"

Twister Oyunu

" araması için 233 sonuç listeleniyor
sinerjim 98831 Twister / +6 Yaş
Kargo Bedava
sinerjim98831 Twister / +6 Yaş
904,92 TL
Sepete Git
ADN Avm Twister Yeni 2 ()
Kargo Bedava
ADN AvmTwister Yeni 2 ()
885,51 TL
Sepete Git
syd Twister Yeni 2
Kargo Bedava
sydTwister Yeni 2
715,39 TL
Sepete Git

Twister Oyunu

Twister Oyunu İle Eğlenceli Akşamlar

Twister Oyunu İle Eğlenceli Akşamlar

Toplu bir şekilde oynanan oyunların eski zamanlarda da yaygın olması herkes tarafından bilinir. Şimdilerde ise yeni çağın eğlence anlayışında büyük bir değişkenlik söz konusudur. Toplu bir şekilde oynanan oyunların şekli ve biçimi değişkenlik gösterdiği için daha çok ev yaşantısına uyum sağlayabilecek oyunların tercih edilmesi yaygındır. Dolayısıyla, ev yaşantısı içerisinde tercih edebileceğiniz farklı oyunlar karşınıza çıkabilir. Bu oyunları arkadaşlarınız ile veya aileniz ile oldukça keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz ve akşamları daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Eskilerde insanlar sokaklarda oyun oynamayı ve sokaklarda oyun oynamanın keyfini almış insanlardı. Çocukken sokaklarda oynanıldığı bilinen bir gerçektir fakat büyüdüğünde insanlar genel anlamda oyun oynamayı bir kenara atabilmektedir. Şimdi neredeyse evlerde de aile büyükleri de dahil olmak üzere toplu bir şekilde oyun oynanabilir. Tercih edeceğiniz oyun türüne ve oyunun niteliğine göre farklı, pek çok alternatif karşınıza çıkacaktır. Malzemeleri ve kuralları ile beraber oynanan bu oyunlar, her anlamda eğlenceli bir vakit geçirmenin yeni aracı olarak adlandırılabilir. Büyükler ve yetişkinler için de oynatılması yaygın olan bu ev oyunları, her anlamda keyifli bir vakit geçirmenin adresi olabilir. Bu oyunlardan biri de Twister oyunu olabilir, Twister kutu oyunu sayesinde yakınlarınız ile beraber keyifli bir aktivite sizler bekliyor. Belirtmekte fayda var ki oyunun iki farklı kullanımı söz konusu olmaktadır. Çocuklar için ayrı bir kullanımı yetişkinler için de ayrı bir kullanımı söz konusu dur. İki farklı model karşımıza çıkabilir dolayısıyla eğer yetişkinler için olan ürünü satın almak istiyorsanız Twister oyunu yetişkin modellerine göz atabilirsiniz ve burada belirgin bir şekilde çocukların oynadığı Twister oyunundan farklı kurallar ve malzemeler gözümüze çarpabilir. Genel anlamda bir beden ve hareketlilik söz konusu olduğu için, oyunu bedeninizle oynadığınız ve bacaklarınızdan destek aldığınız için bacak boyunuz oyunda önemlidir ve kol boyunuz çocuklarınkinden uzun olduğundan dolayı yetişkinlerin oynadığı Twister değişkenlik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse, halı şeklinde olan Twister oyununun farklı renkleri söz konusu olduğu için benzer renklere uzanabilmek, benzer renklere adım atabilmek için muhakkak ki kendi ebatınızdaki insanlarla beraber oynamanız daha adil sonuçlar doğuracaktır. Dolayısıyla, çocukların kendi aralarında oynadıkları oyun ile yetişkinlerin kendi aralarında oynadıkları oyun farklılık gösterebilmektedir.

