Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Materyal
Boyut
Ortam
Deri Kalitesi
Persona
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Detayı
Teknik
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kapasite
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yan Çanta

" araması için 516 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Yan Çanta Tasarımları Trendyol’da!

Günümüzde farklı tarzlarla ve renklerle üretilen yan çanta tasarımları, kullanışlı bir özelliğe sahiptir. Bu ürünler, kullanan kişilerin yanında pek çok eşya taşıyabilmesine olanak sağlar. Erkek ve kadınlar için özel olarak üretilen modeller mevcuttur. Erkek yan çanta modelleri, zengin ürün seçeneği ile sunulur. Erkeklerin beğenebileceği tarzda ve kalitede üretilen pek çok ürünün varlığından bahsedebilmek mümkündür. Zevk ve tercihlere göre en uygun ürünün bulunabilmesi oldukça kolaydır. Popüler bir kullanıma sahip olan yan çanta kadın tasarımları da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle kadınların sevebileceği tarzda modeller üretilir. Bu noktada farklı renk alternatiflerine ve desenli olarak pek çok modele ulaşabilmek mümkündür. Müşteriler tarafından kullanışlılık açısından tercih edilen siyah yan çanta tasarımı, gerçekleştirilen bütün kombinlere mükemmel bir uyumluluk sağlar. Ayrıca sahip olduğu tasarım ise ürünün fonksiyonel bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Oldukça sevilen ve birbirinden güzel tasarımlara sahip yan heybe modelleri de bu kategori içerisindeki dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Özellikle heybe yan çanta modelleri, her zevke ve yaş grubuna çekici gelen seçenekler sunar. Müşterilere rahat bir kullanım sunan bez yan çanta modelleri çok tercih edilen tasarımlar arasındadır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanıma olanak sağlar. Siz de birbirinden güzel ve şık yan çanta modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici Yan Çanta Tasarımları

Dikkat Çekici Yan Çanta Tasarımları

Farklı alanlarda avantajlı bir şekilde kullanım sağlayan modeller, çeşitli özelliklere sahip olarak müşterilerin beğenisine sunulur. Bütün modeller oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Bu sayede müşteriler, uzun yıllar ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanabilme imkanı elde edebilir. Motosiklet kullanmayı seven kişiler için motosiklet yan çanta modelleri, eşyaları taşıma konusunda avantaj sağlar. Farklı tasarımlarda üretilen bu modeller, çeşitli fermuar detaylarına sahiptir. Chopper yan çanta modelleri ise tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünlerdir. Pek çok müşteri tarafından sıklıkla talep edilir. Kullanımının rahat olması ve şık bir görüntü sunması da ürüne dair avantajlar arasında yer alır. Scooter yan çanta tasarımları da işlevsel bir şekilde tercih edilebilir. Trafikte veya günlük hayatta scooter kullanırken taşınan eşyaların iyi şekilde korunmasına olanak sağlar. Bu noktada herhangi bir olumsuz hava koşulunda bile eşyaların korunaklı bir şekilde taşınmasını sağlayarak güvenli bir kullanım fırsatı sunar. Bir diğer model olan yan okul çantası çeşitleri de oldukça geniş bir yelpazede sizlere sunulur. Çocukların okula giderken eşyalarını sorunsuzca taşıyabileceği bu modeller, kullanım kolaylığı sunar. Ana bölmelere ve yan bölmelere sahip modeller bulunur. Ayrıca bu bölmeler farklı boyutlarda tasarlanır. Böylelikle okul çantası olarak kullanışlı bir şekilde tercih edilebilir. Yan omuz çantası modelleri ise özellikle kadınlar tarafından tercih edilir. Ancak erkekler için de geniş bir kullanıma sahiptir. Kaliteli bir şekilde müşterilere sunulur. Oldukça sevilen ve beğenilen yan askılı çanta tasarımları, kategori içerisindeki dikkat çeken ürünler arasındadır. Farklı renk alternatifleri ile müşterilerin beğenisine sunulur. Şık ve zarif bir tasarıma sahip olan alüminyum yan çanta çeşitleri de yapılan kombinlerin tamamlayıcısı olarak tercih edilebilir. Hem güzel bir görüntüye sahip olması hem de eşyaların taşınması konusunda avantaj sağlamasından dolayı oldukça avantajlıdır. Bütün modeller farklı boyutlarda üretilir. Bu noktada büyük yan çanta modelleri, geniş bölmelere sahip olarak istenilen bütün eşyaların rahatlıkla taşınabilmesine olanak sağlar. Dayanıklı ve kaliteli yapıda sunulan yan takmalı çanta tasarımlarına, Trendyol üzerinden kolay ve pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Yan Çanta Modellerinin Avantajları

