placeholder
"

Yapışkanlı Eva

" araması için 560 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yapışkanlı Eva

Yapışkanlı Eva

Yapışkanlı eva hobi malzemeleri arasında sıkça karşılaşılan bir ürün haline gelmiştir. Eva malzemesi aslında bir kağıt değildir ama bir köpük de değildir. Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Yumuşak yüzeyi ile köpüksü bir kağıt olarak tanımlanabilir. Bu ürün ile çalışmak oldukça kolay ve pratiktir. Yapışkanlı eva farklı renklerde ve farklı desenlerde üretilir. Kullanım açısına göre aldığınız ürün değişiklik gösterir. Yapışkanlı eva üzerine kolay bir şekilde çizim yapılabilir ve kolay bir şekilde boyanabilir özellikte bir üründür. Bunun yanı sıra düz renkleri olduğu gibi yapışkanlı evanın desenli ve kendinden simli modelleri de bulunur. Yapışkanlı eva hafif bir malzeme olduğu için kolaylıkla kesilir ve yapıştırılır. Bu ürün ile birbirinden çok farklı tasarımlarda süsler ve ürünler yapmanız mümkündür. Market, kırtasiye, hobi malzemeleri satılan her yerde bulabilirsiniz. Fiyatı da oldukça uygun olan bu malzeme ile çeşitli tasarımlar hazırlayabilirsiniz.

Yapışkanlı Eva Nedir?

Süsler birçok alanda kullanılan bir sanattır. Süsleme yapılırken en önem verilmesi gereken şeylerden biri doğru malzemeyi seçmektir. Yapışkanlı eva süsleme yapmak için en uygun malzemelerden biridir. Bu yüzden bu ürün sıkça süsleme yapılan yerlerde kullanılır. Öğrenciler özel günlerde okullarda süsleme yapar. Yapışkanlı eva da öğrencilerin birinci sırada seçtiği üründür. Çünkü yapışkanlı eva ile tek bir şey yapılmaz. Yapışkanlı eva ile yapılabilecek süslerin sınırı yoktur. Yapışkanlı eva renkleri, özellikleri ve şekli sayesinde birçok yapı şeklini alabilir. Ayrıca maliyetinin az oluşu ve ürünün fazla oluşu yönü de kullanıcıları olumlu yönde etkiler. Çünkü malzemeniz ne kadar çoksa o kadar çok süs yapabilirsiniz. Küçük çocukların da aileleri tarafından bu ürünü tercih etmesinin çok büyük bir etkisi bulunur. Küçük çocuklar iyiyi ve kötüyü tam olarak ayırt edemedikleri için her şey ile oynamak ister ve oynadıkları eşyaların onlara zarar verebileceğini ya da güvensiz olabileceklerini algılayamaz. Bu yüzden anne ve babaların ürün alırken daha dikkatli olması gerekir. Yapışkanlı eva, yapıları sayesinde hiçbir şekilde bir zarar verebilecek nitelikte değildir. Aksine bu kağıtların olumlu özellikleri bulunur. Yapışkanlı evalar kolay bir şekilde elle koparıldığı için çocukların koparma, yırtma ve bölme gibi işlevleri keşfetmelerini de sağlar. Ayrıca yapışkanlı olmaları sayesinde de yapıştırıcı ile uğraşmadan kolay bir şekilde ürünü yapıştırmaları mümkündür. Farklı ve canlı renkleri sayesinde çocukların dikkatini çeker ve yavaş yavaş renkleri öğrenmeye ve renkleri ayırt etmeye de başlarlar.

Yapışkanlı Eva ile Neler Yapılır?

Yapışkanlı eva ile birçok süsleme yapılabilir. Bu ürünle yapılan süsler, çalışmalar zarif ve şık görünümleri ile dikkatleri üzerine çeker. Çünkü yapımı oldukça basittir ve güzel bir görünümü vardır. Sizler de evde, okulda ya da herhangi bir yerde süsleme yapmak ya da bir tasarım oluşturmak istiyorsanız yapışkanlı evayı gönül rahatlığı ile tercih edebiliriz. Başta süsleme için daha uygun bir ürün olduğunu söylesek de bu ürün ile birçok dekor yapmanız da mümkündür. Yapısı nedeni ile bu yapışkanlı evalardan birçok profesyonelce ve amatörce ürün çıkarabilirsiniz. Ama çıkardığınız ürün nasıl olursa olsun çok güzel görüneceğine emin olabilirsiniz.

Yapışkanlı evadan yapılabilecek birçok alternatif bulunur. Yapışkanlı eva ile yapabileceğiniz çalışmaların ucu bucağı yoktur. Bu nedenle de yapışkanlı eva sıkça tercih edilir. Yapışkanlı eva ile farklı tasarımlarda magnetler, kapı süsleri, anı defterleri, kitap ayraçları, bebekler, biblolar, çiçekler ve bu tarz ev dekorasyon ürünleri yapmanız mümkündür.