Twister İle Hem Eğlence Hem Rekabet

Twister İle Hem Eğlence Hem Rekabet

Her oyunda olduğu gibi Twitter oyununda da en öncelikli amaç rekabettir. Rekabet gereği takımlar ve taraflar oyunları kazanmak ve oyunlardaki performansları ile göz doldurmak isterler. Dolayısıyla, Twister oyununda da karşınızdaki insanların oyun içerisindeki hareketleri ve oyun içerisindeki hamleleri için belirli başlı kurallar söz konusu olmaktadır. Twister oyunu kuralları ile beraber oynanmaktadır, kurallara göz attınız zaman ilk etapta karşınıza oyunun içeriği ve niteliği gelir. Oyunun içeriğinden ve niteliğinden bahsetmek gerekirse, oyunda dört farklı renk bulunmaktadır ve bu dört farklı rengin her bir oyuncuyu temsil ettiğini söyleyebiliriz. Bu renklere adım atarak veya bu renklere elinizi bastırarak hamle yaparsınız yani bir diğer oyuncuya karşı bir hareket yapmış olursunuz dolayısıyla da bu size bir artı puandır fakat giderek zorlaşan bu oyunun en zor yanı da renklerin arasındaki mesafeler ve uzaklıklardır. Twister oyun seti içerisinde bir çark ve halı şeklinde bir mat bulunmaktadır. Bu mat genel anlamda oyuncuların hareketlerini doğru bir şekilde yöneltecekleri renkli daireler içerir. Bu dairelere uygun bir şekilde ilerlemek ve bu dairelere adım atmak veya el koymak oyunun en ana kuralıdır. Bu dairelerin dışındaki başka bir renge ayağını hareket ettirmek veya elini hareket ettirmek elenme sebebi olabilir. Gittikçe zorlaşan ve gittikçe oyunun niteliği değişkenlik gösteren ve dolayısıyla da yalnızca el ve ayaklarla oynanan bu oyun, büyük bir koordinasyon yeteneği istemektedir. Twister kutusunun içerisinde bir mat bulunmaktadır ve bu matın üzerindeki her bir renge sadece el ve ayak denk gelecektir. Kutunun içindeki mat, düz bir zemine serilir ve bu düz bir zeminde doğru hamleler uygulanarak rakipler elenebilir. Oyuncunun eli ve ayağı hakemin söylediği pozisyondaki renge doğru hareket etmelidir. İki oyuncu aynı anda aynı daireyi uzanıyorsa o dairede kimin yer alacağına yine hakem karar verir. Hakemin olması ve hakemin yönergeleri oyunculara belirtmesi oldukça önemlidir çünkü oyunun asıl amacı da hakemin belirttiği yönergelerin doğru uygulanmasıdır. Oyunun içerisindeki en büyük kural oyunculardan birinin dizinin veya dirseğinin halının üzerine değerse oyuncu elenir. Veya oyunculardan biri dengesini kaybedip düşerse oyundan çıkartılır. Aynı zamanda oyunun içerisinde bir çark vardır ve çark yardımıyla renkler hakim tarafından belirlenir. Eğer ki istenilen renk kalmamışsa boş olan renk gelene kadar çevrilir.

