Fiyat
Fiyat Geçmişi
Mama Numarası
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Aptamil Conformil

" araması için 24 sonuç listeleniyor

Aptamil Conformil

Bebeğinizin Sağlığı için Aptamil Conformil Devam Sütü

Anne sütü ilk altı ay bebeklerin tüm beslenme ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Bebek yeterli miktarda anne sütü aldığında ilk altı ay başka bir desteğe ihtiyaç duymaz. Ancak bebeğin anne sütü emmesine mani durumlarda veya anne sütünün az miktarda gelmesi gibi sebeplerle bebekler ek olarak devam sütlerine ihtiyaç duyarlar. Aptamil devam sütleri bebeğinizin ihtiyaç duyduğu ve anne sütünden yeteri kadar alamadığı vitamin ve minerallere devam sütü ile kavuşurlar. Devam sütlerini seçerken anne sütüne en yakın içeriğe sahip bir devam sütü tercih edebilmek bu durumda çok önemlidir. Aptamil devam sütleri bebeğinizin anne sütüne en yakın içerik ve kıvama en yakın olarak doğal şekilde ulaşabilmesi için çalışıyor. 40 yılı aşkın süredir Aptamil için çalışan bilim insanlarının geliştirdikleri özel içerikler sayesinde Aptamil devam sütleri anne sütünden ilham alınarak üretiliyor. Aptamil mamalar bebeğinizin her dönemi için ayrı ayrı içeriklere sahip ürünlerden oluşmaktadır. Bebeğinizin bulunduğu ay içerisindeki gelişimi ve ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller göz önünde bulundurularak içerikler özel olarak geliştiriliyor. Ayrıca Aptamil devam sütleri diğer mamalardan birçok farklı özel içeriği ile ön plana çıkıyor. Aldıkları Avrupa standartlarına uygun patentlerle bebeğinizin bağışıklık sisteminin ve sindirim sisteminin sağlıklı bir şekilde gelişimine de destekte bulunuyor. İçeriğinde bulunan özel vitaminlerin yanında raf ömrünü uzatacak katkı maddelerine yer vermiyor. İlave şeker içermiyor. Bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi gelişimi ve bazı sindirim problemleri için geliştirilmiş özel içerik sayesinde devam sütleri arasında özel bir yere ve öneme sahip olan Aptamil devam sütlerinin içeriğinde probiyotik bulunuyor. Probiyotikler bağırsaklardaki yararlı bakterilerin çoğalmasını sağlıyor ve kabızlık gaz gibi birçok sindirim problemine karşı fayda sağlıyor. Ayrıca bu yararlı bakteriler bebeğinizin bağışıklık sistemini de olumlu yönde etkileyerek hastalıklara karşı dirençlerini arttırmaya yardımcı oluyor. Aptamil devam sütleri özel olarak geliştirdiği Conformil ürünleri de bebeğinizin ilk aylarındaki tüm bu sorunlara karşı siz annelerin yanında olmaya devam ediyor. Aptamil Conformil 1 ve Aptamil Conformil 2 devam sütlerini bebeğinizi emziremediğiniz veya yeterli miktarda emziremediğiniz durumlarda bulunduğu aya göre tercih ederek gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Pratik bir şekilde tarife uygun olarak rahatça hazırlayabilir bebeğinizi doğururken sindirimini de rahatlatarak huzurlu şekilde uyumalarına ve gelişmelerine katkı sağlayabilirsiniz.