Aynı zamanda yapışkanlı eva ile yazılar yazmanız da mümkündür. Yapışkanlı eva harfler sayesinde istediğiniz yazıyı yazabilir ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle oda tasarımda yazdığınız sözler ve isimler yapışkanlı evalar sayesinde çok güzel görünür ve hazır olmaları sayesinde de işinizi kolaylaştırır. Ayrıca yapışkanlı düz eva kullanarak sanatsal yönünüz ile bir portre bile yapabilirsiniz. Yaptığınız bu çalışmalar ufkunuzu açar ve sizi olumlu yönde etkiler. Yapışkanlı düz evanın yanı sıra simli yapışkanlı eva da sık tercih edilen ve çok güzel bir görünüme sahip bir üründür.

Yapışkanlı eva kreşlerde, anaokullarında ve ilkokullarda sıklıkla kullanılan bir süs malzemesi haline gelmiştir. Yapışkanlı eva her ulusal (milli) bayramda çocukların aklına gelen ilk malzemedir. Bu ulusal bayramlarda okula gitmeden önce mutlaka yapışkanlı evanın her renginden alırlar. Her öğrenci bu ürünle renk renk ve farklı boyutlarda süsler yapar. Sınıf içindeki pencerelerin perdelerini de tutturmak için yapışkanlı evadan farklı renklerde papyon ya da kelebek süsü yapılır ve bu yapılan perde süsleri ile perdeler toplu ve şık durur. Bu tarz yapılan süsler ile öğrenciler bayramı büyük bir coşkuyla kutlar.

Yapışkanlı Eva Çeşitleri

Yapışkanlı evalar farklı çeşit, tasarım, desen, özellik ve renkte üretilen birbirinden şık ve kaliteli olan ürünlerdir. Yapışkanlı evaların birçok rengi mevcuttur. Hatta hemen hemen yapışkanlı evaların her rengi vardır diyebilirsiniz. Kolay kullanımı ve pratikliği sayesinde yapışkanlı evalar sıkça kullanılan bir ürün olduğu için zamanla her rengine ihtiyaç duyulur hale gelmiştir. Bunun yanı sıra bu yapışkanlı evaların simli olanları da vardır. Simli yapışkanlı evalar daha çok göz alıcı ve parlak görünüme sahiptirler. Bu yüzden dikkat çeken bir özellikleri vardır. Yapışkanlı desenli evalar ise birçok desende güzel ve şık bir şekilde tasarlanmış olan evalardır. Bunlar da daha çok süsleme yapmak için kullanılır. Yapışkanlı eva harfleri daha çok bir odaya ya da yere güzel ve şık bir yazı yazmak için kullanılan bir üründür. Ayrıca simli ve renkli olmaları ile çocukların dikkatini çeker ve çocuklara harfleri öğretmek için de kullanılır. Yapışkanlı eva sticker ise daha çok duvarlara, dolaplara ve masalara yapıştırılan bir üründür. Salonunuza çok güzel bir tasarım yapmanız için ideal bir üründür. Yapışkanlı düz evalar 20*30 ve 50*70 gibi boyutlarda 10’lu şekilde farklı renklerde satılabilir. Daha çok 50*70 yapışkanlı eva daha çok ürün bulundurduğu için tercih edilir.

Ayrıca kapı altı bandı eva yapışkanlı izolasyon süngeri ile günlük hayatta birçok alanda birçok yerde kolaylık yaşarsınız. Eva izolasyon süngeri birçok avantajından dolayı kullanılır. Özellikle eva süngeri, kapalı hücreli bir yapıda olduğu için doğal olarak yalıtım kriterleri çok iyidir. Kapı ve pencere kenarları gibi yerlerde yalıtım yapması için sıklıkla kullanılan bu ürün maliyetinin de az olması nedeniyle çok fazla tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Bunun yanı sıra eva süngeri çok esnek bir yapıya sahiptir ve bu yüzden bilmediğiniz birçok ürünün içinde dayanıklılık sağlamak için kullanılır. Bunların yanı sıra eva yüzdürme ve batmama özelliğine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde de tekne bariyerleri, can yelekleri ve yastıklarda sıklıkla kullanılır.

Yapışkanlı Eva ile Baykuş Yapımı

Yapışkanlı evadan birçok tasarım yapmanız mümkündür. Bunun yanı sıra istediğiniz hayvan motiflerini de yapabilirsiniz. Hayvan motifi yapmak için öncelikle kullanmak istediğiniz renkleri ve desenleri belirlemelisiniz. Daha sonra ise almak istediğiniz renkteki yapışkanlı evayı ve yapışkanlı desenli evayı almalısınız. Eğer lazım olacaksa yapışkanlı eva sticker da alabilirsiniz.

