Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Kasa Çapı
Kasa Renk
İşletim Tipi
Cinsiyet
GPS
Adımsayar
Ekran Boyut Aralığı
Batarya Kapasitesi Aralığı
Suya/Toza Dayanıklılık
Nabız Sensörü
Titreşim
Uyku Takibi
Sesli Görüşme
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kordon Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Apple Watch Ultra

" araması için 45 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlarıyla Apple Watch Ultra Modelleri Trendyol’da!

Teknolojik cihazlara ilgi duyanlar ve günlük yaşantıda bu cihazların özelliklerinden faydalananlar için özel olarak geliştirilen aksesuarlar bulunur. Apple Watch Ultra son derece gelişmiş bir akıllı saat olarak karşınıza çıkar. Cihazın sahip olduğu mükemmel tasarım müşteriler için çeşitli fonksiyonlar sunar. Günlük yaşantıda birçok işi kolaylaştıran bu aksesuarlar göz alıcı dizaynları sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Ergonomik tasarımı ile rahat bir kullanıma sahip olan bu ürünler ileri teknolojiler ile donatılır. Kaliteli ekran özellikleri sayesinde mükemmel bir çözünürlük elde etmek mümkündür. Yüksek çözünürlüğe sahip olan ekran üzerinden bildirimler ve diğer uygulama özellikleri takip edilebilir. Farklı bağlantılar üzerinden telefona gelen mesajların ve bildirimlerin kolay biçimde yönetilmesini sağlayan bu elektronik aksesuarlar sıklıkla tercih edilir. Apple Watch Ultra Türkiye oldukça güvenilir ürünler sunar. Cihaz ile ilgili tüm unsurlar mükemmel bir spor görünüm elde etmek için özel olarak tasarlanır. Kaliteli bir mühendislik çalışması sonucu ortaya çıkan modeller müşteri memnuniyeti sağlar. Bu aksesuarın sahip olduğu tüm özellikler eşsiz bir performans elde edilmesine olanak tanır. Yüksek standartlı materyallerden elde edilen tasarım sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Özellikle kasa için tercih edilen titanyum materyali ağırlık yapmadan dayanıklılık elde edilmesini sağlar. Ayrıca titanyum malzemeler çizilme gibi dış etkenlere karşı da direnç gösterir. Estetik tasarımları ile ön plana çıkan modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Apple Watch Ultra Kaliteli Özellikleri

Apple Watch Ultra Kaliteli Özellikleri

Marka tarafından gelişmiş teknolojiler ile dizayn edilen elektronik aksesuarlar özellikle spor yapanlar ve yoğun iş hayatına sahip olanlar için son derece idealdir. Apple Watch Ultra özellikleri eşsiz bir deneyim sunar. Aşınmaya karşı dirençli olan materyal yapısı uzun süreli kullanım açısından önemlidir. Bununla beraber kordon için tercih edilen malzeme çeşitleri de oldukça dayanıklıdır. Kumaş, plastik gibi materyallerden elde edilen kordon çeşitleri ergonomik tasarımları sayesinde bilekte ağırlık yapmaz. Mükemmel ekran özellikleri çin dikkatli biçimde dizayn edilen kasalar şık bir görünüm ortaya koyar. Düz safir ekran titanyum kasa üzerinde son derece şık görünür. Kristal malzemeden elde edilen ekran etrafını çevreleyen kasa sayesinde dış etkenlere karşı korunur. Ekranı çevrelemesi için yükseltilen titanyum kasa kristal kenarların kırılmasını önler. Apple Watch Ultra modelleri kolay kullanım özellikleriyle ön plana çıkar. Saatin kenarında yer alan düğme sayesinde hızlı ve etkili kontrol sağlamak mümkündür. Düğme dizaynı eldiven gibi eşyalarla rahat biçimde basılabilmesi için özel olarak tasarlanır. Ayrıca digital crown özelliği de kullanım kolaylığı sağlar. 49 mm çapında sahip olan titanyum kasa geniş bir ekran kullanma imkanı sunar. Camlı kasa bölümlerinin dayanıklı tasarımı uzun vadede avantaj elde edilmesine olanak tanır. Bu aksesuarlar için özel olarak alınan Mil-Std 810H sertifikası ile beraber toza dayanıklılığı ifade eden IP6x derecesi bulunur. Parlak ve büyük boy akıllı saat ekranı sayesinde tüm işleri pratik biçimde tamamlamak mümkündür. Hep açık konumda olan Retina ekran sayesinde ortam ışığına göre ekran parlaklığı ayarlanabilir. Doğrudan gelen güneş ışığından bile etkilenmeyen açık retina ekran, bildirimlerin rahat biçimde okunmasını sağlar. Geniş ekran boyutu sayesinde spor esnasında antrenman verimliliği takip edilebilir. Bununla beraber spor öncesi ve sonrası programların yönetimi oldukça kolay hale gelir. Kaliteli kadran fonksiyonları sayesinde çeşitli işlemler yerine getirilebilir. Farklı özelliklere sahip kordon seçenekleri arasından tercih yaparken Apple Watch Ultra yorumlarına göz atabilirsiniz. Müşteri yorumları sayesinde farklı ürünler arasından ihtiyacınızı karşılayan modellerin seçimini yapabilirsiniz.

