Avantajlı Ürünler
Fiyat
Basım Yılı
Kitap İçeriği
Setli/Tekil
Ders
Sınıf
Sınav Tipi
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Antrenmanlarla Matematik 3

" araması için 138 sonuç listeleniyor

Antrenmanlarla Matematik 3

Matematik, günlük hayatın hemen hemen her alanında kullanıldığı gibi, aynı zamanda hayatın belirli dönemlerinde girilen sınavlarda da önemli ölçüde fark yaratmak için gerekli olan bir derstir. Bu noktada eski dönemlerden bugüne dek çok çeşitli yayınevinin üretmiş olduğu kitaplar, bu ders için ihtiyaç olarak belirlenmiştir. Bu dersi en verimli yaşlarında almaya başlayan gençlerin diline uygun kitaplar oldukça revaçtadır. Antrenman Yayıncılık kuruluşu altında kitap çeşitleri olan Antrenmanlarla Matematik serisi; öğrenciler için matematiği korkulu bir ders olarak görmekten çıkarıp, onların önyargılarından kurtulmalarını sağlar. Dört seriden oluşan bu kitap setinin ilk basamağında “Mat 1” olarak adlandırılan, temel matematik konuları yer alır. İki ve özellikle de en çok tercih edilen kitap çeşidi olan Antrenmanlarla Matematik 3 serisi, Mat 2 konularını pekiştirerek öğrenme hedefinde devreye girer. Antrenmanlarla Matematik 3 nasıl bu kadar öğretici ve akılda kalıcı olmayı hedefleyen bir strateji geliştirir. Öğrencilere kısa ve öz bir anlatım sağladığı ve samimi bir anlatımla akılda kalıcılığı sunması tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir. Parabol, trigonometri, olasılık gibi öğrenme aşamasında, korkulu bir algı yaratan 2. etap konularının tümünü içerir. Öğrencilerin kısa bir sürede hızlı adımlar atmasını ve gelişmesini hedefleyen yayınevinin bu serisi, çeşitli zorlayıcı konulara henüz başlama aşamasındaki problemleri ortadan kaldırmak için oldukça önemli bir yerdedir. Yayınevinin önyargıları ortadan kaldırarak, pes etmeden ve inanarak “Matematikte zekadan önce sabır gereklidir” anlayışıyla hareket ederek öğrenci yetiştirme vizyonu vardır. Bu anlamda öğrencilere verimli konu anlatımlarıyla, örneklerle ve sade anlatımlı çözümleriyle bambaşka bir öğrenme süreci sunar. Matematik dersini anlamak ve öğrenmenin oldukça zor olduğunu düşünen öğrenciler için yepyeni bir başlangıç olabilecek bu serinin üçüncü kitabıyla; artık matematik, zaman ayırmaktan keyif duyulacak bir eğitim öğretim dersi haline gelebilir. Trendyol üzerinden tüm Antrenmanlarla Matematik serisinin kitaplarına ulaşabilirsiniz. İster tekli olarak, isterseniz de set halinde tercih ederek; eğlenceli bir matematik öğrenme yolculuğuna çıkabilirsiniz. Olasılık, trigonometri ve parabol gibi isimleri birer fobi olarak görülen konulara bakış açınızı değiştirebilir ve gerçek anlamda konuların öğreticiliğine hakim olabilirsiniz.

