placeholder
"

Altın Çerçeveli Kolye

" araması için 801 sonuç listeleniyor

Altın Çerçeveli Kolye

Altın Çerçeveli Kolye

Boyun ve gerdan boşluğu aksesuar kullanmak için en uygun bölgelerden biridir. Siz de her gün veya her özel anda birbirinden eşsiz modellerde altın kolye modelleri takarak daha tarz ve sofistike görünebilirsiniz. Asırlardır kadınların büyük beğeni ile kullandığı altın çerçeveli kolye, her yaşa ayrı hitap ederek günümüze kadar değerini korumayı başarıyor. Göz zevkine, kıyafete, gidilen mekana, ruha küçük bir dokunuş yapan altın kolyelerin çeşitli olması kadınların ilgisini daha fazla toplayarak enerjinizi ve kişiliğini yansıtmanıza yardımcı oluyor. Mükemmel tasarımlarla karakterinizi yansıtan kolyelerin altından üretilmiş olması kolyelerin hem bir ömür değerini korumaya hem de uzun ömürlü olmasına neden oluyor. Asaletin ve şıklığın sembolü olarak kadınların tercih ettiği birbirinden tarz altın kolye modelleri; göz kamaştırıcı bir çekicilik ve albeni yarattığı için tüm gözleri kolayca üzerinize çekmenizi sağlıyor. Klasik ve spor kullanabilen çeşitli çerçeveli altın ürün çeşitleri muhteşem detay ve figürlerle koleksiyonunuzdaki farkını ortaya koyuyor. Gösterişi sevenler için büyük altın çerçeveli kolye ve sadeliği benimseyenler için ise küçük altın çerçeveli kolye alternatifleri bulunuyor. Dini motiflerin yanı sıra farklı simgelerin de çerçeve olarak kullanıldığı altın modeller göz doldurmayı başarıyor. Farklı şekil ve kesimleriyle kendine hayran bırakan altın kolye çeşitleri modern bir görünüm yaratıyor. Muhteşem parıltısı ve göz kamaştıran ten uyumuyla kadınların ilgi odağı olarak öne çıkıyor.

Işıldayan ve parlayan kadının sembolü olarak dikkat çeken altın, doğadaki asitlere karşı dayanıklılığı, darbelere karşı dayanıklılığı ve kolay işlenebilmesi gibi özellikleri ile ilgi çekiyor. Havadan ve sudan etkilenmeyen sağlam yapıda olması nedeniyle kadınların takı olarak tercih ettiği kıymetli metallerden biri olarak öne çıkıyor. M.Ö. 3200 yıllarına dayanan altının tarihinden beri değerli ziynet olarak kullanılan altın yerini ve değerini günümüzde de koruyor. Genel olarak düğünlerde maddi yardım olarak yeni evlenenlere takılan bilezikler, kolyeler ve çeyrek altınlar değer kaybetmemesi için 22 ayar olarak satın alınıyor. Daha fazla el işçiliği gerektiren ve çokça farklı motif ve figürün yapıldığı kolye, küpe ve bileklikler ise genellikle 14 veya 18 ayar olanlardan tercih ediliyor. Zincir uzunlukları genellikle 45 santimden 55 santime kadar olabileceği gibi daha farklı uzunluklarda da tercih edilebiliyor. Göğsünüzde motifin görünmesini istediğiniz yere kadar gelecek uzunlukta zincir seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

En Şık Çerçeveli Kolyeler İle Tarzınızı Yansıtın

Zarafet ve stilde kişileştirilmiş, çarpıcı kolyeler kadınların tarzını öne çıkaran ayrıntılarla tasarlanıyor. İfade mirasımız olan yuvarlak hatlı kolye modelleri cesur ama kadınsı duyguları yansıtması ile kadınların ilgi odağı olmayı başarıyor. Genellikle daha sade bir tarzı olanlar, hayalet zincirler ve ucunda minik bir çerçeve detayı ile tüm gün taşıyacakları bir kolye isteyebilirler. Eskiden kadınlara şerit ile takılan beşli, onlu çeyreklerin yerini alan modern tarz çerçeve kolyeler yeni tarzla bütünleşebiliyor. Günümüzde özellikle çağdaş bir dokunuşa sahip olan altın kolye tasarımları günlük kıyafetlerde dahi sıklıkla kullanılıyor. Hemen her stilin çizgisinde kendine yer bulan şık altın kolyeleri gün boyunca boynunuzda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Hafif ve rahat bir kullanım avantajı sunan altın zincirler boynunuzda ize veya lekeye neden olmuyor.

