İlgili Kategoriler
Fiyat
Materyal
Kişi Sayısı
Renk
Özellik
Şekil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Parça Sayısı
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

48 Parça Yemek Takımı

" araması için 91 sonuç listeleniyor

Kaliteli 48 Parça Yemek Takımı Çeşitleri Trendyol’da!

Evde verilen yemek davetlerinde günlük yemek tabakları yerine misafirler için özel olarak ayrılan ve şık tasarımıyla dikkat çeken 48 parça yemek takımı çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Şık ve zarif görünümü sayesinde sunumlarınızın özenli görünmesine yardımcı olan tabaklardan destek alarak misafirlerinize kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından sunulan 12 kişilik sette ihtiyacınız olan birçok materyale yer verilir. Genellikle beyaz porselen tabaklar renkli desenlerle hareketlendirilir veya sadece yaldızlardan destek alarak ürünlerin sade görünümü korunmaya devam edilir. Sunum sırasında ikram edeceğiniz yemekler başlangıç, ara sıcak ve tatlı olarak devam eder. Bu sunuma uygun şekilde üretilen seti birlikte veya ihtiyacınıza uygun parçaları tercih ederek kullanabilirsiniz. Kullanımı kadar pratik bir şekilde temizleme olanağı bulabileceğiniz 48 parça günlük yemek takımı sayesinde gün içinde yediğiniz yemeği özenli bir hale getirebilirsiniz. Kimi zaman masada ikram edilen yemeklerin lezzeti kadar nasıl sunulduğu da önemli bir konudur. Çok lezzetli bir yemek dahi özensiz bir şekilde ikram edildiğinde misafirleriniz veya aileniz ikramlara gereken değeri gösteremeyebilir. Fakat tercih edeceğiniz hijyenik, şık servis tabakları ile sıradan yemekler dahi kişi de farklı bir etki sağlayabilir. Özel günlerde eşiniz veya sevgiliniz için hazırlayacağınız romantik masada porselen yemek tabaklarını kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü materyallerden tasarlanan, sofralarınıza anlam katan 12 kişilik yemek setine Trendyol üzerinden pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Göz Alıcı 48 Parça Yemek Takımı Modelleri

Göz Alıcı 48 Parça Yemek Takımı Modelleri

Sunulan ikramlıklar kadar tercih edilen yemek tabakları da önemlidir. Özenle hazırladığınız yemekleri misafirlerinize sunarken tasarımıyla dikkat çeken, tarzınızı yansıtan 48 parça dekorlu kare yemek takımı modellerinden destek alabilirsiniz. Toplamda 48 parçadan oluşan takımın içerisi yer alan ekipmanlar 12 kişilik bir masayı rahatlıkla hazırlamanıza olanak sunabilir. 12 adet 22 cm boyutunda yemek tabağı, 12 adet 27 cm boyutunda servis tabağı ve 12 adet 13 cm boyutunda çorba kasesi sunumlarınızda size destek olabilir. Yemekten sonra ikram edeceğiniz tatlılar içinse setlerde yer alan 20 cm boyutundaki pasta tabaklarını kullanabilirsiniz. Modeller sadeliği ve temizliği temsil etmek adına genellikle beyaz porselenden tasarlanır. Oldukça dayanıklı materyali sayesinde altın file rölyefli 48 parça yemek takımı bulaşık makinesinde yıkama imkanı fırsatı bulabilirsiniz. Tabakların üzerine işlenen desenler zamanla aşınmaz ve yıllar sonra dahi canlı görünümünü koruyabilir. Setlerin dekore edilmesi için farklı motiflerden ve renklerden destek alınır. Genellikle gri ve altın rengi yaldızlarla süslenen modelleri sadeliği temsilen kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli markalar tarafından sunulan ağaç, çiçek, geometrik desenler ve motiflerden destek alınan tasarımlara sofranızda yer verebilirsiniz. Takımlar ısıya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Oldukça zarif görünümlerinin yanı sıra 48 parça yemek takımı modelleri yıllarca misafirlerinizi ağırlamak için değerlendirebilirsiniz. Ekonomik fiyatlardan sunulan setin içerisinde yemek sırasında ihtiyaç duyacağınız birçok ürüne yer verilir. Bu sayede takım dışında bir tabak kullanmanıza gerek kalmaz ve masada bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Markalar, sunduğu ürünlerde müşteri memnuniyetine oldukça hassas bir yaklaşım sergiler. Bu hassasiyet de ürünlerin kalitesine, tasarımına ve ömürlük olmasına olanak sunar. Sadece misafirleriniz için değil, günlük kullanımlarda da set halinde sahip olabileceğiniz yemek tabaklarından faydalanabilirsiniz. Tasarımı ile göz dolduran, mutfakların olmazsa olmaz ürününü çeyiz için kullanabilirsiniz. Yeni eve taşındığınızda mutfağınızda özenerek sofralar hazırlamanıza olanak veren tabakları bulundurabilirsiniz. Elinizde yıkamanıza gerek kalmadan, bulaşık makinesinde hijyenini sağlama fırsatı bulabileceğiniz, uzun dönemler faydalanabileceğiniz 48 parçadan oluşan uygun maliyetli yemek takımı tasarımlarını Trendyol’dan pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Uygun 48 Parça Yemek Takımı Fiyatları

