Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Valorant Points

" araması için 68 sonuç listeleniyor
LİDER EPİN Valorant 2200 Vp Points Tr

LİDER EPİNValorant 2200 Vp Points Tr

(25)
450 TL
Sepete Git
Riot Games 115 VP Valorant Points TR

Riot Games115 VP Valorant Points TR

(16350)
115 VP Valorant Points TR
24,50 TL
Sepete Git
Valorant Riot Games 740 Vp Points

ValorantRiot Games 740 Vp Points

(710)
Riot Games 740 Vp Points
194 TL
Sepete Git
Riot Games 3400 VP Valorant Points TR

Riot Games3400 VP Valorant Points TR

(10330)
3400 VP Valorant Points TR
700 TL
Sepete Git
LİDER EPİN Valorant 1200 Vp Points Tr

LİDER EPİNValorant 1200 Vp Points Tr

(62)
Valorant 1200 Vp Points Tr
250 TL
Sepete Git
Riot Games 1850 VP Valorant Points TR

Riot Games1850 VP Valorant Points TR

(23539)
1850 VP Valorant Points TR
450 TL
Sepete Git
Riot Games 5550 VP Valorant Points TR

Riot Games5550 VP Valorant Points TR

(7053)
5550 VP Valorant Points TR
1.400 TL
Sepete Git
Valorant 115 VP Valorant Points TR

Valorant115 VP Valorant Points TR

(23)
23,99 TL
Sepete Git
Valorant 225 VP Valorant Points TR

Valorant225 VP Valorant Points TR

(83)
225 VP Valorant Points TR
49,90 TL
Sepete Git
RAXGAME Valorant 485 Vp Points

RAXGAMEValorant 485 Vp Points

(106)
Valorant 485 Vp Points
98,50 TL
Sepete Git
Riot Games Valorant 925 VP POİNTS

Riot GamesValorant 925 VP POİNTS

(29343)
Valorant 925 VP POİNTS
250 TL
Sepete Git
LİDER EPİN Valorant 3500 Vp Points Tr

LİDER EPİNValorant 3500 Vp Points Tr

(23)
Valorant 3500 Vp Points Tr
700 TL
Sepete Git
Valorant 485 Vp Points Tr

Valorant485 Vp Points Tr

(96)
485 Vp Points Tr
105 TL
Sepete Git
Valorant 485 Vp Points Tr

Valorant485 Vp Points Tr

(42)
485 Vp Points Tr
98,50 TL
Sepete Git
Riot Games 2200 Valorant Points

Riot Games2200 Valorant Points

439,24 TL
Sepete Git
LİDER EPİN Valorant 7300 Vp Points Tr

LİDER EPİNValorant 7300 Vp Points Tr

(17)
Valorant 7300 Vp Points Tr
1.400 TL
Sepete Git
Riot Games 1200 VP Valorant Points Tr

Riot Games1200 VP Valorant Points Tr

(1116)
1200 VP Valorant Points Tr
270 TL
Sepete Git
LİDER EPİN Valorant 600 Vp Points Tr

LİDER EPİNValorant 600 Vp Points Tr

(4)
130 TL
Sepete Git
Valorant Riot Games 1450 Vp Points

ValorantRiot Games 1450 Vp Points

(344)
Riot Games 1450 Vp Points
460 TL
Sepete Git
Riot Games Valorant Points 485 Vp Tr