Antrenmanlarla Matematik Konu Anlatımı

Eğitim ve öğretim hayatında pek çok öğrencinin zorlandığı matematik dersi; öz ve eğlenceli bir anlatımla idrak edildiğinde çoğu kişi bu derse karşı önyargılarını yıkabilir. Bu noktada Antrenmanlarla Matematik 3 konu anlatımı kitabı özellikle ortaokul ve lise dönemini geçiren öğrencilere büyük bir destek sağlar. Toplamda dört kitaptan oluşan bu setin birinci kitabında; işlem hatası yapan ve işlem hızını artırmak isteyenler için temel düzeyde bir kaynak olur. Aynı zamanda matematik dersini öğrenmek için karar verenler için de faydalı bir başlangıç rehberi haline gelir. Serinin ikinci kitabında ise matematik dersinin sözel kısmıyla bağlantısı olan problemler konularında bir bakış açısı oluşturmak için gerekli bilgiler sunulur. Problem okuma, problem çözümleme, problemleri çözerken nereden başlayacağını bilemeyenler için önemli ölçüde destek sunar. İkinci kitabın içerisinde daha çok üniversite hazırlık ve çeşitli geçiş sınavları için belirlenmiş olan konular yer alır. Serinin son kitabından önce yayınlanmış olan üçüncü kitap; Antrenmanlarla Matematik 3 konuları ise dersin ana ve birçok öngörüye göre oldukça zor görünen konularını içerir. İçeriğinde trigonometri, parabol ve olasılık gibi öğrenme aşamasında oldukça fazla ayrıntı barındıran konular bulunur. Antrenmanlarla matematik 3 konuları neler ve nasıl bir dille anlatılır sorularının cevabı aslında oldukça basittir. Mantık, kümeler, fonksiyonlar, veri çeşitleri, permütasyon, kombinasyon, binom açılımları, olasılık, polinomlar, ikinci dereceden denklemler, eşitsizlikler, parabol ve trigonometri konuları sırasıyla; eğlenceli, detaylı ve öğretici bir şekilde işlenir. Verim almak isteyen her kişiye uyumlu olabilecek bu serinin üçüncü kitabı; kişiye bu dersin aslında çok da fazla zor olmadığını, sınavlara hazırlanırken ders listesi arasında bu dersin korkutucu bir sırada olmadığını da öğretir. Ayrıca matematik dersinin ikinci ve en ağır konuları olarak görülen “Mat 2” konularına bu kitapla birlikte kendilerine özgüven kazandırdığı da görülür. Konu anlatımlarının samimiyeti ve sadeliğiyle kitap üzerinde çalışma yapan her kişi, diğer bir konuya geçmek için heyecanlı ve istekli olur. Bu anlamda kitabın; öğrenmek isteyen her kişiye ışık tuttuğu söylenebilir. Yalnızca ortaokul ve lise öğrencileri için değil, yaşları fark etmeksizin kitaptan faydalanabilme şansları bulunur. Kitabın okuyuculara verdiği dil her ne kadar eğlenceli ve yalın olsa da bu noktada matematik dersinin karmaşık ve sıkıcı bir ders olmadığını kanıtlar. Öğrencilerin matematik dışında keyifli olarak nitelendirdiği diğer derslerden de daha kolay olabileceğini algılarlar. Siz de bu dersin en zor görülen konularını; bir kitabın her sayfasını keyifle çevirerek ve sayfalarını çevirdikçe daha çok donanım sahibi olarak öğrenmek istiyorsanız, serinin üçüncü kitabına Trendyol ile ulaşabilirsiniz. Trendyol’da güvenli ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşayarak gönül rahatlığı ile kaynak kitabınızı edinebilirsiniz.

