İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Basım Yılı
Sınav Tipi
Setli/Tekil
Kitap İçeriği
Boyut
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Antrenmanlarla Geometri

" araması için 13 sonuç listeleniyor

Başarıyı Destekleyen Antrenmanlarla Geometri Çeşitleri Trendyol’da!

Soru bankaları, öğrenilen konunun pekişmesi için tasarlanmış içerisinde zor, orta ve kolay sorular barındıran bir kitap türü olarak karşınıza çıkar. Bu kitapların amacı konunun daha net bir şekilde anlaşılmasına ve pekiştirilmesine olanak sağlar. Sözel, eşit ağırlık ve sayısal alanlarda birbirinden farklı markalarda çok çeşitli soru bankaları mevcuttur. Sayısal bölümlerde ise matematik, geometri ve fen bilimleri alanlarında hazırlanan birçok eser vardır. Alanında uzmanlaşmış ve ön plana çıkmış bir marka olan Antrenman Yayıncılık bu alanda ev sahipliği yapar. Öğrencilerin de sıklıkla kullandığı ve tercih ettiği bu yayınevinin her alan özgü çalışmaları bulunur. Matematik ve geometri bölümlerinde sınıf seviyelerinden zorluk derecelerine kadar çok çeşitli alternatifler sunar. Çoğunlukla temel düzeyden ele alınarak hazırlanan Antrenmanlarla Geometri, sıfırdan öğrenmeye açık bir şekilde tasarlanır. Geometri öğrenmek ve uygulayabilmek için gerekli olan temel bilgileri ve bunlara ait soruları içerir. Bölümlere ayrılarak hazırlanan Antrenmanlarla Geo, iki adet kitaptan oluşur. Birinci kitap tamamen açı bilgisi ve üçgenlerin elemanları konularını içerir. Sade soru türlerinden oluşan Antrenmanlarla Geometri soru bankası adım adım geometri öğretmeyi ve yapabilmeyi hedefler. Kararlı bir şekilde ilk kitaptan başlanılarak çözüldüğü takdirde problemlerin zaman içerisinde azaldığı görülür. İlk konulardan olan açı bilgisi Antrenmanlarla Geometri ile pekiştirilerek ilerlenir. Sınavlarda başarınızı destekleyen ve artıran soru bankası çeşitlerine Trendyol’dan kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Antrenmanlarla Geometri Ürünleri

Beğeni Toplayan Antrenmanlarla Geometri Ürünleri

Eğitim öğretim dönemlerinde öğrencilerin vazgeçilmez kaynaklarından birisi haline gelen soru bankaları bu alandaki ihtiyacı epey karşılar. Birbirinden farklı markaların ev sahipliği yaptığı bu kaynaklar öğrenciler arasında oldukça beğenilir. Öğrenilen bilgiyi pekiştirmeye yarayan ve konunun daha iyi anlaşılmasına yardımcı olan soru kaynakları çoğunlukla kolaydan zor düzeye doğru bir sıralama izler. Böylece öğrenci her türlü soru tipini aynı kaynak içerisinde görmüş olur. Sayısal alanda ön plana çıkan Antrenmanlarla Matematik Geometri kaynakları da bunun göstergesidir. İçerisinde basit eşitsizliklerin çözümü, mutlak değerler, üslü ifadeler, köklü ifadeler, ikinci dereceden denklemler ve çarpanlara ayırma konuları yer alan matematik soru bankası kaynağı örnek soru ve çözüm teknikleri ile birlikte sunulur. 8. sınıf müfredatına uygun olarak hazırlanan 8. sınıf Antrenmanlarla Matematik soru kitabında ise konu anlatım bölümünde kazanım sunan ve işinizi kolaylaştıran örnekler mevcuttur. Öğrencinin adım adım öğrenerek ilerlemesi hedeflenir. Soru tipleri genel olarak temel kazanımlar üzerinedir. Bu nedenle gereksiz ayrıntılara girilmez ve gereğinden zor sorular içermez. Bu yüzden ilk olarak çalışılması gereken kaynaklardandır. Temel bilgilerin edinilmesinin ardından diğer soru bankaları ve kitaplara geçiş yapılabilir. Sınıf seviyelerine bağlı olarak Antrenmanlarla Geometri çeşitleri bulunur. Temel soru tiplerinden oluşan Antrenmanlarla Geometri 9. sınıf adım adım geometri dersi korkusundan uzaklaştırarak konunun aslında anlaşılır olduğunu kolay yöntemlerle gösterir. Açı bilgisi ve üçgenler konusu tam anlamıyla kavrandıktan sonra soru çözümüne rahatlıkla başlama düzeyine gelinir. İki bölüme ayrılan bu kaynağın diğer kısmı olan Antrenmanlarla Geometri 10. sınıf kitabında ise çokgenler ve çember konuları bulunur. Açı bilgisi ve üçgenler pekiştirildikten sonra bu bölüme geçilir. Antrenman Yayıncılık çıktığı ilk andan itibaren öğrenciler tarafından sevilen ve tercih edilen soru bankaları arasında yerini alır. Marka, zengin alan skalası ve kaliteli soru içeriği ile müşterilerinin beklentilerini karşılamayı başarır. Yenilikçi bir anlayışla üretim yapan markanın yeni nesil sorularla zenginleştirilen kaynakları mevcuttur. Bu ürünlere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Güvenilir Antrenmanlarla Geometri Ürün Yelpazesi