Riot GamesValorant Points 485 Vp Tr

(49)
Valorant Points 485 Vp Tr
137,10 TL
Sepete Git

Valorant Points

Valorant Points ile Oyundaki Performansınızı Yükseltme İmkanı

Valorant Points ile Oyundaki Performansınızı Yükseltme İmkanı

Teknolojinin gelişimiyle birlikte gelen video oyunları her bireyin eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmesi için mükemmel bir deneyim sunmayı hedefliyor. Geliştiricileri tarafından hem kişisel becerilerinizi ortaya koyabilmenizi hem de oyun esnasında eğlenceli vakit geçirebilmenizi sağlayan oyun alternatifleri ile günlük hayatın stresinden uzaklaşabilir ve gerçekçi bir deneyim sunan video oyunları ile günü geçirebilirsiniz. Bilgisayarın yaygınlaşmasıyla birlikte popüler hale gelen bilgisayar oyunları zaman içerisinde daha gerçekçi bir deneyim yaşatmayı hedefleyerek gerek görünümünde gerekse oyun içi tasarımlarında oyuncularına eşsiz bir deneyim yaşatmayı başarıyor. Video oyunları arasından kendine özgü yapısı ve kaliteli arayüzü ile dikkat çeken Valorant ise uzun yıllardır pek çok oyuncunun tercih ettiği birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu oyun yakın gelecekte geçen takım tabanlı bir oyun olduğundan takım arkadaşlarınızla birlikte oyunun gidişatına uygun bir şekilde hareket etmeniz ve verilen görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Oyunda yer aldığınız andan itibaren, oyun için tasarlanmış olan bir dizi karakter ile karşılaşacaksınız. Bu karakterler dünyanın birden fazla noktasına ve kültürüne göre tasarlanmış karakterler olduğundan kendi stilinize uygun karakteri kolaylıkla bulabileceksiniz. Karakterinizi seçtikten sonra oyunda verilen görevleri yerine getirmek için doğru ekipmanları tercih etmeniz de büyük bir önem taşımaktadır. Her takımda beş oyuncu bulunmakta ve bu oyuncular birbirileri ile uyumlu bir şekilde oyunda verilen görevleri yerine getirmek zorundadır. Oyunun yapısı ve tasarımı kullanıcılara gerçek bir dünyadaymış hissi uyandırdığı gibi aynı zamanda görevlerin rekabete dayalı olması da eğlenceyi iki katına çıkarıyor. Her oyun severin kolaylıkla oynayabileceği ve eğlenceli zaman geçireceği bu oyunda ekipman tercihi yapmak da oldukça önemli. Zamanı ve yeteneklerinizi iyi bir şekilde sergileyebilmek adına tercih edeceğiniz ekipmanlar arasından size uygun olan ve oyundaki bakiyenize hitap edecek seçenekleri değerlendirmeye almalısınız. Bu noktada oyunun tasarımına özgü olarak geliştirilen Valorant Points seçenekleri dilediğiniz ekipmanı kolaylıkla satın almanızı sağlıyor. Sanal para olarak adlandırılabilecek olan Valorant Points ile karakterinizin ihtiyacı olan ekipmanları temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda onun çeşitli yeteneklere sahip olmasına da olanak tanıyabileceksiniz. Birden fazla ekipman, kostüm ve yetenek ile dolu olan oyun mağazasından kendi zevkinize ve karakterinize uygun ekipmanı temin edebilir ve oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Geliştirilmiş olan bu oyunda rekabetin keyfini çıkartmak ve karşı takımı yenmek için yeteneklerinizin iyi bir seviyede olması gerekiyor. Bunu sağlamanın en temel yolu da Valorant Points ile mağaza üzerinden karakterinize doğru ekipmanları temin etmekten geçiyor.

Valorant Points Nedir?

Valorant Points Nedir?

