarak iki farklı seçeneğe sahiptir. Kapaksız terekler, sıkça tercih edilmektedir. Her ikisi de mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlayabilecek çeşitler içermektedir. Siz de mutfağınızın dekorasyonuna uyabilecek herhangi bir modelini tercih edebilirsiniz. Terek modelleri, üretildiği materyal açısından da farklılıklar içermektedir. Dilerseniz ahşap, metal ya da çelik gibi çeşitli materyallerden üretilen tereklerden birini tercih edebilirsiniz. Evin en çok kullanılan alanlarından biri olan mutfakta düzen sağlamak rahat etmek için önemli bir faktördür. Bu düzeni sağlamak için pek çok mutfak eşyası ve ürünü kullanılmaktadır. Pek çok raf ve dolap düzen oluşturmak için bir ihtiyaç haline gelmektedir. Terek, size ihtiyacınız olan alanı sunabilecek kadar büyüklüğe ve genişliğe sahiptir. Boyut olarak farklılıklar içeren terek modellerini, mutfağınızın kapasitesine göre tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz kalitede üretilen terekler, oldukça sağlam ve dayanıklı yapıya sahiptir. Pek çok marka tarafından üretimi sağlanan terekler, kullanmak isteyenlere ideal alternatifler sunmaktadır. Mutfağınızda güvenle tercih edebileceğiniz dekoratif terek modelleri, birçok farklı tasarıma sahiptir. Beyaz, siyah, pembe, mavi, turkuaz gibi birbirinden farklı renk çeşidi bulunmaktadır. Mutfağınıza uyacak ve farklı bir hava katacak terek rengini kolaylıkla bulabilirsiniz. Ahşap terek modelleri de isteğe bağlı olarak boyanabilmektedir. Aldıktan sonra dilediğiniz renge boyayarak kendi yaratıcılığınıza ve zevkinize uygun bir hale getirebilirsiniz. İşlevselliği açısından kullanan kişilere büyük avantaj sağlayan tereklerin kullanımı oldukça popülerdir. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise mutfakta yarattığı alandır. Dilerseniz tabak, bardak gibi mutfak eşyalarını yerleştirebileceğiniz gibi bunun yanı sıra baharatlık, kahvaltılık gibi farklı materyalleri de tereğinizde bulundurabilirsiniz. Her yere kolaylıkla monte edilebilen bir eşya olduğu için işinizi kolaylaştırmaktadır. Mutfak eşyalarınızın ve ürünlerinizin ağırlığını kaldırabilecek güçte materyallerden üretilen modelleri tercih ettiğinizde uzun vadede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı büyüklüklere ve tasarımlara sahip olan terek çeşitleri arasından kendi tarzınıza, kullanım amacınıza ve bütçenize uygun olan birini seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

Farklı Tasarımları ile Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Terekler