Antrenmanlarla Matematik 3 Soru Çözümleri

Eğitim öğretim hayatında belirli zamanlarda girilen sınavlarda ihtiyaç duyulan kaynak kitapları incelendiğinde “Mat 2” konularının önemli bir kısmını barındıran Antrenmanlarla Matematik 3 soru çözümleri bakımından da öğrencilere büyük faydalar sunar. Olasılıktan parabole, eşitsizlik konularından mantık problemlerine kadar donanımlı bir konu anlatıma sahip olan bu kitabın içeriğinde yer alan tüm soru ve problemlerin çözümleri de bulunur. Detaylı ve akılda kalıcı bir anlatıma sahip olan soru çözümleri, öğrencilere her soru için, sınavlarda karşılarına çıkabilecek soruların cevaplarını kolay bir şekilde yanıtlayabilme fırsatı verir. Yalnızca girilen sınavlarda değil, belirli üniversite bölümlerinde görülen sayısal derslerde de kullanılabilecek önemli ölçüde bir temel bilgi sağlar. Bunun yanında öğrencilik hayatından sonra mesleki alanda da ihtiyaç duyulan bu ders için belirli problemleri çözebilmeye yardımcı olur. Sıradan bir kaynak kitap olmaması, her yaş için kullanılabilecek olması da kitaba değer katar. Her konunun anlatımı bittikten sonra, konu anlatımlarında örnek verilen sorulara eş değer sorular ve bu sorulardan sonra belirli sayfalarda çoklu sayıda test sayıları da yer alır. Ayrıca konuların sonunda yer alan konu bitirme ve değerlendirme bölümleri bulunur. Konuların detaylı ve akılda hiçbir soru bırakmadan anlatılmış olması, öğrencilere sayısal bir yolculukta güven teşkil eder. Tüm bunların yanında kitapta yer alan her soru için yalnızca kitap üzerinden değil; bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi online platformlar üzerinden de kitap üzerinden konu çalışması yapılabilir. Android ve Ios uyumlu olan kitap soru çözümlerine dilerseniz online bir şekilde de ulaşabilirsiniz. “Mat 2” konularının korkulu bir rüya olmasını bir kenara bırakıp, konuların birbirleriyle nasıl bütün halinde olduğunu görebilmek için kitap önemli bir kaynaklık eder.. “Mat 1” konularına hakim olduğunuzu düşünüyorsanız ve doğrudan ikinci konulara başlamak istiyorsanız bu ürün size oldukça büyük bir fayda sağlar. Fakat “Mat 1” konularında eksiklik görüyorsanız, ilk etapta Antrenmanlarla Matematik 1 ve 2 kitaplarından başlayarak temelinizi oluşturabilir; eksik konuları tamamlayabilir ve sonrasında 3. kitabı bitirebilirsiniz. Çeşitli yayınevlerinin sunmuş olduğu bu kitabın fiyat incelemesini ve yayınevi incelemesini Trendyol üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını okuyarak, kitabın içeriği anlatım biçimi hakkında bilgi sahibi olabilir; memnuniyet anlamında bilgiler edinebilirsiniz. Trendyol ile seçmiş olduğunuz ürünü, güvenli bir paketleme ve kargo imkanı ile satın alabilir, sayısal derslerde yaşamış olduğunuz güven probleminizi çözerek sorularla başa çıkabilirsiniz.

Zorlayıcı Sayısal Konuları Kısa Sürede Kavrama Fırsatı

Hayatın belirli bir döneminde matematik dersine aşinalık yaşarken; problem çözme kısmında zorlanılan dönemler olmuştur. Özellikle okul döneminde sınıfların rakam değerleri artmaya başladıkça bu ders için alınan geri dönüşler çoğunlukla “zor” kelimesi ile tabir edilmiştir. Bu anlamda; yayıncıların piyasaya çıkarmış olduğu kitap serisi ile, kullanan kişilerin büyük çoğunluğu dersi zor yapan şeyin anlatım şekli olduğunu ifade eder. Genel olarak konu anlatımları herkes için uygun olmadığı için bu kitap serisi matematik dersine önyargı ile bakan ya da dersi kavrayabilme konusunda farklı çözüm arayışında olan kişiler için önemli ölçüde fayda getirir. Kitabı kullanan bir ortaokul öğrencisi, lise öğrencisi ya da üniversite öğrencisi olsa da zor görünen her konunun bir doğru anlatımı olduğunu anlar. Yalnızca öğrenciler için üretilmeyen kitap, öğrenmenin yaşı olmadığını düşünen kişiler için de tercih edilir. Dersin zorlayıcı görünen ikinci kısmı için hazırlanan Antrenmanlarla Matematik 3 fonksiyonlar konusundan başlayarak diğer tüm zorlayıcı konulara kadar ilerler. Özellikle çoğu kişinin adapte olmasında güçlük çektiği konulardan biri olan polinom konuları için de Antrenmanlarla Matematik 3 polinomlar bölümü de detaylı ve sade bir şekilde işlenerek, öğrenmek isteyen her kişiye açıklayıcı bir yol çizer. İster lise ya da üniversite geçiş sınavına, isterseniz bir alan ve seçme sınavına hazırlanıyor olun; bu kitap ile zorlayıcı olarak tabir ettiğiniz her konuyu tebessüm ile bitireceksiniz. Trendyol ile dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz filtreleme özelliği ile istediğiniz yayınevinden kitabı satın alabilirsiniz. Ayrıca Trendyol ile satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okuyarak da sahip olacağınız kitap hakkında deneyimlenmiş yorumları okuyabilirsiniz. Zor görünen konulara bu kitap ile farklı bir bakış açısı kazanarak öğrendiğinizi görebilirsiniz.