Rutin çizginizi bohem bir etki ile birleştirmek için doğru kullanımlarından biri de şüphesiz takılarınızı doğru kombinlemekten geçiyor. Altın rengi, siyah kumaş seçenekleri üzerinde hayli dikkat çekici görünüyor. Yakası açık ceketlerinizin içinden görünebileceği gibi açık renk gömleklerinizin de üzerinden kolye ucunu sarkıtabilirsiniz. Uzun zincirli modeller tercih ederseniz iki defa boynunuza dolayarak daha farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bazı modellerde bulunan mavi renkli taş, hem tarzını destekliyor hem de renklendiriyor. Pek çok kıyafetle uyum sağlayan çerçeveli kolye alternatifleri çeşitlilik bakımından fazla olması ile kadınların beğenisini kazanıyor. Özel günlerinizde kullanmanız için ayrıcalık yaratacak olan yuvarlak hatlı kolyeler sizi daha genç ve dinamik bir havaya sokabilir. Daha iri duran çerçeveler ve kalın zincirler orta yaş grubunu cezbediyor. Her yaşın ve karakterin kendine özgü modelini keşfetmesi için seçenekleri dikkatlice incelemesi gerekiyor. Lale şeklinde çerçeveler daha naif ruhlara hitap ederken damlalı çerçeveler romantik duyguları yansıtıyor. Çerçeve kenarlarındaki küçük ayrıntılar kişinin zevkine özgü izler taşıyarak görseline bir anlam yüklüyor. Bazı kolyelerin içlerinde veya baş kısımlarında yeşil bir taş eklentisi bulunuyor. Hem kolyeye renk katan hem de doğalı simgeleyen yeşil taş, kolyede renk sevenlerin ilgisini çekiyor.

Çeyrek Altın Çerçeveli Kolye Seçenekleri İle Fark Yaratın

Asil bir çerçeve ve zarif bir altın zincir ile bir araya gelen çeşitli altın kolyeler ile stilinize tarz bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Çeyrek altını saklamak için birbirinden şık çerçeve modelleri içinde lale figürü, damla ve tuğra gibi Osmanlı'ya has özellikler görebileceğiniz gibi daha parlak zirkon taşlarla süslenmiş modern vurgular görebilirsiniz. Zamansız bir seçim olarak her daim severek kullanabileceğiniz 8, 14 ve 22 ayar olarak üretilen altın kolyeler çeşitli ebatlarda zincir kalınlıkları ile tasarlanıyor. Çeyrek altın boyutlarına uygun hemen hemen bir lira madeni para büyüklüğünde bir deliğe sahip olan altın çerçeveler içi boş veya dolu bir şekilde kullanılabilmesi ile beğeni topluyor. Çerçevelerin iç boyutu sabit olabileceği gibi dış kısımları çeyrekten daha fazla büyük olabiliyor. Burada çerçevenin tasarım aşamasında kazandığı motif değer kazanıyor.

