Adidas Galaxy 6 M

12+ Ürün
adidas Galaxy 7 M Erkek Spor Ayakkabı JQ2623 ONIX/ORBGRY/FTWWHT
Hızlı Teslimat

adidasResmi satıcı rozeti Galaxy 7 M Erkek Spor Ayakkabı JQ2623 ONIX/ORBGRY/FTWWHT

Tekstil
4.3
(8)
Kargo Bedava
2. Ürün %3
Kargo Bedava
2.259 TL
adidas Galaxy 7 M Erkek Koşu Ayakkabısı ID8760
Hızlı Teslimat

adidasResmi satıcı rozeti Galaxy 7 M Erkek Koşu Ayakkabısı ID8760

Tekstil
3.7
(158)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %3
Kargo Bedava
2.949 TL
adidas Galaxy 6 M Erkek Koşu Ayakkabısı GW3848
Birlikte Al Kazan

adidasResmi satıcı rozeti Galaxy 6 M Erkek Koşu Ayakkabısı GW3848

Tekstil
4.4
(266)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
500 TL Kupon
Kargo Bedava
3.500 TL
adidas Galaxy 6 M Erkek Koşu Ayakkabısı GW4139
Birlikte Al Kazan

adidasResmi satıcı rozeti Galaxy 6 M Erkek Koşu Ayakkabısı GW4139

Tekstil
4.2
(94)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
500 TL Kupon
Kargo Bedava
3.500 TL
adidas Galaxy 6 M Unisex Koşu Ayakkabısı
Hızlı Teslimat

adidas Galaxy 6 M Unisex Koşu Ayakkabısı

4.2
(418)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
80 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
2.219 TL
adidas Galaxy 6 M Erkek Koşu Ayakkabısı IE1977
Hızlı Teslimat

adidas Galaxy 6 M Erkek Koşu Ayakkabısı IE1977

Tekstil
4.6
(205)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette2.583,80 TL2.620 TL
Trendyol Plus ile2.454,61 TL
adidas Galaxy 6 M Erkek Koşu Ayakkabısı IE8135
Hızlı Teslimat

adidas Galaxy 6 M Erkek Koşu Ayakkabısı IE8135

Tekstil
4.4
(34)
Kargo Bedava
2.885 TL
Trendyol Plus ile2.827,30 TL
adidas Galaxy 6 M Siyah Erkek Sneaker GW3848
Yetkili Satıcı

adidas Galaxy 6 M Siyah Erkek Sneaker GW3848

Tekstil
4.3
(635)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
4.099 TL
adidas Adi?das Galaxy 6 M Erkek Spor Ayakkabı
Yetkili Satıcı

adidas Adi?das Galaxy 6 M Erkek Spor Ayakkabı

Tekstil
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
4.099 TL
adidas Galaxy 6 M Mavi Erkek Spor Ayakkabı Hp2416

adidas Galaxy 6 M Mavi Erkek Spor Ayakkabı Hp2416

Suni Deri
4.4
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette3.203,40 TL3.235,76 TL
Trendyol Plus ile3.139,33 TL
adidas HP2419 Galaxy 6 M Erkek Spor Ayakkabı beyaz turuncu
Bugün Kargoda

adidas HP2419 Galaxy 6 M Erkek Spor Ayakkabı beyaz turuncu

Suni Deri
4.3
(42)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3.000 TL
adidas ADİDAS GALAXY 6 M ERKEK SPOR AYAKKABI - IE8129
Hızlı Teslimat

adidas ADİDAS GALAXY 6 M ERKEK SPOR AYAKKABI - IE8129

Tekstil
4.8
(4)
Kargo Bedava
2.499 TL
Trendyol Plus ile2.374,05 TL
1

Marka

Cinsiyet

Avantajlı Ürünler

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Dış Materyal

Topuk Tipi

Desen

Sürdürülebilirlik Detayı

İç Astar & İç Taban Materyali

Alt Taban Materyali

Materyal

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Adidas Galaxy 6 M: Şıklığı ve Performansı Bir Arada Keşfedin

Adidas Galaxy 6 M Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Spor ayakkabılar, spor yaparken olduğu kadar günlük yaşamda da önemli bir yere sahiptir. Adidas Galaxy 6 M, şıklığı ve konforu bir arada sunarak hem spor aktivitelerinizde hem de günlük hayatınızda vazgeçilmez olmayı vaat ediyor. Hafif yapısı ve sağlam tasarımı ile dikkat çeken Adidas Galaxy 6 M, her adımınızda rahatlığı hissedeceğiniz bir deneyim sunuyor.

