İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Siluet
Bel
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yunus Polis Kıyafeti

" araması için 57 sonuç listeleniyor

Yunus Polis Kıyafeti Kostümleri Trendyol’da

Çocukların hayallerini süsleyen kahramanları her zaman vardır ve bu kahramanlar gibi olmak isteyebilirler. Birçok küçük çocuğun hayali polis olmak olabilir. Onlara yunus polis kıyafeti giydirerek bu hayallerini gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal aktivite yaptıkları zaman yunus polis kıyafetleri sayesinde aktif rol almalarını sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri şapkayla kombinleyerek çocuğunuza tam bir kostüm kazandırabilirsiniz. Modeller hassas ciltlere zarar vermeyecek şekilde üretilir. Yunus polisi üniforması kumaşlarının hafif olması çocuğunuzun rahat hareket etmesine olanak sağlar. 3 ila 11 yaş aralığına göre uygun bedenleri bulmak mümkündür. Yunus üniforma ve aksesuarları doğal ipliklerle ve kaliteli dikişlerle üretilir. Çocuklarınızın beden ölçülerine göre dikilmiş yunus polis kostümlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Modellerle Yunus Polis Üniforması

Kullanışlı Modellerle Yunus Polis Üniforması

Her anne ve baba çocukları için elbise seçerken dikkat etmek ister. Yunus polis elbisesi hazırlanırken içeriğinde kanserojen etkili maddeler kullanılmaz. Bu ürünler kaliteli ipliklerden ve doğal ürünlerden imal edilir. Sizler de bu modelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yunus polis kıyafeti erkek çocukların ilgisini çekecek farklı aksesuarlarla sunulur. Takım halinde satılan modellerde silah, kelepçe, telsiz, kask ve plastik jop gibi oyuncaklar olabilir. Özel günler için kostüm olan bu kıyafetler, sıradan günlerde çocukların önemli bir oyun ve eğlence kaynağıdır. Dikimde özel kumaşların tercih edilmesi hem kullanışlı olması hem de kiri barındırmaması bakımından önem arz eder. Çocuklar için üretilen yunus polis üniforması çamaşır makinesinde kolay bir şekilde yıkanabilir. Bu ürünlerde herhangi bir çekme, solma, ve daralma olmaz. Bu modelin esnek yapıda üretilmesi hareketli olan çocukların konforlu bir gün geçirmesini sağlar. Doğum günü gibi zamanlarda çocuğunuza bu üniformayı hediye ederek mutluluğunu iki katına çıkarabilirsiniz. Kullanışlı aksesuarları olan takımlarla çocuğunuzun heyecanlı bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Çocuk Yunus Polis Kıyafeti

Her Yaşa Uygun Çocuk Yunus Polis Kıyafeti

Çocuklarınız güvenlik güçlerine özenebilir. Onların takımlarını giymek isteyebilirler. Çocuk yunus polis kıyafeti modelleri onların vücut yapılarına uygun kalıplarla dikilir. Öğrencilerin okulda drama ya da tiyatro gibi etkinliklerinde kutsal olan bu görevi canlandırmalarına fırsat verebilirsiniz. Onlar için tasarlanan sağlıklı ve kaliteli ürünleri satın alabilir, özel günlerde etkili roller icra etmelerini sağlayabilirsiniz. Pamuklu kumaşlarla hazırlanan bebek yunus polis kıyafeti gerçeğinin birebir aynısı olarak üretilir. Her yaştaki modeli takım olarak da bebeğinize satın alabilirsiniz. Set halinde sunulan takımların içinde gömlek, şapka, pantolon, yelek ve kemer gibi farklı parçalar bulunur. Pantolonlarda ve montlarda gerçeği gibi karanlıkta parlayan fosforlu şeritler de kullanılır. Yazlık yunus polis kıyafeti mevsime uygun bir şekilde hafif kumaşlarla üretilir. Bu kumaşlar sayesinde her gün oyun oynayan çocuğunuzun terlemesini engelleyebilir, hasta olmadan rahatlıkla giymesini ve hevesini almasını sağlayabilirsiniz.

Avantajlı Kampanyalarla Yunus Polis Kıyafeti Fiyatı

Avantajlı Kampanyalarla Yunus Polis Kıyafeti Fiyatı

Yunus polis yeni kıyafetleri çocuklarınızın hayallerini süslüyor olabilir. Bu mesleğe ilgi duyan kız ya da erkekleri çok sevindirecek olan polis kıyafetleri, yılbaşı ve doğum günü gibi zamanlarda kullanışlı bir hediye alternatifi olabilir. Özellikle küçük yaştakiler sahip oldukları kahraman giysilerini hem evde hem de dışarıda giyerek üzerlerinden çıkarmak istemezler. Ütü gerektirmeyen ve hızlı kuruyan kumaşlar sayesinde ürünleri doya doya giymelerine izin verebilirsiniz. Yunus polis kıyafeti fiyat aralıkları ürünün bütün özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Kumaşına ve aksesuarlarına göre fiyat üzerinde değişiklik olabilir. Yunus polis kıyafeti nerede satılır sorusuna online alışverişin adresi olan Trendyol’da yanıt bulabilirsiniz. Leke tutmayan, kolay yıkanan ve hızlı kuruyan modelleriyle istediğiniz bedende kostüme ulaşabilirsiniz. Kullanım deneyimi ile ilgili tecrübelerden yararlanmak için müşteri yorumlarını dikkate almanız önerilir. Sizler de bu yorumlara bakarak detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.