"

Tırnak Pensi

" araması için 1154 sonuç listeleniyor
KOZEL EXTRA Et Pensi
Kargo Bedava

KOZEL EXTRAEt Pensi

198,12 TL
Sepete Git
İzla Tırnak Et Pensi
Hızlı Teslimat

İzlaTırnak Et Pensi

(578)
Tırnak Et Pensi
53,99 TL
Sepete Git

Tırnak Pensi Çeşitleri Trendyol'da!

Manikür bakımı eller ve ayaklar için düzenli olarak manikür ve pedikür şeklinde yapılır. Tırnak bakımı rutinin bir parçası olarak profesyoneller tarafından yapılabildiği gibi günümüzün evde bakım setleri yardımıyla da yapılabilmektedir. Tırnak bakımında kullanılan her ürünün belirli bir işlevi vardır. Tırnak kesimi de tımar ritüelinin en önemli adımlarından biridir.

Tırnak Pensi

Tırnak Pensi

Manikür işleminde belirli adımların takip edilmesi gerekmektedir. Manikür sırasında kullanılan ürünlerin kalitesi de bu amaç için önemlidir. Ürünün kalitesi de sonuçları etkiler. İnce Uçlu Tırnak Pensi öncesinde el ve tırnak derisinin yumuşatılması gerekir. Aynı şekilde tedavi sonrası eller ve tırnaklar da nemlendirilmelidir. Manikür setinde tırnak pensi, törpü ve manikür makası gibi ürünler yer almaktadır. Manikür öncesi kullanılan tırnak bandı da tırnak bakımını kolaylaştırır. Tırnak pensi kullanımı oldukça basittir. Hem manikür hem de pedikür için kullanılabilir. Ürünü iki şekilde kullanmak da kullanım alanını genişletmeye yardımcı olur. Birçok farklı marka manikür seti sunmaktadır.

Tırnak Makası Çeşitleri

Tırnak Makası Çeşitleri

Tırnak pensi manikür ve pedikür setine dahildir. Tırnak makasının temel amacı, tırnağın kenarındaki eti temizlemektir. Tırnağın kenarındaki et, tırnak pensi ile kesilemeyeceği için tırnak pensi ile kesin. Tırnak Pensi kullanırken dikkate alınması gereken bazı faktörler de vardır. Tırnak kesmek ne işe yarar sorusuna verilen önemli cevaplar arasında batık tırnakların restorasyonu da yer almaktadır. Batık ayak tırnakları yürümeyi ve çorap giymeyi zorlaştırır. Bu nedenle tırnaklar kesilmeli ve uygun koşullarda kesilmelidir. Bunun için tırnak pensi en kullanışlı çözüm olarak bilinir. Manikür, pedikürden sonra kullanılan manikürün ikinci basamağı olarak sınıflandırılır. Tırnak pensi kullanmadan önce tırnak seti alkollü mendil ile temizlenmelidir. Bu işlem ürünü kullanmadan önce ve kullandıktan sonra tekrarlanmalıdır. Bu sayede ürünler bakterilerden kolayca arındırılabilir. Tırnak pensi da tırnak kesmeye yardımcı olur ve batık tırnak pensi ile kolayca çıkarılabilir. Solingen tırnak pensimarkasının ürünleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ürünlerin yapıldığı malzemenin türü, uzun süreli kullanımları için çok önemlidir. Tırnak eti pensi iki farklı kullanım alanı için üretilmiştir. Ev kullanımı için yapılan manikür klipsleri ile profesyonel kullanım için yapılan tırnak pensi birbirinden farklıdır. Ürünün yapısı ve malzeme türü açısından iki kullanım alanı arasında bazı farklılıklar bulunmaktadır. Manikür cımbızları sağlık nedenleriyle metalden yapılmıştır. Ürünlerin görsel benzerliği pense şeklinde yapılmıştır. Kelepçe metalik bir görünüme sahiptir ve farklı renk seçenekleri mevcuttur. Çivileri şekillendirmek için de kullanılabilecek farklı şekillerde pense vardır. Çelik malzeme tipine sahip profesyonel tırnak pensi de bulunmaktadır. Çelik ürünler metal ürünlere göre daha uzun süre kullanılabilir. Ürünlerin düzenli bakımlarının uzun süre dayanması önemlidir, bu nedenle kullanırken dikkatli olunmalıdır. Sivri uçlu çelik tırnak cımbızlarının kullanımı da oldukça kolaydır. Tırnak klipsi, tırnağın kenarlarına kolayca nüfuz ederek kullanımı kolaylaştıran sivri uçlu bir uca sahiptir. Bu ürün el ve ayaklarda kullanılabilir.

Tırnak Makası Tutucu

Tırnak Makası Tutucu

Tırnak pensi standı, ürünün malzemesine ve uçların tasarımına göre değişiklik gösterir. Birçok farklı markanın pense modelleri bulunmaktadır. Tırnak pensi fiyatları ağırlıklı olarak markaya göre değişmektedir. Çelik veya metalden yapılan tırnak pensi da ürünün fiyatında belirleyici rol oynuyor. Manikür ve pedikür penseleri kutulu olduğu gibi tek tek de sunulmaktadır. Set, tırnak muayene pensi, tırnak törpüsü, tırnak pensi, et itici gibi diğer bakım ürünlerini içerir. Bu sayede set tırnak ürünleri daha uygun fiyata sunulmaktadır. Ayrıca profesyonelce üretilmiş tırnak pensi diğer ürün türlerine göre daha yüksek fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Profesyonel tırnak pensi üstün kalitede yapılır. Ürünlerin uzun ömürleri göz önünde bulundurularak performansları ve fiyatları değerlendirilmelidir. En iyi fiyatlar için Trendyol sitesine bakabilirsiniz.