Adidas Galaxy 6 M’nin Özellikleri Nelerdir?

Şimdi, Adidas Galaxy 6 M'nin öne çıkan özelliklerine bakalım:

  • Hafif ve Dayanıklı Yapı: Ürünün hafifliği, hareketlerinizi kısıtlamadan rahatça spor yapmanıza olanak tanır.
  • Nefes Alabilen Üst Kısım: Nefes alabilen malzemelerden üretilmiş üst kısım, ayaklarınızın terlemesini önleyerek uzun süren konfor sağlar.
  • Güçlü Yastıklama: Koşularınız sırasında ayak tabanınıza destek sağlayan yastıklama teknolojisi ile darbeleri en aza indirir.
  • Kaymaz Taban: Dayanıklı ve kaymaz taban, her türlü zeminde güvenli bir şekilde adım atmanızı garanti eder.

Adidas Galaxy 6 M ile Performansınızı Artırın

Adidas Galaxy 6 M, yalnızca estetik bir görünüm sunmakla kalmaz, aynı zamanda performansınızı da artırır. Koşarken veya spor yaparken ayağın anatomik yapısına uyum sağlayan özel tasarımı sayesinde maksimum konfor sunar. Egzersizlerde daha özgür ve etkili bir performans sergilemek isteyenler için ideal bir tercih.

Trendyol’da Adidas Galaxy 6 M Avantajları

Adidas Galaxy 6 M’yi Trendyol'da bulmak artık çok kolay. Uygun fiyatlı ve kampanyalı seçenekler, indirimli fiyatlarla sporseverlerin beğenisine sunuluyor. Trendyol üzerinden alışveriş yaptığınızda şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

  • Geniş ürün yelpazesi ile seçeneğinizi artırın.
  • Online alışverişte hız ve güven.
  • Müşteri hizmetleri desteği sayesinde sorularınıza hızlı yanıt alın.

Adidas Galaxy 6 M Modeli Hangi Sporlar İçin Uygundur?

Adidas Galaxy 6 M, çok yönlü bir spor ayakkabısı olmasıyla her türlü spor aktivitesi için uygundur. Koşu, yürüyüş, fitness ve günlük kullanımda rahatlıkla tercih edilebilir. Her tür zemine uyum sağlayan yapısı ve konfor sunan iç taban teknolojisi ile her adımda sizi destekler.

Adidas Galaxy 6 M’nin Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Spor ayakkabılarının ömrünü uzatmak için düzenli bakım ve temizlik önemlidir. Adidas Galaxy 6 M için aşağıdaki adımları izleyerek ayakkabılarınızı yeni gibi tutabilirsiniz:

  • Ayakkabının yüzeyini yumuşak bir fırça ile temizleyin.
  • Lekeleri nemli bir bezle silin.
  • Makinede yıkamaktan kaçının; elle temizlik daha sağlıklıdır.
  • Kurutma işlemini doğrudan güneş ışığında değil, gölgede yaparak formunu koruyun.

Adidas Galaxy 6 M Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Doğru ayakkabı seçimi, konfor ve performans için oldukça önemlidir. Adidas Galaxy 6 M satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus şöyle:

  • Ayak numaranızla uyumlu bir model tercih edin.
  • Deneme sırasında birkaç dakika yürüyerek rahat olup olmadığını test edin.
  • Ayak yapınıza uygunluğu kontrol edin, geniş veya dar modellerden kaçının.

Adidas Galaxy 6 M’nin Fiyat Aralığı Nedir?

Adidas Galaxy 6 M, Trendyol üzerinden çeşitli fiyat seçenekleriyle sunulmaktadır. Fiyatlar, model ve özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Trendyol'da sık sık yapılan indirimleri takip ederek, kampanyalı ve avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Adidas Galaxy 6 M ile Müşteri Yorumları

Bir ürün hakkında en doğru bilgiyi, o ürünü deneyimlemiş müşteriler sunar. Adidas Galaxy 6 M’nin Trendyol’da yer alan müşteri yorumlarına göz atarak, ayakkabının gerçek kullanıcılar tarafından nasıl değerlendirildiğini görebilirsiniz. Olumlu geri bildirimler, ürünün kalitesini ve memnuniyet oranını artırır.