Twister Oyunu İle Sevdiklerinizle Adrenalin Dolu Saatler

Twister Oyunu İle Sevdiklerinizle Adrenalin Dolu Saatler

Her oyunda olduğu gibi asıl amaç her zaman rakibini yenmek ve eğlencenin tadına varmaktır. Dolayısıyla, Twister oyununda pek çok farklı kişi, rakibiniz olabilir ve bu kişilere karşı dezavantajlı ve avantajlı olabilirsiniz. Tamamen şans oyunu olduğu için ve aynı zamanda el ayak koordinasyonu ve dengesi gerektirdiği için oyun oynarken zevkli dakikalar yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınız da bu oyunu oynamak her anlamda ilgi çekici olabilir çünkü oyunun kuralları ve oyunun amacı her anlamda hareket yeteceğinize bağlıdır. Hareket yeteneğinize bağlı olarak oyunu kazanma ve kaybetme kabiliyetiniz değişkenlik gösterebilir. Oyunun farklı iki kullanımı söz konusu olduğu için çocuklar için üretilen oyun, gelen anlamda daha küçük bir oyun boyutuna sahiptir. Oyunun içerisinde yer alan mat daha küçük olabilir ancak yetişkinler için olan oyun çeşidinde de ise matın büyüklüğü daha fazladır. Twister el ayak denge oyunu olduğu için her anlamda bu iki özelliğe yani denge ve koordinasyona sahip olan ve hatta iyi olan oyuncu avantajdır. Aynı zamanda boyu uzun, kolları ve bacak genişliği uzun olan insanlarda bu oyun oynarken avantajlı olabilirler. Belirtmekte fayda var ki oyunun ana kuralları gereği adil , bir şekilde oyun oynamak için kurallara bağlılık göstermek gerekmektedir. Aynı zamanda hakemin belirlediği renklere doğru ilerlemek ve Twister oyunu çarkı düzenli aralıklarla çevirmek çok önemlidir. Twister oyunu ölçüleri genel anlamda iki farklı oyun olduğu için değişkenlik gösterebilir fakat hızlı ve esnek olan oyunda kazanır. Oyunda altı farklı oyuncu oynayabilir. Aynı zamanda iki farklı oyuncuyla da en az sayıda oynanabilir. Oyunculardan biri hakem olarak seçilir ve çarkı çevirip talimatları oyunculara doğru bir şekilde söyler mesela talimatlara örnek vermek gerekirse, sağ el kırmızıya veya sol ayak maviye ve benzeri şekilde bir talimat verir. Erkenden yapılması gerekenleri söyler, oyuncular hızlı bir şekilde hakemin söylediklerini uygular. Ve böylece ortaya keyifli dakikalar çıkar. Kimilerinin düşmesi kimilerinin elinin veya dirseğini oyundaki halkalara denk gelmesi ortaya komik görüntüler ve dakikalar çıkartabilir. Dolayısıyla, her anlamda arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle oynayabileceğiniz bu oyunu keyifli bir araç haline getirebilirsiniz.

Sevdiklerinizle Keyifli ve Zevkli Dakikalar

Sevdiklerinizle Keyifli ve Zevkli Dakikalar

Oldukça hareketli bir akşam geçirmeye istekliyseniz twister oyunu, aslında tam size göre diyebiliriz. İleri seviyede esneklik güç ve denge gerektirmektedir ve aynı zamanda hareketlilik gerektirmektedir. Keyifli dakikalar ve keyifli saatler geçirebilmek için ve sevdiklerinizle bu tecrübeyi yaşayabilmek için bu oyunun özellikleri ve niteliklerini bilmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda belirtmekte fayda var ki Twister oyunu faydaları ile daha çok esneklik ve hareketlilik kazanabilirsiniz. Herhangi bir akşam yemeği üzerine oynanabilecek en güzel oyun olabilir. Hareketli ve oldukça heyecanlı bir şekilde bu oyun oynanılır. Aynı zamanda belirtmekte fayda var ki yetişkinler kadar küçüklerin de oynamasına elverişli olan bu oyun, oldukça büyük bir el, kol, bacak hareketi koordinasyonu sağlamaktadır. Dolayısıyla, çocukların bu oyunu oynaması ve bu oyunu oynayarak keyifli dakikalar geçirmesi çok önemlidir. Çocukların beyinlerinin fonksiyonel bir şekilde çalışmasını sağlayan ve çocukların daha iyi bir şekilde koordine olmalarını sağlayan bu oyun, büyük kazanımlara sahiptir. Twister oyunu kazanımları ile çocuklar motor gelişimlerini daha iyi bir şekilde yönetebilirler, örnek vermek gerekirse hem hakemin direktiflerini dinleyip, hem de bu direktifleri uygulama girişiminde bulunurlar ve sağlıklı bir şekilde beyin gelişimine katkı sağlarlar. Çocukların özellikle de ana okulundaki çocukların gelişimleri tamamlama evrelerinde bu tarz oyunları oynamaları ve zeka gelişimini destekleyecek aktivitelerde bulunmaları çok önemli ve çok değerlidir. Öğretmenlerin ve velilerin bu tarz oyunları oynamaya önem göstermesi ve bu tarz oyunlara gündelik yaşantıda yer vermesi çocuklara katkı sağlayacaktır. Her anlamda oyun çocuklara daha iyi bir hareket ve el becerisi kazanımı sağlayacaktır. Twister oyunu boyutları genel anlamda bir halı ile eşdeğer olabilir. Ancak belirtmekte fayda var ki çocuklar için oynanan oyunun boyutları ile yetişkinler için oynanılan oyunun boyutları değişkenlik gösterebilmektedir. Her anlamda çocukların da yetişkinlerle beraber oynayabileceği oyunlar da söz konusu olmaktadır. Siz de ev yaşantısında aileniz ile hem çocuklarınızla, hem de eşinizle beraber bu oyunu keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz ve keyifli dakikalar biriktirebilirsiniz. Çocuklarınıza ve kendinize güzel dakikalar yaşatabilmek için aynı zamanda çocuklarınızın da motor gelişimine katkı sağlayabilmek için bu tarz oyunları hayatınıza ve gündelik yaşantınıza dahil etmeniz gerekmektedir.

