"

X7 Mouse

" araması için 458 sonuç listeleniyor

X7 Mouse Modelleri ile Keyifli Oyun Deneyimi

İyi bir oyun performansı için oyuncu mouse’lar olmazsa olmaz eşyalardır. Birçok farklı marka tarafından X7 mouse modeli değişik donanımlara sahip olacak şekilde üretilip piyasaya sunulmuştur. Bu ürünler arasında yeni başlayanlara yönelik olan daha az makro tuş içerenler olduğu gibi profesyonel oyuncuların ihtiyacı doğrultusunda arttırılan makro tuşlu olanları da mevcuttur. X7 gaming mouse üzerinde bulunan makro tuşlar sayesinde kısayol atamaları yapılabilir. Böylece oyun esnasında verilen tepkiler çok daha hızlı hale getirilip oyundan alınan keyif artar ve ayrıca oyuncunun performansı da yükselir. Çoğunda baş parmağın rahatça oturması için baş parmağı oyuntusu bulunan bu modeller ergonomik tasarımları ile öne çıkar. Böylece uzun saatler kullanımda bile eli yormadan oyuna devam etmenize olanak verir. Sahip oldukları çok çeşitli teknik özelliklerin yanı sıra pek çok farklı renk ve desen ile süslenmişlerdir.

Birbirinden Farklı X7 Mouse Modelleri

Birbirinden Farklı X7 Mouse Modelleri

Oyuncu mouse alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, ne gibi amaçlarla kullanılacağıdır. Yeni başlayanlar ve bu tip ürünleri sağladığı yararlardan dolayı oyun dışında kullanacaklar için çok daha uygun ve diğerlerine göre daha az özellikli olanları tercih edebilir. Ayrıca tercihe göre X7 mouse kablosuz veya kablolu olanlar alınabilir. Eğer masaüstü bir oyun donanımına sahipseniz kablolu ürünlere yönelebilirsiniz. Ancak dizüstü modellere sahip kullanıcılar için kablosuz olanlar daha az yer kapladığından daha pratiktir. Her iki türlü de kolay bağlantıya ve tak-çalıştır özelliğe sahip olan bu ürünler her türlü cihaz ile uyumludur. Mouse satın alınırken dikkat edilmesi gereken diğer noktalar ise elinizin büyüklüğü, ürünün ağırlığı ve hassasiyetidir. Elinize iyi oturmayan bir ürün belirli bir süre sonra sıkıntı yaratmaya başlayacaktır. Hafif ürünler de uzun süreli kullanım için daha uygundur.

X7 Mouse Özellikleri

X7 Mouse Özellikleri

Farklı oyunlar farklı özellikler gerektirebilir, bu nedenle ürün seçimi yapılırken oynanacak oyun ihtiyaçları da göz önüne alınmalıdır. Mouse hassasiyetini tanımlayan ve değiştirilebilen bir özellik olan X7 mouse dpi ile, oyun moduna uygun olarak hassasiyeti ayarlayabilirsiniz. Dpi değerleri 200 ile 8000 arasında değişebilir ve sayı arttıkça hareket hızı da artar. Satın aldığınız ürünün ihtiyacınız olan hassasiyet ve hızı karşılayabildiğine emin olun. Kablolu modelleri genellikle örme bir kabloya sahiptir, böylece kolay kolay aşınmaz ve kopma yapmaz. Ayrıca 150 cm gibi bir uzunluğa sahip olması nedeniyle oyun oynama sırasında hareket kısıtlaması yaratmaz. Genellikle siyah üzerine yeşil veya kırmızı gibi canlı renkte desenlere sahip olan bu ürünlerin LED ışıklı olanları da mevcuttur. Bu ışıkların renkleri sahip olduğu makro tuşlarıyla ürünler kendi yazılımları üzerinden ayarlanabilir.

Trendyol ile Uygun X7 Mouse Fiyat Avantajları

Trendyol ile Uygun X7 Mouse Fiyat Avantajları

“X7 mouse ne kadar?” sorusunun cevabı sahip olduğu özelliklere ve üreten markaya bağlı olarak değişim göstermektedir. Makro tuşu fazla olan ve LED ışıkla donatılmış olanları diğerlerine kıyasla bir miktar daha fazla fiyatla piyasaya sunulmuştur. Ürünün kablolu veya kablosuz olması da fiyat üzerinde etkilidir. Bu nedenle ürünü almadan önce kullanılacak olan yer ve amaç iyi belirlenmeli ve özellik araştırılması iyi yapılmalıdır. Trendyol’da yer alan birbirinden farklı X7 gaming mouse modellerini inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu ürünler tek olarak satılabildiği gibi kendilerine uyumlu desenlere sahip mouse pad’ler ile birlikte, bir takım oluşturulmuş şekilde de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. İster profesyonel ister yeni başlayan olsun, her amaca yönelik üretilen ürünlerin bir arada toplanması sayesinde rahatça araştırma yapabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun X7 macro mouse fiyatları arasından en uygun olanı seçebilir ve Trendyol güvencesi ile satın alabilirsiniz.

X7 Mouse Kaç DPI'dır?

X7 mouse modelleri; 2400 DPI özelliğine sahip olması sebebiyle son derece beğenilen bir tasarımdır. Bu sayede kişiler için oldukça pratik şekilde kullanabilme imkanı sağlanır. Modellerin DPI oranı, oldukça uygundur. X7 mouse ile profesyonel işler yapılabilir. Aynı zamanda oyun içinde son derece uygunluk gösteren bir seçenek olabilir. Güçlü bir DPI özelliği sayesinde her alanda rahatlıkla kullanım sağlamak mümkün olur. Uygun DPI ile istenen performansın alınması imkanı da söz konusudur.

X7 Mouse Hangi Özelliklere Sahiptir?

X7 mouse modeli; özellikle oyuncu bilgisayarları için oldukça uygun detayları sahiptir. Kablolu olmasına rağmen hızlı şekilde kullanım sunar. Üstünde toplam 7 adet tuş bulunur. Teknik yapısı ve sahip olduğu işlevsellik sayesinde oyun deneyiminin üst seviyelerde yaşanmasına olanak tanır. Optik algılayıcı özelliğine de sahiptir. Beklenen performansı almak için uygun özellikleri ile dikkat çeken bir tasarımdır. Şık bir görsel tasarıma da sahip olması kişilerin beğenisini kazanır. Algılamasının iyi olması oyun ya da kullanılan programda işlem yapmayı kolaylaştırır. Mouse seçiminde DPI sayısına dikkat edilmelidir. Bu sayede algılamada herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçilmiş olur. İstenen performansı sağlamak böylece mümkündür.

X7 Mouse’un Renk Seçenekleri Nelerdir?

X7 mouse modellerinde siyah ve metal renkler en çok tercih edilen tonlar arasında ilk sıralarda yer alır. Siyah renk üstüne farklı tonlarda uygulanan ışıklandırma ile son derece şık bir görünüm elde edilir. X7 mouse modellerinin beğenilen tasarımları arasında renk değiştiren LED ışıklara sahip olan seçenekler de yer alır. Oyun oynarken ya da bir iş için kullanımı yapılırken mouse içine yerleştirilmiş LED ışıkları ile renkten renge giren bir tasarıma sahip olmak mümkündür. Bu sayede kullanım sırasında hem şık hem de estetik dizayn elde edebilirsiniz.