İlgili Kategoriler
Kesit Oranı
Fiyat
Hız Endeksi
Yük Endeksi
Araç Tipi
Garanti Süresi
Taban Genişliği
Yıl
Jant Çapı
"

13 Jant Lastik

" araması için 2 sonuç listeleniyor

13 Jant Lastik Çeşitleri ile Aradığın Lastik Ölçüleri

Arabaların ayrılmaz bir parçası olan lastik ve jantlar, güvenli ve konforlu sürüş deneyiminde önemli rol oynar. Araç parçalarının birbiriyle uyumlu olması gerekir. Jant alırken genişlik, flanş, çap ve offset ölçüleri göz önüne alınır. Araca takılan jantın motor gücüne de uyumlu olması gerekir. Ayrıca bu ürünlerin, hafif yapıda alüminyum alaşım ve sac kullanılarak üretilen çeşitleri vardır. 13 jant iç lastik de kauçuk ve kimyasal maddelerden üretilir. 13 jant lastik alırken ağırlıklı olarak kesit oranı ve çap ölçüsü değerlendirilir. Fren sisteminin soğuması, balans ayarının sağlanması ve engebeli yollara dayanması için araba parçalarının kaliteli olması gerekir. Trendyol’dan aracınıza uygun araba parçalarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

13 Jant Lastik Modelleri ve Özellikleri

Araba parçalarının kullanım amaçlarına göre çeşitli modelleri vardır. 13 jant yazlık lastik ve kışlık olarak iki şekilde kullanılır. Yazın yüksek sıcaklığa dayandığı gibi kışın da yağmurlu veya karlı havalarda güvenli şekilde araç kullanmanıza imkan verir. 13 jant kışlık lastik ürünün desenlerinden ve yanak bölümündeki işaretlerden anlaşılabilir. Yazlık olan versiyonu da aynı şekilde tespit edilir. Ürünler ağırlıklı olarak otomobil, hafif ticari ve SUV spor arabalarda kullanılır. Binek ve ticari araçların yanı sıra zirai amaçlı kullanılan çapa makinesi veya römork gibi araçlar için 13 jant patpat lastiği çeşitleri, tercih edilen modeller arasındadır. Zorlu yollar için 13 jant arazi, çamur, off road lastiği kullanılması uygun bir seçim olabilir. Kauçuk kaplamalı ve teknolojik yöntemler kullanılarak üretilen 13 jant performans lastikleri kuru veya ıslak zeminde güçlü yol tutuşu sergiler. İçerdiği silika ile yakıt kullanımını da azaltır. Geliştirilmiş karkası ile oldukça dayanıklı olan ürün, sahip olduğu oluklar ile suyu tahliye eder. Ürünlerin modellerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Uygun Aralıklarda Yer Alan 13 Jant Lastik Fiyatları

Jant lastik çeşitleri güvenlik açısından önemli olduğu için fiyatıyla birlikte kalitesi de ön plana çıkar. Araç sahipleri, kaliteli ve aracına uygun modelleri almak için Trendyol’daki uygun aralıklı 13 jant lastik fiyatlarına göz atabilir. Trendyol’dan özelliklerine göre fiyatları değişen kaliteli ürünleri indirim kampanyalarından faydalanarak avantajlı şekilde alabilirler. Her şeye hazırlıklı olmak için 13 jant lastik 4 mevsim modelinden de alarak araçlarında yedek olarak bulundurabilirler. Yol tutuş tercihine göre 13 jant 55, 45, 60 yanak lastik çeşitlerini uygun fiyata alırken arabaya uyumunu göz önüne almak gerekir. Kullanılacağı mevsim ve araçlara uygun ürünler, filtre sistemi ile pratik şekilde bulunabilir. Örneğin yazın binek araçlarda kullanmak için gereken 13 jant jinyu lastik modelini uygun fiyata alarak verimli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri yorumlarını inceleyerek talep ettiğiniz ürünleri Trendyol’dan uygun fiyata temin edebilirsiniz.

13 Jant Lastik Modelleri Alırken Trendyol Avantajı

Trendyol, uygun fiyata kaliteli jant lastik araştıran kişilere indirim ve ulaşım kolaylıkları sağlar. Trendyol’da görseller eşliğinde yayınlanan ürünler kolayca incelenebilir. Ayrıca; Otomobil ve hafif ticari araçlar için gereken modelleri bulabilmenizin yanı sıra 13 jant çapa, yük, bisiklet lastiği gibi ürün çeşitlerine de ulaşabilmeniz mümkün. Trendyol’dan ürün alırken aracın motor gücüne göre modeller arasında seçim yapılır. Örneğin motor gücü yüksekse 13 jant geniş lastik modeli alınabilir. Sıklıkla otobanlarda seyahat edenler, aracına uygun 13 jant v taban lastik modellerini indirimli fiyatlardan bulabilir. Karlı yollarda yolculuk yapanlar için de 13 jant dişli lastik uygun tercih olabilir. Trendyol’un sağladığı filtreleme seçenekleriyle ürünü bulmak ve almak için fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz. Trendyol’un kampanya ve imkanlarından faydalanarak siz de aracınıza uyumlu ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.