İlgili Kategoriler
Mevsim
Yıl
Araç Tipi
Hız Endeksi
Fiyat
Gürültü Seviyesi
Garanti Süresi
Yük Endeksi
Islak Zeminde Frenleme
Yakıt Verimliliği
Fiyat Geçmişi
Popüler Ebatlar
Kesit Oranı
Taban Genişliği
Jant Çapı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

215 55 R16

" araması için 133 sonuç listeleniyor

Dayanıklı ve Güvenilir 215 55 R16 Çeşitleri Trendyol'da!

Araçların tüm yükünü taşıyan ve aracın hareket etmesi sağlayan parçalardan biri de lastiklerdir. Her marka için farklı büyüklükte üretilen lastikler pek çok çeşide ayrılır. Araca uygun bir lastik kullanmak sürücülerin kendisini güvende hissetmesi için gereklidir. Söz konusu araç lastikleri olduğunda pek çok özellik araştırması yapılır. Lastiklerin büyüklüğü genelde belli bir hız oranına göre seçilir. Ürünlerin yük taşıma kapasitesi de lastik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir konudur. Lastiklerin üzerinde bulunan bazı rakamlar müşterilere ipucu verir ve ürünlerin özelliklerini gösterir. 215 55 R16 lastik çeşitleri kaliteli ve dayanıklı özellikleriyle dikkat çeker. Her sezonda birbirinden farklı modelleriyle konforlu bir sürüş deneyimi yaşatır. 215 55 R16 kış lastiği çeşitleri kaliteli tasarımı ve dayanıklı yapısıyla beklentilerinizi karşılar. Ürün çeşitlerinde kullanıma bağlı olarak eskime yada yıpranma söz konusu değildir. Kış mevsimlerinde meydana gelen aşırı buzlanma esnasında müşterilere güvenli bir sürüş sağlar. Soğuk dönemlerde ev, okul, işyeri gibi yerlere ulaşım imkanını kolaylaştırır. Yağışlı havalarda ise üzerinde bulunan oyuklar sayesinde hızlı şekilde su boşaltma özelliğine sahiptir. 215 55 R16 4 mevsim araç lastiği her zaman kullanabileceğiniz güvenli bir üründür. Her sezon geliştirilen özelliği ile aracınızın konforunu artırır. Markaların tasarladığı bu ürün sürücülere üstün avantajlar sağlar. 215 55 R16 kullananlar her mevsim rahat şekilde sürüş keyfini çıkararak yolculuk yapabilir.

Her Bütçeye Uygun 215 55 R16 Fiyatları

Her Bütçeye Uygun 215 55 R16 Fiyatları

Otomobiller için güvenli bir sürüş azami derece hayati önem taşır. Bu güvenliğin sağlanabilmesi için markalar tarafından geliştirilen her mevsim kullanılabilecek lastikler bulunur. Lastik 215 55 R16 çeşitleri kullanım ve görünüm açısından müşterilerin beklentilerini karşılar. Estetik tasarımı sayesinde aracınızı kusursuz bir görünüme kavuşturur. 215 55 R16 yaz lastiği adından sıklıkla söz ettiren çeşitlerden biridir. Ürünün taban genişliği aracın modeline uygun şekilde tasarlanır. Kuru zeminde otomobilin uygun hızla rahatlıkla ilerlemesini sağlar. Bu sayede fazla enerjiye gerek kalmaz. Yaz lastiği çeşitleri bu özelliği sayesinde tasarruf yapmanız konusunda destek olur. Markaların tasarladığı bu lastikler oldukça hafif bir tasarıma sahiptir. Olumsuz hava şartlarında güvenli sürüş için 215 55 R16 zincir ile istediğiniz yere gidebilirsiniz. Çok sayıda avantajı bir arada sunan bu ürün ile sürüş keyfini ve konforu bir arada yakalamak mümkündür. Kar yağışının yoğun olduğu zamanlarda araçların kaymasını engeller. Güvenli sürüşe yardımcı olan bu model güvenlik açısından büyük öneme sahiptir. Yer ile teması güçlendirerek zorlu hava şartlarında kolay bir sürüş sağlar. Özel olarak tasarlanan zinciriyle olası kazaların önüne geçer. Yol üzerinde oluşabilecek her türlü tehlikeli kaymayı hemen engeller. Otomobilinize uygun seçimler yaparak güvenliğinizi artırabilirsiniz. Böylece kış aylarında da zorlanmadan dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Ürün çeşitleri ve özelliklerinin yanı sıra merak edilen konulardan biri de 215 55 R16 fiyat seçenekleridir. Fiyatlar belirlenirken üretici marka, ürünün özellikleri ve üretimde kullanılan materyaller göz önüne alınır. Kalite ve uygun fiyatları bir arada sunan pek çok marka vardır. Bu sayede kendiniz ve sevdikleriniz için bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Bununla birlikte markaların bazı dönemlerde yaptığı 215 55 R16 indirim dönemlerini takip ederek ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kalite ve uygun fiyatları bir arada sunan markaların ürettiği lastikler size eşsiz bir deneyim sunar. Bu lastikler geniş bir hız limitine uygun olacak şekilde özenle tasarlanır. Belirli hız limitine uygun olacak şekilde uzun mesafelerde yüksek bir performans sağlar. Hava değişimlerine kolayca uyum sağlayan farklı modelleri Trendyol’da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Göz Alıcı 215 55 R16 Modelleri ile Eşsiz Deneyimler

