Renk
Taban
Fiyat
Saçak Tipi
Tema / Stil
Özellik
Materyal
Desen
Hav Yüksekliği
Boyut/Ebat
Üretim Şekli
Şekil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yazlık Halı

" araması için 1381 sonuç listeleniyor

Dekoratif Yazlık Halı Tasarımları Trendyol’da!

Yaşam alanlarında dekorasyon tarzlarının yansıtılabilmesi adına birçok dekoratif ürün tercih edilir. Yazlık ince halı, perde ve mobilya dekorasyonda kullanılan tasarım parçalar olarak bilinir. Halı da bu anlamda ev dekorasyonunun önemli bir parçasını oluşturur. Halı denilince kalın ve ağır parçalar akla gelir. Ancak sıkça hafif ve ince olan yazlık kilim halı tercih edilir. Kilim kalınlığında olması sebebiyle kolaylıkla kaldırılır ve saklanır. Rahat temizlenebilir özelliği sayesinde silkelenebilir ve makinede yıkanabilir. Bu nedenle mutfak, hol gibi sürekli lekelenme ve pislenme ihtimali olan alanlarda sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda kadife yazlık halı kaymaz taban özelliğine de sahiptir. Bu sayede beklenmedik ev kazalarını engellemek mümkündür. Yolluk, kilim ve benzeri ürünler tercih edilirken bu özelliğe de dikkat etmek önemlidir. Belirli sürelerle sezonluk olarak gidilen evler için nakliyesi rahattır ve az yer kaplar. Nakliyesinin kolaylığı ve kullanışlı olması nedeniyle bu evlerde de çokça tercih edilir. Markalarda müşteri gereksinimlerini karşılayabilmek adına farklı özelliklere sahip ürünler satışa çıkarır. Yaşam alanlarına şıklık katan parçalar çok sayıda renk ve yazlık halı desenleri mevcuttur. Gittikçe daha çok trend olan dijital baskılı üretim tekniği sayesinde de desenler kolaylıkla artırılır. Evinize tarz katacak yazlık jel halılara sahip olmak isterseniz Trendyol üzerinden ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Yazlık Halı Seçenekleri

Kullanışlı Yazlık Halı Seçenekleri

Farklı boyut, renk ve desende üretimi gerçekleştirilen yazlık salon halıları trend dekorasyon ürünleri arasında yer alır. 4 metrekare, 6 metrekare ve 3 metrekare gibi pek çok ebat alternatifinin sunulması sayesinde mutfak, oda, salon ve antre gibi farklı alanlara hitap eden modelleri bulma imkanı sağlar. Gri, siyah, beyaz, bordo, kahverengi ve birden fazla renk seçeneği ile hem sade hem şık görünüm yaratmak mümkündür. Renk ve desenlerin ahengi ile farklı ve otantik görünüme kavuşan parçalarla yaşam alanlarına etnik tarzda dokunuşlar yapılır. Jüt, doğal yün, pamuk ve sentetik gibi malzemeler kullanılarak üretilen çeşitler mevcuttur. Beyaz mobilyalara eşlik eden ahşap mobilyalar, yeşil bitkiler ve jüt kilimler ile rustik görünüm elde edilir. Bu sayede sıcak ve samimi bir ortam yaratmak mümkünüdür. Ev gibi yaşam alanlarının tarzını yansıtan yazlık mutfak halısı ferah ve şık bir görünüm sağlar. Kalın ve yün içeren yolluk çeşitleri kış aylarında yerden gelen soğuğu kestiği için kullanılır. Sıcak yaz aylarında ve yazlık evlerin bulunduğu bölgelerde ise çoğunlukla ince ve pamuklu kumaştan üretilen yazlık halı 4 metrekare tercih edilir. Yazlık evler şehirde yaşanılan evlere nazaran rahatlığın ve konforun sıklıkla arandığı mekanlardır. Bu nedenle ince ve pamuklu modeller seçilerek ferah bir görünüm elde edilir. Aynı zamanda muhafazasının ve temizliğinin kolay olması da bu ürünleri zahmetsiz hale getirir. Yazlık yıkanabilir halı ile sürekli göz kamaştıran temiz bir görünüm sağlamak mümkündür. Ayrıca yolluklar suya ve güneşe dayanıklı olmalıdır. Balkon ya da sık güneş alan bir oda da tercih edilirse bu özelliği sayesinde güneş ışınlarından kaynaklanan yıpranma sorunu yaşanmaz. Yolluk tercihi yapılırken dikkat edilmesi gereken özelliklerinden biri de taban kalitesidir. Kilimlerin ince ve hafif olması nedeniyle tabanın kaydırmaz yapısından emin olmak gerekir. Altı lastikli kaymaz taban yazlık halı özellikle çocuklu ailelerde ev kazalarının önlenmesine yardımcı olur. Gerek güvenli gerekse düzenli bir ev ortamı yaratabilmek adına kilimlerdeki kaydırmazlık özelliği önemli ve gereklidir. Fonksiyonel özellikleri olduğu kadar tasarımlarıyla da ön plana çıkan ürünlerdir. Her zevke hitap edebilen, kendine özgü desen tarzlarıyla yazlık saçaklı halı modellerine Trendyol’dan ulaşıp hızlıca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Yazlık Halı Modelleri