Kullanışlı Apple Watch Ultra Modelleri

Kullanışlı Apple Watch Ultra Modelleri

Pratik ve kullanışlı özelliklere sahip olan elektronik aksesuarlar günlük yaşantının vazgeçilmezdir. Özellikle yoğun yaşam temposu sürdüren kişiler için kullanışlı özellikler sağlayan malzemelere ihtiyaç duyulur. Geniş ekran boyutu ürünlerin sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Apple Watch Ultra 49mm kadranı sayesinde müşteriler için keyifli kullanım sunar. İnce ayrıntılar ile dolu olan kadran sayesinde farklı uygulama kullanımları yapılabilir. Bu modeller için özel olarak tasarlanan yol tarifi sistemi kadran üzerinden rahatlıkla izlenebilir. Gece modu özellikli olan yol tarifi kadranı üzerinde yönlendirmeler rahatlıkla okunabilir. Geniş kadran ekranına sekiz adet komplikasyon yüklemek mümkündür. Loş ışık bulunan ortamlarda gece modu etkinleştirilerek kadran rengi kırmızı hale getirilebilir. Aksesuarı basit bir şekilde gece moduna almak mümkündür. Kadranın üzerinde etkin hale gelen kırmızı renk oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Özel teknolojiler ile geliştirilen eylem düğmesi farklı fonksiyonlar sunar. Bu düğme sayesinde kısa sürede kullanılabilen fonksiyonlar müşteriler için işleri kolaylaştırır. Farklı işlevlere hızlı bir şekilde ulaşabilmek için eylem düğmesini kullanabilirsiniz. Aksesuarı etkin biçimde kullanmak için son derece işlevsel olan fiziksel kontrol imkanı müşteri memnuniyeti sunar. Eylem düğmesinin kullanım şeklini kişiselleştirmek mümkündür. Bu sayede dilediğiniz fonksiyon için bu fiziksel kontrol düğmesini tercih edebilirsiniz. Antrenman özellikleri için sıklıkla kullanılan eylem düğmesi pusula ara noktalarının kontrolü için de idealdir. Mükemmel pil ömrü ile ön plana çıkan bu elektronik aksesuarlar gün içerisinde kesintisiz kullanımı imkan sunar. Şarjın tükenmesi durumunda Apple Watch Ultra şarj aleti ile pili doldurabilirsiniz. Kaliteli özelliklere sahip olan şarj aleti sayesinde batarya sağlığı uzun süre korunabilir. Hızlı şarj etme fonksiyonu bulunan seçenekler vardır. Bu kullanışlı aksesuarlar sayesinde etkili bir kullanım elde edebilirsiniz.

Farklı Kordon Tasarımlarıyla Apple Watch Ultra Seçenekleri

Farklı Kordon Tasarımlarıyla Apple Watch Ultra Seçenekleri

Elektronik aksesuar için görsel tasarım son derece önemlidir. Akıllı saatler spor tasarımları sayesinde gün boyu bilekte rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca farklı kordon özellikleri ürünler için çeşitli alanlarda kullanım imkanı sunar. Klasik görünüme sahip olan kordon çeşitleri olduğu gibi plastik materyalden elde edilen spor modeller de vardır. Ayrıca farklı materyalden elde edilen kordonlar için renk alternatifleri de bulunabilir. İki katmanlı kumaştan tasarlanan kordon çeşitleri için bej, haki ve turuncu renklerini bulmak mümkündür. Bununla beraber boru şeklinde elastomerde kalıplanarak dizayn edilen modeller için sarı, beyaz ve siyah renkleri mevcuttur. Apple Watch Ultra fiyatları belirlenirken cihazların sahip olduk tüm teknik ve fiziksel kriterler dikkate alınır. Özellikle akıllı saatlerin tasarımında tercih edilen ileri teknolojiler farklı fiyat uygulamaların oluşmasına sebep olabilir. Aile kurulumu yapılmasına imkan tanıyan hücresel ağ bağlantıları farklı yaş gruplarının kullanımı için idealdir. Bununla beraber materyal özellikleri de fiyatları büyük ölçüde etkiler. Plastik ve kumaş malzemeden elde edilen seçenekler mevcuttur. Yüksek potansiyele sahip olan elektronik cihazlar sayesinde cep telefonunuz ile kolaylıkla etkileşim kurabilirsiniz. Telefona ulaşımın zor olduğu durumlarda bilekte bulunan akıllı saatler kurtarıcı olabilir. Bildirimleri sürekli takip etmek gerektiğinde bu cihazlardan faydalanabilirsiniz. Apple Watch Ultra satın almadan önce renk alternatiflerini değerlendirenilirsiniz. Kordon tasarımında tercih edilen malzemeler ürünlerin görünümünü büyük ölçüde etkiler. Bu da seçim aşamasında önemli bir kriter olarak karşınıza çıkar. Spor tarzda giyinen kişiler ve klasik giyimden hoşlananlar için özel olarak dizayn edilen kordon tasarımlarını bulmak mümkündür. Estetik görünüme sahip olan modeller arasından kişisel zevkinize uygun olan renkleri seçebilirsiniz. Kaliteli özellikleri sayesinde ön plana çıkan bu aksesuarları Trendyol’da inceleyebilir, ürünleri buradan satın alabilirsiniz.