Uygun 48 Parça Yemek Takımı Fiyatları

Sunumlar sırasında destek alacağınız 48 parça yemek takımı fiyatlarıyla da beğeni toplar. Fiyatlar, ürünün kalitesine ve sahip olduğu niteliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bütçenizi zorlamadan avantajlı fiyatlardan bir ürün almak istediğinizde genellikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Yoğun olarak ağırladığınız kişi sayısı, mutfak alışkanlıkları, masa kültürünüz ve ürünleri muhafaza etmek için sahip olduğunuz alana dikkat ederek sağlıklı tercihler yapabilirsiniz. Kalabalık misafir gruplarını ağırlamayı seven kişilerin yemek takımı 48 parça olabilir. 12 kişiyi keyifli bir şekilde ağırlamaya imkan yaratabileceğiniz bu setler ile ihtiyacınız olan birçok malzemeye sahip olabilirsiniz. Nitelikli markaların bünyesinde hazırlanan porselen ve seramik tabakların üzerine işlenen desenlerin sabit kalması, insan sağlığını tehdit etmemesi için yüksek ısıda fırınlama işlemine maruz kalması gerekir. Bu işlemlerden geçtiğine emin olduğunu setler hem daha kullanışlı hem de uzun ömürlü olabilir. Böylece sadece ürünü alırken değil, zaman içinde ayrıca masraf çıkmasını önleyerek bütçenizi koruyabilirsiniz. Tercih edeceğiniz modellerde kalite kadar tasarım ve marka da fiyat konusunda belirleyici faktörlerdir. Bilindik markaların sunduğu dayanıklı porselen takımlar hem muhafaza hem de kullanım açısından size kolaylık sağlayabilir. Birçok malzemeden oluşan geniş sunum tabaklarını satın alırken güvenilir bir şekilde saklamak için mutfak düzeninizi göz önünde bulundurabilirsiniz. 48 parça porselen yemek takımı çeşitlerinin aynı zamanda masa örtüsüyle, çatal, kaşık takımı ile uyumlu olması gerekir. Göz yormayan, genellikle aynı tonların kullanıldığı bir masa hazırlayarak nizami ve şık bir düzen oluşturabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünlerinin zarif olması kadar dayanıklı olması da oldukça önemlidir. Bakımlarını pratik bir şekilde yapabileceğiniz, sıcak ve soğuğa dayanıklılık gösteren materyalleri tercih edebilirsiniz. Kalitesinden emin olduğunuz markaların tasarımları arasından size hitap eden üründe karar kılabilir, Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.