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Yazlık Halı Modelleri

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan yazlık halı modelleri kolay kullanım özelliği sayesinde müşteri tercihleri arasında ön sıralarda yer alır. Yazlık kaymaz halı çeşitleri arasında yün ve pamuk içeren ürünlerin nefes alabilme özelliği yaz aylarında mekanlarda ferah bir ortam yaratır. Ayrıca yumuşak dokuları, üzerine basıldığında rahatlık hissinin oluşmasını sağlar. Çeşitlilik gösteren renk ve desen skalası ile hem modern hem de geleneksel tarzda parçalar markalar tarafından satışa sunulur. Yün ve pamuk karışımlı yollukların yanı sıra sentetik kilimler de üretilir. Sentetik parçalar ise leke tutmama özelliği ile müşterilerin beğenisini kazanır. Yazlık halı üzerine sıvı döküldüğünde kolay temizlenebilir ve suya maruz kaldığında kurutulması da kolaydır. Artan günlük rutinler nedeniyle temizlik işlerine olabildiğince az vakit ayırmak müşterilerin zaman tasarrufu yapmasını sağlar. Yıkanması gereken hallerde ise üretimde kullanılan ipin özelliğine göre farklı şekiller tercih edilir. Küçük boyutlardaki yazlık oval halı çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanır. Makinede 30 derece su ısısında ve kilim şampuanı kullanılarak yıkama işlemi gerçekleştirmesi gerekir. Büyük ebatlardaki ürünler ise makinede yıkamaya uygun değildir. Elde yıkamak ya da firmalardan destek almak uygun olur. Küçük lekelerin giderilmesi için ise yazlık koridor halılarının sabunlu su ile silinmesi yeterlidir. Yazlık yollukların önemli özelliklerinden biri ise güneş ışınlarına da dayanıklı olmasıdır. Bu sayede güneş ışınlarının yoğun olduğu zamanlarda dahi kolayca etkilenmeyip uzun süreli kullanım imkanı sunar. Kampanya zamanlarında uygun fiyata satışa sunulan çeşitleri takip etmekte de fayda vardır. Yazlık halı yolluk indirim dönemlerinde belirlenen fiyatlara Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Böylelikle bütçenize uygun şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Yazlık Halı Çeşitleri ve Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Yazlık Halı Çeşitleri ve Fiyatları

Gelişen üretim teknolojileri sayesinde bütçe dostu olarak nitelendirilen bambu yazlık halı, klasik, ilk akla gelen kalın ve ağır tasarımlara göre hem kullanışlı hem de pratiktir. Müşteri beklentisini fazlasıyla karşılayan bu ürünler çeşitli renk ve desen skalasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Makine ve el dokuması olarak da çeşitleri bulunur. El dokuması yazlık halı çeşitleri ve fiyatları makine dokuması parçalara göre biraz fazladır. Ancak el emeği seven müşteriler tarafından nadide ürünler olarak sıralanabilir. Hızlı kuruma, leke tutmama ve kolay temizlenebilme özelliklerine sahiptir. Ayrıca kullanım ömürlerini tamamladıklarında da geri dönüştürülür. Bu anlamda yumuşak dokusunun yanı sıra geri dönüştürülebilir özelliği sayesinde doğa dostu bir ürün olarak da müşterilerin favorisidir. Yaşam alanlarında daha sade bir görünüm elde etmek isteyen müşteriler genellikle krem, beyaz, vizon ve gri yazlık halı modelleri tercih edilir. Pastel tonlardaki renk seçenekleri modern dekorasyon tarzına uygundur. Ayrıca kadife parçalar ile ise klasik bir stil yaratılabilir. Gerek kullanışlı olması gerekse şık bir görünüm yaratması sebebiyle müşteriler kalın ve ağır ürünlere nazaran genellikle yazlık halı 6m2 satın alır. İç mekan dekorasyonlarına şıklık ve konfor katarken balkon, veranda gibi dış mekanlarda da tercih edilir. Ayrıca ürünler dijital baskılı üretim tekniği kullanılarak da üretildiği için parçaların kişiselleştirilmesi de mümkündür. Bu sayede müşteriler diledikleri renk ve desen tercihinde bulunabilir. Markalar tarafından her anlamda müşteri memnuniyeti sağlanması amaçlanır. Bahsedilen ürün özellikleri, kullanılan ham maddeler, üretim teknikleri ve marka çeşitliliği sebebiyle yazlık halı fiyatları değişkenlik gösterir. Alışverişinizi Trendyol sayesinde kolayca tamamlayıp uygun fiyat avantajıyla birbirinden güzel ve kaliteli ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.