"

Ajda Bilezik

" araması için 747 sonuç listeleniyor
Aksesuar Üçlü Ajda Bilezik
Kargo Bedava

AksesuarÜçlü Ajda Bilezik

199,90 TL
Sepete Git

En Şık Ajda Bilezik Çeşitleri Trendyol'da!

Ajda bilezik, şık ve yatırımlık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Söz konusu ürünlerin sahip olduğu çeşitli modeller, pek çok alanda tercih edilebilir. Mevcut modeller, günlük olarak giyilir. Dilerseniz özel günler için de tercih edebileceğiniz modelleri bulabilirsiniz. Çelik ajda bilezik modelleri, paslanmaz bir yapıya sahiptir. Paslanmaz çelik olarak üretilen çeşitler, yağmurlu günlerde rahatlıkla giyilir. Pas yapmadığı için kaliteli biçiminden ödün vermez. Böylelikle uzun süreler kullanmanız mümkündür. İçerisinde bulunan farklı renkler sayesinde çeşitli kombinleri rahatlıkla yaparsınız. Simli ajda bilezik, ışıltılı formu ile dikkatleri üzerine çeker. Pembe, mavi, yeşil ve sarı olarak süslenen ürünler, şık bir görünüme sahiptir. Simli modeller, özellikle gece kullanımında parıldar. Işıltılı ürünler, güneş ışığını da yansıttığı için son derece sade ve şık bir tarza kavuşmanıza yardımcı olur. Sim haricinde doğrudan renkli ajda bilezik ürünlerini bulmanız mümkündür. Beyaz, siyah ajda bilezik seçenekleri sıklıkla tercih edilir. Kaplama olarak üretilen modellerin içerisinden istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Her türlü kıyafet ile birlikte kolaylıkla giyilir. Tamamlayıcı görev gören aksesuarlar, benzersiz kombinler yapmanız imkan tanır. Yetişkinler haricinde bebek ajda bilezik modelleri, küçük bir yapıya sahiptir. Bebeklerin hassas cildine uygun olarak tasarlanan ürünler, kaliteli malzemeler ile birlikte üretilir. Kibrit çöpü ajda bilezik çeşitleri, uzun yapısıyla son derece şıktır. Söz konusu tasarımları, Trendyol’dan gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Beğenileri Kazanan Ajda Bilezik Modelleri

Beğenileri Kazanan Ajda Bilezik Modelleri

Ajda bilezik modelleri, oldukça çeşitli tasarımlarla müşterilerin beğenisine sunulur. Modellerin içerisinde bulunan tasarımlar ve desenler, her tarza hitap eder. Her yaşa uygun olan seçenekler, kaliteli yapısıyla uzun süreler kullanılır. Ajda bilezik 22 ayar seçeneği ile pek çok avantaj sağlar. Görünüm olarak şık hatlara sahip olan modeller, yatırım olanağı tanır. 22 ayar olan ürünler, kısa süre içerisinde yatırım yapmanızı sağlayabilir. Böylelikle hem tarz hem de yatırımlık ürünlerden faydalanabilirsiniz. İşlenmesi zor olduğu için oldukça değerli bir aksesuardır. Oluklu ajda bilezik, modaya uygun biçimde tasarlanır. Oluklu olan modeller, içi hafif çukurlu şekilde dizayn edilir. İçerisinde nazar boncuğu veya çeşitli doğal taşları bulabilirsiniz. Zikzak ajda bilezik, paralel olmayan çelik ile birlikte üretilir. Farklı yönlere bakan çelik, özenli bir şekilde işlenir. Keskin hatlara sahip olan ürünler, genellikle işyerlerinde ve resmi yerlerde rahatlıkla giyilir. Desenli ajda bilezik, pek çok şekilde bulunur. Desenler, taşlı, simli ve çıkartma şeklinde bulunabilir. Çıkartmalar, bebek ve çocuklar için oldukça sevimli bir giyim avantajı sunar. Taşlı tasarımlar ise pırlanta ve elmas ile birlikte süslenir. Desenli tasarımların içerisinde çizgisel ve dikdörtgen biçimler bulunur. İnce hatlara sahip olan desenler arasında dilerseniz kalın olarak işlenen desenleri de elde edebilirsinz. Değerli taşların haricinde imitasyon ajda bilezik seçeneklerini değerlendirmeniz mümkündür. Doğal taşlara benzer biçimde üretilen modeller, aynı zamanda değerli madenler ile kaplanabilir. Altın ve gümüş kaplamaya sahip olan ürünler, ışıltılı ve uygun fiyatlıdır. Böylelikle uygun fiyatların sunduğu kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlar arasında gümüş ajda bilezik modellerini tercih etmeniz mümkündür. Gümüş tasarımlar, genellikle 925 ayar olarak üretilir. 925 ayarda üretilen gümüşler, kaliteli el işçili ile birlikte müşterilerin beğenisine sunulur. Sade ve şık seçenekler arasından gösterişli ve büyük modelleri bulabilirsiniz. Ajda bilezik altın olarak üretilen modeller, yatırım odaklı tercih edilebilir. Altın tasarımlar, parlak yapısıyla her türlü kıyafet ile birlikte giyilebilir. Günlük ve resmi alanlarda takılan aksesuarlar arasından çeşitli gramajlar bulabilirsiniz. Geniş model seçeneklerine sahip olan ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kaliteli Ajda Bilezik Çeşitleri