Terek yıllardır pek çok evde kullanılmakta olan rahat bir mutfak ürünüdür. Sağladığı geniş alan sayesinde mutfağın düzenini sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Mutfak dolabı yerine farklı bir tercih yapmak istiyorsanız terek, size göre bir seçenek olacaktır. Tezgah üstü terek modelleri, mutfakta sıklıkla tercih edilmektedir. Çeşitli baharatlık ve genel olarak kullanmakta olduğunuz mutfak eşyalarınızı ve malzemelerinizi tezgâh üstüne yerleştirdiğiniz tereklere koyarak kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Kapaklı ve kapaksız modelleri ile size farklı seçenekler sunmaktadır. Terek modelleri markasına, kalitesine ve teknik özelliklerine göre farklılıklar içermektedir. Bu farklılıklar, fiyat üzerinde değişikliklere sebep olmaktadır. İhtiyacınızı belirledikten sonra kendi zevkinize ve bütçenize uygun olan bir terek modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Mutfağınızdaki alana uygun terek ölçüleri ve özelliklerine sahip olan bir seçeneği yıllarca kullanabilirsiniz. Tasarım olarak farklı çeşitlere sahip olması kullanmak isteyenlere birçok alternatif sunmaktadır. Raf sayısı, boyutu, kapaklı ya da kapaksız oluşu gibi birçok özellik farklılığı kendi mutfağınıza uygun olan bir tereği bulmanıza yardımcı olacaktır. Üç raflı geniş bir terek modelini mutfak dolabı yerine kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra tek rafa sahip daha küçük boyuttaki bir terek modelini baharatlık gibi belirli bir amaç için de tercih edebilirsiniz. Peçete, streç film gibi mutfak malzemelerini yerleştirebileceğiniz peçetelik kısmı ve bardakları yerleştirebileceğiniz askılıkları bulunan bir terek modeli, size büyük bir alan yaratacaktır. Aynı anda hem dekoratif, hem de ergonomik olabilen terekler kullanan herkese kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır. Mutfağınıza şık bir görünüm katan terekler farklı materyallerden üretilerek size çeşitli seçenekler sunmaktadır. Ahşap, demir, metal gibi farklı materyallerden üretilen tereklerin her biri ayrı kaliteye sahiptir. Terek alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Bunlardan biri ihtiyacınızı karşılayabilecek genişliğe ve büyüklüğe sahip olmasıdır. Bir diğeri ise tereğin mutfak eşyalarınızın ve ürünlerinizin ağırlığını taşıyabilecek kadar dayanıklı olabilmesidir. Buna karar verirken üretildiği malzemeye ve ölçülerine dikkat etmeniz gerekmektedir. İhtiyacınıza uygun bulduğunuz bir terek, uzun yıllar mutfağınızda işlevsel bir eşya haline gelecektir. Mutfağınızın dekorasyonuna göre siyah, pembe, mavi, ya da beyaz terek tercih edebilirsiniz. Renk açısından da kullanmak isteyenlere farklı seçenekler sunmaktadır. Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz terek modelleri, mutfağınızda şık ve modern bir görünüm oluşturmasının yanı sıra hayatınızı oldukça kolaylaştıran bir parça haline gelmektedir.

Mutfakta Düzen Sağlayan Terek Modelleri

Evin en çok kullanılan alanlarından biri mutfaklar olmaktadır. Mutfak aletleri ve ürünleri sıklıkla kullanıldığı için her şeyin düzenini sağlamak önemlidir. Dağınıklığı önleyebilmek için kullanılan ürünlerden biri terek olmaktadır. Terek, birçok kişinin kullanmayı tercih ettiği popüler bir ürün haline gelmiştir. Sağladığı geniş alan ve kullanım rahatlığı sayesinde mutfağınızda kolaylıkla hareket edebilmenize yardımcı olmaktadır. Terek düzeni kendiliğinden oluşmaktadır. Sahip olduğu raf, çekmece ve dolaplar sayesinde mutfak eşyalarınızı pratik bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Modellerin farklılığına göre dolap, çekmece ve raf özellikleri değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra terek koymak istediğinizin alanın ölçülerine uyacak şekilde farklı boyutlarda modeller bulunmaktadır. Böylelikle alanınız dar ya da geniş olsun fark etmeden dilediğiniz bir terek modelini mutfağınızda kullanmayı tercih edebilirsiniz. Terek sahip olduğu farklı renk ve tasarımları ile mutfağa ilgi çekici ve şık bir görünüm kazandırmaktadır. Beyaz, pembe, mavi, siyah terek modelleri arasından mutfağınızın dekorasyonuna uygun olan birini seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Ahşaptan üretilen terekler, kullanan kişiye aldıktan sonra dilediği renge boyayabilme seçeneği sunmaktadır. Ahşap tereği dilediğiniz gibi boyayabilir ve süsleyebilirsiniz. Mutfağınıza ve kendi zevkinize uygun hale getirdikten sonra güven ile kullanabilirsiniz. Birçok marka tarafından üretimi yapılan tereğin yapımında farklı materyaller kullanılmaktadır. Ahşap materyalinin yanı sıra demir, metal ya da ferforje tereklerden de tercih edebilirsiniz. Ferforje terek modelleri, sahip olduğu görünüm sayesinde mutfak dışında bahçe, balkon gibi evin farklı yerlerinde de kullanılabilmektedir. Her açıdan ergonomik ve işlevsel özelliklere sahip oldukları için farklı alanlara kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Mutfakta kullanılırken genellikle küçük boyutta olan terek modelleri, baharatlık, çerezlik ya da kahvaltılıkları koymak için tercih edilmektedir. Büyük boyutlara sahip olanlar, mutfak dolabı işlevi görebilen oldukça geniş alan sunan modeller olmaktadır. Tabak ya da bardak takımlarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Sağladığı alan ve sunduğu şık görünümü ile terek kullanan kişilere büyük avantaj sağlamaktadır. Marka ve modellerin değişimine göre kapaklı, kapaksız ya da askılık içeren terekler yer almaktadır. Askılık olan tereklere kupa bardak, fincan takımı ve kepçe gibi çeşitli mutfak eşyaları asılabilmektedir. Kullanım açısından pratiklik sağlayan askılık tereklere farklı bir tarz katmaktadır. Kapaklı ya da kapaksız modelleri beğeninize göre tercih edebilirsiniz. Mutfağın genel dekorasyonuna uyum sağlayabilen pek çok terek modeli sayfamızda yer almaktadır.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Terek Modelleri

