Fiyat
Boyut
Set Tipi
Renk
Ölçü
Genişlik
Materyal
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Satıcı Tipi
"

120 200 Baza

" araması için 368 sonuç listeleniyor

120x200 Yatak, Baza Modelleri Trendyol'da!

120 200 baza ölçüleri tek kişilik kullanım için uygundur. En genişliği 120 cm ve boy uzunluğu 200 olan bazaların birçok markaya ait modelleri bulunur. Her yaş grubunun ihtiyacı olan ürün aynı zamanda tasarlanan şık görünüşüyle yatak odaların dekorunu tamamlayan önemli bir parçadır. Yatak örtüsü ya da pike takımlarının dışında kalan yan bölümü kumaşla kaplıdır ve böylece estetik bir görünüm kazanır. Ayrıca başlığı ile uyumlu yan bölümleri kapitone ve deri kumaş gibi birçok malzeme ile kaplanan modelleri de vardır. 120x200 baza yatak renk, kullanılan malzemeye göre üretilen modellerini Trendyol’dan inceleyebilir ve istediğiniz ürünü kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kaliteli 120x200 Baza Özellikleri

Kaliteli 120x200 Baza Özellikleri

120 cm 200 cm baza ölçülerine sahip tek kişilik yatakların avantajlı özelliğinden biri de sandıklı olmasıdır. Geniş iç hacmine sahip olan tek kişilik bazaların sandık bölümü sayesinde kullanmadığınız ya da dolabınızda yer kaplayan eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 120x200 sandıklı bazalar bu özelliği sayesinde düzen meraklılarının dikkatini çekebilir. Ayrıca almayı düşündüğünüz ürünün kaliteli malzemelerden üretilmesi sağlık açısından önemlidir. Bu nedenle kaliteli ve dayanıklı olması için iskelet kısmı genellikle çelik profilden yapılır ve çelik atkı ile kaplanır. En sonunda tüm dış yüzey sandığın kapağı da dahil yine kaliteli bir malzeme olan MDF ya da suntalam ile kaplanır. Boyutları da önemli olan yatağın tek kişilik için uygun ölçüler ise 120x200 baza olanlardır. Bazı ürünler de makas kilit sistemi, çocuk kiliti ve amortisör özelliği olan modeller de bulunur. Ayrıca yüksekliklerinde de farklı ölçüleri mevcuttur. Ayaklı olan ürünleri de tercih edebilirsiniz böylece temizlik açısından da kolaylık sağlar.

Modern Tasarımlı 120x200 Baza Modelleri

Modern Tasarımlı 120x200 Baza Modelleri

120’ye 200 baza modellerinin dış yüzeyini kaplayan malzemeler de farklı çeşitler mevcuttur. Silinebilir olan dış yüzeyi kapitone, deri, mdf ve kumaş gibi birçok seçenekleri bulunur. Ayrıca genç ve çocuk odalarınız ile uyum sağlayabilecek ürünün birçok rengi de vardır. Özellikle 120x200 baza başlık türlerinin çok fazla modeli vardır ve odaların dekorasyonunu tamamlayan önemli bir parçadır. Başlıklar da baza ile aynı kalitede malzemelerden üretilir. Ayrıca 120x200 baza seti başlık, baza ve yataktan oluşur ve tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Böylece tüm parçalar tek bir marka elinden çıkar ve yatağınızın formu bozulmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ürünün şık, sağlam, kolay açılabilen ve geniş iç hacimli birçok modeli bulunur. Modern ve kaliteli tasarımları ile ilginizi çekebilecek olan ürüne Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilir ve tüm modellerine göz atarak beğendiğiniz çeşidi satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden 120x200 Baza Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden 120x200 Baza Fiyatları

120x200 baza fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre farklılık gösterebilir. Modern tasarımı, kolay temizlenebilir yüzeyi ve sandıklı olması göz önüne alındığında hem kullanışlı hem de ekonomik ürünlerdir. Uzun süre kullanım için sağlam bir iskelet yapısıyla tasarlanan ürünün kaliteli özelliklere sahip olması gerekir. Bu açıdan sektöre sunulmadan önce birçok kalite ve sağlamlık testinden geçer. Kalın profiller tercih edilir. Bazanın ayaklarının yere sağlam basması yani herhangi bir kayma yapmaması gerekir. Amortisör yardımı ile kolay açılabilen kapaklar makas sistemiyle siz kapatmadan kapanmazlar. Böylece güvenli bir şekilde sandıkları kullanabilirsiniz. Ayrıca 120x200 baza ideal ölçülere sahiptir ve böylece sizlere kaliteli bir uyku sunar. İhtiyacınız olan tüm baza, başlık ve baza setlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize uygun olan modeller arasından beğendiğinizi tercih edebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

120x200 Baza Kaç Kişiliktir?