Kaliteli Ajda Bilezik Çeşitleri

Ajda bilezik çeşitleri, sahip olduğu kalite sayesinde müşterilerin beğenisini kazanır. Söz konusu tasarımların her biri, özel olarak üretilir. El işçiliği yüksek olan modeller, her tarza kolaylıkla uyum sağlar. Böylelikle geniş ürün çeşitliliği arasından seçiminizi kolaylıkla yaparsınız. Kalın ajda bilezik seçenekleri, bileğin büyük bir kısmını kaplar. Bileği tamamen saran ürünler, desenli ve desensiz olarak bulunur. Üzerinde bulunan desenler, kaliteli işlemesi sayesinde kolaylıkla tahrip olmaz. Böylelikle uzun süreler takılan aksesuarlara sahip olabilirsiniz. İnce ajda bilezik, bileğinizin zarif ve ince görünmenizi sağlar. Son derece şık olan modeller, taşlı ve taşsız seçenekleri ile birlikte satışa sunulur. Taşlı olan modeller, küçük ve parlak pırlantalar ile süslenir. Bu tasarımları günlük veya özel davetlerde kullanmanız mümkündür. 5 gr, 7 gr, 8 gr, 10 gr, 12 gr ajda bilezik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu gramajlar, hem imitasyon hem de gerçek altın ürünleri için geçerlidir. Böylelikle istediğiniz ürün altın olmasa bile ağırlığı ile gerçek altın hissiyatı verir. Bu gramajlar, ürünlerin içerisinde olan altın değerini belli etmez. Dolayısıyla ürünlerin değeri, ağırlığına göre değil ayarına göre belli olur. 8 ayar, 14 ayar, 24 ayar ajda bilezik modelleri, bu alanda popülerdir. 8 ve 14 ayar seçenekler, uygun fiyatı ve şık görünümüyle dikkatleri çeker. Söz konusu ayarlar, genellikle yatırım odaklı tercih edilmez. Görünüm itibariyle sağladığı avantajlardan faydalanmanız mümkündür. 24 ayar olan tasarımlar ise kısa ve uzun vadede yatırım amaçlı olarak takılabilir. Böylelikle şık görünümünüzü korurken, aynı zamanda eşsiz bir yatırıma sahip olabilirsiniz. Ajda bilezik 5 gram, 15 gram, 20 gram olarak üretilen modeller, çeşitli ayarlara sahiptir. Bu modelleri Trendyol üzerinden satın almanız mümkündür.

