İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Mevsim
Yıl
Jant Çapı
Kesit Oranı
Taban Genişliği
Islak Zeminde Frenleme
Yakıt Verimliliği
Araç Tipi
Gürültü Seviyesi
Fiyat
Hız Endeksi
Yük Endeksi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

195 60 R15 Lastik

" araması için 489 sonuç listeleniyor

Dayanıklı 195 60 R15 Lastik Çeşitleri Trendyol’da!

Araçlarda kullanılmak üzere tasarlanan lastikler, farklı markalar tarafından özel teknolojilerin kullanılmasıyla geliştirilir. Özellikle küçük araçlar için tasarlanan 195 60 R15 lastik çeşitleri, markalar tarafından hazırlanarak müşterilere sunulur. Kaliteli bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çeken ürünler, bütünüyle ihtiyaçlara uygun yanıtlar verir. Sağlam bir jant sistemine sahiptir ve uzun vadeli kullanımlar için ideal özellik gösterir. Jant kısmının dayanıklı yapısı sayesinde parçalanma ve yıpranma gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Arabalara kolay bir şekilde monte edilir ve kullanıma hazır hale gelir. Aracınıza kolay bir şekilde uyum sağlayacak modeli bulmak için farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz. Markalar, her arabanın ihtiyaçlarını baz alarak farklı seçenekler tasarlanır. Bu durum kendiniz için özel olan ürünü rahatlıkla bulmanızı sağlar. Arabanın yakıt verimliliği ve sürüş performansı için oldukça önemli bir yere sahip olan lastikler, güvenli sürüşün anahtarı niteliğindedir. Yol tutuş performansı üzerinde oldukça etkili bir yere sahiptir. Güvenliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu 195 60 R15 jant lastik seçenekleri farklı zeminler ile farklı iklim koşullarının gereklilikleri göz önünde bulundurularak tasarlanır. Bu sayede şartlar ne olursa olsun konforla hareket etme avantajı yakalanır. Kullandığınız arabanın modeline uygun 195 60 R15 çıkma lastik seçeneklerini hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Hem aracınıza hem de görsel olarak zevkinize uygun modelleri Trendyol’dan satın alabilir, güvenli bir sürüş için aracınıza monte edebilirsiniz.

Kalitesiyle Dikkat Çeken 195 60 R15 Lastik Çeşitleri

Kalitesiyle Dikkat Çeken 195 60 R15 Lastik Çeşitleri

Arabalar komplike bir yapıya sahiptir ve harekete geçmeleri için birçok farklı parçanın sıralı bir şekilde etkileşime geçmesidir. Aracın yol üstündeki tutuşunu ve hareketini belirleyen önemli parça ise lastiklerdir. Sürücülerin lastik kısmını düzenli olarak kontrol etmesi ve ihtiyaç dahilinde değiştirmeleri gerekir. Bu noktada tercih edilecek olan ürünün kalitesi oldukça önemli bir detaydır. Özenle tasarlanan seçenekler, araçların ve mevsim koşullarının gereklilikleri baz alınarak tasarlanır. Sıcak günlerde zeminde meydana gelen değişimlere uyum sağlayan 195 60 R15 yaz lastiği kaliteli yapısıyla dikkat çeker. Sıcak günler için uygun olan ürünün kullanılması aynı zamanda yakıt tüketimi için de önemlidir. Yakıt tüketiminin tasarruflu bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Ürün yüzeyinde yer alan desenler, ılıman ve sıcak iklim koşullarında zemin tutuşunun maksimum performansta olması için özel olarak dizayn edilir. Yüksek kalitede yol tutuşu ve üstün frenleme sistemiyle güvenli bir sürüş için uygundur. Islak zeminin hakim olduğu soğuk günler için 195 60 R15 kış lastiği seçenekleri tasarlanır. Bu modeller kış aylarında zemine uyumlu bir şekilde hareket edilmesini sağlar. Suda kızaklama direnci oldukça yüksektir ve frenleme sistemi maksimum performansta çalışır. Kısa frenleme sistemine sahiptir ve özel malzemelerin kullanımıyla tasarlanır. Ürünün sırt kısmında yer alan desenler mevsim koşullarına uygun bir sürüş için özel olarak dizayn edilir. Karlı hava koşullarının hakim olduğu iklimlerde 195 60 R15 kar lastiği seçeneklerinin tercih edilmesi gerekir. Kolay bir şekilde aracınıza takabileceğiniz modeller karlı ve ıslak zeminde hakimiyetin yüksek olmasını sağlar. 195 60 R15 lastik 4 mevsim seçenekleri her mevsimde kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Silika teknolojisinin hakim olduğu modeller direksiyonun da rahat bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. 60 kesit oranına sahip olan modeller büyük arabaları kullananlar tarafından tercih edilir. D model yakıt verimliliğine sahiptir ve konforlu bir sürüş için özel olarak donatılır. Yaşadığınız bölgenin iklim özelliklerini göz önünde bulundurarak uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Trendyol’da 195 60 R15 lastik indirim fırsatları ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kullanışlı Özelliklere Sahip 195 60 R15 Lastik Kullananlar

