İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
Renk
"

Atatürk Sticker

" araması için 2168 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Atatürk Sticker

Cumhuriyetin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye'nin çağdaş bir devlet olması için yaptığı devrimler ve inkılaplar ile sadece bu ülkenin değil, dünyanın da takdirini ve sevgisini kazanmış bir liderdir. Onun ideallerinin izinden yürüyen çocuklar, gençler ve yetişkinler için Atatürk'ün varlığını daimi olarak hissedebilmek önemlidir. Bu nedenle, Atatürk'ü resmeden portre ve heykeller okullarda, resmi kurumlarda, parklarda, topluma açık pek çok alanda sergilenir. Modern Türkiye'nin temellerini atan Mustafa Kemal Atatürk'ü, kişisel veya gündelik yaşamda da hatırlamak, onun mirasını her zaman canlı tutmak isteyenler için Atatürk sticker tasarımları bu noktada karşınıza çıkan en iyi seçeneklerden biridir.

Araba ve Motosiklet için Atatürk Sticker Seçenekleri

Atatürk'e olan saygı ve sevginizi ifade etmek ve bunu diğer insanlarla paylaşmak isterseniz araç için Atatürk sticker sizin için ideal bir yöntem olabilir. Trafikte giderken, arkanızda olan araç ve yayaların da dikkatini çekerek beğenisini kazanan farklı sticker'lar bulabilirsiniz. Uzun yıllardır motorlu taşıtların kasa ya da cam kısımlarına yapıştırılan sticker seçenekleri arasında Mustafa Kemal Atatürk'ün imza ve portresini taşıyan tasarımlar yer alır. Atatürk imzası araba sticker seçenekleri arasında Atatürk'ün imzası K. Atatürk ve Gazi M. Kemal olarak iki farklı şekilde karşınıza çıkabilir. Atatürk, Sakarya Meydan Muharebesi'ndeki başarısı nedeniyle "Gazi" unvanını almıştır. Bu nedenle imzasında da bu durumu belirten "Gazi" kelimesine rastlamak mümkündür. Atatürk araba sticker çeşitleri arasından dilerseniz gazi unvanı olan, dilerseniz sadece K. Atatürk yazılı olan sticker'lardan edinebilirsiniz.

Sadece otomobiller için değil Atatürk sticker'ları motosiklet ve benzeri araçlar için de kullanılabilir. Bunun için Atatürk küçük sticker seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Motosiklet dışında alternatif olarak dilerseniz kaskınıza da Atatürk silüet ya da Atatürk imza sticker'larından birini yapıştırabilirsiniz. Motosikletler hacimsel olarak otomobillere göre daha az alana sahip oldukları için estetik anlamda da silüet yerine imza tasarımına sahip olan sticker'lar motosikletler için daha iyi bir seçim olabilir. Atatürk sticker motosiklet tasarımları arasından daha güzel durması için minimal bir sticker tercihinde bulunabilirsiniz.

Hem silüet hem imza sticker'larını beraber kullananların sayısı da oldukça fazladır. Trendyol'da Oto Atatürk sticker seçenekleri arasında görebileceğiniz Atatürk silüeti sticker ve Atatürk imza sticker tasarımlarından dilediğinizi seçerek, dilerseniz ikisini beraber kullanabilirsiniz. Silüet ve imzadan oluşan bu sticker'ları tek bir parça halinde de satın alabilir, aracınıza yapıştırabilirsiniz.

Evinize Atatürk'le Değer Katın

Atatürk sticker'larına yer vereceğiniz en iyi alanlardan biri de duvarlardır. Ev ve ofis duvarları için satın alabileceğiniz pek çok Atatürk duvar sticker seçeneği bulunur. Çerçeve içinde kullanılabilecek Atatürk resimlerine güzel bir alternatif oluşturan bu sticker'ları, duvarınızın büyüklüğüne göre farklı boyutlarda kullanabilirsiniz. Büyük boy Atatürk sticker, duvar kullanımı için en fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Büyük boy Atatürk sticker'ları arasında da ağırlıklı olarak Atatürk'ün silüet halinde resmedileni tercih edilir.