Annelerin Tercihi Aptamil Conformil 1 Devam Sütü

Aptamil 1 Conformil bebek sütü bebeğinizin ilk 6 ayındaki dönemde anne sütünün alınamadığı veya yetersiz olduğu durumlarda devam sütü olarak kullanılan mamadır. Bebeğinizin sindirim problemleri gaz ve kabızlık gibi şikayetleri için oldukça olumlu sonuçlar verir. Uzun süre kullanımda bu gibi şikayetlerin azaldığını söyleyen anneler 6. aydan sonra Aptamil Conformil 2 ile bebek mamasına devam edebilirler. Aptamil Conformil 2 bebek sütü bebeğinizin sindirimini kolaylaştırır. Sindirimi olması gerektiği gibi kolay ve yumuşaktır. Ayrıca içeriğinde bulunan nükleotid ile hücre bölünmesi ve protein sentezi konularında da yapılan araştırmalar sonucu yardımcı olduğu belirlenmiştir. Özel LCP içeriği ile bebeğinizin göz yapısı güçlenir, ayrıca zihinsel ve sinirsel gelişimine destek sağlar. İşte Conformil 1, bilim insanlarınca geliştirilen bebeğin ilk 6 ayında önem taşıyan göz, zihin ve sinirsel gelişim göz önüne alınarak oluşturulan içeriğe sahiptir. Bebeğinizin anne sütünden yeterli miktarda yararlanamadığı durumlarda bebeğinizin besin ihtiyacını en sağlıklı şekilde karşılayın. Bebeğinizin ilk 6 ayındaki bu önemli gelişim döneminde sindirim sistemi bağışıklık sistemi sinir sistemi göz gelişimi ve zihinsel gelişiminde doğru bebek sütü ile sağlıklı bir destek oluşturun. Bebeklerde en sık görülen şikayetlerden biri olan kabızlık problemlerine de içerdiği probiyotikler sayesinde destek olun. Aptamil Conformil 1 kabızlık problemlerine karşı düzenli kullanımlarda fayda sağlar. Hazırlanışı oldukça pratik olan bu sağlıklı bebek mamasını tarifte tanımlandığı şekilde rahatça kullanabilirsiniz. Yeterli miktarda suyu kaynatarak 40 dereceye gelinceye kadar soğutun. Belirtilen su miktarı ile mama miktarını ölçerek biberona ilave edin. Biberin kapağını kapatarak çalkalayın. Kapak kısmını çıkarıp emzik başlığını taktığınızda mamanız artık bebeğinizin içimi için hazır. Aptamil Conformil bebek mamalarını kullanan annelerin yaptıkları birbirinden olumlu yorumları ve ürüne en iyi avantajlarla ulaşmanızı sağlayacak satın alma seçeneklerini Trendyol’u ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Mama hakkındaki fikirlere ve kullanım önerilerine de ulaşabildiğiniz yorumlar sayesinde ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin en önemli ve hassas gelişim döneminde bu sağlıklı içerikli mamalar sayesinde doğru ürün tercihi yapabilir, bebeğinizin gelişimine olumlu yönde katkı sağlayabilirsiniz. Bağışıklık ve sinir sisteminin yanında zihin gelişimi ve göz sağlığı için önemli olan maddeler ve vitaminler içermesi ile dikkat çeken Aptamil Conformil bebek mamalarını bebeğiniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Aptamil Conformil ile Rahat Sindirim ve Sağlıklı Gelişen Sindirim Sistemi

Bebek maması alırken nelere dikkat etmeliyiz sorusuna verilen cevaplara karşı Aptamil Conformil 1tum bu özellikleri karşılayacak nitelikte içeriklere sahiptir. Şekerin olmadığı bir içeriğe sahip olması ile bebeğinizi daha ilk aylarda bu zararlı maddelerden uzak tutar. 0 - 6 aylar arasında kullanılabilen Aptamil Conformil 1 bebek maması anne sütünün verilmediği veya anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda başvurulan bir süttür. Bebekler bu ilk aylarda oldukça yoğun olarak gaz problemi yaşamaktadır. Sindirim sistemleri tam olarak gelişim aşamasında olduğundan ve gelişimleri henüz tamamlanmadığından sindirim problemleri ile sıkıntı yaşar. Bebekler bu dönemde sık sık karında şişkinlik gaz sancısı kabızlık kusma gibi problemler yaşayarak oldukça huzursuz olurlar. İşte 6. Aya kadar yaşanan bu problemlere uygun olarak en doğru yapılacak mama seçimi sayesinde çözüm bulabileceksiniz. Siz anneler bebeğinizin gaz şişkinlik kusma gibi problemlerine karşı Aptamil Conformil 1 bebek maması ile cevap verecek bebeklerinizin rahat ve huzurlu bir uykuya sahip olması ve gün içerisinde bağırsak ve sindirim sağlığı sayesinde keyifli dakikalar yaşayabilmesini sağlayabileceksiniz. Tüm bu sorunlara karşı kullandığınız bu sağlıklı bebek maması ile bebeğinizin sindirim sistemi sorunlarından kurtulmasına yardımcı olacak sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunabileceksiniz. İçerdiği probiyotik lifler sayesinde yumuşak ve gazsız bir sindirime kabızlık gibi şikayetlere son verebileceksiniz. Düzenli olarak kullandığınızda ise bebeğinizin sağlığındaki olumlu sonuçları görebileceksiniz. Aptamil Conformil 1 bebek maması probiyotik liflerin yanında nükleotid ve Lpc ilavesi de bulunmaktadır. Bu özel içerik bebeğinizin sindirim sistemi gelişimi yanında bağışıklık sistemi ve sinir sistemini de olumlu yönde etkilemektedir. Aptamil Conformil içeriği bilim insanlarınca bebeklerin sindirim ve gelişim özelliklerine uygun olarak geliştirilmiş bir bebek mamasıdır. Almış olduğu özel patentler sayesinde güvenilirliğini kanıtlamış olan Aptamil mamalarını bebeğinizin ilk 6 ayında güvenle kullanabilirsiniz. Aptamil Conformil fiyat ve ürün yorumlarına sayfamızdan ulaşabilir özel kampanyalarla ve ekonomik paketlerle bütçenizi zorlamadan ihtiyacınız kadar alabilirsiniz. Aptamil Conformil 1 300 gr'lık paketlerde satışa sunulmaktadır. 0-6 aylık bebekleriniz için Aptamil Conformil 1 bebek maması, 6 aydan büyük bebekleriniz için ise Aptamil Conformil bebek mamasını tercih ederek bebeğinizin sindirim gelişimini güçlendirebilirsiniz.