Apple Watch Ultra Telefona Nasıl Bağlanır?

Akıllı saatler telefona nasıl bağlanır diye düşünüyorsanız ilk olarak hem Apple Watch hem de iPhone telefonunuzun güncel işletim sistemine sahip olduğundan emin olmanız gerekir. iPhone cihazınızın Bluetooth ve Wi-F’ını açık konuma getirmeniz önemlidir. Bu, cihazlar arasında iletişim kurmak için gereklidir. Akıllı saatin ekranında bir QR kod veya eşleştirme kodu görüntülenebilir. Bu bilgileri, iPhone cihazınızın akıllı saat uygulamasında veya Ayarlar sekmesinin Apple Watch seçeneğinde kullanabilirsiniz. iPhone cihazınızda bulunan Apple Watch uygulamasını açmanız veya yüklü değilse indirmeniz gerekir. Başla seçeneğini tıklayarak eşleştirme işlemini yapabilirsiniz. Ekrandaki eşleştirme kodunu iPhone Apple Watch uygulamasına girebilir veya QR kodu taratabilirsiniz. Eşleştirme işlemi tamamlandığında telefon ile akıllı saat otomatik olarak senkronize olur. Bu, iPhone cihazın bildirimlerini ve verilerini Apple Watch'a iletmetiği anlamına gelir. Bu basit adımları izleyerek akıllı saati iPhone cihazınıza bağlayabilirsiniz.

Apple Watch Ultra Şarjı Ne Kadar Gidiyor?

Apple Watch Ultra’nın pil ömrü, kişilerin cihazı nasıl kullandıklarına ve ürünün hangi model olduğuna göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak pil, birçok faktöre bağlı olarak 1 ila 2 gün arasında kullanım imkanı sunar. Akıllı saatin bataryası, ekranın sık sık açılması veya sürekli olarak bildirimlerin kontrol edilmesi gibi fazla kullanım durumunda daha hızlı boşalabilir. Egzersiz veya aktivite izleme işlevleri daha fazla güç tüketebilir ve pil ömrünü kısaltabilir. Yüksek parlaklık seviyelerinde kullanılan ekran, fazla enerji tüketimine sebep olabilir. Müzik dinleme ya da cihazın hoparlöründen ses çalma da pil ömrünü etkileyebilir. Çeşitli uygulamaların sürekli kullanımı, pil tüketimini artırabilir. Uyku sırasında cihazı şarj etmemek, bataryanın önemli bir kısmını kullanabilir. Ekran tasarrufu için çeşitli önlemler alarak Apple Watch Ultra’yı uzun süre kesintisiz kullanabilirsiniz. Bu önlemler, ekran parlaklığını düşürmek, gereksiz bildirimleri kapatmak gibi önlemleri içerebilir.

Apple Watch Ultra Kaç İnç?

Apple tarafından üretilen ve ilk kez 2015 yılında piyasaya sürülen bu cihaz, giyilebilir teknoloji kategorisinde büyük bir etki yaratır. Apple Watch Ultra boyutları 2" - 2.5" arasında değişiklik gösterir. Alüminyum, paslanmaz çelik, titanyum, seramik gibi farklı kasalarla ve çeşitli kayış seçenekleriyle üretilir. WatchOS uygulaması cihazın kendi özel işletim sistemidir. Cihaz, yalnızca bu özel sistemle çalıştırılabilir. Bu işletim sistemi, cihazın işlevselliğini ve uygulama desteğini sağlar. Apple Watch Ultra, kalp atış hızı izleme, EKG ölçümü, SpO2 takibi, adım sayma ve uyku gibi bir dizi hem sağlık hem de fitness özelliği sunar. Suya dayanıklıdır ve yüzme gibi egzersizler sırasında kullanılabilir. Müzik dinleme, podcast ve sesli kitap akışı yapma gibi çeşitli özellikleri kişilerle buluşturur. Farklı saat yüzü, kayış çeşitliliği ve bilezik modeli seçenekleriyle kişiselleştirilebilir.