"

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor
PUBG Mobile 60 UC
Hızlı Teslimat

PubgMobile 60 UC

(3421)
Mobile 60 UC
24,94 TL
Sepete Git
PindepaGO Pubg Mobile 20 Uc

PindepaGOPubg Mobile 20 Uc

(31)
Pubg Mobile 20 Uc
5,25 TL
Sepete Git
PUBG Mobile 17 Uc
Hızlı Teslimat

PubgMobile 17 Uc

(5)
6,29 TL
Sepete Git
PUBG Mobile 660 UC Pubg Mobile TR

PUBG Mobile660 UC Pubg Mobile TR

(5)
179 TL
Sepete Git
PUBG Mobile 600+60 UC
Hızlı Teslimat

PubgMobile 600+60 UC

(3381)
Mobile 600+60 UC
254,99 TL
Sepete Git

UC Kodu Çeşitleriyle Pubg'de Kendini Geliştir

Ülkemizde son yıllarda oldukça popülerleşen pubg, hem bilgisayarlarda, hem de telefonlarda oldukça ilgi görüyor. Bireysel, iki kişi ile veya gruplarla oynanan pubg, çok oyunculu bir video oyunudur. Günümüzde birçok akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden kolaylıkla erişim sağlanabiliyor. 100’e yakın oyuncu ile havada başlayan video oyunu, oyuncuların istedikleri zaman uçaktan atlamasından sonra bir adada hayatta kalmaya çalışmalarıyla devam ediyor. Bireysel veya takım şeklinde oynanabilen bu oyunda, her durumda oyuncuların oyunu kazanabilmesi için sona kalan ile takım olmaya çalışırlar. Takımda bulunan tüm oyuncular ölünce takım dağılmış olur. Oyun 8 x 8 kilometrelik bir alana oyuncular paraşüt ile uçaktan atlayarak dağıldıktan sonra başlar.

PUBG Mobile Uc

PUBG Mobile Uc

Oyuncularda bulunan zırh, kask, silah, çanta, bomba gibi araçlar çeşitli binaları aramalarında onlara yardımcı olan ekipmanlardır. Yaklaşık olarak 30 dakika süren oyun sonrasında oyuncular, hayatta kaldıkları süre ve öldürdükleri oyuncu sayısına göre para birimi ile ödüllendirilirler. Oyun içerisinde kullanılan paralar sayesinde oyuncular ücretsiz kasa alabilme hakkına sahip olurlar. Kasaların her satın alıştan sonra fiyatları artar fakat kasaları açmadan veya açıldıktan sonra içindeki eşyalar ile Steam pazarında satma imkânı da sunar. Steam platformu ile oldukça oynanan pubg, ücret karşılığında satılan pubg mobile uc ile oyun içerisinde para birimi satın alabilmenizi sağlar. PUBG 30 uc satın alarak oyun içerisinde ihtiyacınız olan birçok aksesuar ve ekipmana sahip olabilirsiniz.

PUBG Uc Yükleme

PUBG Uc Yükleme

PUBG uc yüklemesi için oyuncu ID’nizi girerek size özel tek kullanımlık pubg uc kodunu girdikten sonra oyuncu ID’nize satın aldığınız ucler geçerli olacaktır. Birçok oyun gibi oyuncularının zevkli ve eğlenceli vakitler geçirmesini sağlayan pubg mobile, oyun içerisinde ihtiyacınız olan aksesuarlara erişim sağlamak için pubg mobile uc satın alma imkânı ile daha çok eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. PUBG mobile uc kodu ile satın aldığınız uclerin hesabınıza geçmesini sağlayarak daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. PUBG mobile içerisinde ücretli ve ücretsiz erişim sağlanabilen özellikleri sayesinde oyuncuların birbirlerine karşı daha çok güçlenmesini sağlayarak rekabet ortamını arttırır. Ücretli özellikler daha özel ve güçlü olduğu için oyuncular bu özelliklere sahip olabilmek adına pubg mobile içinde uc olarak adlandırılan para birimine sahip olması gerekir. Uc satışı yapan siteler ile 660 uc pubg, 60 uc pubg ve pubg 600 uc koduna sahip olabilirsiniz. Farklı birim adetlerine sahip olan ucler arasından ihtiyacınız olanı seçip rakipleriniz karşısında daha güçlü olabilirsiniz.

PUBG Uc Fiyatları

PUBG Uc Fiyatları

PUBG mobile içerisinde karakterini daha güçlü kılmak için satın almanız gereken ucler (unknown cash) sayesinde sadece birkaç dakika içerisinde ekstra görevlere daha güçlü bir şekilde ulaşabilirsiniz. PUBG mobile Uc ile oyun içerisinde bulunan etkinliklerden faydalanabilir, daha uygun fiyatlarla daha çok içerik elde edebilirsiniz. sayfamız üzerinden satın alabileceğiniz indirimli pubg uc sayesinde rakiplerinizi kolayca alt edebilme hakkına sahip olabilirsiniz. Ürünler, gerekli güvenlik kontrollerini geçtikten sonra sms ve e-posta üzerinde sizlere güvenli bir şekilde iletilir. Oyunu daha eğlenceli ve keyifli hale getiren pubg ucleri Trendyol üzerinden satın alarak daha fazla maddi kazanç sağlayabilirsiniz.