İster ofis ister ev için duvar sticker'ı alırken dikkat edilmesi gereken noktalar da bulunur. Aldığınız ürünün her türlü duvar boyasına uyum sağlaması gerekir. Kolay yapışması, kaliteli bir görünüm sergilemesi de önemlidir. Atatürk'ü resmeden ya da sembolize eden bir duvar sticker'ı satın alırken karşınıza tüm bu kriterleri karşılayan bir tasarım çıkabilir: Atatürk kadife duvar sticker. Kadife yapısı sayesinde parlak ve kalıcı özelliğe sahip olan Atatürk kadife duvar sticker'ının duvara uygulanması da son derece kolaydır. Kadife dokusu sayesinde duvarınıza ayrı bir şıklık katar.

Çocuk ve Genç Odalarına Özel

Çocuklar ve gençler odalarının duvarlarında sevdiği kahramanların posterlerine yer vermekten hoşlanır. Henüz okul çağlarında temeli atılan Atatürk sevgisini ifade etmek için çocuklar ve gençler odalarının duvarlarını tercih edebilirler. Atatürk kadife duvar sticker seçenekleri arasında yer alan, Atatürk ve çocukları resmeden duvar sticker'ı çocuğunuzun büyük öndere duyduğu saygı ve sevgiyi pekiştirecektir.

Gençler içinse Atatürk'ün özlü sözlerine yer veren duvar sticker'larından satın alarak, uygulamasını çocuğunuzla birlikte yapabilirsiniz. Onun izinden yürüyecek gelecek nesiller için bu sözleri her gün okumak ve idrak etmek gençlerin yaşamı için anlamlı bir hareket olacaktır.

Atatürk'ün atının üstünde resmedildiği yine silüet halindeki duvar sticker'ı ise ihtişamlı bir görünüm sergiler. Yazılı sticker'lara alternatif olarak Atatürk sticker büyük boy tasarımlarını, özellikle at üzerinde resmedilen Atatürk çizimini genç odalarının duvarları için değerlendirebilirsiniz.

Okul Duvarları için Atatürk Sticker Seçenekleri

Büyük boy Atatürk sticker seçeneğinin en iyi değerlendirileceği alanlardan bir diğeri de okullardır. Atatürk'ün resimlerinin en çok yakıştığı yerlerden biri olan okullar için hem daimi olarak kalacak ya da sadece özel günler için kullanılabilecek sticker modellerine ulaşmak mümkün. Özellikle öğretmenlerin ve okul yöneticilerin tercihi olabilecek bu sticker'lar, duvara çivileme zorunluluğu olmadan rahatlıkla uygulanabilir. 10 Kasım, Cumhuriyet Bayramı, 23 Nisan gibi Atatürk'ün anıldığı özel günlerde, üzerinde Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'nin yer aldığı duvar sticker'ı sınıfların veya okul koridolarının duvarlarında kullanılabilir. Atatürk'ün resminin ve imzasının alt kısmında yer alan yazılar siyah renkte yazılı olduğu için beyaz, mavi, sarı gibi açık tonlarda olan duvar renkleriyle de uyumludur Bu sayede sticker üzerinde yazılı olan Gençliğe Hitabe de rahatça okunabilir. Özel gün veya haftalar için kullanılan duvar sticker'ları arzuya bağlı olarak kolayca çıkarılabilir. Ardında iz bırakmayacağı için özellikle okul gibi resmi kurumların kullanımı için son derece uygundur.

Ofisler için Tasarlanmış Atatürk Sticker'ları

Resmi kurumlar haricinde ofislerde Atatürk resimlerine yer vermek bir zorunluluk olmasa da, ona duyulan sonsuz sevginin bir işareti olarak, iş verenler ve çalışanlar ofislerinde Atatürk fotoğraf veya resimlerine yer vermekten mutluluk duyarlar. Bunu hem estetik hem kolay bir şekilde yapmanın yöntemlerinden biri de sticker'lardır. Sadece duvarlarda değil; cam, kapı, fayans gibi pürüzsüz pek çok alanda da kullanılabilen sticker'lar özellikle çalışma masalarında çerçeveli portreler için yeterli alana sahip olmayanlar açısından iyi bir alternatiftir.