Çeyrek altın kolye modellerini düğün, nişan, nikah veya doğum günlerinde hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. İlgi çekici bir görünüm kazandıran ve genellikle kıyafetin üzerine atılarak kombinlenen altın çerçeveli kolye modelleri ile estetik bir duruş yakalanıyor. İstenilen gramda altın kolye seçeneğine sahip olacağınız Trendyol'da oldukça hafif bir o kadar gösterişli cumhuriyet altın çerçeveli kolye seçeneklerini de bulabilirsiniz. Boynunda takı sevenlerin aynı zamanda değer kaybetmeden taşımak istedikleri alternatiflerden biri olarak öne çıkan bu özel kolye seçenekleri alıcılarının beğenisini kazanmayı başarıyor. İstediğiniz ebatlarda ve gramda birden fazla çeyrek altını da içeren değerde ve görünüşte ağır olan ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Özellikle düğünlerde beşi bir yerde yerine tercih edilen çeyrek altınlı kolyeler gelinlerin olduğu kadar damatların da ilgisini çekiyor. Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü veya herhangi bir özel gün hediyesi olarak da değerlendirebilirsiniz.

Tarzınıza En Yakışan Çerçeveli Kolye Ucunu Keşfedin

Geniş silüeti ve muhteşem detaylarıyla sade bir görünüm kazandıran çerçeve kolyeler, tüm favori kıyafetlerinize kolayca ekleniyor. Bir bluzun, kazağın, elbisenin, tişörtün veya gömleğin üzerine atarak dikkat çekici bir görünüm kazanmanızı sağlayan altın zincirli çerçeveli kolye için kendi altın kolyelerinizi de değerlendirebilirsiniz. Kolyelerinizin zincirine ekleyeceğiniz altın çerçeveli kolye ucu sayesinde dilediğiniz modern tarzı yansıtabilirsiniz.

Kolye uçlarını halihazırda bulunan zincir kolyeleriniz için değişiklik amacı ile koleksiyonunuza eklemek isteyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman kolayca çıkarılan kolye uçlarını bir başkası ile değiştirmek pratik bir şekilde sağlanıyor. Farklı çerçeveli kolye uçları temin ederek her özel günde farklı bir kolye takıyormuş izlenimi de verebilirsiniz. Günlük kullanımlarda hayli ilgi çekici bir silüet yaratan altın kolyelerin papatya çerçeveli altın kolye gibi daha şirin ve duygusal modelleri bulunuyor. Çerçevesi altından yapılan kolye uçlarını daha spor bir görünüm yakalamak amacıyla ip kolyeler ile de değerlendirebilirsiniz. Kendinizi kraliyet ailesine mensup bir üye kadar asil ve ihtişamlı hissedeceğiniz etrafı parlak taşlarla bezeli altın çerçeve modellerini kullanarak girdiğiniz her ortamda dikkati üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz. Katmanlı ve zarif bir görünümle birleşen kolye uçları, kolyenin ucundaki motife yerleştiren halka yardımı ile diğer kolyelerin içine kolayca geçip kullanılabiliyor.

Hem Güzelliğinize Hem Kesenize Yatırım Yapın

Altında ayar yükseldikçe maddi değeri de artabilir; bu durum daha sonraki zamanlar için de altının maddi değerini korumaya devam edeceğini gösteriyor. Yatırım amacı dışında görselliğin çeşitlendiği 14 ayar çerçeveli altın kolye fiyatları da ulaşılabilir olmasıyla öne çıkıyor. İnce veya kalın zincirlerle birlikte kullanılan içi boş çerçeve uçları inceleyerek daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Özel bir davette elbisenizin üzerine atacağınız çerçeveli altın kolye ile ihtişamınızı gösterebileceğiniz gibi sıradan bir kot tişört kombininizde de şık altın kolyelerden birini kullanarak iddialı bir görünüm kazanabilirsiniz. Hem görsel şıklığınıza hem de kesenize yatırım yapacağınız tasarımları incelemeye çerçeve kenarlığı olarak neyi beğendiğinize karar vererek başlayabilirsiniz.