Çeyizin Olmazsa Olmazı 48 Parça Yemek Takımı Önerileri

Çeyizin Olmazsa Olmazı 48 Parça Yemek Takımı Önerileri

Mutfak malzemeleri satın almadan önce araştırmalar yapmak, sunum önerilerini incelemek doğru tercih yapmanıza imkan verebilir. Avantajlı fiyatlardan satın alabileceğiniz 48 parça yemek takımı önerileri ürünlerin hem duruşu hem de bakımı konusunda size yardımcı olabilir. Zengin ürün alternatifi arasından karar vermek güç bir hale gelebilir. Bu karmaşık durumun içerisinden, uzun dönemler keyifle kullanılabileceğiniz modelleri araştırarak ve müşterilerden fikir alarak çıkabilirsiniz. Bu doğrultuda 48 parça yemek takımı yorum ve değerlendirmeleri sizinle paylaşılır. 48 parça yemek takımı kullananlar deneyimlerini size aktarır. Değerlendirmelerde tabakların porselen ve baskı kalitesi, kullanışlılığı ve genişliği üzerine yapılan yorumları görebilirsiniz. Bu değerlendirmeler kişinin zevkine, önceliğine ve bütçesine göre farklılık gösterebilir. Sadece alışverişlerinizi bilinçli bir şekilde yapma imkanı veren yorumlardan faydalanarak bütçenizi koruma fırsatı da bulabilirsiniz. Aileniz ile keyifli yemekler yeme, sohbetler etme fırsatı bulabileceğiniz sunum masasına gereken özeni 12 kişilik yemek takımları ile verebilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından, müşteri memnuniyetini azami düzeye taşımak için tasarlanan modellerden uzun dönemler faydalanabilirsiniz. Dilerseniz modern ve şık desenlerle süslenen takımları dilerseniz de spor ve hareketli modelleri masanızda konumlandırabilirsiniz. Ürünlere üretim sırasında gerçekleştirilen fırınlama işlemi sayesinde desenler canlılığını koruyabilir. Yıllar geçse de çizilmeyen, renklerinden ödün vermeyen setleri kullanabilirsiniz. Kaliteli ve özenli modeller satın almak istediğinizde bütçenizi zorlamanıza gerek olmayabilir. Markaların dönemsel olarak sunduğu indirim fırsatlarını takip ederek içinize sinen sete makul fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Modellerin yıkama ve kullanım talimatı markaya, ürün niteliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bunun için satın alacağınız ürünlerin kullanım talimatını inceleyebilir, setin bozulmasını ve zarar görmesini önleyebilirsiniz. Tasarımıyla dikkat çeken bütçe dostu ürünleri çoğunuzun çeyizi için hediye olarak Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

48 Parça Yemek Takımı Kaç Kişiliktir?

Çorba, yemek ve servis tabağı gibi pek çok farklı yemek tabağının bir araya gelmesi ile 48 parça yemek takımı oluşur. Genellikle 48 parça yemek takımları 12 kişilik olarak sunulur. Bir yemek takımı genellikle 4 parçalı olacak şekilde hazırlanır. Parçalar içerisinde tabak, çanak, bardak ve çatal bıçak seti gibi materyaller de yer alır. Bu nedenle 48 parçalık bir yemek takımı 12 kişilik bir yemek için yeterli gereksinimleri sunar. Bunun yanı sıra yemek takımlarının içeriği ve tasarımı farklılık gösterebilir. Dolayısıyla kesin sayı da değişim gösterebilir. Bazı yemek takımları 16, 24, 32 veya 60 parça gibi farklı sayıda parça da içerebilir.

48 Parça Yemek Takımının İçinde Neler Vardır?

Yemek servislerinde genel olarak yemek tabağı, tatlı tabağı, çorba tabağı ve servis tabağı gibi parçalar bulunur. Aynı zamanda çanak, çatal ve bıçak seti gibi parçalar da yemek takımları içerisinde yer alır. Markalara ve yemek takımlarının içeriklerine bağlı olarak 48 parça yemek takımı içerisindeki parçalarda değişiklik görülebilir. Sadece tabaklardan oluşan yemek takımları olabileceği gibi çorba, tatlı ve yemek tabağıyla birlikte çanak ya da çatal bıçak seti bulunan yemek takımları dahi vardır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak türden olan yemek takımı tabaklarını ve diğer parçalarını içeriklerine göre değerlendirebilirsiniz.

48 Parça Yemek Takımı Nereden Alınır?

Markaların farklı tasarımlarla ve motiflerle üretimini gerçekleştirdiği 48 parça yemek takımlarını Trendyol üzerinden alabilirsiniz. Geniş bir skalaya yayılan ve 48 parçadan oluşan yemek takımları sahip oldukları tasarımları ile de çeşitlilik ortaya çıkarır. Porselen yapıda olan yemek takımları beyaz ya da krem renkte karşınıza çıkabilir. Bununla birlikte çiçekli, yapraklı, kalpli ya da benzeri desenlere ve motiflere sahip olan türden 48 parça yemek takımları dahi bulabilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde ya da direkt olarak kendiniz için dahi kullanabileceğiniz yemek takımlarını Trendyol’da bulabilirsiniz. Mavi ve gri gibi renk yelpazesi de bulunan yemek takımlarını kişisel zevkinize göre değerlendirebilirsiniz.