Beyaz bir duvara yapıştırılabilecek Türkiye haritası içinde yer alan Atatürk sticker'ı ofisler için ideal bir seçim olabilir. Alt kısmında Atatürk'ün imzasının da yer aldığı haritalı Atatürk sticker'ı, neme ve suya dayanaklı olması nedeniyle uzun yıllar ofis duvarlarınızı süsleyebilir.

İkonik Karenin Sticker'ı

Atatürk denilince akla gelen ilk görsellerden biri de onun Afyon Kocatepe'de çekilmiş fotoğrafıdır. Büyük Taaruz sırasında Başkomutan Mustafa Kemal Paşa, Kocatepe'ye çıkar. Sol elini başparmağını düşünceli bir şekilde dudaklarına yaklaştırır. İşte bu an, sadece fotoğraf filmine değil Atatürk'e ait ölümsüz karelerden biri olarak hafızalara da kaydedilir. Ofisinizde, evinizde, okulunuzda bu eşsiz anı Atatürk Kocatepe sticker sahibi olarak bir kez daha ölümsüzleştirilebilirsiniz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk sticker çeşitleri arasında bu sticker'ı seçtiğinizde hem Atatürk'ün hem de Türk milletinin göstermiş olduğu eşsiz mücadeleyi simgeleyen ölümsüz anı duvarlarınıza taşıyabilirsiniz.

Hayatın Her Anında Onu Hatırlayabilirsiniz

Sticker'ların en sevilen yanlarından biri de sadece duvar, cam, kapı gibi yüzeylere değil günlük kullandığımız eşyalara da uygulanabilir olmasıdır. Mustafa Kemal Atatürk sticker seçenekleri için de aynı şey geçerlidir. Atatürk sticker küçük boy seçimi yaptığınızda telefonunuzdan ajandanıza, bilgisayarınızdan çantanıza kadar farklı eşyalarınızın üzerine yapıştırabileceğiniz stickerseçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Günlük yaşamın en önemli elektronik eşyalarından biri olan mobil telefonların koruyucu kılıfları, en az telefonun modeli kadar dikkat çeker. Bu nedenle kılıflar da çeşitlilik gösterir. Eğer düz renk bir kılıfınız varsa Atatürk sticker telefon tasarımı sizin için ideal olabilir. Atatürk'ün imzasının yer aldığı sticker ile telefon kılıfınıza şıklık katabilir, Atatürk'ü olan sevgi ve saygınızı başkalarının da görmesini sağlayabilirsiniz.

Telefon kılıflarının yanı sıra sticker'lar aracılığıyla zevkinizi yansıtabileceğiniz bir diğer elektronik alet ise laptop'tur. Laptop'ların kapak kısmı da sticker'lar için son derece uygun bir alandır. Bir toplantı sırasında ya da ev dışında bir ortamda çalıştığınızda herkes dizüstü bilgisayarınızın arka kısmını görebilir. Bu noktada dizüstü bilgisayarlar için özel olarak tasarlanan Atatürk laptop sticker seçenekleri ön plana çıkabilir. Trendyol ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz farklı çeşitlere sahip Atatürk laptop sticker'ları ile dizüstü bilgisayarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Renkli, siyah-beyaz, Türk bayraklı gibi pek çok farklı tasarımda sunulan ve kaliteli malzemelerden üretilen Atatürk laptop sticker'ları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Onun İdealleri Gibi Kalıcı Sticker'lar