Altın kolye koleksiyonu içinde yer alan birbirinden güzel modellerle günlük hayatınıza yükte hafif pahada ağır bir yatırım yapabilirsiniz. Her geçen gün artan 22 ayar çerçeveli altın kolye fiyatları sayesinde aldığınız ürün değerini korumakla kalmıyor ve üzerine eklemeyi başarıyor. Altın satın alırken değeri en yakın şekilde değişip bozulabilen altın haslıklarından birini temsil eden çerçeveli altın kolye 22 ayar olmasıyla dikkat çekiyor. Koleksiyonunuza eklediğiniz bir modelden sıkılıp zamanla değişmek isteyebilirsiniz veya herhangi bir nedenle bozdurmanız gerekebilir. Bu durumlarda daha evvelden satın aldığınız modelin 22 ayar olması avantajlı oluyor. Ürünler el işçiliği ile özenle üretildiğinden maden ağırlıklarında %5 sapma olabiliyor ve fiyatlandırma buna dikkat edilerek yapılıyor. Kolayca açılıp kapanabilen klipsleri ile güvenilir bir kullanım deneyimi sunuyor. Bu sayede dilediğiniz zaman istediğiniz yerde kendiniz kolayca çıkarıp yeniden takabilirsiniz.

Farklı Çerçeve Altın Kolye Modelleri İle Tanışın

Altın kolye marka ve üreticileri, hem yeni nesil trendlere uymak hem de kadınların beğenileri doğrultusunda, altın gramlarını ve ayarlarını hayli zenginleştiriyor. Örneğin geleneksel içi dolu tuğra modelli çerçeve modelinin yanında daha hafif ve farklı ayarda içi boş olan tuğra motifi de bulunuyor. Küçük yuvarlakların yanında tasarlanan pek çok boş çerçeve altın kolyeler, içi dolu olanlar gibi değerlendiriliyor. Çerçeve kolyeler hem boş hem de dolu olarak tarz bir görünüm kazandırmayı başarıyor. Çerçeve altın kolyelerle bütünleşen bileklik, küpe ve yüzük gibi seçenekler aksesuarda takım sevenlerin ilgi odağı oluyor. Fakat her modelin aynı motifte ve desende küpe ve bilekliğini bulmak mümkün olmayabiliyor. Şayet takım ürün satın almak isterseniz diğer ürünleri de taramanız gerekebilir.

Kolye modellerinin tam altın çerçeveli kolye ve yarım altın çerçeveli kolye gibi seçenekleri bulunuyor. Koleksiyonda reşat gibi seçenekleri de barındıran kolyelerin çerçevelerinde özenli bir işçilik söz konusu oluyor. Damla, yuvarlak, düz plaka gibi pek çok dış tasarımın yapıldığı kolye uçlarına zirkon parıltılar eşlik ediyor. Kalpler, sonsuzluk figürü, damlataş, sırataş, tek sıra veya sade olmak üzere pek çok figür çerçeve kenarlığı olarak kullanılıyor. Burada sizin kendinizde yansıtmak istediğiniz ayrıntılar öne çıkıyor. Pek çok anlam ve mananın yüklendiği altın kolyelerde herkes kendine özgü detaylar taşıyor. Aşkın simgelendiği kalp ve sonsuzluk kenarlarına içini düz plaka tercih ederek sevdiğinizin ismini yazdırabilirsiniz. İhtişamınız her yerden görülebilsin diye tarihin izlerini taşıyan klasik tuğralı çerçeve altın kolyeleri değerlendirebilirsiniz. Ziynetinizde gizlediğiniz süsünüzü dikkat çekilebilir kılmak için taşlı çerçeveli altın kolye seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Parlak taşların büyük bir titizlikle sıralandığı kolye kenarları ile ışıl ışıl parlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tarzınızı tamamlayan kolyeler, herhangi bir kıyafetle kolayca eşleşen mükemmel bir görünüm yaratabiliyor.