Twister Oyunu Kullanıcı Yorumları

Twister Oyunu Kullanıcı Yorumları

Oyun oynamadaki temel amaç, keyifli dakikalar geçirmenin yanı sıra keyifli bir şekilde rekabet duygusunun insanlara verdiği hazdır. Dolayısıyla, bu haz sayesinde insanlar keyifli dakikalar geçirmenin yanı sıra sevdikleriyle beraber güzel bir aktivite gerçekleştirmiş olurlar. Oyunun kuralları ve oyunun malzemeleri ile beraber doğru oynandığı zaman daha keyifli ve daha güzel dakikalar sizleri beklemektedir. Twister oyunu da sağlıklı bir şekilde oynayabileceğiniz, sevdiklerinize vakit geçirebileceğiniz oyunlardan biridir. Oyun oynarken kurallarına ve özelliklerine göre oynadığınız zaman oyundan maksimuma yakın bir fayda sağlayabilirsiniz. Hem küçükler, hem de yetişkinler aynı anda oyunu oynayabilirler. Aynı zamanda yetişkinlerin kullandığı oyun seti ile çocukların kullandığı oyun seti arasında değişkenlik gösteren bir farklılık olabilir. Ev yaşantısında bulunması gereken bir oyun olarak karşımıza çıkan bu oyun ile daha keyifli dakikaları sevdiklerinizle beraber geçirebilirsiniz. Belirtmekte fayda var ki oyunun özellikleri arasında ilk sırada karşınıza çıkan şey, renklere uyumlu hareket edebilme becerisidir. Renklerin doğru bir şekilde takip edilmesi ve bu renklere uygun bir şekilde koordinasyon sağlanılması önemlidir. Her anlamda çocukların da bu oyunun içerisinde yer alması onların beyin gelişimine ve motor gelişimine katkı sağlamaktadır. Faydalı ve oldukça yararlı bir aktivite geçirebilmek için aynı zamanda da eğlenebilmek için sevdiklerinizle ve çocuklarınızla bu oyunu oynamayı deneyebilirsiniz. Oyunu satın aldıktan sonra muhakkak ki oyunun kurallarına ve oyunun içeriğine göz atmanızda fayda var. Oyunun kuralları belirgin olduğu için bu kuralların dışına çıkılması söz konusu olamaz. Oyunda yanlış bir hamle veya düşme riski ile karşılaşıldığı zaman oyuncu elenmesi söz konusu olur. Hem rekabet duygusunu geliştirecek, hem de insanlara hareket yeteneği kazandıracak olan bu oyun sayesinde keyifli dakikalar sizleri bekliyor olacak. Akşam yemeklerinden sonra veya gündüz gün içerisinde bu oyunun oynatılması tüm herkese keyifli dakikalar yaşatabilir. Twister oyun yorumları arasında ilk etapta karşınıza çıkabilecek olan yorum oyunun kurallarına göre uygulanması ve oynanmasıdır. Oyun oynarken ve oyundan keyif ve zevk alırken ilk etapta karşınıza kurallar çıkmaktadır. Kurallara uygun hareket etmek ve kurallara göre direktifleri gerçekleştirmek çok önemlidir. Yorumlarda da yine aynı şekilde bu tarz bir tavsiyeler yer almaktadır. Aynı zamanda çocuklarla beraber oynanan Twister’ın faydaları üzerinde sıklıkla durulmaktadır.