Bazanın kelime anlamı yatağın yerden yükseltilmesini sağlayan boş sandıklardır. Buradan da anlaşılacağı üzere ahşap ya da metallerle oluşturulan, deri veya kumaşla çevrelenen yatak kasasıdır. Bazalar ekstra depolama imkânı sunması ve yatağı yerden yükseltmesi açısından oldukça avantajlıdır. Küçük ortamlarda depolama alanı yaratması açısından kullanışlı bir yatak odası tercihi olur. Yatağı yukarı kaldırarak altındaki eşyalarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sezonluk kıyafetlerinizi mevsimi geçince bazaya kaldırabilirsiniz. Misafiriniz için hazırladığınız nevresimleri bazanın altında tutabilirsiniz. Kör bazalarda ise yatağın altındaki sandık kısmı boştur. Depolama için kullanılmaz, yalnızca yatağı yükseltir. Farklı şekillerde ve kapasitelerde olan bazalar ihtiyaca yönelik olarak çeşitlilik gösterir. Modellerine göre ölçüleri de çeşitlilik gösteren bazalar arasında 12X200 olan bazalar 1,5 kişilik denilse de tek kişilik bazalar olarak nitelendirilir. Tek kişiliklere nazaran biraz daha geniştir. Bu da bazayı kullanan kişilere ekstra konfor sağlar.

120x200 Baza Çocuk Odası için Uygun mudur?

120X200 bazalar çocuk odaları için uygundur. Çocuğunuz tek başına yatabilir duruma geldiyse ve bazanın yüksekliği çocuğunuzu tedirgin etmeyecekse çocuk odasında tercih edebilirsiniz. Çocukların pek çok eşyasının daha derli toplu şekilde bir arada durmasını isterseniz bazanın sandıkları sizler için oldukça kolaylaştırıcı olur. Geçen mevsimin kıyafetlerini bazanın altına kaldırarak çocuğunuzun dolabını ferahlatabilirsiniz. Dilerseniz vakumlu poşetlere koyarak bazanın altını da ergonomik hâle getirebilirsiniz. Hem etrafı dağıtmadan hem de mevcut depolama alanınızı en iyi şekilde kullanarak sizin için en iyi alternatifi seçebilirsiniz. Özellikle dar alana sığması gereken kişiler için bazalar oldukça kurtarıcıdır. İkinci bir dolaba yeri olmayan ama bir dolaba da sığmayanlar için kör noktaları değerlendiren bazalar çok avantajlıdır. Farklı ölçüleri olan bazalar arasından size ve çocuğunuza en uygun bazayı tüm yatak odaları için tercih edebilirsiniz.

120x200 Baza Başlık Seti Kaç cmdir?

120X200 baza başlık setlerinde bazanın yanı sıra başlıklar da bulunur. Bazanın sandık kısmında bölmeleri olan modeller de mevcuttur. Tek kişilik olup 120 cm en, 200 cm boy ölçülerine sahiptir. 120X200 bazaların yanı sıra tek kişilik bazalarda 90X190, 100X200 ve 90X200 gibi ölçülere de ulaşabilirsiniz. Çift kişiliklerde ise 150X200 ve 160X200 gibi ölçüler arasından ihtiyacınıza uygun tercihte bulunabilirsiniz. Bu ölçülerden size en uygun bazayla başlık setini seçebilirsiniz. Yatağın kaldırıldığı modellerin yanı sıra çekmeceli bazalar çocuk odaları için daha uygundur. Böylece çocuklarınız siz olmadan kendi başlarına da odalarının düzenli olmasını sağlayabilirler. Farklı materyaller tercih edilen baza kumaşları ise silinebilir, leke tutmayan kumaşlardandır. Ayrıca değiştirilebilen bu kumaşlarla bir süre sonra sadece baza başlığının kumaşını değiştirerek bazayı farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Başlıkta mdf ve sünger üzerine kumaş kaplanan modeller de mevcuttur. Bu tasarımlar ürüne göre değişiklik gösterir.