Geleneği Trend İle Buluşturan Altın Kolyeleri Koleksiyonunuza Ekleyin

Her özel gününüze bir zarafet katan kolyeler ile gelenekselleşmenin tadını çıkarabilirsiniz. Modaya uygun trendlerle bir altın kolye olmaktan öte giden modelleri kendinizi ödüllendirdiğiniz bir madalyon olarak da düşünebilirsiniz. Her kadının takılara özel bir ilgisi olduğu bilgisinden yola çıkarak sizi en iyi yansıtan modeli koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Yıllar geçtikçe değerini ve güzelliğini kaybetmeyecek aksine kazanacak olan çerçeveli altın kolye ürünleri ile tarzınızı dile getirebilirsiniz. Boyunda ağırlık veya rahatsızlık yaratmayacak çeşitli altın kolyeler sayesinde motivasyonunuz olumlu yönde etkileniyor. Kendinizi özel ve daha özgüvenli hissedeceğiniz mücevherleriniz sayesinde stil koleksiyonunuzu yaratmaya başlayabilirsiniz.

Son zamanlarda altına verilen değerin artmasıyla özel günlerde kadınlara alınan özel hediyelerden biri olarak altın, ilk sırada yer alarak sevginin somutlaşmasına vesile oluyor. Sevginizin değerini karşı tarafa hissettirebileceğiniz en tarz ve en şık seçeneklerden olan altın kolyeler sayesinde özel zamanları unutulmaz kılabilirsiniz. Hem maddi hem de manevi gücü yüksek olan altınların küçük altın çerçeveli kolye modelleri daha alınabilir olarak görülüyor. Harika tasarımların göz kamaştırıcı renklerle buluştuğu altın çerçeve kolye seçenekleri her kadına kendini özel hissettirmeyi başarıyor. Yeni evlenen veya evlenecek çiftler tarafından günlük hayatta da kullanılabildiği için düğün veya nişan takısı olarak da tercih ediliyor. Rose altın, beyaz altın ve sarı atın gibi renk seçenekleri ile altının her halini yansıtan trend ürünler kadınların takı setleri arasında olmazsa olmaz parçası olarak ilk sıralarda yer alıyor.

Birbirinden Özel Çerçeveli Altın Kolye Seçenekleri Trendyol'da

Kadınların aşkla bağlandıkları takılar arasında bulunan altın kolyelerin fiyatları oldukça alınabilir seviyelerde bulunuyor. Günlük altın gram artışından etkilenen kolye seçenekleri modellerine ve işçilik değerine göre farklılık gösteriyor. Ayrıca büyük altın ve toplu çeyrekli şekilde alınan kolyeler para biriktirmek isteyenler içinde avantajlı bir yol oluşturabiliyor. Böylece elinizdeki nakit parayı altına dönüştürebilir ve ilerisi için değeri artan bir yatırıma dönüşebilir. Adınıza sertifikalı olarak gönderilen ürünler, Trendyol'un avantajlarla dolu kampanyalı alışveriş dünyasında erişime sunuluyor. Kaçırılmayacak çeşitli fırsatlar, dönemsel indirim ve kampanyalar sayesinde çerçeveli altın kolyeler fiyatları oldukça makul düzeylere inebiliyor.

Zarif bir kıyafetle kolayca eşleşen seçkin altın kolye seçenekleri sizin için bir araya geliyor. Kolyeler; doğum, ölüm, ayrılık, aşk, sevgi, barış, doğa, mevlana, din gibi pek çok tema ve anlam barındırabilir. Sevdiğiniz birine veya kendinize doğru temayı yüklemek için en güzel kolyeyi seçebilirsiniz. Her görünüme zarafet katan, manevi değeri kadar maddi bir değeri bulunan eşsiz kolyeleri stiliniz ne olursa olsun kombinleyebilirsiniz. Henüz aradığınızı bulamadıysanız en avantajlı ve güncel altın fiyatları ile Trendyol'da satışa sunulan çerçeveli altın kolye modelleri fiyatları ile size en cazip gelen kolyeye kolayca ulaşabilirsiniz. Koleksiyonunuzda olmasını istediğiniz çerçeveli altın kolye modelini hemen sipariş ederek yalnızca size özel indirimlerden, güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Beğendiğiniz modeli sepetinize ekleyin ve benzersiz bir alışveriş deneyiminin tadını çıkarın!