Yapışkanlı evadan baykuş yapmak için öncelikle yapışkanlı evanın üzerine büyük bir kalp resmi çizmeniz gerekir. Bu büyük kalp baykuşun gövdesi olacaktır. Daha sonra yapışkanlı evanın üzerine büyük kalpten biraz daha küçük olacak şekilde iki tane daha kalp çizmeniz gerekir. Bu kalpler ise baykuşun başı ve göğsü olacaktır. Bundan sonra ise yapışkanlı eva üzerine iki tane yarım kalp şekli çizin. Bu yarım kalpler ise baykuşun kanatları olacaktır. Daha sonra baykuşun kulakları için iki tane küçük yarım kalp çizin. Bundan sonra ise baykuşun gagası ve ayakları için üç tane çok küçük kalp çizin. Son olarak ise baykuşun gözleri için iki tane çok küçük yuvarlak çizin. Bu çizdiğiniz motifleri bir makas yardımı ile dikkatlice kesin.

Kestiğiniz bu yapışkanlı evaları bir kenara koyun. En büyük kalbi bir masanın üzerine alın. En büyük kalbin üzerine göğüs için kestiğiniz yapışkanlı evayı yapıştırın ve daha sonra baş için kestiğiniz yapışkanlı evayı da kalbin üst tarafına yerleştirip yapıştırın. Daha sonra ise baykuşun kanatları için kesmiş olduğunuz yarım kalp şeklindeki yapışkanlı evaları yapıştırın. Bu işlemden sonra da kesmiş olduğunuz çok küçük boyuttaki kalpleri baykuşun gaga ve ayak kısımlarına yapıştırın. Son olarak ise baykuşu tamamlamak için baykuşun kulakları için kestiğiniz yarım kalp şekillerini yapıştırın ve baykuşun gözlerini de ekleyin. Bu sayede baykuş tamamlanmış olur.

Baykuş ve diğer şekilleri yapmak için dilediğiniz renkte ve motifte yapışkanlı eva kullanabilirsiniz. İsterseniz simli yapışkanlı evalar da kullanabilirsiniz. Kullanacağınız tüm yapışkanlı evalar çok şık, kaliteli ve güzel bir görünüm sağlayacaktır. Yapmış olduğunuz bu tasarımları istediğiniz yere koyabilir ve istediğiniz yerde çok şık bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Yapışkanlı Eva ile Doğum Günü Süsü Yapımı

Yapışkanlı evadan birçok şey yapabileceğiniz gibi doğum günü süsü de yapmanız mümkündür. Doğum günü herkes için çok önemli bir gündür. Çünkü doğum günü diğer özel günler gibi değildir kişiye özeldir. Bu yüzden de herkes doğum gününün diğer günlere kıyasla daha güzel olmasını ve daha güzel geçmesini ister. Doğum gününün olmazsa olmazı ise süslemelerdir. Çünkü doğum gününde her yerin cıvıl cıvıl ve rengarenk olması insanları mutlu eder. Süsleme yapmak için de kullanabileceğiniz en ideal malzemelerden biri yapışkanlı eva olduğu için yapışkanlı eva ile doğum günü süsü yapımı herkesin sorduğu bir soru haline gelir. Bu kağıt ile doğum günü süsü yapmak için öncelikle istediğiniz renkte ve istediğiniz sayıda yapışkanlı eva satın almanız gerekir. Yapışkanlı eva satın aldıktan sonra doğum günü konseptine uygun süsler tasarlayabilirsiniz.

Yapışkanlı evadan çiçek yapmak için önce kendinden yapışkanlı eva alıyorsunuz. İstediğiniz renkteki arkası yapışkanlı evayı su damlası ve çiçek olacak şekilde istediğiniz boyutlarda çizin. Yapışkanlı evanın üzerine çizmiş olduğunuz su damlalarını ve çiçek motifini kesin. Daha sonra kestiğiniz çiçek şeklindeki evayı ortasından yarıya kadar kesmeniz gerekir. Böylece bir tane çiçek şeklinde ve sekiz tane de su damlası şeklinde kalıbınız olur. Evalara şekil vermek için düşük ısıda ütü kullanmanız gerekir. Su damlalarına yaprak şeklini vermek için ütüyü su damasının yarısına değdirip birkaç saniye beklemeniz gerekir. Ütüyü evanın üstünden kaldırdıktan hemen sonra elinizle büküp soğuyana kadar beklemeniz daha sonra bırakmanız gerekir. Böylece su damlası şeklinde kestiğiniz evalar kıvrılmış yaprak şeklini almış olur. Aynı şekilde ortasına da ütüyü bastırarak hafif çukur oluşturmanız gerekir. Tüm su damlalarına aynı işlem uygulayıp su damlalarını yaprağa çevirmeniz gerekir. Bu işlem bittikten sonra istediğiniz uzunlukta bir bakır tel almalısınız. Aldığınız bakır telden bir inci boncuğu geçirip sıkıca bakır teli kilitleyiniz. Daha sonra çiçek şeklindeki evayı boncuklu telin üzerinden kıvırmalısınız. Bu nokta gülün tam orta noktası olacak. Yapraklara bir miktar silikon sıkıp gülün etrafına evaları yan yana yapıştırmanız gerekir. Son olarak gülün sap kısmına (yani telin etrafına) tercihen beyaz veya yeşil eva yapışkanlı bant yapıştırın. Elde etmiş olduğunuz gül motifini istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Özellikle doğum günlerinde süs almak yerine özel bir süs yaratmak istiyorsanız sizin için çok faydalı bir ürün olacaktır. Evinizin her köşesinde şık ve çok güzel bir görünüm sergiler.