Oyun geliştiricileri tarafından 2019 yılında oyun severlerle buluşmuş olan Valorant mükemmel görüntüleri ve size gerçekçi bir dünya sunması ile beğeni kazanmaya devam ediyor. Yakın gelecekte geçen bu oyunda temel hedef karşı taraf ile olan rekabetten kazançlı çıkabilmek ve ilerleyen seviyelere daha rahat bir şekilde ulaşabilmekten geçiyor. Üreticiler tarafından geliştirilen bu oyunda kendi yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz gibi aynı zamanda zamanın nasıl geçtiğini de unutacaksınız. Gerek genç kullanıcılar gerekse yetişkinler için mükemmel bir nişancılık oyunu olan bu oyunda karşı tarafı etkisiz hale getirmek adına karakterinizin yeteneklerini geliştirmeniz gerekiyor. Her video oyununda olduğu gibi bu oyunda da güç ve hız oldukça önemli bir yere sahiptir. Gücünüzü iyi kontrol edebilmek ve size uygun ekipmanlar ile oyuna devam etmek ilerleyen seviyelerde de rakiplerinize karşı mükemmel bir performans sergilemenize yardımcı olacaktır. Oyunlardaki gücünüzü arttırmak ve ekstra yeteneklere sahip olmak için verilen görevleri yerine getirebilir ya da rakibinizi etkisiz hale getirerek çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu durum size Points olarak geri dönecek ve mağaza üzerinden çeşitli alışverişleri gerçekleştirebileceksiniz. Fakat bu durum uzun bir süreye yayılacağı ve zahmetli olacağı için sizin zaman ve enerji kaybetmenize neden olabilir. Özellikle güçlü rakiplere karşı kendinizi korumanız gereken durumlarda güç konusunda yetersiz bir performans gösterirseniz oyuna yeniden başlamak zorunda kalabilir ve zaman kaybedebilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve zamanınızı iyi değerlendirmek adına yapmanız gereken şey oldukça basit. Oyun üreticileri tarafından geliştirilen ve oyunun yapısına uygun olarak tasarlanan Valorant Points ile mağaza üzerinden dilediğiniz ekipmanı ve yeteneği satın alabilirsiniz. Mağazada yer alan bazı seçenekler oyun içerisinde kazanacağınız Points ile temin edemeyeceğiniz yapıda olduğu için online platformlar üzerinden Valorant Points alarak oyuna entegre edebilir ve ücretli olarak satışa sunulmuş olan özel seçenekleri temin edebilirsiniz. Daha güçlü ve daha profesyonel bir oyun sergilemek adına ücretli ürünleri seçerek daha uzun süre oyunda kalabilir ve rakiplerinizi zorlanmadan etkisiz hale getirebilirsiniz. Oyuna başlarken size eşlik eden klasik tabanca yerine özel olarak satın alacağınız birbirinden farklı silah seçeneğini deneyimleyebilir ve kendi oyun stilinize hitap edecek alternatif ile oyunda daha eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Valorant Points ile Yeni Ekipmanları Keşfetme Fırsatı

Valorant Points ile Yeni Ekipmanları Keşfetme Fırsatı

Video oyunlarında oyuncuların profesyonel bir deneyim yaşaması için üretilen birden fazla detay kullanıcıların daha keyifli bir şekilde zaman geçirmesine de yardımcı oluyor. Video oyunlarında hız ve güç oldukça önemli bir yere sahip olduğu gibi aynı zamanda performansınızı olumlu etkileyecek özel yetenekler de oldukça önemlidir ve bu özel yetenekler oyundaki performansınızın iki katına çıkmasına yardımcı olur. Klasik bir başlangıç ile oyuna başlamanız görevleri yerine getirdikçe yetenekler ve ekipman elde etmeniz anlamına gelir. Fakat bu durum uzun bir zaman ve efor anlamına da geldiği için oyundan alacağınız zevki düşürebilir. Hem oyunun keyfini çıkartmak hem de keyifli bir şekilde zaman geçirmek için oyun mağazasında yer alan özel ekipmanları ve ücretli olarak satışa sunulan diğer alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Bu alternatifler klasik oyunlarda bile performansınızın mükemmel bir şekilde yükselmesine yardımcı olacağı için daha güçlü rakiplerle daha iyi bir şekilde oynayabilmenizi sağlayacaktır. Geliştirilen oyunda ücretli olarak satışa sunulan ekipmanlar ile birlikte daha hızlı hareket etme olanağına sahip olabilecek ve böylelikle daha kolay seviye atlayabileceksiniz. Oyun kendi içinde altı farklı kademeye ayrılmaktadır. Demir, bronz, gümüş, altın, platin, elmas, ölümsüzlük ve son olarak da Radyant olarak belirlenen bu kademelerin her birini geçebilmeniz için oyundaki performansınızın yeterli bir seviyede olması gerekiyor. Başlangıçta demir 1 seviyesinde oyuna başlayıp oyundaki performansınıza uygun olarak kademe atlıyorsunuz. Bu noktada tercih edeceğiniz ekipmanlar size daha hızlı bir şekilde seviye atlama olanağı sunuyor. Klasik tabanca ile başladığınız demir 1 seviyesinde oyun içinde verilen görevleri yerine getirerek ve Valorant Points ile mağaza üzerinden alışveriş yaparak istediğiniz seviyeye daha kısa sürede ve zorlanmadan geçebileceksiniz. Sizlere beraberinde çeşitli yetenekler de sunan bu ekipmanlar ile birbirinden güçlü silahlara sahip olabilir ve oyunun keyfini ikiye katlayabilirsiniz. Oyun içinde satışa sunulan tam ya da yarı otomatik silahlar ile rakiplerinizi etkisiz hale getirebilecek ve performans açısından istediğiniz raddeye gelebileceksiniz. Oyundaki görünümünüzü de direkt olarak etkileyebilecek kostüm seçenekleri yine mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Farklı karakterlerin yer aldığı oyunda kendi zevkinize uygun olan ve çeşitli yetenekleri bulunan karakterleri tercih ederken de 1175 Valorant Points gibi alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Gerek kostüm gerekse ekipman bazında aradığınız her seçeneği size sunmayı başaran geliştiriciler ile karakterinizin yapısına uygun seçeneği kolaylıkla temin edebilecek ve oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Yakın gelecekte geçen bu oyun ile kendinizi bambaşka bir dünyada hissedebilecek ve rekabetin keyfini satın aldığınız Points ile ikiye katlayabileceksiniz.

