Fiyat
Şekil
Mama Cinsi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yumurta Yemi

" araması için 264 sonuç listeleniyor

Yüksek Verimlilik İçin Yumurta Yemi Trendyol'da!

Hayvanların sağlıklı beslenip organik yumurtalar yapması için sıklıkla tercih edilen yumurta yemi, birçok farklı marka tarafından üretilir. Tavuklara özel hazırlandığı gibi kuşlar için de tercih edilebilir. Markaların sunduğu seçenekler, rahat taşınabilir ambalajlara sahiptir. Bundan dolayı hayvanlarınızı istediğiniz yerde rahatlıkla besleyebilirsiniz. Ayrıca çuval ve kraft ambalaj yapısı olmasıyla uzun zamanlar ambalajlarının içinde saklanabilir. Uzun zamanlar saklansa da güvelenme ya da bozulma oluşturmayan kaliteli malzemeden üretilir. Bu sayede yumurtlatma yemi ürününüzde herhangi bir değişiklik görülmez. Gezen tavuk yumurta yemi, sağlıklı tavukların yumurtalarını üretmesi için özel olarak formüle edilen bir yemdir. Toz yumurta yemi ise tavuk yemi karışımlarında bulunur. Bu toz, tavukların protein ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır. Minimum 25 kg olan bu ürünler, granül şekle sahiptir. Kimyasal ve katkı maddesi içermez. Ürünlerin paket içerisinde keskin olmayan kokusu, müşteriler için avantajlıdır. Bu avantaj sayesinde tavuk ve kuşlarınızı beslerken size yardımcı olur. Farklı markalar tarafından üretilen tavuk yumurta yemi, hayvandan alınan ürünün verimini artırır. Oldukça geniş bir ürün seçeneği sunar. Yumurta yemi kullananlar, tavuklarının canlı ve enerjik olduğunu, tüylerinin parlaklığının arttığını ve yumurtalarının lezzetli ve besleyici olduğunu gözlemleyebilirler. İlgili ürün çeşitleri, besleyici içeriklere sahiptir. Kaliteli paketlerde sunulan bu ürünler, uzun bir süre kullanılabilir. Ayrıca bir sağlık deposu olarak kullanılabilir. Pek çok hayvan türüne sahip olan müşterilerin vazgeçilmezidir. Tavuklarınızdan verimli yumurtalar almak isterseniz markaların ürün çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Öne Çıkan Yumurta Yemi Çeşitleri

Öne Çıkan Yumurta Yemi Çeşitleri

Yumurta yemi çeşitleri, birden fazla marka tarafından kullanışlı ambalajlar içinde tasarlanır. Bu ambalajların kaliteli olması ve herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmesi dikkat çeker. Markaların sınırsız gıdaları, bıldırcın ve tavuk gibi hayvanlara sahip olan müşterilerin beğenilerine sunulur. Bıldırcın yumurta yemi, ideal gramaj seçenekleriyle istediğiniz yerde bıldırcın beslemeyi mümkün kılar. Yetişkin bıldırcınlarda tercih edildiğinde verim elde edebilirsiniz. Sindirilebilir ve kolay yutulabilir boyuta sahiptir. Bundan dolayı hayvanın boğazında kalmaz. İhtiyaca uygun bir biçimde gramaj seçimi yapabilirsiniz. Hayvanların yumurtasının verimini artırmak için tercih edilen bu çeşitler, farklı besin değerleri sunar. Hayvanlarınızın sağlıkla yumurtlaması için kullanılan çeşitlerden biri de muhabbet kuşu yemidir. Yumurta yemi satın alırken, tavukların yaşına, cinsine ve beslenme gereksinimlerine dikkat etmek önemlidir. Yavru muhabbet kuşları için olan besinler, ballı özü ile yavru kuşlarınızın fiziksel gelişimine oldukça katkı sağlar. Organik olduğundan yavru kuşunuza doğal ortamda beslenme fırsatı sunar. Kalsiyum, demir ve vitamin desteği verir. Yumurta yemi tavsiyeleri, tavuk sahiplerinin doğru ürünü seçmelerine yardımcı olabilir. Yabani tohumlar, istiridye kabuğu gibi içeriklerden oluşur. Özellikle bu içerikleri sayesinde besinler, yavru muhabbet kuşlarınızın beslenmesine destek olur. Bu gıdalar arasından seçim yaparken yumurtasını artırmak istediğiniz hayvana göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Böylelikle hayvanınızın verimi artar. Ayrıca, doğal ortamda beslenmesine yardımcı olursunuz. Pelet yumurta yemi tüm hayvanlarda kullanmak için doğru bir tercihtir. İdeal boyutlara sahip olduğundan hayvanınızın boğazında kalmaz. Doğal yumurta yemi ise organik tavuk yetiştiriciliği yapanlar tarafından tercih edilir. Sıklıkla yetişkin bıldırcın, muhabbet kuşu ve tavuk için kullanıldığı gibi; yavru bıldırcın, muhabbet kuşu ve tavuklar için de kullanılır. Bu sayede pek çok müşterinin tercihleri arasında yer alır. Düzenli kullanımda hayvanların verdiği ürünlerde gözle görülür bir fark yaratabilir. Markalar tarafından farklı şekillerde tasarlanır. Pek çok müşteri tarafından tercih edilen granül yumurta yemi, hemen hemen her yaş hayvan grubu için uygundur. Kullanışlı ambalajlara sahip olan bu seçenekler, pratik açılabilen tasarımlara sahiptir. İhtiyacınıza uygun ağırlık, fiyat ve cins seçeneklerini kolaylıkla bulabilirsiniz. İsterseniz markaların bütün besin seçeneklerini Trendyol aracılığıyla inceleyerek hayvanınıza göre bir tercihte bulunabilirsiniz.