Yapışkanlı Eva Renkleri

Yapışkanlı eva ile birçok etkinlik yapmanız mümkündür. Yapışkanlı eva özel günlerde ve herhangi bir dekorasyon yapılırken ilk akla gelen ürünlerden biridir. Özellikle çocuk faaliyetlerinde sıklıkla kullanılır hale gelmiştir. Yapışkanlı eva ile farklı tasarımlarda magnetler, kapı süsleri, anı defterleri, kitap ayraçları, bebekler, biblolar, çiçekler ve bu tarz ev dekorasyon ürünleri yapmanız mümkündür. Ama bunları yapmak için de çok farklı renklerde yapışkanlı evaya ihtiyaç duyarsınız. Bu yüzden farklı renklerde yapışkanlı eva satın almanız gerekir. Yapışkanlı eva kullanılması en kolay ve pratik olan ürünlerden biridir.

Ayrıca sadece çocuklarla yapılan el işlerinde kullanılan bir malzeme olmayıp sizin de yaratıcı tasarımlar yapabileceğiniz bir üründür. Yapışkanlı eva renkleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Herhangi bir çiçek tasarımı yapmak için istediğiniz renkteki yapışkanlı eva rengini almalısınız. Çiçek motifleri yapmak için yapmak istediğiniz çiçeğin renginde yapışkanlı eva almalısınız. Kırmızı bir gül yapmak istiyorsanız kırmızı yapışkanlı eva, beyaz gül yapmak istiyorsanız beyaz yapışkanlı eva, mor gül yapmak istiyorsanız mor yapışkanlı eva almalısınız. Bu yüzden yapacağınız ürüne önceden karar verip ürünü yapacağınız yapışkanlı eva çalışmalarını göz önünde bulundurarak yapışkanlı eva satın almalısınız.

Yapışkanlı Eva Fiyatları

Yapışkanlı eva fiyatları diğer ürünler gibi oldukça değişkenlik gösteren bir üründür. Yapışkanlı evalar öncelikle aldığınız ürünün materyaline, rengine ve desenine göre değişkenlik gösterebilir. Daha sonra ise kendi içerisinde bulunan diğer özellikler fiyat farkını belirler.

Eva simli yapışkanlı fiyatları da yapışkanlı evalar gibi fiyat performans açısından her bütçeye uygun, kaliteli, indirimli, kampanyalı ve uygun fiyatlı ürünler farklı marka, modeller ve seçeneklerde size sunulur. Ürün yelpazesinin zengin olması sayesinde hem sizin için en doğru ürünü seçmiş olursunuz hem de sizin bütçenize en uygun olan ürünü tercih etmiş olursunuz. Böylece yapışkanlı eva fiyatları aldığınız ürünün özelliklerine, yapısına ve içerisinde bulunan maddelere göre değişkenlik gösterir.

Yapışkanlı eva çeşitleri birçok farklı özellik ve seçeneklerde olup her biri sizin için özel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu yapışkanlı evalar çok kullanışlı ve kalitelidir. Bu ürünler boyut, desen, tasarım, şekil ve işlev bakımından birbirinden farklı olup sizin işinizi görür özelliktedirler. Zevkinize, isteğinize ve yapmak istediğiniz süslemeye göre renk belirleyip dilediğiniz yapışkanlı evayı sipariş edebilirsiniz. Yapışkanlı eva alacaklar önce almak istedikleri yapışkanlı eva rengini ve o yapışkanlı eva rengi ile ne yapacağını belirlemelidir. Beğenmediğiniz takdirde ise aldığınız bu ürünü belirlenen süre içerisinde geri iade edebilirsiniz. Böylece rahat bir şekilde işleriniz yapmaya devam edersiniz. Yapışkanlı eva almak için en kaliteli ürünlerin bulunduğu en doğru, en güvenli yerdesiniz.