10000 Valorant Points ile Zafer

10000 Valorant Points ile Zafer

Video oyunlarında sizi bir adım önce taşıyan ve oyun içindeki rekabeti bir adım ileri taşıyan etkenlerden biri hem sizin hem de karşı tarafın kullandığı ekipman ve yeteneklerdir. B yetenekleri temin etmek için online platformlardan temin edeceğiniz Points seçenekleri ücretli olarak satışa sunulan ekipmanları kolaylıkla satın alabilmenize yardımcı oluyor. Karakterinizin donanımlı bir hale gelmesi ve güç açısından daha iyi bir noktada olması en yüksek seviyeye hızlı ve keyifli bir şekilde ulaşmanız anlamına gelecektir. Bu noktada üreticiler tarafından geliştirilen ve Points seçeneklerini değerlendirmeniz karakterinizin donanımını daha kısa sürede tamamlayabilmeniz ve zamanı iyi değerlendirebilmeniz anlamına geliyor. Geliştirilen bu oyunda kahramanınızın iyi silahlarla arenada kendini sergileyebilmesi ve rakiplerini kısa sürede etkisiz hale getirebilmesi için oyun içinde verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bu görevleri yerine getirirken daha iyi silahlarla ve yeteneklerle donanmış olmanız göreve dair işleyişi daha kısa sürede tamamlamanız anlamına geleceği için siz de oyun için geliştirilmiş olan Valorant Points seçeneklerini satın alabilirsiniz. Her kullanıcının bütçesine uygun alternatifi bulabileceği bu ürünleri doğru bir şekilde kullanabilmek ve ekipmanlarınızı iyi belirlemek oyundaki performansınızın da üst kademede olmasına yardımcı olacaktır. Bu bağlamda en yüksek Valorant Points’i temin etmeniz pek çok silahı ve yeteneği aynı anda satın alabilmeniz anlamına geleceği için karakterinizin kısa sürede dilediğiniz seviyeye gelmesi ve oyundaki performansının artması daha kolay bir hal alacaktır. Bu durum hem oyunun keyfini doyasıya çıkartmanız anlamına geliyor hem de görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz noktasında size kolaylık sağlıyor. Video oyunlarında yeteneklerinizi daha iyi sergileyebilmek ve oyun esnasında daha çok eğlenebilmek için en zorlayıcı görevleri bile dakikalar içerisinde aşabileceğiniz ekipmanları tercih edebilir ve hızınızı arttırabilirsiniz. Rekabete dayalı oyunlarda hızlı olmak hem daha rahat hareket edebilmenize yardımcı olur hem de karşı tarafa daha iyi hücum edebilmenize olanak sağlar. Hız konusunda yetkinlik sağlayan özel seçenekleri temin etmek için yapmanız gereken tek şey oyuna özel olarak satışa sunulan Points seçeneklerini satın almaktır. Bu sayede oyundaki her ekipmanı satın alabilir ve en üst kademeye ulaşabilirsiniz.

