Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Boyut
Ortam
Deri Kalitesi
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yandan Askılı Çanta

" araması için 107 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Yandan Askılı Çanta Çeşitleri Trendyol’da!

Gün içerisinde kullanımına en çok ihtiyaç duyulan aksesuarlardan biri olan çanta yandan askılı tasarımı ile kullanım kolaylığı sunar. Yandan askılı çanta seçenekleri talep edilen modeller arasındadır. Kumaş türlerinde farklı renklerde düz ya da desenli seçenekleriyle her kitleye hitap edecek zevkten modeli bulmak mümkündür. Yandan askılı siyah çanta kullanmayı sevenler için farklı tasarımlarda modeller sunulur. Günlük yaşamda tercih edilen kıyafetlere uyumluluk sağlayabilecek niteliklerde yandan askılı çanta modelleri sık tercih edilenler arasında yer alır. Kendi farkını ortaya koymak isteyenler için birbirinden farklı görünüme sahip olarak üretilen bu modelleri farklı kumaş türlerinde satın almak mümkündür. Yandan askılı çanta kampanya fırsatlarını Trendyol’da inceleyerek değerlendirebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Yandan Askılı Çanta Modelleri

Her Zevke Uygun Yandan Askılı Çanta Modelleri

Deri, keten, pamuklu ve kadife kumaş türlerinde üretilen yandan askılı çanta kadın müşterilerin beğenisini toplar. Bu modeller arasında fermuarlı, fermuarsız, düğmeli, tokalı olarak farklı çeşitlilikte kendi tarzınıza uygun seçimler yaparak yandan askılı çanta satın alabilirsiniz. Özellikle büyük model tercih etmeyenler için ideal alternatifler sunan bu ürünler siyah, beyaz, kırmızı gibi birçok farklı renkte ve desende bulunur. Yandan askılı büyük çanta ya da mini boylar fark etmeksizin aradığınız her tasarımı Trendyol’da bulabilirsiniz. Geniş bir iç hacme sahip olan ve gün içerisinde kullanacağınız eşyaları kolay bir şekilde yerleştirebileceğiniz kaliteli ürünler bulunur. Yandan askılı çanta erkek müşteriler için de ideal seçenekler sunar. Bu seçeneklerde çapraz seçenekleri ile dikkat çeken alternatifler gün içerisinde tüm eşyaları kolay bir şekilde taşıyıp güvenli bir şekilde kullanma imkanı tanır. Bu modeller iş, evrak, okul gibi farklı amaçlarla değerlendirilebilir. Yandan askılı bel çantası seçenekleri arasında modern çizgileriyle dikkat çeken renkli ürünler mevcuttur. Günlük veya özel her seçeneği Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Farklı Modellerin Fiyatları ve Avantajlı Kampanyalar

Farklı Modellerin Fiyatları ve Avantajlı Kampanyalar

Yandan askılı deri çanta modelleri her bütçeye uygun fiyatlarla sunulur. Ürünlerde ipli, zincirli ya da tokalı modeller ile her müşterinin zevkine yönelik farklı tasarımlar vardır. Yandan askılı çanta markaları arasında farklı çeşitlerde bulunan ürün modellerinin materyallerini inceleyebilirsiniz. Yandan askılı sırt çantası fiyatlarına etki eden en büyük özellikler, ürünün üzerinde kullanılan kumaş türleri, zincir çeşitleri, görselliği, kalitesi ve markasıdır. Yandan askılı spor çanta modellerinde siz de istediğiniz modellerin ürün özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek kendinize en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Yapılan indirimlerden faydalanarak en avantajlı seçeneklerde hayalinizdeki modele kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Yandan askılı çanta kullananlar için her kıyafet üzerinde rahat kullanabileceği detaylar bulunur. Yandan askılı çanta indirim ve kampanyalarını Trendyol üzerinden takip ederek bu konforu siz de yaşayabilirsiniz.

Müşteri Yorumlarıyla Tavsiyeler ve Öneriler

Müşteri Yorumlarıyla Tavsiyeler ve Öneriler

Yandan askılı çanta tavsiye ve önerileri seçim yapmanızda etkili olur. Siz de yandan askılı bez çanta modellerine sahip olmak istiyorsanız, önceden satın almış müşterilerin yorumlarını takip ederek tavsiyelere ulaşabilirsiniz. Yandan askılı çanta yorum değerlendirmelerinde memnuniyet kazanan alternatifleri inceleyebilirsiniz. Sportif kıyafetlere uyum sağlayan beyaz yandan askılı çanta seçeneklerini inceleyerek kendi stilinizi yansıtacak ürünler bulabilirsiniz. Öğrencilerin rahat kullandıkları modeller arasında olan yandan asmalı çanta okul eşyaları için geniş hacimli üretilir. Sağlam materyal seçenekleri ile kumaşının uzun süreler ilk günkü gibi kullanılabilir niteliklerde olması önemlidir. Yandan askılı küçük çanta boyutları sebebiyle ergonomik bir yapıya sahiptir. Ürün seçimi yaparken uzun süreli kullanımlarda yırtılma, sökülme, kopma gibi durumlarla karşılaşmayacağınız kalitede modellere yönelebilirsiniz. Yandan askılı çanta online alışveriş kolaylığı ile Trendyol’dan temin edilebilir. Siz de sipariş vererek bu konforu deneyimleyebilirsiniz.