Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Boyut
Cinsiyet
Materyal
Deri Kalitesi
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Detayı
Koleksiyon
Ek Özellik
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Desen
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yılan Derisi Çanta

" araması için 117 sonuç listeleniyor

Yılan Derici Çanta Çeşitleri ile Dikkatler Üstünde

Deri çanta modelleri tüm zamanların gözdelerinden biridir. Her dönem şık ve asil duran bu ürünler, zarif kollara takılan çantalarda da kendini gösterir. Deri görünümü sayesinde diğer modellere göre gösterişli ve kaliteli bir duruş sergiler. Bakımı düzenli yapıldığında da oldukça uzun süre kullanabileceğiniz bu çantalar, gerçek ve imitasyon olmak üzere iki çeşittir. Bu tarz ürünler içinde yılan derisiyle yapılan modeller ise oldukça popülerdir ve asil bir görüntüye sahiptir. Birçok farklı kombinde kullanabileceğiniz yılan derisi çanta çeşitleri, farklı tasarımlara ve renklere sahiptir. Bu sayede çeşitli modeller alarak farklılık yaratabilirsiniz. Kol çantası, cüzdan, valiz gibi birçok üründe kullanılan yılan deseni görünümü, size zamansız bir kullanım sunar. Tüm bu zamansız tasarımlar için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.

Göz Alıcı Yılan Derisi Çanta Modelleri

Göz Alıcı Yılan Derisi Çanta Modelleri

Yılan derisi çanta modelleri, birçok farklı tasarımla karşınıza çıkar. Omuz, el, sırt ve bel çantalarında ve portföylerde şık duran, sıklıkla tercih edilen seçeneklerdendir. Yılan derisi omuz çantası çeşitlerinde ayarlanabilir kulplar bulunur. İster kısa isterseniz uzun kullanım imkanı sunar. Yılan derisi sırt çanta modellerini kombinlerinizde kullanarak desenin asaletini sırt çantasının sportifliği ile birleştirebilirsiniz. Böylece hem şık hem sportif görünümü yakalayabilirsiniz. Yılan derisi portföy çanta çeşitleri ise davetlerde ve özel günlerde giyeceğiniz şık elbiselerin yanına yakışacak türdendir. Bu malzemedeki parça parça kareli görünüm, tüm modellere hakimdir. Sadece bu parçalı ve kareli görünümde olan modeller ve yılan derisi görünümlü çanta çeşitleri bulunur. Parça görünümünde olanlar sade bir görüntüye sahiptir. Yılan derisi görünümlü olanlar ise parça görünümün yanında, desen de içerir. Bunlar, hareketli ve karmaşık bir görüntüye sahiptir. Bazı modellerde yalnızca kulp kısımlarında ya da açma kapama yeri etrafında çerçeve şeklinde desen bulunur. Yılan derisi çanta siyah, bordo, kahverengi ve yeşil gibi çeşitli renklerde olabilir. Birçok farklı model ve renk arasından kombinlerinize uygun olanı Trendyol ayrıcalığıyla seçebilirsiniz.

Yılan Derisi Çanta Fiyatlarına Göz Atın

Yılan Derisi Çanta Fiyatlarına Göz Atın

Yılan derisi çanta fiyatları özellikle ürünün yapısına göre değişiklik gösterir. Orijinal yılan derisi çanta modelleri gerçek deriden üretildikleri için diğerlerine kıyasla yüksek fiyatlıdır. Maliyeti yüksek olan gerçek yılan derisi çanta tasarımları, buna uygun şekilde fiyatlandırılır. Bazı modeller dana gibi farklı bir hayvanın derisi üzerine işlenen yılan deseni ile oluşturulmuş ürünlerdir. Bu tip ürünlerin de fiyatları diğerlerine göre yüksektir. İmitasyon olan ürünler ise uygun fiyatlıdır. Fiyatlar ürün tipine göre de değişkenlik gösterir. Valiz gibi büyük ürünlerde fiyat yüksek olabilir. Yılan derisi desenli çanta fiyatları, markaya ve tedarikçiye göre de değişkenlik gösterir. Popüler olan kahverengi yılan derisi çanta modelleri ve diğer renkteki tasarımlar arasında da farklılıklar görülebilir. Müşterilerine uygun fiyatlı ürün sunmayı hedefleyen Trendyol’un uyguladığı indirim günlerini ya da tedarikçilerin uyguladığı indirim oranlarını takip ederek beğendiğiniz modelleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Yılan Derisi Ürünlere Trendyol Güvencesi ile Sahip Olun

Yılan Derisi Ürünlere Trendyol Güvencesi ile Sahip Olun

Aksesuar kategorisinde milyonlarca ürünü müşterilerine sunan Trendyol, çanta kategorisinde de çeşitli ürünleri bir araya getirerek kadınlara hitap eder. Gerçek ve imitasyon modellerin yanında, el yapımı modellere de yer verir ve güvenilir tedarikçileri sayesinde kombinlerinizde kullanacağınız yeşil yılan derisi çanta gibi birçok farklı renkte tasarıma ulaşmanızı sağlar. Yılan derisi çanta kombinleri tüm kıyafetlerinize uyum sağlayabilir. Bunun yanında stiletto gibi topuklu ayakkabılarla da bu ürünleri kombinleyerek bütünlüğe ulaşabilirsiniz. Bordo yılan derisi çanta gibi her kombine uyum sağlayacak renkleri tercih ederek geniş bir kullanım alanı oluşturabilirsiniz. Online alışverişin bir avantajı olarak binlerce çeşidi bir arada görebilir ve Trendyol’un gerçek müşteri değerlendirmelerine yer vermesi sayesinde ürünler hakkında fikir edinebilirsiniz.