Uygun Ajda Bilezik Fiyatları

Uygun Ajda Bilezik Fiyatları

Ajda bilezik kullananlar, benzersiz tasarımlara uygun fiyatlarla ulaşır. Kaliteli işlemelere sahip olan seçenekler, zarif görünümü sayesinde her alanda kullanılır. Her modelin kendine has tarzı ile kendinize göre bir seçim yapmanız mümkündür. Gümüş, altın ve benzeri ürünleri tarzınıza göre seçebilirsiniz. Bu değerli madenlerin dışında ajda bilezik bronz rengiyle de dikkatleri çeker. Bronz renge sahip olan ürünler, mat veya parlak olarak bulunur. Giyim şeklinize göre bu ürünleri rahatlıkla takabilirsiniz. Bronz seçenekler, hafif koyu yapısı sayesinde her kıyafete oldukça yakışır. Kaplama olan bu seçenek, uygun fiyatı sayesinde popüler olarak tercih edilir. Uygun fiyat söz konusu olduğunda düz ajda bilezik modelleri, müşterilerin beğenisine sunulur. Düz olarak üretilen modeller, sade bir giyim tarzına sahip olan müşteriler arasında yaygın bir şekilde takılır. Düz seçeneklerin üzerinde taş veya herhangi bir işleme detayı bulunmaz. Doğrudan preslenen değerli malzemeler, sonrasında düz ve yuvarlak şeklini alır. İçerisinde el işçiliği olmadığı için uygun bir fiyata sahiptir. Bu nedenle sade görünümüyle bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 30 gr ajda bilezik seçenekleri ise son derece popülerdir. Bileği saran kalın 30 gr modeller olduğu gibi, ince 30 gr modeller de mevcuttur. Kısmen ağır olan bu ürünler, son derece kaliteli bir görünüm sunar. 30 gramlık seçenekler, bazı setlerin içinde de yer alır. Bu setlere kampanyalar ile birlikte ulaşmanız mümkündür. Kampanyaların sunduğu uygun fiyatlar sayesinde istediğiniz ürüne uygun şekillerde ulaşırsınız. Aynı zamanda indirimleri takip ederek avantajlı fiyatlardan faydalanmanız mümkündür. Ajda bilezik fiyatları, her bütçeye hitap eder. Geniş model çeşitliliği arasından bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Oldukça olumlu olan ajda bilezik yorumları, ürünler hakkında bilgi almanıza yardımcı olur. Bu tasarımları Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Ajda Bilezik Kaç Gramdır?

Ajda bilezik modellerinin ağırlık olarak 8 ya da 15 gibi hafifi tasarımları mevcuttur. Aynı zamanda seçenekler arasında 20, 22 ya da 40 gram gibi daha ağır olan modeller dahi vardır. Yüksek grama sahip modeller, daha değerli olarak kabul edilir. Altının değeri olarak ise genelde 14, 20 ve 22 ayar şeklinde üretimi mevcuttur. Söz konusu modellerin üzerinde motifler olabilir. Bununla beraber sade bir şekilde de kullanılabilir. İşleme sanatına tecrübesine bağlı olarak değişen pek çok modeli vardır.

Ajda Bilezik Çeşitleri Nelerdir?

Ajda bilezik modelleri arasında oluklu tasarımlar her zaman dikkat çeker. Bazı modeller daha ince yapıda iken bazı seçenekler kalın biçimde dizayn edilir. Aynı zamanda düz, sade ve günlük hayatta kullanmaya uygun tasarımlar da söz konusudur. Desenli Ajda bilezik çeşitleri üzerinde çiçek, hayvan ya da beğenilen herhangi bir motif yer alabilir. Kimi zaman düz şekilde dizayn edilen bileziklerin üzerine özel olarak isimler de yazılabilir. Ancak bu noktada insanların özel zevklerine göre tasarımın yapılması ve ona göre şekillerin çizilmesi önem taşır. Ekonomik açıdan yatırım amacıyla satın alınan bilezikler genelde sade ve düz modellerde üretilir. Yatırımlık Ajda bileziklerde gramaj daha ön plana çıkar. Ayar olarak da diğer çeşitlere göre yüksektir. Günlük kullanımlar için ise süslü ve gösterişli modellerden yana seçim yapabilirsiniz.

Ajda Bilezik Kaç Ayardır?

Günlük hayatta, özel davetlerde topluluk içinde ya da yatırımlık amacıyla kullanılabilen tasarımlar arasında 22 ayar bilezik modeller ön plana çıkar. Bu tasarımlar, genelde yatırım amaçlı olarak tercih edilir. Herkesin zevkine uygun olabilecek modeller özenle imal edilir. İşçilik olarak ince detayları barındıran ürünlerde zarafet ön plana çıkarılır. Bu noktada ayar unsuru da devreye girer. Seçenekler arasında 20 ayar modellere de denk gelmek mümkündür. Kadınların kıyafetleriyle kolay kombin yapabildikleri ve cazip deneyim sunan aksesuarların başında 14 ayar bilezik modelleri gelir. İnsanların tercihine göre şekillenebilen ürünlerde düz çeşitler daha çok yatırım amacıyla satın alınır. Bu noktada yüksek ayarlı seçenekleri tercih edebilirsiniz.