Güvenilir Antrenmanlarla Geometri Ürün Yelpazesi

Özellikle sınav dönemi öğrencilerinin yanından ayırmadıkları bir kaynak haline gelen soru bankaları öğrenilen konunun iyice anlaşılması açısından önemli bir konuma sahiptir. Bu alanda hazırlanmış ve müşterilere sunulmuş birbirinden farklı markalar ve ürünler mevcuttur. Bu alanda karşınıza çıkan markalardan biri de Antrenman Yayıncılık’tır. Temel Yeterlilik Testi için olan kaynak, oldukça güvenilirdir. Üniversite sınavının ilk oturumuna öğrencileri hazırlar. Sınavda ise 40’ar adet Türkçe ve matematik sorusu yer alır. Ayrıca 7’şer adet fizik ve kimyadan soru yer alırken 6 adet biyolojiden ve 5’er adet coğrafya, tarih, felsefe ve din derslerinden soru çıkar. Toplam 120 soru bulunur. Bu sınav genel olarak bir baraj niteliğindedir ve üniversite sınavının alan kısmı için geçiş sürecidir. Bu geçiş için en az 150 puan alınması gerekir. Okul puanı ise bu puandan ayrı olarak hesaplanır ve sınav puanına eklenir. Dolayısıyla sınava iyi bir şekilde hazırlanmak, üniversite sınavının tüm oturumlarının başarıyla tamamlanmasını sağlar. Geometri alanında sınava yönelik hazırlanmış Antrenmanlarla Geometri TYT kitabı da öğrencinin kaynak ihtiyacını karşılar. TYT kitapları içerisinde sınavda karşınıza çıkacak matematik ve geometri dersleri için özel kaynaklar bulabilirsiniz. İçerik güncel müfredata uygunluk gösterir ve güvenilirlik açısından memnuniyet yaratır. Böylece ders çalışırken sıkılıp odaklanamama gibi sorunlar yaşanmaz. Aynı zamanda sayısal bölüm içerisinde geometri kitaplarının set halinde Antrenmanlarla Geometri set şeklinde sunulması da öğrencilere epey yarar sağlar. Ürün, Antrenman Yayınları’nın Antrenmanlarla Geometri 1 ve Antrenmanlarla Geometri 2 kitaplarından oluşan ikili setidir. Kitaplar, geometriyi baştan alarak öğretir. Sorular video çözümlü olarak hazırlanır. Kitaplar, Antrenman Yayınları’nın güncel basımlarıdır. Antrenmanlarla Geometri kullananlar set halinde alınmasını tavsiye ederler. Siz de Antrenmanlarla Geometri tavsiyelerinden yararlanarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Avantajlı Alternatifleri ile Antrenmanlarla Geometri Fiyatı

Avantajlı Alternatifleri ile Antrenmanlarla Geometri Fiyatı

Antrenmanlarla Geometri soru bankaları kaliteli sorularının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da dikkatleri üzerine çeker. Ülkemizde sevilen ve tercih edilen soru bankası olarak farklı seviyedeki ihtiyaçlara cevap verir. Konuların pekişmesinde ve başarıyı artırmada oldukça başarılıdır. Geniş seçenek yelpazesiyle memnuniyet yaratır. Antrenmanlarla Geometri fiyatları ürünün tasarımına, materyaline, set halinde olup olmamasına ve diğer özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Her ihtiyaca eksiksiz yanıt veren seçenekler müşterilere zengin içerikli ürün yelpazesi sunar. Siz de bu zengin ürün alternatifleri arasından dilediğiniz kitabı tercih edebilir ve alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu sebeple beğendiğiniz ürünleri özel filtreleme seçeneklerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Böylece kolaylıkla listeleme yapabilir ve fiyat/performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Böylece doğru özelliklerdeki kitapları belirleyebilirsiniz. Fiyatları etkileyen unsurlardan biri de kitapların tekli veya set halinde satışı olmasıdır. Fiyat açısından çoklu alımlarda avantaj sağlayabilir, birçok ürün seçeneği ile rahat kullanım şansı elde edebilirsiniz. Antrenmanlarla Geometri yorumları sayesinde kitaplar hakkında detaylı bilgiye sahibi olabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde güvenli bir alışveriş deneyimi edinebilirsiniz. Aradığınız özellikteki ürünlerin bilgileri ile ilgili fikir edinmeniz karar vermenizi de kolaylaştırarak zamandan tasarruf etmenize imkan tanır. Buna ek olarak fiyatları belli bir zaman içerisinde takip edebilir Antrenmanlarla Geometri indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Antrenmanlarla Geometri online fırsatlar sunan ve çok çeşitli kategorilerde ürünleri bünyesinde barındıran Trendyol, ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar. Basit ve kolay bir arayüze sahiptir. Bu sayede alışveriş süreci oldukça eğlenceli ve zahmetsiz olur. Siz de ihtiyacınız olan soru bankasını Trendyol ile inceleyebilir ve bütçeniz doğrultusunda değerlendirip Antrenmanlarla Geometri satın alabilir, Trendyol’un avantajlı fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Sunulan Antrenmanlarla Geometri kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi zorlamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Başarınızı destekleyecek soru bankalarını Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.