Beğenilen Yumurta Yemi Özellikleri

Beğenilen Yumurta Yemi Özellikleri

Beğenilen organik yumurta yemi, birçok marka tarafından bıldırcın, muhabbet kuşu ve tavuklar için farklı işlevlerde tasarlanır. Yumuşak ve besleyici içeriğiyle dikkat çeker. Oldukça besleyici ve faydalı olduğundan uzun bir süre boyunca tercih edilebilir. İşlenmeyen yem özelliğiyle şişkinliğe sebep olmaz. Kaliteli yapıdaki organik formülü ile kimyasal ve katkı maddesi içermez. Böylelikle hayvanınız için her açıdan güvenilir ürünlerdir. Aynı zamanda her koşulda saklama rahatlığı sağlar. Dayanıklı olan bu gıdalar, farklı tat seçenekleriyle beğeni toplar. Bu besinlerin kaliteli içeriklerden üretilmesi, hayvanlarınız için oldukça avantajlıdır. Güvercin yumurta yemi ; farklı tat, kilo ve ambalaj seçenekleri ile tasarlanır. Ambalajlarının kolay açılabilen ağız kısmı, sayesinde size pratiklik katar. Aynı zamanda arpa ve buğday şeklinde iki farklı tahıldan üretilir. Siz bu farklı tahıl seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Güvercin ürünleri, mama tipinde bulunabilir. Oldukça kaliteli ve beğenilen bu ürünler, beklentilerinizi her zaman karşılar. 1 çuval yumurta yeminin küçük ve rahat bir paket tasarımı olduğu için her yere rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Mama ve granül içerikli olduğundan 1 çuval, uzun bir süre boyunca hayvanlarınızın beslenme ihtiyacını görür. Yumurtlayabilen hayvanların ihtiyacına cevap veren besinler, her yaş grubundan hayvan için kullanılabilir. Beslediğiniz hayvanınıza göre yumurta yemi fiyatları değişebilir. Her bütçeye uyum sağlayan bir çeşit kolaylıkla bulunabilir. Bundan dolayı hayvanınıza göre zengin bir marka ve ürün çeşitliliği içerisinden bir tercihte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda tercih ettiğiniz çeşit hakkında yapılan müşteri yorumlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede bu besinin uzun vadeli performansı hakkında fikir sahibi olmanız mümkündür. Yumurta yemi online alışveriş seçenekleri, çeşitli markaları ve ürünleri karşılaştırmanıza yardımcı olabilir. Trendyol aracılığıyla tüm çeşitleri inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü uygun fiyat avantajları ile değerlendirerek satın alabilirsiniz.

Cep Yakmayan Yumurta Yemi Fiyatları

Cep Yakmayan Yumurta Yemi Fiyatları

Yumurtalık yem fiyatları, ürünlerin işlenmeyen ve hangi hayvanın kullanımına uygun olduğuna göre farklılık gösterebilir. Bütçe dostu fiyatları sayesinde bu çeşitlerden stok yapabilirsiniz. Geniş seçenekler arasında yer alan kaz yumurta yemi, ördekler tarafından da kullanılabilir. Ayrıca civcivlerin çıkışından sonra tavuklar içinde tercih edilebilir. Enerji ve besin verdiğinden birçok yumurtlayan hayvan için ideal seçeneklerden biridir. Yumurta yemi yorum ları ve tavsiyeleri, doğru ürünü seçmenize yardımcı olabilir. Bu ürünler, markalar tarafından toz halinde beğeniye sunulabilir. Katı şekilde olan yumurta başlangıç yemi ile aynı özelliklere sahiptir. Katı ya da toz halinde sunulan çeşitler, her hayvanın beklentisini karşılar. Herkesin bütçesine uygun olan ürün seçenekleri, müşterilere geniş bir yelpaze sunar. Zengin seçenekler arasından istediğiniz gıdayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu besinler, nemli ve olumsuz havalarda ilk günkü işlevsel kullanımını kaybetmemesiyle öne çıkar. Yumurta yemi kampanyaları, büyük miktarlarda yem almayı düşünenler için avantajlıdır. Beğenilen markalar tarafından tasarlanan birçok çeşit, dikkat çeken özelliklere sahiptir. Yumurta geliştirme yemi kaz ve ördek başta olmak üzere birden fazla hayvan için kullanım avantajı sunar. Hayvan yeni doğduğunda 14 - 20 hafta arasında toz halinde kullanılması, sindirime yardımcı olur. Kaliteli ve dayanıklı olan ürünler, çevre ve hayvan dostudur. Bu sayede birçok müşterinin beğenisini kazanır. Hijyenik koşullarda üretilen gıdalar, birçok markada bulunur. Yumurta yemi 25 kg, 50 kg olarak bulunabilir. İhtiyacınıza uygun gramajı tercih ederek uzun bir süre boyunca kullanabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerine birçok marka bünyesinde rastlamak mümkündür. Yumurta yemi indirimleri, tavuk sahiplerinin bütçesine katkı sağlar. Trendyol aracılığıyla ihtiyacınıza uygun tüm seçenekleri bulabilir ve uygun fiyat avantajı ile değerlendirerek satın alabilirsiniz.