"

Zoru Bankası

" araması için 1867 sonuç listeleniyor

Zoru Bankası Modelleri ile Sınavlara Hazırlık

Soru bankaları, özellikle sınava hazırlık süreçlerindeki öğrencilerin en büyük yardımcılarıdır. Yalnızca sınav senesinde değil ara dönemlerde de öğrenilen konuların pekiştirilmesi açısından soru bankaları büyük öneme sahiptir. Yeni bir konu öğrendikten sonra hemen unutmamak adına gerekli tekrarların yapılması gerekir. Bu tekrarlardan sonra öğrenilen konuyu tekrar etmeniz için Zoru bankası Tonguç yeterli olur. Bu noktada Zoru bankası set zorluğu, müfredata uyumu ve anlatılan konuyla ilişkili yeterli sayıda öğretici soru bulundurması gibi özellikleri ile başarınızda büyük rol oynar. Tonguç yayınlarının eğitim konusundaki engin tecrübeleri ile üretilen Zoru bankası kitapları ile siz de hem sınava hazırlık senenizde hem de ara dönemlerde bol bol soru çözerek çok daha başarılı olabilirsiniz.

Zoru Bankası ile Sınava Hazırlık

Zoru Bankası ile Sınava Hazırlık

Tonguç Akademi bünyesindeki tecrübeli hocaların uzun gözlem ve emekleri sonucunda çıkarılan Zoru bankası, yenilenen müfredata %100 uygundur. Değişen sınav sisteminde artık eski tarz sorular yerine daha çok hayatın içerisinden örnekler verilerek sorular oluşturulmaktadır. Bu yeni soru stillerine göre hazırlanan Zoru bankası ile kazanımlarınızı bire bir test edebilirsiniz. Zoru bankasının anlamı zor sorulardan oluşan soru bankası şeklindedir. Fakat zor sorular tamamen müfredata uygun ve çözülebilir sorulardır. Bu sayede kendinizi kandırmadan gerçek sonuçlar elde edebilirsiniz. İlkokul 2.sınıftan YDS’ye kadar her alanda Zoru bankası mevcuttur. Zoru bankası matematik, fen, Türkçe, YDS, sözel, TYT, sayısal gibi pek çok sınav ve ders olarak farklı kitaplar halindedir. Bu sayede kendinizi eksik hissettiğiniz ders veya hazırlanacağınız sınav ile alakalı Zoru bankası kitaplarından birini tercih etme şansınız olur. Bunun yanında dilerseniz de Zoru bankası tüm dersler ile komple bir kitaba sahip olabilirsiniz.

Zoru Bankası ile Farklı Soru Tipleri

Zoru Bankası ile Farklı Soru Tipleri

Çocuğunun daha küçük yaşlarda test çözmeye alışmasını ve bu sisteme ayak uydurmasını isteyen ebeveynler tarafından tercih edilebilecek ilkokul seviyesinde Zoru bankası seçenekleri sınıf sınıf ayrılmış şekilde bulunur. Zoru bankası 2. sınıf küçük yaşlardaki çocuğunuzun anlayacağı basit bir dil ile ve içerisinde görsel anlatımlı şekilde hazırlanmıştır. 3.sınıf Zoru bankası ise yine test çözme alışkanlığının kazandırılması ve konu tekrarlarının sağlıklı şekilde yapılması için etkili bir kitaptır. Zoru bankası 4. sınıf ve Zoru bankası 5. sınıf, yenilenen ilkokul müfredatına uygun şekilde hazırlanarak çocuklarınızı üst sınıf seviyelerine hazırlar. Zoru bankası 6. sınıf ve Zoru bankası 7. sınıf kitapları daha çok bu sınıf seviyelerinde öğrenilen konuların pekiştirilmesi açısından önemliyken Zoru bankası 8. sınıf hem 8.sınıf müfredatına hem de biraz daha lise sınavı hazırlığına uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. 8.sınıf Zoru bankası seti satın alarak 8.sınıf konuları ve sınav müfredatında bulunan bütün dersler için komple bir soru bankasına sahip olabilirsiniz. Sınav hazırlığını Zoru bankası LGS içerisinde bulunan zor ve sizi tam olarak sınava hazır hale getirecek sorular ile yapabilirsiniz. Bu kitapta bulunan zengin soru çeşitleri tamamen müfredat ve sınav düzenine uygundur. Liseye girdikten sonra işleri sıkı tutup üniversite hazırlığının temellerini atmak isteyen öğrenciler için 9.sınıf Zoru bankası özel olarak hazırlanmıştır. Bu sayede temeli sağlam tutarak üniversite sınavına çok daha kolay şekilde hazırlanabilirsiniz.

Zoru Bankası Fiyat Seçenekleri

Zoru Bankası Fiyat Seçenekleri

Zoru bankası fiyatları belirlenirken sınıf seviyesi, sayfa sayısı ve kullanım amacı gibi parametreler dikkate alınır. Zoru bankası Tonguç geniş ve uygun fiyat aralıkları ile derslerine gereken özeni gösteren ve sınav hazırlığında olan öğrencilere destek olur. Tekli kitapların haricinde set şeklinde de bulunan kitaplar ile daha fazla sayıda kitabı çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Eğitime gönül veren Tonguç Akademi, fiyat konusunda ailelere ve öğrencilere destek olacak fiyatlar ile karşınıza çıkar ve eğitim masraflarınıza destek olur. Siz de kaliteli ve uygun fiyatları ile Zoru bankası sahibi olarak çok daha başarılı bir öğrenci olabilirsiniz.