placeholder
"

120 200 Baza

" araması için 169 sonuç listeleniyor

120x200 Yatak, Baza Modelleri Trendyol'da!

120 200 baza ölçüleri tek kişilik kullanım için uygundur. En genişliği 120 cm ve boy uzunluğu 200 olan bazaların birçok markaya ait modelleri bulunur. Her yaş grubunun ihtiyacı olan ürün aynı zamanda tasarlanan şık görünüşüyle yatak odaların dekorunu tamamlayan önemli bir parçadır. Yatak örtüsü ya da pike takımlarının dışında kalan yan bölümü kumaşla kaplıdır ve böylece estetik bir görünüm kazanır. Ayrıca başlığı ile uyumlu yan bölümleri kapitone ve deri kumaş gibi birçok malzeme ile kaplanan modelleri de vardır. 120x200 baza yatak renk, kullanılan malzemeye göre üretilen modellerini Trendyol’dan inceleyebilir ve istediğiniz ürünü kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kaliteli 120x200 Baza Özellikleri

Kaliteli 120x200 Baza Özellikleri

120 cm 200 cm baza ölçülerine sahip tek kişilik yatakların avantajlı özelliğinden biri de sandıklı olmasıdır. Geniş iç hacmine sahip olan tek kişilik bazaların sandık bölümü sayesinde kullanmadığınız ya da dolabınızda yer kaplayan eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 120x200 sandıklı bazalar bu özelliği sayesinde düzen meraklılarının dikkatini çekebilir. Ayrıca almayı düşündüğünüz ürünün kaliteli malzemelerden üretilmesi sağlık açısından önemlidir. Bu nedenle kaliteli ve dayanıklı olması için iskelet kısmı genellikle çelik profilden yapılır ve çelik atkı ile kaplanır. En sonunda tüm dış yüzey sandığın kapağı da dahil yine kaliteli bir malzeme olan MDF ya da suntalam ile kaplanır. Boyutları da önemli olan yatağın tek kişilik için uygun ölçüler ise 120x200 baza olanlardır. Bazı ürünler de makas kilit sistemi, çocuk kiliti ve amortisör özelliği olan modeller de bulunur. Ayrıca yüksekliklerinde de farklı ölçüleri mevcuttur. Ayaklı olan ürünleri de tercih edebilirsiniz böylece temizlik açısından da kolaylık sağlar.

Modern Tasarımlı 120x200 Baza Modelleri

Modern Tasarımlı 120x200 Baza Modelleri

120’ye 200 baza modellerinin dış yüzeyini kaplayan malzemeler de farklı çeşitler mevcuttur. Silinebilir olan dış yüzeyi kapitone, deri, mdf ve kumaş gibi birçok seçenekleri bulunur. Ayrıca genç ve çocuk odalarınız ile uyum sağlayabilecek ürünün birçok rengi de vardır. Özellikle 120x200 baza başlık türlerinin çok fazla modeli vardır ve odaların dekorasyonunu tamamlayan önemli bir parçadır. Başlıklar da baza ile aynı kalitede malzemelerden üretilir. Ayrıca 120x200 baza seti başlık, baza ve yataktan oluşur ve tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Böylece tüm parçalar tek bir marka elinden çıkar ve yatağınızın formu bozulmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ürünün şık, sağlam, kolay açılabilen ve geniş iç hacimli birçok modeli bulunur. Modern ve kaliteli tasarımları ile ilginizi çekebilecek olan ürüne Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilir ve tüm modellerine göz atarak beğendiğiniz çeşidi satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden 120x200 Baza Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden 120x200 Baza Fiyatları

120x200 baza fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre farklılık gösterebilir. Modern tasarımı, kolay temizlenebilir yüzeyi ve sandıklı olması göz önüne alındığında hem kullanışlı hem de ekonomik ürünlerdir. Uzun süre kullanım için sağlam bir iskelet yapısıyla tasarlanan ürünün kaliteli özelliklere sahip olması gerekir. Bu açıdan sektöre sunulmadan önce birçok kalite ve sağlamlık testinden geçer. Kalın profiller tercih edilir. Bazanın ayaklarının yere sağlam basması yani herhangi bir kayma yapmaması gerekir. Amortisör yardımı ile kolay açılabilen kapaklar makas sistemiyle siz kapatmadan kapanmazlar. Böylece güvenli bir şekilde sandıkları kullanabilirsiniz. Ayrıca 120x200 baza ideal ölçülere sahiptir ve böylece sizlere kaliteli bir uyku sunar. İhtiyacınız olan tüm baza, başlık ve baza setlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize uygun olan modeller arasından beğendiğinizi tercih edebilir, kolayca satın alabilirsiniz.