İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tüylü Şapka

" araması için 139 sonuç listeleniyor

Konforlu Tüylü Şapka Modelleri Trendyol’da!

Kişisel tarzın dışa vurumunu en iyi gösteren aksesuarlar arasında şapkalar yer alır. Bir aksesuardan çok daha fazlası olmakla birlikte birçok farklı tasarımda üretilir. Bu özel tasarımlar arasında tüylü şapka modelleri önemli bir yere sahip olmaları ile dikkat çeker. Farklı renkleri bulunan bu modeller siyah, beyaz tüylü şapka gibi çeşitlere sahiptir. Aynı zamanda tüylü fötr şapka gibi farklı çeşitleri görmek de mümkün olur. Soğuk havalarda koruma sağlaması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Estetik görünümü nedeniyle tüylü Rus şapkası olarak da bilinir. Kış ayları için daha uygun olsa bile yaz aylarında da kullanılabilen modelleri bulunur. Trendyol üzerinden farklı mevsimlerde kullanılabilen modellere ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Şık Tüylü Şapka Çeşitleri

Birbirinden Şık Tüylü Şapka Çeşitleri

Birbirinden şık tüylü şapka çeşitleri tarzınızı yansıtırken oldukça şık kombinleri tamamlayıcı parçalar arasında yer alır. Markalar tarafından tasarımları gerçekleştirilen ve üretilen seçenekleri Trendyol ile bulabilirsiniz. Giyim tarzınıza ayrı bir hava katan özel tasarımlar arasında yer alan tüylü bucket şapka modelleri hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Bunun dışında kış aylarında hem görsel açıdan sizi yansıtan hem de soğuklara karşı koruyan tüylü kalpak modelleri sıklıkla tercih edilir. Her yaş grubu ve her cinsiyet için üretilen çeşitler bulunur. Genellikle tüylü şapka kadın kreasyonları içerisinde yer alıyor gibi düşünülse de geniş kapsamlı bir modeldir. Kadınlar dışında erkeklerin de kullanımı için tüylü şapka erkek çeşitlerine rastlayabilirsiniz. Bu nedenle üretilen çok farklı şapka modelleri karşınıza çıkar. Çok eski bir tarihe sahip olan bu ürünler her mevsim kullanılan giyim parçaları ve aksesuarları arasında yer alır. Bunun dışında kendi stilini yansıtan tarz sahibi kişilerin vazgeçilmez derecede önemli eşyaları arasında yer alan modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Tarzınıza Uygun Tüylü Şapka Çeşitleri

Tarzınıza Uygun Tüylü Şapka Çeşitleri

Havalar soğumaya başlayınca genellikle kışlık ürünler daha fazla kullanılır. Özellikle kar mevsimi geldiğinde tüylü kar şapkası etkili bir koruma sağlar. Bununla birlikte kulaklarınızı korumak istediğinizde tüylü kulaklı şapka çeşitleri çok kullanışlı ve etkili olur. Daha karizmatik ve etkileyici bir ürün istiyorsanız, görselliği ile ön plana çıkan ve birçok kişinin beğendiği tüylü kovboy şapkası aradığınız tasarımı size sunar. Bu sayede modern bir kovboy havasına bürünebilirsiniz. Ön tarafı alnı kapatacak şekilde yukarıya kalkan, baş kısmını komple kapatarak kulakları korumaya alan ve boyna kadar uzanan tüylü pilot şapka ise hem tarzınızı yansıtır hem de soğuklara karşı iyi bir sıcaklık sağlar. Kış aylarının oldukça zor şartlar altında geçtiği Kafkasya bölgesinden dünyaya yayılan tüylü Kafkas şapkası ise görselliğin ve kullanım konforunun yanı sıra yöresel bir etki yaratır. Tüylü balıkçı şapka gibi farklı modelleri Trendyol’dan inceleyebilir ve kışın üşümekten korunabilirsiniz.

Kalite ve Şıklığı Bir Arada Sunan Tüylü Şapka Çeşitleri

Kalite ve Şıklığı Bir Arada Sunan Tüylü Şapka Çeşitleri

Kalite ve şıklığı bir arada arıyorsanız birçok farklı model bulabilirsiniz. Aynı zamanda deri tüylü şapka gibi gösterişli olanlarını da satın alarak kullanabilirsiniz. Yine görsel olarak hoş bir görünüme sahip olmanızı sağlayan tüylü ponponlu şapka çeşitleri de etkili bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Öncelikleriniz soğuk havalardan korunmak ise bunun için içi tüylü şapka modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun dışında havaların çok daha soğuk olduğu dönemlerde tüylü kış şapkası çeşitleri farklı markaların üretimi ile beğenilerinizi sunulur. Görünümünüzü daha etkili hale getirmek ve karizmatik bir havaya ulaşmak için tüylü ressam şapkası modelleri iyi bir alternatif olur. Trendyol üzerinde daha pek çok benzer ürünü görebilirsiniz. Sahip olduğu ürün çeşitliliğini en zengin haliyle size sunan Trendyol, kampanyalı fiyatlar üzerinden bu ürünlere sahip olmanızı sağlar. Uygun seçenekler ile hemen satın alma işleminizi bu ürünler için gerçekleştirebilirsiniz.