İlgili Kategoriler
Ayar
Fiyat
Altın Ayar
Cinsiyet
Boyut/Ebat
Ağırlık
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çeyrek Altın Kolye

" araması için 206 sonuç listeleniyor

Çeyrek Altın Kolye Seçenekleri Trendyol’da!

Takı ve mücevherat tutkusu, özellikle kadınlar için çok büyük önem taşır. Özel günlerde veya senenin her günü kendini şımartmak isteyen müşteriler, kendilerine ve sevdiklerine altın kolye hediye ederek sevgilerini dile getirir. Birbirinden farklı uçsuz model seçenekleri ile her zevke uygun kolye bulabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun çeyrek altın kolye modellerine göz atarak size hitap eden seçeneği bulabilirsiniz. Oldukça geniş ürün yelpazesi olan altın kolyeleri, doğru kullanım talimatlarına uyarak uzun süre kullanabilirsiniz. Seçenekler arasından tercih edebileceğiniz her ürün gibi incili çeyrekli kolye modellerini de doğru kullanım yöntemiyle uzun süre kullanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz kolye çeyrek altın ürünü ile kombinlerinize şıklık katabilirsiniz. Kadınların sık sık tercih ettiği bir ürün olarak biliniyor olsa da erkekler de severek kullanır. Her dönem yoğun ilgi göre 10 çeyrek altın kolye modeli, ekstra değerli yapısı ve ağırlığıyla öne çıkar. Çoğunlukla da yatırım amaçlı olarak satın alınır. Öte yandan 22 ayar çeyrek altın kolye de yine yatırım amaçlı olarak sunulan ürünlerden biridir. Altın kolyelerin değer görmesinin tarihi, çok eskidir. Bu ürünü satın almak istediğiniz zaman satıcısını iyi araştırarak patentli bir ürün tercih etmeniz önerilir. Ürünü doğru bir şekilde kullandığınız zaman herhangi bir deforme olmadan muhafaza edebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla 6 çeyrekli kolye modeline ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beğenilen Çeyrek Altın Kolye Modelleri

Beğenilen Çeyrek Altın Kolye Modelleri

Kadınların özellikle kendileri için önemli olan günlerde tercih ettiği bir ürün olmasından da anlaşılacağı üzere altın kolyeler, benzersiz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Özel günlerde beylerin eşleri, sevgilileri veya onlar için önemli olan kişileri mutlu etmek adına sık sık tercih ettiği ürünlerdir. Her zevke hitap eden çeyrek altın kolye modelleri sayesinde kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Genellikle anadolu insanı tarafından birikim olarak satın alınan altın çeyrek kolye seçeneği, şık tasarımı sayesinde takı olarak da ilgi görür. Doğru modeli seçerek istediğiniz şık görüntüye sahip olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü hangi amaç için kullanacağınıza karar verdikten sonra model seçimi yapabilirsiniz. Doğru kullanım ve temizleme talimatlarına uyarak satın aldığınız ürünü, uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Takı amaçlı kullanmak için birçok model arasından seçim yapabilirsiniz. Çeyrek altın kolye boncuklu modeli ile altın ve boncuğun uyumuna şahit olabilirsiniz. Özel günlerde kombinlerinizi bu ürün ile tamamlayabilirsiniz. Kurdeleli çeyrek altın kolye modeli de hem yatırım hem de aksesuar amacıyla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Diğer yandan sıralı çeyrek altın kolye ile model üzerinde sıralanmış çeyrek altınlar sayesinde gösterişli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Birçok farklı model arasından kendi zevkinize uygun olan ürünü seçebilir ve istediğiniz ışıldayan görünüme ulaşabilirsiniz. Binlerce yıldır kadınlar tarafından hem takı hemde yatırım amaçlı kullanılan bu ürün, çok amaçlı olduğu için müşteriler tarafından sık sık tercih edilir. Hangi amaçla kullanacağınıza karar verdikten sonra doğru modeli kendiniz için seçebilirsiniz. Bu ürünü kendinize veya bir başkasına hediye almak için tercih ettiğiniz zaman dikkatli seçim yapmanız önerilir. Seçim yaparken önceliğiniz ne için kullanacağınız ve uzun ömürlü olması gibi etmenler olmalıdır. Model taraması yaptıktan sonra satın aldığınız ürünün patent, marka ve ayar bilgisinin olduğundan emin olmanız tavsiye edilir. Ürünün gramaj ve fiyat bilgisinin olduğu kuyumcu bilgi kartı, fatura ve garanti belgesine sahip olması oldukça önem taşır. Önemli noktalara dikkat ederek kendinize uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla çeyrek altınlı kolye ipli de dahil olmak üzere birçok seçeneği inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Çeyrek Altın Kolye Fiyatları