Birbirinden Güzel Yan Çanta Modellerinin Avantajları

Birbirinden kaliteli ve estetik açıdan göze hitap eden yan çanta modelleri, kullanım açısından müşterilere pek çok avantaj sunar. Ürünün sunduğu avantajların oldukça fazla olması, popüler bir şekilde talep edilmesini sağlar. Yana takılan çantalar, kaliteli yapılarıyla dikkat çeker. Böylelikle eşyaların güvenli bir şekilde taşınmaları fırsatını müşterilere sunar. Ayrıca bu ürünlerin avantajlarından bir tanesi, farklı tarzlara sahip olarak imal edilmesidir. Bu sayede müşteriler çeşitli alanlarda ürünleri kullanabilme avantajı elde edebilirler. Spor yan çanta modelleri, günlük hayatta oldukça geniş bir kullanıma sahiptir. Bu sebepten müşteriler için rahat ve kullanışlı bir şekilde tasarlanarak sunulur. Farklı renk seçenekleri ile sahip olunabilir. Ayrıca sunulan yan sırt çantası modelleri de dikkat çeken ürünlerdendir. Farklı boyutlarda ve renklerde üretilerek, kullanım avantajı sağlarlar. Çeşitli detaylara sahip modellerde kategori içerisinde yer alır. Göz alıcı ve ilgi çekici detaylarla üretilen ürünler, müşterilerin beğenisini ve ilgisini cezbeder. Zincirli yan çanta modelleri, sahip olduğu zincir detayları ile oldukça kullanışlı bir şekilde satın alınabilir. Uygun kıyafetler ile kullanımı tercih edildiğinde, müşterileri şık bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olur. Tüm bunların yanında farklı kumaşlarla üretilen modeller de bulunur. Özellikle deri kumaş yan çanta tasarımları, günümüzde popüler bir şekilde tercih edilen ürünlerdendir. Oluşturulan kombinler ile uyum sağlaması oldukça kolay olan bu tasarımlar, kullanışlılık açısından müşteriler tarafından sıklıkla talep edilir. Ancak diğer kumaşlardan üretilen modeller de oldukça kaliteli bir yapıya sahip olarak farklı renk alternatifleri ile müşterilere sunulur. Zevk ve tercihlere göre ihtiyaç duyulan bir ürüne sahip olabilmek mümkündür. Trendyol üzerinden bu kategori içerisindeki ürünleri inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz modele uygun fiyat avantajıyla kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Uygun Seçeneklerle Sunulan Yan Çanta Fiyatları

Uygun Seçeneklerle Sunulan Yan Çanta Fiyatları

Kadınlar, çantaları günlük hayatta her daim yanında bulundurur. Bu sebepten çeşitli tasarımlara sahip çantalara yoğun bir şekilde ilgi duyarlar. Geniş bir kullanıma sahip olan çanta yandan modeller, işlevsel bir kullanım sunar. Farklı tasarımlarda ve boyutlarda üretilerek hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar için kaliteli bir şekilde sunulur. Bu noktada ürünlerin oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle, müşterilere sunulduğundan bahsedebilmek mümkündür. Çeşitli fiyat aralıklarında bu ürünleri satın alabilme imkanı sunulur. Böylelikle her bütçeye uygun bir şekilde istenilen modellere sahip olabilmek oldukça kolaydır. Yan çanta fiyatlarını etkileyen pek çok kriter bulunur. Bu noktada ürünün markası, hangi kumaş ile üretildiği, kaç adet bölmesi olduğu ve bu bölmelerin boyutu, sahip olduğu renk, desen ve dikkat çekici detaylar, modellerin tarzı ve kalitesi gibi pek çok kriter, fiyatlardaki belirleyici noktalardır. Tüm bu kriterler değerlendirilerek ürünlere dair fiyatlar, müşteriler için uygun seçeneklerle sunulur. Uygun fiyatlı bir şekilde yan çanta seti ürünlerine sahip olabilmek mümkündür. Genel anlamda fiyatlar, müşteriler için oldukça cazip görülür. Yan çanta markaları ise ürünlerin daha kolay bir şekilde satın alınabilmesi için zaman zaman indirimler ve kampanyalar sunar. Bu sayede ihtiyaç duyulan ürünlere, daha ekonomik fiyatlarla sahip olunabilir. Müşterilerin sunulan indirim ve kampanyaları takip etmeleri önerilir. Böylelikle yüksek fiyata sahip bir modeli, indirimli bir şekilde satın alma fırsatı elde edebilirler. Dayanıklı yapıları ile dikkat çeken bütün modeller, renkleri ile göz alıcıdır. Özellikle yan çanta renkleri, bütün müşterilerin beğenisine hitap eder. Açık ve koyu renklerde tasarlanmış olan pek çok modele ulaşabilmek oldukça kolaydır. Siz de uygun seçeneklerle sunulan yan çanta tasarımlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.