Trigonometri Artık Daha Eğlenceli

Sayısal konuları barındıran dersler, öğrenciler için pek de keyif vermeyen dersler arasında klişe bir yer tutarak yıllardır bu anlamda bilinir. Fakat belli başlı tanımlamalardan sabırlı ve anlama odaklı bir şekilde başlayarak siz de zorlayıcı sayısal derslerin konularını keyifli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Liseye ve üniversiteye geçiş sınavlarında sayısal alanlar için büyük fark yaratabilecek soru çeşitlerini içine alan trigonometri konusu, temel düzeyinden üst noktalara gelene kadar inceliklerle öğrenilmesi gereken bir konudur. Bu noktada serinin üçüncü sırada yer alan kitabı, trigonometri konusuna büyük korkular ile bakanlara ilham verebilecek niteliklere sahiptir. “Mat 2” konularına sağlam bir başlangıç yapmak isteyenler için iyi bir kaynak olan Antrenmanlarla Matematik 3 trigonometri kitabı; içerisinde bulunan konularını sade bir anlatım ile tüm detayları vererek öğretir. Konu anlatımı bakımından başlangıç seviyesinden başlayarak konuların zorlayıcı kısımlarına doğru ilerlendiğinde bile hala keyifli ve akıcı başlanmış olan yalın anlatım kaybolmaz. Konuyu derinlemesine bir öğreticilikle anlatan kitap yazarı, trigonometri karmaşıklığında var olan soruları bile okuyucu ile sohbet dilinde anlatarak, onların akıllarında tüm konuların detaylarının kalmasını sağlar. Baştan itibaren anlayarak gidilmesi gereken trigonometri konusu ile ilgili yeterli düzeyde konu anlatımı, örnek soru, örnek çözüm, konu değerlendirme soruları ve ünite değerlendirme soruları bulunur. Trigonometrik fonksiyonları, birim çemberleri, bazı açıların trigonometrik değerlerini ve trigonometrik fonksiyonlar gibi karmaşık konuları sıradanın dışında bir anlatımla anlayarak öğrenebilirsiniz. Bu sayede birbirleri ile bağlantılı olan diğer sayısal konuların çözümlerinde, öğrendiğiniz konuların üzerinde pekiştirmeler yaparak, gelişiminizi sağlayabilirsiniz. Trendyol ile serinin tüm kitaplarına kolay bir şekilde ulaşabilmeniz mümkün. Böylece eksik hissettiğiniz konulara farklı anlatım yolu ile sunulmuş bu kitaba kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Antrenmanlarla Matematik 3 Fiyatları

