"

Yapışkanlı Kağıt

" araması için 16877 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yapışkanlı Kağıt Çeşitleri ile Notlarınız Gözünüzün Önünde

Hayatınızı kolaylaştıracak ve yeni hobiler edinmenizi sağlayacak ürünlerin arasında yapışkanlı kağıt gelir. Unutmak istemediğiniz birçok şeyi yapışkanlı kağıtlara yazıp görebileceğiniz yerlere asabilirsiniz. Küçük yapışkanlı kağıt üzerine ufak hatırlatıcılar yazıp buzdolaplarınızın veya evinizin görünür yerlerine asabilirsiniz. Bunun dışında birçok farklı alanda işinize yarayacak yapışkanlı kağıt seti ile istediğiniz boyutları bir arada bulabilirsiniz. Görünüşünden sıkıldığınız eşyalarınızı kaplama amaçlı da kullanacağınız bu ürünün skalası oldukça geniştir. Duvar kaplamada veya dolap kaplamada kullanacağınız gibi birbirinden farklı alanlarda işlev görür. Desenli yapışkan kağıt ile dekoratif öğeler yaratabilir, yaşam alanlarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Farklı amaçlara yönelik üretilen, kaliteli materyallerle işlenmiş yapışkanlı kağıtları Trendyol üzerinden inceleyebilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.

Yapışkanlı Kağıt Modelleri

Yapışkanlı Kağıt Modelleri

Kullanım alanına göre değişkenlik gösteren ürünler ihtiyacınıza yönelik üretilir. Ofisinizde ve evinizde not almak ve hatırlatma amaçlı kullanmak isteyeceğiniz a5, sticker, post it, kare, büyük, altı yapışkanlı kağıt seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca duvar süslemede veya dekoratif anlamda kullanmak isteyeceğiniz ürünler de mevcuttur. Bunlar rulo, raf, zımpara, cam, dekoratif, yazı, duvar, parke yapışkanlı kağıt ürünleridir. Hobi ve el sanatları alanında kullanabileceğiniz kağıtlar da mevcuttur. Rahat kullanımı ve farklı renkleri ile yapışkanlı resimli kağıt seçeneğiyle eğlenceli dekorlar yaratabilirsiniz. Değişik renkleri bir arada kullanarak çalışma masalarınızı ve duvarlarınızı daha renkli hale getirebilirsiniz. Farklı renklerle birden fazla notu vurgulayabilirsiniz. Gri, parlak, beyaz, pembe, yapışkanlı kağıt kullanarak notlarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Evlerinizde farklı alanlar yaratmak istediğinizde duvarlarınızı kaplayabilir, kendinize farklı alanlar yaratabilirsiniz. Yapışkanlı fotoğraf kağıdı ile baskılar yapabilir ve istediğiniz bir alana fotoğraflarınızı yapıştırabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve model seçenekleriyle yapışkanlı kağıt çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.

Yapışkanlı Kağıt Fiyatları

Yapışkanlı Kağıt Fiyatları

Farklı işlevlere dayalı üretilen yapışkanlı kağıt modelleri fiyatlandırma açısından değişkenlik gösterir. Boyutları, modelleri ve materyalleri fiyatlandırmada farklılık yaratan unsurlardır. Kaliteli materyallerle üretilen yapışkanlı kağıt fiyatları her kesime hitap eder. Düzenli olarak kullandığınız araç gereçleri uygun fiyatlara bulmak istersiniz. Ofisinizde sıklıkla kullanılan not kağıdı yapışkanlı olarak tercih edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz notu dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Fiyatlandırmalar ürünün kalitesi ve boyutu gibi farklılıklara göre düzenlenir. Duvar kaplaması olarak kullanacağınız ürünlerin fiyatı, boyutu ve modeline göre farklılaşabilir. Dekoratif olarak kullanacağınız yapışkanlı el işi kağıdı ile renk, materyal ve boyut göz önüne alınarak fiyatlandırmalar yapılır. Ofislerinizde, iş yerlerinizde veya evlerinizde kullanacağınız yapışkanlı etiket kağıdı uygun fiyatlandırmalarla karşınıza çıkar. Öğrenciler ders çalışırken not almak ve unutacakları konuları gözünün önünde bulundurmak istediğinde bu ürünleri kullanabilirler. Her kesime hitap eden uygun fiyatlar ile yapışkanlı kağıtları Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Yapışkanlı Kağıt Trendyol’da

Yapışkanlı Kağıt Trendyol’da

Klasik not kağıtları ve a4 kağıtlarını defter ve dosyalarınızın arasında sakladığınızda düşme ve kaybolma riski bulunur. Yapışkanlı a4 kağıt ile bu riski ortadan kaldırabilirsiniz. Ofislerde ve ders çalışma ortamlarında işinize yarayacak farklı modeller bulmanız mümkündür. Görünümünden sıkıldığınız mobilyalarınızı, eskimiş buzdolabı gibi eşyalarınızı yapışkanlı folyo kağıt ile kaplayarak yeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tarz ürünlerle küçük dekoratif eşyalarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Buzdolabınızın, defterlerinizin veya duvarlarınızın bir köşesinde farklı harflerle yazı yazmak isteyebilirsiniz. Yapışkanlı kağıt harfler ile isimler yazabilirsiniz. Baharatlıklarınıza veya saklama kaplarınızın üzerine içerik isimleri oluşturabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak küçük ve eğlenceli yapışkanlı kağıtlar ile evlerinizde, çalışma ortamlarınızda farklılıklar yaratabilirsiniz. Eskimiş eşyalarınızı yeniden canlandırabilir, farklılıklar yaratabilirsiniz. Yapışkanlı kağıt nerede satılır diye düşünüyorsanız Trendyol’a göz gezdirebilir, birbirinden farklı model, materyal ve renklerde ürünleri sipariş verebilirsiniz.