Sıkça Sorulan Sorular:

Adidas Galaxy 6 M Hangi Renk Seçeneklerine Sahiptir?

Adidas Galaxy 6 M, farklı renk seçenekleri ile herkesin tarzına uyum sağlayabilir. Siyah, beyaz, gri gibi klasik renklerin yanı sıra, canlı ve dikkat çekici renkler de mevcuttur. Bu sayede spor şıklığınızı tamamlayacak bir renk bulmanız kolay olur.

Adidas Galaxy 6 M Hangi Malzemelerden Üretilmiştir?

Adidas Galaxy 6 M'nin üretiminde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılmıştır. Nefes alabilen polyester kumaş ve destekleyici kauçuk taban, uzun süreli kullanımda konfor sağlar. Dayanıklı dikiş yapısı ise ayakkabının ömrünü uzatır.

Adidas Galaxy 6 M Sadece Spor İçin mi Kullanılır?

Adidas Galaxy 6 M, çok yönlü kullanılabilen bir modeldir. Spor etkinliklerinde sunduğu konfor ve destek ile öne çıksa da, günlük hayatınızda da rahatça kullanabilirsiniz. Şık tasarımı sayesinde günlük kıyafetlerinizle kombinleyerek tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Adidas Galaxy 6 M'nin Numara Seçenekleri Nelerdir?

Farklı ayak yapıları için geniş bir numara aralığı sunan Adidas Galaxy 6 M modelleri, her müşterinin ihtiyacını karşılamayı hedefler. Çocuk, kadın ve erkek modelleri için farklı numara seçenekleri mevcuttur. Trendyol'da ayak yapınıza ve numaranıza uygun Adidas Galaxy 6 M modelini bulabilirsiniz.

Adidas Galaxy 6 M Nerede Üretiliyor?

Adidas Galaxy 6 M, Adidas’ın global üretim tesislerinde yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Markanın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve teknolojik altyapısı, her bir ayakkabının özenle tasarlanmasını sağlar.

Adidas Galaxy 6 M nereden alınır?

Adidas Galaxy 6 M'yi Trendyol'dan kolaylıkla satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve güvenli alışveriş seçenekleri ile Trendyol, spor ayakkabı alışverişinde müşterilere büyük kolaylık sağlar.

Adidas Galaxy 6 M suya dayanıklı mı?

Adidas Galaxy 6 M'nin üst kısmı nefes alabilen malzemelerden yapılmış olsa da, suya dayanıklı değildir. Yağmurlu günlerde veya su birikintileri olan zeminlerde dikkatli olunması önerilir.

Adidas Galaxy 6 M’nin garanti süresi nedir?

Adidas Galaxy 6 M modellerinde üretim hatalarına karşı belirli bir süre garanti sunulmaktadır. Garanti kapsamı ve süresi hakkında detaylı bilgi almak için Trendyol’daki ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.

Adidas Galaxy 6 M koşu için uygun mu?

Evet, Adidas Galaxy 6 M, koşu dahil olmak üzere birçok spor aktivitesi için uygundur. Sağladığı yastıklama ve destek, özellikle koşular sırasında performansınızı artırmanıza yardımcı olur.

Adidas Galaxy 6 M nasıl temizlenir?

Adidas Galaxy 6 M’yi temizlerken yumuşak bir fırça kullanarak yüzeyindeki kirleri temizleyebilir, nemli bezle silerek lekeleri çıkartabilirsiniz. Makinede yıkama önerilmez ve kurutma işlemi gölgede yapılmalıdır.

Adidas Galaxy 6 M hangi zeminler için uygundur?

Kaymaz tabanı ve dayanıklı yapısı sayesinde Adidas Galaxy 6 M, neredeyse her türlü zemin için uygun olarak tasarlanmıştır. Beton, asfalt veya parkur gibi farklı yüzeylerde güvenle kullanılabilir.