Valorant Points Nasıl Kazanılır?

Valorant Points Nasıl Kazanılır?

Bu ürünler, çeşitli yetenekler ve ekipmanlar oyunda verilen görevleri daha kısa sürede yerine getirmenizi sağlayacaktır. Video oyunlarındaki yüksek performansınızı daha iyi sergileyebilmeniz için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları online platformlar üzerinden temin edebileceğiniz 7000 Valorant Points gibi pek çok seçenek ile satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyundaki üst seviye ekipmanları temin etmeniz takımınızın da başarılı bir şekilde rakipleri elemesine yardımcı olacaktır. Böylelikle oyundaki yerinizi sağlamlaştırabilir ve en zorlu görevleri bile diğer oyunculara nazaran daha kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Rekabete dayalı oyunlarda dayanıklılık ve hız sizi bir adım ileriye taşıdığı için hızınızı arttıran ve hız açısından avantaj sunan ekipmanları satın almanız daha uzun süre oyunda aktif olabilmeniz ve daha fazla rakip eleyebilmeniz anlamına geliyor. Bu sayede en yüksek seviyeye diğer oyunculardan daha hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Gerek genç oyun severlerin gerekse yetişkin bireylerin en çok tercih ettiği birinci şahıs nişancı oyunlarından olan Valorant ile eğlence ve rekabet aynı anda sizleri bekliyor olacak. Kendi bütçenize hitap eden Points seçeneğini temin ederek oyun mağazasında yer alan birden fazla seçeneği satın alabilir ve böylelikle karakterinizin daha donanımlı olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Valorant Points Çeşitleri, Fiyatları ve Özellikleri

Valorant Points Çeşitleri, Fiyatları ve Özellikleri

Oyun üreticileri tarafından geliştirilmiş olan Valorant’ta her kullanıcının bütçesine uygun ekipman ve kostümü bulmak mümkün. Üretilen Points seçeneklerinde de ihtiyacınız olan ekipmanı temin edebilmek için birbirinden farklı seçeneği satın alabilirsiniz. 3500, 2550, 2475 gibi farklı Points alternatifleri bulunan bu oyunda tercih edeceğiniz seçeneğe uygun olarak alışveriş yapabilir ve bakiyenizin yükselmesine yardımcı olabilirsiniz. Oyuna yüksek bir bakiyeyle devam etmek ihtiyaç duyduğunuz her ekipmanı temin edebilme kolaylığı sağlayacaktır. Bu sayede karakterinizin farklı ekipmanları kullanması gerektiği anlarda bakiyenizde bulunan Points ile dilediğiniz seçeneği temin edebilir ve oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Online olarak satın aldığınız Points alternatiflerini aktive etmek de oldukça kolaydır. Satın aldığınız ürünün üstünde bulunan kodu oyun menüsündeki ilgili bölüme aktararak kısa sürede aktif hale getirebilir ve bakiyenizin yükselmesini sağlayabilirsiniz. Kolay bir işlem olması sebebiyle tüm oyun severlerin memnuniyetini kazanan Points satın alımı ile birbirinden farklı ekipman ile size özel olarak yaratılmış bu dünyada kendinize yer bulabilecek ve rakiplerinizi saniyeler içerisinde eleyebileceksiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak adına siz de hemen sayfayı inceleyebilir ve güvenli alışveriş olanağı sınan Trendyol ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.