Kullanışlı Özelliklere Sahip 195 60 R15 Lastik Kullananlar

Farklı markalar tarafından tasarlanan seçenekler, görünüm itibariyle de birbirinden farklılık gösterir. Ürünlerin tasarımları ve teker üzerinde yer alan şekiller her markanın kendi tasarım algısı etrafında şekillenir. Ürünler aynı zamanda taban genişliği, kesit yapısı gibi çeşitli durumlar noktasında da oldukça farklıdır. Kullanışlı özelliklere sahip olması nedeniyle 195 60 R15 lastik kullananlar açısından beğeniyle karşılanır. Ürünler sürüşün konforlu ve güvenli olması için özel olarak dizayn edilir. Bu özellikleri neticesinde sürücülerin favorileri arasında yer almayı başarır. Çok yönlü bir güvenlik sistemine sahip olan modeller yaz ve kış ürünlerinde farklı bir görünüme sahiptir. Yaz ürünlerinde çizgili kış ürünlerinde ise kareli bir tasarım hakimdir. 195 60 R15 lastik modelleri mevsim şartlarına özel olarak tasarlanır. Maksimum yol tutuş performansı sağlaması için özel teknolojiler kullanılır. Zararlı maddelerin yer almadığı ürünler, arabalarını eksiksiz bir şekilde donatmak isteyenlerin beğenisini toplar. Kolay montaj özelliğiyle öne çıkan seçenekler fazla ağır yapıya sahip olmaması nedeniyle kolaylık sunar. Rahat bir şekilde taşınır ve araca monte edilir. Farklı araçların genel ebatlarına uygun olarak tasarlanan seçenekler yüksek derecede performans sunar. Bu sayede araçlardan alınan verimin artmasına ve yolculukların keyifle geçmesine zemin hazırlar. Ses seviyesinin düşük olması da beğeni toplayan bir başka özelliktir. Yolculuk esnasında fazla ses çıkarmayan yapısıyla gürültü kirliliğinin önüne geçer Araç sahipleri beğendikleri ürünü 195 60 R15 lastik kampanya fırsatları aracılığıyla bütçe dostu fiyatlar üzerinden satın alma fırsatı yakalar. Bu sayede araçlar uygun fiyatlar üzerinden tamamlanır. Farklı bütçelere hitap eden, sıcak yada soğuk günlerin baz alınmasıyla tasarlanan seçenekleri Trendyol’dan inceleyebilir, uygun fiyatlar üzerinden 195 60 R15 lastik satın alabilirsiniz.

Uygun 195 60 R15 Lastik Fiyatları ve Kampanyaları

Uygun 195 60 R15 Lastik Fiyatları ve Kampanyaları

Kaliteli malzemelerin kullanımıyla tasarlanan ürünler, kolay bir şekilde temizlenir. Su ve sabun aracılığıyla rahatlıkla hijyenik bir şekilde temiz hale getirilir. Görünümüyle dikkat çeken modeller araçlarınızı gösterişli bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Araçlarla birlikte kaliteli ekipmanların kullanılması sürüş performansı bakımından oldukça önemli bir durumdur. Bu nedenle özel olarak dizayn edilen ekipmanların tercih edilmesi gerekir. Yüksek kaliteli materyallerin kullanımı ile tasarlanan ürünler, araç sahiplerinin maksimum verim almasını sağlar. Belirli bir hız sınırında kullanılabilen lastikler, araç içerisinde maksimum güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur. Araç sahiplerinin satın almak istedikleri ürünün hız sınırlarına dikkat ederek bununla uyumlu bir şekilde yol alması gerekir. İyi bir frenleme performansına sahip olan kaliteli ekipmanlar, ani duruşlarda maksimum güvenlik sağlar. 195 60 R15 lastik fiyatları ürünlerin sahip olduğu özellikler baz alınarak belirlenir. Marka, ürünün teknolojik donanımı, sahip olduğu ekstra özellikler, kullanım amacı ve boyutu gibi çeşitli özellikler fiyatların belirlenmesinde etkili olan kıstaslar arasında yer alır. Her bütçeye hitap eden farklı seçenekler 195 60 R15 lastik online aracılığıyla beğenilere sunulur. İşlevselliği ve kullanım kolaylığı sunması bakımından öne çıkan modelleri inceleyebilir, bütçenize hitap eden, aracınız için uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Deneyimli müşteriler tarafından yazılmış olan 195 60 R15 lastik yorum kısmına göz atarak ürünle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ürünle ilgili deneyimlerini aktaran müşterilerin yorumlarını okuyarak alışverişinize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Müşteriler tarafından çekilen ürün fotoğraflarının yer aldığı yorumlar aracılığıyla ekipmanı inceleyebilirsiniz. 195 60 R15 lastik tavsiye ve beğeni oranlarını değerlendirebilir, kendiniz için uygun olan ürünü belirleyebilirsiniz. Trendyol’da alışveriş fırsatlarından ve indirimlerden faydalanarak bütçe dostu alışveriş yapabilir, aracınız için uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.