Atatürk'ün imzası, sevilen ve sayılan bir kişinin imzasından öte anlamlar taşır. O imza; ilkelerini, ideallerini ve bu ülke için yaptıklarını hatırlatan bir araçtır. Bu nedenle Atatürk'ün fotoğraf ve portreleri kadar imzasına da her yerde rastlamak mümkündür. Son derece estetik bir görünüme sahip olan bu imza, sticker olarak yapıştırıldığı alana da şıklık katar. Atatürk'ün imzasının en güzel sunulduğu tasarımlardan biri de Atatürk imzası alüminyum sticker'dır. Esnek yapıları ile dikkat çeken bu sticker'lar kendinden yapışkanlıdır. Uygulama sonrasında elinizle bir dakika kadar bastırmanız, sticker'ın daha sağlam yapışmasını sağlar. Metal Atatürk sticker, metal kalemlik gibi aksesuarların tamamlayıcısı olabilir, özellikle iş yaşamında aktif olan sevdikleriniz için iyi bir hediye seçeneği olarak da düşünülebilir. Zarif yapısı ilke dikkat çeken metal Atatürk sticker, içeriğinden ötürü uzun ömürlü bir yapıya da sahiptir.

Atatürk'ün en sık kullandığı aksesuarlardan biri kalpaktır. Onu yansıtan resimlerde kalpaklı haline sıkça yer verilir. Duvar sticker'ları arasında da Ulu Önder Atatürk'ün kalpaklı silüetini görmek mümkündür. Altında yine Atatürk'ün imzasının da yer aldığı alternatif tasarımlı kalpaklı Atatürk sticker'ı, daire formundaki dizaynı ile özellikle duvarlarda hoş bir görünüm sergiler.

Atatürk Sticker Kullanımının Avantajları

Atatürk sevginizi sticker yoluyla ifade etmek son derece kolaydır. Kişisel eşyalarınızda küçük boy sticker'ları, büyük alanlarda ise daha büyük ölçekli sticker'ları tercih ederek, dilediğiniz yerde Atatürk sticker'larını kullanabilirsiniz. Sticker'lar dilediğiniz zaman kolayca çıkarılabildikleri için kullanım anlamında kolaylık sağlar. Örneğin, aracınızın arka camına ya da tamponuna yapıştırdığınız Atatürk sticker'ını, arabanızı satmak istediğinizde rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Kirada oturduğunuz evinizin duvarına yap��ştırdığınız büyük ölçekli başka bir Atatürk sticker'ı ise taşınmanız gerektiğinde sorun oluşturmadan bulunduğu duvardan çıkarılabilirsiniz. Duvara zarar vermeyecek yapıda olmaları da sticker'ların bir diğer avantajıdır.

Telefonunuzda, bilgisayarınızda, çantanızda, defterinizde onun resmine ya da imzasına yer verdiğiniz takdirde, sadece ülke için önemli günlerde değil, her gün büyük önder Atatürk'ü hatırla imkanınız olur.

Hediye Seçeneği Olarak Atatürk Sticker

Atatürk sticker'ları hediye seçeneği olarak da düşünebileceğiniz, uygun fiyatlarıyla da bütçenizi zorlamayacak alternatifler arasında yer alır. Atatürk sevgisini dile getiren ve bu sticker'lara sahip olmaktan mutlu olacağından emin olduğunuz kişilere Atatürk sticker'ı hediye edebilirsiniz. Yeni araç sahibi olanlar için oto Atatürk sticker seçeneğini değerlendirebileceğiniz gibi yeni eve taşınanlar için de büyük boy Atatürk sticker'larından satın alabilirsiniz. Böylece istenildiği süre boyunca kalıcı olan fakat arzu edildiğinde de rahatça çıkarilabilecek bir hediye ile sevdiklerinizi mutlu etmiş olursunuz. Atatürk sticker'larının hediye olarak sağladığı en güzel noktalardan biri de, hediye edeceğiniz kişinin bu sticker'ı dilediği yerde kullanabilmesidir. Araç için aldığınız Atatürk imzasının olduğu sticker'ı dilerse odalardan birinin duvarında ya da büyük bir ekrana sahipse dizüstü bilgisayarının arkasında da kullanabilir.

Hangi Sticker'ı Size Uygun?

