placeholder
"

Zülfikar Kolye

" araması için 1269 sonuç listeleniyor

Zülfikar Kolye Modelleri ile Anlamlı Takılar

Takı, kadın ve erkek modasında oldukça önemlidir. Kombinlerin tamamlayıcı parçası olan bu aksesuarlar arasındaki farklı tasarıma sahip kolyeler ile tarzınızı mükemmel şekilde yansıtabilirsiniz. Zülfikar kolye, hem tarzınızı hem de inancınızı yansıtabileceğiniz bir takı modelidir. Bu tarz takıların birçok tarza ve zamana uygun tasarımları bulunur. Takınızda kullanılan malzemeyi ve modeli kendi zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Zülfikar kolye kadınlar ve erkekler tarafından yaygın olarak kullanılır. Modern, klasik ve şık tasarımlarıyla birçok tarza uyum sağlar. Kullandığınız takılar; benimsediğiniz bir inancı, düşünceyi ve doğruyu sembolize edebilir. Günlük hayatta ya da şık ve özel yerlerde birçok takı modeli tercih edilir. Günümüzde pırlanta, altın ve gümüş zülfikar kolye modeli bulunur. Kombinlerinizin tamamlayıcı parçası olacak bu tarz kolye modellerine ve diğer takı çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlarıyla Zülfikar Kolye Modelleri

Eşsiz Tasarımlarıyla Zülfikar Kolye Modelleri

Hz. Muhammed tarafından Hz. Ali'ye hediye edilen ucu çatallı kılıç olarak bilinen zülfikar, inancını yansıtmak isteyenlerin favori simgeleri arasında yer alır. ''La Feta İlla Ali La Seyfe İlla Zülfikar'' cümlesinin yazılı olduğu kılıç, büyük ilgi görür. Bu cümlenin anlamı ise ''Zülfikar'dan başka kılıç, Ali'den başka yiğit yoktur'' olarak ifade edilebilir. Hz. Ali 4 büyük halifeden biridir ve Hz. Muhammed’in damadıdır. Kılıcın isminde bulunan harfler, ‘’sahip’’ ve ‘’boğum’’ anlamı taşır. Gerçek kılıcın 100 kg ağırlığında ve 3 metre boyu olduğu söylenir. Günümüzde kılıcın minyatür hali çok çeşitli aksesuarlarda sıkça tercih edilir. Altından imal edilen 22 ayar zülfikar kolye seçeneği bulunur. Adaletin simgesi olarak yıllardır bilinen bu figür, adaleti benimseyen ve anlamını ön planda tutan birçok kişi tarafından rağbet görür. Alevilere göre bu kılıcın gökten indirilir. Bu nedenle Aleviler için ayrı bir anlama sahiptir. Altından ve gümüşten imal edilen birçok farklı zülfikar kolye ucu bulunur. Sembolünde mertlik ve doğruluk anlamı da bulunur. Yıllar öncesinden bu günlere gelmeyi başaran sembol, adaletin ve ilmin bir bütün olduğu vurgular. Anlamlı ve özel bir hediye olarak tercih edebileceğiniz isimli zülfikar kolye seçeneklerine ve daha fazlasına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Her Tarza ve Bütçeye Uygun Zülfikar Kolye

Her Tarza ve Bütçeye Uygun Zülfikar Kolye

Göz alıcı tasarımları ile birçok farklı zülfikar sembolü bulunur. Aksesuarlar da ilgi gören ve oldukça beğeni toplayan modeldir. Tasarımda kullanılan malzemelere ve detaylara uygun olarak fiyat değişikliği ortaya çıkar. Hz Alinin kılıcı kolyesi sıkça tercih edilen modellerdendir. Geniş model seçeneği olması nedeniyle her bütçeye uygun tasarımlar mevcuttur. Kılıcın uç kısmında bulunan iki çatal benzeri ayrım, adaleti ve ilimi temsil etmek amacıyla yapılır. Altın ve gümüş tasarımların yanı sıra, çelik zülfikar kolye ürünleri de mevcuttur. Modeller üzerinde kullanılan taş ve pırlanta seçenekleri zülfikar kolye fiyatları üzerinde etkili olur. İki uçlu olan kılıç, Hz. Ali ve Hz. Muhammed gibi önemli kişileri temsil ettiği için manevi anlam taşır. Pırlantalı tasarımları ile oldukça şık görünüm elde edebilirsiniz. Modernize edilen eşsiz tasarımlar arasından dilediğinizi tercih etme imkanınız olur. Birbirinden farklı zülfikar kolye modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, beğendiğiniz seçeneklerin satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Zülfikar Kolye Modelleri Trendyol’da

Birbirinden Farklı Zülfikar Kolye Modelleri Trendyol’da

Taşıdığı anlam nedeniyle zülfikar kolye ucu oldukça sık kullanılır. Gümüş ve altın zülfikar kolye modelleri bulunur. Pırlanta ve taş işlemeleri ile şıklık kazanan tasarımları mevcuttur. Zülfikar kolye erkek arkadaşınıza oldukça şık bir hediye seçeneğidir. Eşinize ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz şık ve anlamlı bu aksesuarlar, manevi olarak da oldukça özeldir. Trendyol üzerinde bulunan yorumlara göz atarak ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha önce bu tarz tasarımları kullananlar tarafından yapılan yorumları ürünlerin altında bulabilirsiniz. Bu sayede seçim sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Online alışveriş için ideal olan Trendyol üzerinden farklı ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Zülfikar kılıcı kolye tasarımlarını tercih ederek manevi yönden kendinizi tatmin edebilirsiniz. Trendyol web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden tasarımları detaylı olarak inceleyebilir, size özel tanımlanan kuponlardan ve indirimlerden yararlanarak ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.