Mutfakta kullanabileceğiniz geniş bir alan olması oldukça kolaylık sağlamaktadır. Dolap, çekmece, terek gibi mutfak ürünleri kullanan kişiye istediği geniş alanı sağlayarak birçok mutfak eşyası ve ürünlerini muhafaza edebilmesine yardımcı olmaktadır. Terek, bu avantajından dolayı pek çok kişinin kullanmayı tercih ettiği dekoratif bir üründür. Geçmişten günümüze kadar gelen ve kullanımı yaygın olan terekler, birçok farklı modele sahiptir. Ahşap, metal ve ferforje gibi çeşitli malzemelerden üretilebilmektedir. Her biri uzun süreli kullanım sağlayabilmektedir. Metal terek mutfakta modern bir dekorasyon üretmenize yardımcı olabilen bir parçadır. Ahşap terekler ise sıklıkla kullanılan ve nostaljik bir görünüm isteyenlerin tercih ettiği modeller içerisindedir. Ahşap tereklerin bir diğer özelliği ise renksiz olanlara sahip olmasıdır. Renksiz ahşap tereklerden birini tercih ederek dilerseniz orijinal hali ile kullanabilirsiniz dilerseniz de istediğiniz renge ya da renklere boyayabilirsiniz. Ahşap modellerin boyamasında kendi yaratıcılığınızı ve zevkinizi kullanabilirsiniz. Terek modelleri, birbirinden farklı çeşide sahiptir. Kapaklı, kapaksız, askılığı bulunan ya da çekmeceli terek gibi farklı seçenekler size geniş bir skala sunmaktadır. Mutfağınızın ihtiyacını karşılayabilecek ve sizin zevkinize uyacak bir tereği bu geniş skala sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Mutfağınızda kullanacağınız bir tereğin içine tabak ve bardak takımı gibi çeşitli yemek setlerinizi koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra askıya sahip olan modellere kupa bardak asabilirsiniz. Bazı modeller şaraplık ve kadehlik gibi belirli amaçlar için üretilmektedir. Bu şekilde farklı kullanım alanlarına sahip terek modellerini evinizin her alanında kullanmayı tercih edebilirsiniz. Çeşitli tasarımları ile mutfağınızın genel dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Terek renkleri çeşitlilik içermektedir. Bordo, mint yeşili, kahverengi, fuşya, kırmızı, yeşil gibi birçok farklı renk seçenekleri ile kullanmak isteyenlerin mutfak dekorasyonuna ve beğenisine uygun olan modellere sahiptir. Almadan önce araştırmanızı yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Bunlardan biri sahip olduğunuz alana sığabilecek şekilde boyutlara sahip olan terek modellerini bulmaktır. Birçok farklı boyuta sahip olan terek modeli bulunduğu için seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Diğer bir nokta ise yerleştireceğiniz eşyaların ağırlığını taşıyabilecek dayanıklı ve yeterli büyüklükte bir model olmasıdır. Kullanmayı tercih edeceğiniz bir terek, mutfağınızın dekorasyonu ile uyum sağlayacak ve hoş bir görünüm oluşturacaktır. Terek modelleri ve fiyatları sayfamızda yer almaktadır. Dilediğiniz bir modelini Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.