Avantajlı Çeyrek Altın Kolye Fiyatları

Yatırım veya takı amaçlı kullanılmak için tercih edilen ürünlerin çok merak edilen konularından birisi ise fiyat bilgisidir. Çeyrek altın kolye fiyatları için araştırma yaparken belgeli ve sertifikalı kurumsal firmaları incelemeniz önerilir. Oldukça değer taşıyan bir ürün olma özelliğinin nedenleri arasında çok eski bir tarihinin olması, kolay şekil alabilmesi ve uzun süre oyulmayarak değerini koruması olduğu bilinir. Birbirinden farklı modeller arasından seçtiğiniz ürünün uzun ömürlü olması için doğru kullanım talimatlarına uymanız önerilir. Bu sayede takı veya yatırım amaçlı satın aldığınız üründen yeterli verimi alabilirsiniz. Tek çeyrek kullanımını sade bulan kişiler için üçlü çeyrek altın kolye modellerinin olduğu bilinir. Toplam üç adet çeyrek altının bir araya gelmesi ile tasarlanan ürün, büyük beğeni toplar. Başka bir dikkat çeken model ise, çerçeveli çeyrek altın kolye çeşididir. Bu modelde ürünün etrafı sarılarak çerçeve görünümüne sahip olması sağlanır. Daha sade seçenekleri beğeniyorsanız tekli olan modellere göz atabilirsiniz. Tek çeyrek kullanılan ürünler arasında da farklılıklar olduğu için seçim yapabilirsiniz. Çoklu modelleri tercih ediyorsanız model seçenekleri arasından size en çok hitap eden ürünü seçebilirsiniz. Başka bir model olan çeyrek altın dizili kolye ile her ortamda ışıldayarak göz alabilirsiniz. Takı olarak kullanım için tercih edeceğiniz zaman modellerine dikkat etmeniz önerilir. Yatırım amaçlı satın almak istediğiniz zaman ise ayar bilgisine dikkat etmeniz tavsiye edilir. Ayar bilgisi olarak yatırım amaçlı olan modellerde 22 ve 24 ayarları olduğu bilinir. Üretiminde saf altın kullanımının yüzde doksan üzeri olduğu için tercih edilir. Takı amacıyla satın alacağınız zaman 14 ayar ürün bulmanız mümkündür, siz kendi amacınıza uygun ayarları tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Çeyrek Altın Kolye Yorumları

Kaliteli Çeyrek Altın Kolye Yorumları

Yatırım amaçlı satın almak istediğiniz ürünler için sade çeşitleri tercih etmeniz önerilir. Takı amaçlı kullanmak için ise işçilik oranının yüksek olduğu seçeneklere yönelebilirsiniz. Ürünü satın alacağınız zaman özelliklerini inceleyebilir ve istediğiniz zincir uzunluğuna karar verebilirsiniz. Ürünlerin zincir kısımlarında da birden fazla seçenek olduğu için kendi zevkinize hitap edeni tercih edebilirsiniz. Bu çeşitlere çeyrek altın zincirli kolye örnek olarak verilebilir. Bu modellerde dikkat etmeniz unsur ise, zincir boyutu olarak bilinir. Zincir boyutu olarak 35 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm ve 82 cm seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Ufak kolyelerde genellikle 35 cm zincir boyutu kullanıldığı bilinir. Bu uzunluğa sahip zincir çeşitler, boynun hemen altına kadar uzar. Biraz daha uzun modeller için diğer uzunlukta tasarlanan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Boyun kısmını ortaya çıkarmak isterseniz kısa modelleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Göğüs kısmına kadar kolyenizin uzamasını isterseniz de orta boyutlara yönelebilirsiniz. Birkaç tur boynunuza sararak kullanmak isterseniz ise en büyük uzunluk olan 82 cm zincir modellerini tercih etmeniz tavsiye edilir. Zincir uzunluğunun yanı sıra çeyrek altının modelini de kendi zevkinize uygun seçebilirsiniz. Seçenekleri arasında çeyrek altın papatya kolye bulunur. Papatya çiçeğinin ince detayları ile işlendiği bu çeşit, her dönem yoğun ilgi görür. Öte yandan çeyrek altın tuğralı kolye seçeneği de özen gösterilen tasarımıyla dikkatleri üzerine toplar. Ürün ve model araştırması yaparken isterseniz gerçek müşterilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu sayede ilgilendiğiniz ürün hakkında detaylı bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize anlamlı hediye almak isterseniz çeyrek altın kolye çeşitlerini tercih ederek Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz. Kendi bütçenize ve kullanım amacınıza uygun ürünleri listeleyerek size en uygun çeşidi satın alabilirsiniz.