Atatürk sticker'ı almaya karar verdikten sonra seçenekler arasında aklınız karışabilir. Öncelikli olarak ihtiyacınızı belirlemeniz gerekir. Hangi alanda bu sticker'ı kullanmak istiyorsunuz? Bu sorunun cevabını bularak seçenekler arasında bir eleme yapabilirsiniz. Araç veya duvar ya da elektronik eşya gibi... Ardından sticker'ı kullanacağınız alanın boyutlarına dikkat etmeniz gerekir. Çok büyük bir duvar için küçük bir Atatürk Sticker'ı almak yanlış bir seçim olabilir. Bu nedenle Atatürk Kocatepe sticker gibi seçenekleri değerlendirerek tasarım açısından daha zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ofis ya da ev için alacağınız Atatürk sticker'larında da tasarım önemli bir konudur. Ofis için Atatürk'ün imzasını veya Türkiye haritasını içeren daha resmi bir görünüm sergileyen sticker'ları tercih edebilirsiniz. Eviniz içinse, özellikle salon ve çocuk odalarında Atatürk'ün özlü sözlerine yer veren sticker'lar tercihiniz olabilir. Böylelikle gelen misafirleriniz de bu özlü sözleri hatırlama imkanı yakalar.

Dilerseniz evinizin duvarına, dilerseniz elektronik eşyalarınızın üzerine... Atatürk imzası, yazısı ya da silüetini içeren bir sticker almadan önce bazı noktalara dikkat edebilirsiniz. Satın alma işleminden sonra da uygulama öncesinde talimatları takip dikkatle okumanız tavsiye edilir.

· Ürünler kendinden yapışkanlı olduğu için başka bir yapıştırıcı ile sağlamlaştırmanıza gerek yoktur. Farklı içerikleri olan kimyasal yapıştırıcılar, katkısı sağlamaktan öte duvarınıza zarar verebilirler.

· Sticker'ı uygulayacağınız alanın temiz ve kuru olmasına dikkat etmeli, yüzeyi kir, yağ ve tozdan arındırmalısınız. Tozlu yüzeylerde sticker'ın yapışma etkisi azalacaktır.

· Yapışkan yüzey sadece düz yapıdaki alanlara uygundur. Pürüzlü yüzeylerde denemeniz tavsiye edilmez. İlk etapta yapışsa bile bir süre sonra pürüzlü alanda kendiliğinden düşebilir.

· Sticker'ların temizliği nemli bir bezle yapılabilir. Kimyasal madde kullanımı ürünün yapısını bozabilir.

· Ürünlerin ağır metaller veya kanser yapıcı boyalar gibi size ve çevreye zararlı olacak maddeler içermediğinden emin olmanız sağlığınız açısından önemlidir.

· Satın alacağınız sticker'ın yağlı veya saten boya gibi farklı boya türleri ile boyanmış duvarlara da uygun olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Her türlü boya üzerine yapıştırılabilen sticker'ları tercih etmeniz size kolaylık sağlar.

Atatürk Sticker Fiyatları

Atatürk sticker fiyatları genel olarak ekonomik bir çizgiye sahiptir. Sticker satış rakamlarını etkileyen en önemli unsurlar, satın alınacak sticker'ın büyüklüğü ve içeriğinde kullanılan materyaldir. Küçük boyutlu Atatürk sticker'ları daha uygun fiyatlara satılırken, büyük boyutlu olan; örneğin duvar sticker'ları biraz daha yüksek fakat yine de son derece ulaşılabilir rakamlarda satışa sunulur.

Sticker'ların ekonomik anlamda bütçeyi zorlamayan bu rakamları, onları iyi birer hediye seçeneği haline de getirir. Bu nedenle bir değil, birden fazla Atatürk sticker'ı almak da mümkün hale gelir.

Aradığınız Atatürk sticker'ı için en iyi adreslerden biri olan Trendyol'da farklı tasarım çeşitlerine ulaşabilmenizin yanı sıra ürün sıralama seçeneklerinden de faydalanarak, aradığınız Atatürk sticker'ına çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.