Geçiş sınavlarında ihtiyaç duyulan kaynak kitapların fiyatları konu anlatımı ve soru bankası olmak üzere değişkenlik gösterebilir. Bu noktada Antremanlarla Matematik 3 fiyat seçenekleri bakımından incelendiğinde; içeriğinde hem konu anlatımlarını hem de soru bankası özelliklerini barındırması ile ön plana çıkar. İki noktada da temel düzeyde önemli bir yeterlilik gösteren kitabın fiyatı her bütçe için uygun sayılabilecek bir aralıkta yer alır. Özellikle de kullanıcı deneyimleri incelendiğinde kitabın pek çok özel öğretim sistemine göre daha anlaşılır bir anlatıma sahip olduğu için kitabın ücreti yalnızca bir kitap fiyatı olmakla kalmayıp aynı zamanda kılavuz eden bir anlatıcı dilini de sağladığı için önemli fonksiyonlara sahiptir. Sayfa sayısı ve kitap tasarımı bakımından rahat tutulabilir ve çantada uzun süre yıpranma yaşanmadan taşınabilir bir özelliğe sahip bir üründür. Kitap tekli halde satılıyor olduğu gibi, ait olduğu seri ile set halinde de satılabilir. Bu noktada tekli kitap fiyatına göre daha avantajlı olarak kullanıcılarına fiyat yanıtı da verebilir. Aynı anda ihtiyacınız olan iki farklı kitabı almak da ürünlerin fiyatları uygun olduğu için avantajlıdır. Dersin zor bölümlerini öğrenmek isteyen her kişiye uygun sayılabilecek aralıklarda fiyatları bulunan serinin belirli kampanya dönemlerinde kargo bedeli ödemeden de sahip olabilmeniz mümkün. Bu sayede kargo bedeli ödemediğiniz için dilerseniz aldığınız tekli kitabın yanında diğer sırada yer alan kitabını da satın alabilirsiniz. Fiyat ve indirimler konusunda kullanıcılarına her zaman fırsatlar veren Trendyol’u tercih ederek, uygun bir tercih deneyimi yaşayabilir, sayısal derslerde hissettiğiniz eksiklikleri kapatabilirsiniz. Ayrıca tercih etmek istediğiniz kitabı satın almadan önce Trendyol’un filtreleme özelliğini kullanarak istediğiniz kitaba kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Farklı Yayınevleri ve Başarı için Trendyol

Trendyol, Türkiye’nin en fazla tercih edilen online alışveriş sitesi olurken, kullanıcılarına belirli özellikleri kolay bir şekilde sunarak, kaliteli bir tercih deneyimi sağlamaya devam eder. Bu noktada Trendyol, her kategoride olduğu gibi okul ve sınav kategorilerinin içerisinde yer alan ders kitaplarında da kullanıcılarına önemli ölçülerde avantajlar sunar. Böylece Trendyol ile ders kitabı gibi ihtiyaçlarınızda da güvenilir, kaliteli ve hesaplı tercih yapma imkanını elde ederek, öğretici bir destek alabilirsiniz. Trendyol, sınavlara hazırlık için ihtiyaç duyulan kaynak kitaplar arasında sözel ve sayısal derslerin, öğrencilere faydalı olabilecek içerikte yer alan her kitabı özenle filtresine ekleyerek kullanıcıların karşısına çıkarır. Özellikle sayısal konularda öğrencilerin büyük bir eksikliğini kapatmaya yardımcı olan Antrenmanlarla Matematik 3 kitap seçimini yapıp sepetinize eklemek istiyorsanız; Trendyol bu noktada size kitabın çeşitli yayınevlerine ait örneklerini sunar. Kitapların fiyat ve bulunduğunuz konuma yakınlığı bakımından teslimat sürelerini kendinize göre ayarlayabilir, bu sayede Trendyol ile daha hızlı bir tercih yapma şansını elde etmiş olursunuz. Alışveriş yapmaya başlamadan önce, Trendyol ile daha önce bu ürünleri tercih eden kişilerin değerlendirme rakamlarını görüntüleyebilir, yorumlarını okuyabilirsiniz. Yüksek kalitede üretilmiş olan serinin kitaplarını tek bir tıklama yaparak inceledikten sonra seçeneğinizi tamamlayabilirsiniz. Fiyat ve kargo ücreti bakımından kullanıcılarına ulaşılabilir fırsatlar sunan Trendyol ile ders kitaplarınıza çok kısa bir sürede ulaşarak Antrenmanlarla Matematik serisinin öğreticiliğine keyifli bir şekilde kendinizi bırakabilirsiniz. “Matematikte mantıktan önce zeka gelir” anlayışı ile farklı metodlar kullanılarak anlatılan seriye sahip olarak siz de karmaşık ve zorlayıcı gelen her sayısal konuyu öğrenmeye başladıkça kendinize olan güveninizi tazeleyerek, giriş yaptığınız sınavların sonuç ekranlarında iyi derecelerde puanlar görebilirsiniz.