Twister Oyunu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Twister Oyunu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Son zamanlarda yaygın bir şekilde evlerde kutu içerisindeki oyunların oynanması söz konusu dur. Bu oyunlar kültür olarak aslında son zamanlarda yaygınlaşmaya başlamıştır çünkü insanlar eğlenceli vakit geçirmek ve keyifli bir şekilde sevdikleriyle oyun oynamak istemektedirler. Bunu sağlayabilmek için de çeşitli markaların firmaların oyunları söz konusu olmaktadır. Bu oyunların arasında dikkati çeken ve en çok popüler olan oyunlardan biri de Twister oyunu olabilir. Bu oyun sayesinde hem aile içerisindeki küçükler, hem de aile içerisindeki büyüklerle beraber keyifli bir şekilde oyun oynanabilir aynı zamanda çocukların motor gelişimine katkı sağlanabilir. El ve ayak koordinasyonun sağlanabilmesi, oyunun en gerekli temel unsurlarından biridir. Oyun oynarken ilk etapta karşınıza çıkabilecek kurallar, oyunun aşamasını belirtir. Bu oyunu oynarken genel anlamda zevk ve ihtiyaçlarınızın karşılanmasının yanı sıra pek çok farklı kazanım da elde edilir. Belirtmekte fayda var ki oyunu kurallarına göre oynanılması her zaman daha adilane ve daha iyi bir sonucun alınmasına yol açar. Dolayısıyla, oyun oynarken kurallara bağlı kalarak ve bir düzen içerisinde oyunu oynamak gerekmektedir. Oyunun belli başlı kurallarının iyi takip edilmesi ve oyunun kurallarına göre oynanması sayesinde oyundan maksimuma yakın bir verimlilik alınması söz konusu olmaktadır. Bu oyunun üretim aşamasında kullanıcıların beklentileri dikkate alınmıştır. Aynı zamanda belirtmekte fayda var ki Twister oyunu fiyat anlamında da müşteri dostu bir nitelik kazanmaktadır çünkü fiyat anlamında indirimleri takip ettiğiniz zaman çok daha uygun seçeneklere denk gelebilirsiniz ancak keyifli bir aktivite olarak değerlendirildiğinde oyunların fiyatları çok da büyük bir önem taşımamaktadır. Kendi zevkinize göre seçebileceğiniz boyuta uygun oyunu satın alabilirsiniz. Yetişkinlere göre ve çocuklara göre olan Twitter modelleri değişkenlik gösterebilmektedir. Farklı boyutlardan satışa sunulan bu modeller arasından size uygun olanını seçip satın alabilirsiniz. Keyifli ve verimli bir aktivite geçirebilmek için sevdiklerinizle beraber saatlerinizi daha kullanışlı kılmak için bu oyuna göz atmalısınız. Daha fazla modelde Twister oyunu için Trendyol adresine göz atabilirsiniz.