Aptamil Conformil Bebek Maması Kampanyaları

Aptamil Conformil devam sütlerini ve daha fazlası sizleri bekliyor. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz sayfamız ile Aptamil Conformil 1 bebek mamasını kullanan annelerin yorumlarına ulaşabilir, ürünün ambalajından içeriğine birçok bilgiye bu siteden ulaşabilirsiniz. Kampanyaları takip ederek size özel ürün listeleri çıkarabilir, indirimlerden anında haberdar olarak ürün seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz. En doğru satış koşulları ile Aptamil Conformil mamalarına sahip olabilirsiniz. Aptamil Conformil birçok farklı özelliğe sahip olması ile annelerin en çok tercih ettiği bebek mamalarındandır. Özel içeriğe sahip olması ile sindirim problemlerini düzenli kullanımla çözebilen bir bebek maması olması ve bunu elde ettiği patentlerle alması kullanıcıların ürünü güvenle ve memnuniyetle kullanmalarını sağlamıştır. İçeriğindeki probiyotik lifler yumuşak ve doğal bir dışkılama sağlar. Bebeğin ilk aylarında kabızlık gibi birçok problem yaşaması anneleri oldukça endişelendirmektedir. Ancak bebeğin gelişim aşamasında anne sütü almasının yanında sütün yetmediği durumlarda annenin seçeceği doğru bebek maması ile bu problemleri azaltabilmektedir. Ayrıca içeriğindeki nükleotidler de bağışıklık ve sindirim sistemi için oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Nükleotidler hücre bölünmesi ve protein sentezi için önemli olan DNA ve RNA’lar için gerekli maddelerdir. Ayrıca bağışıklık sisteminde olduğu gibi Lcp sentezinde de etkili rol oynar. Bütün bunlar bebeğinizin bu dönemlerde oldukça hassas olan ve gelişmeye devam eden sindirim ve bağışıklık sistemleri için önemli içeriklerdir. Özellikle LCP içeriğine sahip olan Aptamil Conformil 1, bu içeriği ile bebeğinizin göz sağlığı, zihinsel ve sinirsel gelişimini de olumlu yönde etkilemektedir. Aptamil Conformil 1 içerik konusundaki yaptığı araştırmalar verdiği titizlikle kullanıcılarının güvenini kazanmaya devam ediyor. Conformil mama ürünleri annelerin süt emzirme problemleri olduğu anda devreye girerek bu açığı en doğal ve anne sütüne en yakın içerikle açığı kapamalarına yardımcı oluyor. Aptamil Conformil kullananlar tüm bu olumlu etkileri düzenli kullanım sonucu elde ediyor ve gönül rahatlığı ile bebeklerini bu ürünle buluşturmaya devam ediyorlar. Aptamil Conformil mama tüm annelerin ve bebeklerin daima yanında.

