İlgili Kategoriler
Ağırlık
Kısırlaştırılmış
Özellik
İçerik
Fiyat
Aroma
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Urinary Kedi Maması

" araması için 226 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Leziz Urinary Kedi Maması Çeşitleri Trendyol’da!

Evcil kedilerin günlük hayatta birçok temel ihtiyacı bulunur. En temel ihtiyaçları ise mamalardır. Bu yiyecekleri tüketerek hem temel ihtiyaçlarını giderirler hem de kaliteli bir hayat geçirirler. Urinary kedi maması, sevimli dostlara özel olarak üretilen bir üründür. Bu yiyecekler hayvanların sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kedilerin cinslerine, yaşlarına ve sağlık durumlarına göre tükettikleri mama çeşitleri değişir. Ürünler doyurucu olmasının yanı sıra protein ve mineral açısından da zengindir. Yağ açısından da zengin çeşitleri bulunur. Mamaların 2 formu vardır. Yaş ve kuru olarak müşterilerin beğenisine sunulur. Yaş formu müşteriler tarafından daha çok tercih edilir. Çünkü bu ürünlerin tüketilmesi ve hazmedilmesi kediler açısından daha kolaydır. Ayrıca yaş mamaları lezzet bulurlar ve severek tüketirler. Bu ürünlerin ağırlık açısından da pek çok seçeneği bulunur. Ekonomik olması açısından urinary kedi maması 10 kg oldukça avantajlıdır. Hem uzun süre kullanılır hem de daha hesaplı bir fiyata alınmış olur. Ayrıca bu ürünler standartlarına uygun bir şekilde üretilir ve oldukça sağlıklı bir içerikten oluşur. Uygun koşullarda saklanırsa uzun süreli kullanılır. Güneş almayan serin yerlerde muhafaza edilmesi önerilir. Sevimli dostlarınız için lezzetli olan urinary care kedi maması çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Pek çok seçeneğe sahip mama çeşitlerini Trendyol avantajlarıyla kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Lezzetli Urinary Kedi Maması Çeşitleri

Lezzetli Urinary Kedi Maması Çeşitleri

Sağlıklı beslenmek kedilerin günlük yaşam fonksiyonlarını rahat bir şekilde ilerletmeleri açısından önem arz eder. Kedilerin kuru yiyeceklerin yanında yaş mamalardan da tüketmesi gerekir. Sadece kuru besinler tüketmeleri sindirim problemlerine sebep olabilir. Tek çeşit beslenme yeterli olmaz. Bu sebeple diğer yiyeceklerin yanında yaş formların da verilmesi uygun olur. Urinary yaş kedi maması besin değeri yüksek bir çeşittir. Hazır bir şekilde işlem görmeden tüketilmesi sebebiyle oldukça kolaylık sağlar. Yaş olması, sindirim açısından da avantaj sağlar. Urinary kısır kedi maması kısırlaştırma operasyonu geçirmiş minik dostlar için özel olarak üretilir. Kısırlaştırılmış hayvanların vücudu kilo almaya meyilli hale gelir. Bu sebeple yedikleri yiyecekler daha da önemlidir. Bu mamalar ise kedilerin kilo almasını engelleyerek kilolarının dengede kalmasına yardım eder. İçeriğinde et ve et ürünleri bulunur. Böylece yüksek protein alırlar. Bu ürünlerin içeriğinde düşük oranda yağ bulunur ve vücut yağlanmasının önüne geçilmiş olur. İdrar yolu kedi mamasında minik dostların idrar ile ilgili problemlerini önleyici bileşenler bulunur. Vücutlarındaki magnezyum düzeyini artırır. Böylece idrar yolu sisteminin sağlığı desteklenir. Bu ürün tüy yumağı oluşumu ve dökümüne karşı da korur. Ayrıca sindirim sistemini de desteklediği için bağışıklığı artırır. Bu ürünlerin içinde yüksek lif bulunur ve bu özelliğiyle de sindirim desteklenmiş olur. 1-6 yaş arasındaki kediler için kullanılması önerilir. Urinary kedi maması çeşitleri geniş yelpazeye sahiptir. Sebzeli, tavuklu, etli, balıklı ve daha birçok çeşidi vardır. Bu seçenekler evcil hayvanın damak tadına ya da ihtiyacına göre değişir. Kediler genellikle et ve et ürünlü yiyecekleri çok severler. Bu sebeple markanın çoğu ürünün içerisinde et ürünlerine yer verilir. Hayvanların yaş gruplarına göre de kullandığı mamalar değişkenlik gösterir. Bebek ve yetişkin kediler farklı ürünlerle beslenir. Ayıca yaş gruplarına göre verilen mamanın miktarı da önem arz eder. Bu mamaların farklı çeşitleri için Trendyol’u inceleyebilir, ürün bilgilerine pratik ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede kedinizin cinsine ve yaşına uygun modelleri seçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun çeşitlere Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları ile Urinary Kedi Maması Çeşitleri