Göz Alıcı 215 55 R16 Modelleri ile Eşsiz Deneyimler

Günlük hayatta araç kullanmak sıkça yapılan bir faaliyettir. Rahatlığı ön planda tutan markaların tasarladığı birçok ürün vardır. Bu ürünlerle yolculuk keyifli ve güvenli hale getirilebilir. Araçları güvenlik ve konfor anlamında eşsiz hale getiren 215 55 R16 modelleri müşterilerden her zaman tam not alır. Her mevsime uygun üretilen çeşitleriyle güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşatır. Özenle üretilen eşsiz parçalardan biri de 215 55 R16 jant modelidir. Lastiğe takılan ve aracın hareket etmesini sağlayan bu ürün son kalite materyaller ile üretilir. Özenle üretilen bu model üstün performansı sayesinde aracınızın hızını, yol tutuşunu ve motor gücünü olumlu etkiler. Yakıt sarfiyatını azaltan özel tasarımıyla müşterilerin bütçe dostudur. 215 55 R16 riken lastik Avrupa standartlarında üretimi yapılan kullanışlı bir modeldir. Zorlu hava ve yol şartlarına uyum sağlayabilen yapısıyla dikkat çeker. Markaların ürettiği bu lastikler ile aracınızın güvenliğini artırabilirsiniz. Belirli bir yüksekliğe sahip olacak şekilde tasarlanan lastiklerle sürüş esnasında yoldan kaynaklanan sorunların önüne geçilebilir. Yolda alınabilecek her türlü darbeye karşı koruma sağlar. Kaliteli yapıları ile aşınma, delinme ve yıpranma gibi sorunların önüne geçilir. Her mevsime uygun yapıda üretilen seçenekler sizi ve sevdiklerinizi olası tehlikelerden korur. Sürüş keyfinizi artırarak yolculuklarınızı keyifli hale getirir. Markalar müşterilerin tüm ihtiyaçlarını göz önüne alırken fiyatları da indirim dönemlerinde makul tutmaya çalışır. Fiyatlar konusunda uygun seçimler arıyorsanız 215 55 R16 kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Bazı özel günlerde yapılan kampanyalar ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bütçenizi zorlamayan bu fırsatları değerlendirerek tasarruf edebilirsiniz. Modellerin tamamına Trendyol üzerinden ulaşabilir ve otomobiliniz için ideal olan seçeneği kısa sürede satın alabilirsiniz.

Müşterilerden Güvenilir 215 55 R16 Tavsiyeleri

Müşterilerden Güvenilir 215 55 R16 Tavsiyeleri

Birbirinden avantajlı özelliklere sahip lastik çeşitleri her sürücünün dikkatini çeker. Çeşitli otomobil tiplerine uygun modeller üreten pek çok marka vardır. Herkesin kolayca kullanabileceği lastik çeşitleri sürücülerine güvenli ve konforlu bir deneyim sunar. Güvenliği ve konforu bir arada yaşamak isteyenler için 215 55 R16 tavsiye edilen modellerden biridir. Avantajlarından faydalanabileceğiniz bu lastiklerin yüksekliği ve çapı oldukça idealdir. Aracı olması gereken yüksekliğe kaldırarak olası kazalara karşı önlem alır. Bunun yanı sıra aracın diğer aksamlarının da kusursuz çalışmasına destek olur. 215 55 R16 ürünleri ile kusursuz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Tüm mevsimlerde kullanabileceğiniz lastikler ile kendinizi ve aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Değişen hava şartlarında yarı yolda kalmadan olası arızaların önüne geçmeye yardımcı olur. Ürünler ve özellikleri hakkında aklınızda soru işaretleri varsa 215 55 R16 yorumlarından faydalanabilirsiniz. Deneyimlerini paylaşan müşterilerin yorumları, ürün hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur. Bu sayede alışveriş sürecinizi hızlandırarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Farklı bölgelerde ve mevsim şartlarında güvenli yolculuk yapmanızı sağlayan bu ürünler son derece önemlidir. Aracınıza ihtiyacı olan desteği vererek güvenlik sağlar. 55 mm kesit oranına sahip bu lastikler aracınızın arıza vermeden ilerlemesini kolaylaştırır. Aradığınız konfor ve güvenliği üst seviyeye çıkaran bu modeller, yarı yolda bırakmadan size eşlik eder. Aracınızla uyumlu 215 55 R16 satın alarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda uygun fiyat aralığında müşterilere sunulan 215 55 R16 çıkma lastiklerini de tercih edebilirsiniz. Sektörde az kullanılan bu lastiklere yoğun derecede ihtiyaç duyulur. Diş derinliği ideal yüksekliktedir. Sürücülere alternatif olabilecek bir üründür. Trendyol’un 215 55 R16 online satış imkanını sayesinde ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.