İndirim ve Avantajlarla Dolu Aptamil Conformil Mamaları

6. aydan itibaren bebeklerin sindirim sistemi gelişimi ile bağışıklık sisteminin gelişimi oluşan hastalıklara karşı bebeğinizin gücü konusunda oldukça etkili rol oynamaktadır. Hastalıklara karşı güçlü bir bağışıklık sistemini gelişebilmesi çoğunlukla alınan besinlerle beraber bağırsaklara ve sindirim sistemine bağlıdır. Ne kadar iyi bakteri o kadar iyi bir sindirim ve sonucunda güçlü bir bağışıklık sisteminin oluşması özel bir beslenme planı ile mümkündür. Bebeğiniz için seçeceğiniz bebek maması, devam sütleri bebeğin en önemli gelişim döneminde önemli bir yere sahiptir. Aptamil Conformil 2 bebek mamaları 6. aydan itibaren kullanılan bir devam sütüdür. 6 ayda bebeklerin sindirim problemleri devam etmekte ve kabızlık, şişkinlik gibi birçok problemle huzursuz olmaktadırlar. Aptamil Conformil 2 tüm bu problemlerin giderilmesi için anne ve bebeklerin imdadına koşuyor. Özel içeriği ile bebeğinizin bağışıklık sisteminin güçlenerek hastalıklara karşı direnç oluşturmalarına yardımcı olur. İlk 6 aydan sonra bebekler anne sütünün de azalması ile devam sütüne geçmeye başlarlar. Kilo almaya başlarken bu dönemlerdeki gelişimleri hareketlerinin artması devam sütüne olan ihtiyaçlarını arttırmaktadır. Bir bebek mamasının koruyucu madde ve ilave şeker içermemesi bebekler sağlığı için çok önemli bir durumdur. Şeker ve koruyucu maddelerin bebeklere verdiği zararlar her geçen gün daha da vurgulanmaktadır. Bir bebek mamasından beklediğiniz en önemli özelliklerden biri şeker ve koruyucu maddelerin olmadığı bir ürün olmasıdır. Bebeğin gelişimini ve tüm sağlığını olumsuz yönde etkileyecek olan bu Maddeler Aptamil Conformil devam sütlerinde bulunmamaktadır. İçerdiği önemli ve faydalı maddelerin yanında bu içermediği zararlı maddelerle de güvenilirliğini bir kez daha kanıtlayarak annelerin ilk tercihleri arasında olmaya devam ediyor. Bebek mamalarında dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik de uzun zincirli yağ asitlerinin varlığıdır. Bu önemli yağ asitleri (LCPUFA) Omega 3 ve Omega 6’dir ve Aptamil Conformil devam sütlerine ilave edilmiştir. Ürünü kolay çözünebilir formülü sayesinde rahatça üzerinde açıklanan şekilde hazırlayabilirsiniz. Farklı kullanım önerilerine de sahip olan Aptamil Conformil devam sütlerini bebeğinizin sebze ve meyve pürelerine ve muhallebilerine de ekleyebilirsiniz. Harika lezzeti ile her tada uyum sağlayacak bebeğiniz keyifle ve rahatlıkla tüketecektir.

Aptamil Conformil Devam Sütleri ile Bebeğinizin Keyfi Yerinde

Annelerin bebeklerin gaz sancıları ile geçen uykusuz geceleri Aptamil Conformil devam sütleri ise son buluyor. Aptamil Conformil 1 yorumları ile de sık sık belirtilen sindirim yönündeki memnuniyetle anneler bu özel mamadan vazgeçemeyecek. Aptamil Conformil 1 kullananlar ve yaptıkları yorumları sayfamızdan okuyabilir tüm görüşlere buradan ulaşabilirsiniz. Ürünü satın alan ve aylarca kullanan annelerin görüşleri ile ve tavsiyeleri ile başlayacağınız devam sütlerinin verdiği olumlu sonuçlara inanamayacaksınız. 40 yılı aşkın yapılan araştırmalarla bebeklerin gelişimleri ve sağlıkları için bilimi kullanarak üretilen bu özel ürünler ile siz ve bebekleriniz rahat bir uyku deneyimine ve keyifle geçen günlere şahit olacaksınız. Gaz şikayetleri ile bölünen uykular, kusma problemleri ile yaşanan telaş, sancılar ve kabızlığın verdiği sıkıntı ile geçen zor günler Aptamil Conformil devam sütlerinin düzenli kullanımı ile sona erecek, yaptığınız bebek maması tercihi için de büyük memnuniyet yaşayacaksınız. Bir bebek mamasının koruyucu madde ve ilave şeker içermemesi bebekler sağlığı için çok önemli bir durumdur. Şeker ve koruyucu maddelerin bebeklere verdiği zararlar her geçen gün daha da vurgulanmaktadır. Bir bebek mamasından beklediğiniz en önemli özelliklerden biri şeker ve koruyucu maddelerin olmadığı bir ürün olmasıdır. Bebeğin gelişimini ve tüm sağlığını olumsuz yönde etkileyecek olan bu Maddeler Aptamil Conformil devam sütlerinde bulunmamaktadır. İçerdiği önemli ve faydalı maddelerin yanında bu içermediği zararlı maddelerle de güvenilirliğini bir kez daha kanıtlayarak annelerin ilk tercihleri arasında olmaya devam ediyor. Bebek mamalarında dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik de uzun zincirli yağ asitlerinin varlığıdır. Bu önemli yağ asitleri (LCPUFA) Omega 3 ve Omega 6’dir ve Aptamil Conformil devam sutlerine ilave edilmiştir. Ürünü kolay çözünebilir formülü sayesinde rahatça üzerinde açıklanan sekilde hazırlayabilirsiniz. Farklı kullanım önerilerine de sahip olan Aptamil Conformil devam sütlerini bebeğinizin sebze ve meyve pürelerine ve muhallebilerine de ekleyebilirsiniz. Harika lezzeti ile her tada uyum sağlayacak bebeğiniz keyifle ve rahatlıkla tüketecektir.