Müşteri Yorumları ile Urinary Kedi Maması Çeşitleri

Kedi urinary mama, minik dostlar tarafından çok sevilen lezzetli ve sağlıklı ürünlerdir. Birçok çeşit mama bulunur. Bu modellerin arasından en çok kısırlaştırılmış seçeneği tercih edilir. Evcil hayvanlara genelde kısırlaştırma işlemi yapılmasından kaynaklı olarak bu ürün daha çok satın alınır. Bu seçenek evcil hayvanın sağlığını desteklerken gün içindeki enerjisini de dengeler. Yedikleri yiyecekler bu açıdan oldukça önemlidir. Yaş yiyecekler ise kolay kullanım özellikleri ile öne çıkar. Sadece ürünün kaba dökülmesi yeterlidir. Bu sebeple hayvansever müşteriler tarafından tercih edilir. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilir. Ayrıca içerisinde sağlıksız bileşenler bulunmaz. Bu sayede sevimli dostların sağlıklı bir vücuda sahip olur. İçerisinde bulunan protein ve mineraller sayesinde bağışıklıkları da desteklenir. Bu ürünler birçok cins kedinin rahat bir şekilde tüketebileceği özelliğe sahiptir. Minik dostların severek yediği bu ürünler müşterilerin beğenisini toplar. Bu sebeple bu yiyecekler hayvan sahipleri tarafından sık sık satın alınır. Müşteriler bu seçenekler arasından evcil hayvanları için tercih yaparken kaliteli olanı seçmek isterler. Kedilerinin cinsleri, yaşları ve özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yaparlar. Ürün çeşitleri bu açıdan önemlidir. Müşteri açıklamaları istenen ürün alınabilmesi için ön bilgi edinmeye sağlar. Ürünün özellikleri ve içeriği ile ilgili değerlendirmeler sayesinde güvenli bir şekilde alınır. Ürünü daha önce kullanan ve içeriğini bilen müşterilerin, ürünler ile ilgili yorumları olumludur. Urinary kedi maması yorumlarına bakıldığında tüm müşteriler evcil hayvanların ürünleri çok sevdiğini söyler. Hayvanseverler tarafından Urinary kedi maması tavsiye edilen ürünler içerisinde yer alır. Çok çeşitli ürünlerinden yararlanabilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kedilerinize uygun olan mama modeline Trendyol üzerinden erişebilirsiniz.

Bütçe Dostu Urinary Kedi Maması Fiyatları

Bütçe Dostu Urinary Kedi Maması Fiyatları

Evcil hayvanların tükettikleri yiyecekler oldukça önemlidir. Hem lezzetleriyle hem de doğal içeriğiyle müşterilerin beğenisini toplar. Tüm bu seçenekleri veteriner önerisinde ve uygun görülen ölçekte verilmesi gerekir. Fazla miktarda verilmesi evcil hayvanların sağlığını bozarak kilo almasına sebep olur. Urinary kedi maması fıyatları, içinde bulunan ürünlere ve kilogramına göre farklılaşır. Bu ürünler evcil hayvan bakanların temel ihtiyacı olması sebebiyle çok satın alınan ürünlerden birisidir. Kaliteli olmaları ile beğeni alır. Urinary kedi maması markalarının bebek kedi, 2, 3, 4, 5 yaş şeklinde yaş seçeneklerine göre ürünleri bulunur. Her bir çeşit kilitli ambalajlarla üretilir ve taze kalması hedeflenir. Kedilerin cinsleri ve ürün boyutuna göre fiyatları değişkenlik gösterir. Ekonomik boyda satılan seçenekler daha çok beğenilir. Fiyatının daha uygun olmasından dolayı küçük boyuttaki seçenekleri tercih eden müşteriler vardır. Her boyutta seçenekleri mevcuttur. Müşteri yorumları sayesinde mamaların kaliteleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu markanın ürünleri çok beğenilir ve müşteriler severek satın alınır. Bu ürünler her bütçeye uygun olarak üretilir. İhtiyacınız olan çeşit ve özellikte birini satın alabilirsiniz. Kampanya fırsatları ile daha indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle evcil hayvanların sayısı gittikçi arttığı için mama çeşitleri de artar. Bu seçeneklere göre ise birçok fiyat aralığı bulunur. Bu fiyat aralıklarının yanı sıra, Trendyol üzerinden urinary kedi maması indirim avantajlarına da sahip olabilirsiniz. Toplu alımlarda fiyat avantajı sağlayabilir, ürünleri yedekleyerek uzun süre kullanabilirsiniz. Güvenli ve konforlu bir alışveriş için ihtiyacınız olan tercihlerinizi yapabilirsiniz. Trendyol güvencesiyle urinary kedi maması satın alabilirsiniz. Trendyol’un avantajlarından hemen yararlanabilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.