"

atatürk posteri

" araması için 966 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Atatürk Posteri Seçenekleri Trendyol’da!

Atatürk posteri, iç mekanlarda ve dış mekanlarda uzun ömürle kullanılabilir niteliklerde üretilir. Dış mekanlarda yaz ve kış olmak üzere her mevsimde kullanılabilir yapıda olup kötü hava koşullarına dayanıklı kumaşlara sahiptir. Atatürk’ün posterleri, kırışıklık tutmayan yapıya sahiptir. Böylelikle uzun süre katlı saklanarak iz oluşumunu engeller. Okul, ofis ve ev gibi ortamlarda kullanılan 3 boyutlu Atatürk posteri, pek çok insan tarafından dikkat çeken ve talep edilen ürünlerden olup bunların dışında kişilerin özel isteklerine yönelik tasarlanabilir modeller bulunur. Farklı boyutlarda hazır seçenekleriyle de satışa sunulur. İstenilen ebatlarda ve farklı ölçülerde dijital baskı Atatürk posteri çeşitlerinde dijital baskı ile canlı renk ve net görüntü sunar. Bu sayede tamamen doğal bir görünüm oluşur. Genellikle siyah ve beyaz renklerinin hakim olduğu 10 Kasım Atatürk posteri çeşitleri, farklı boyutlarda ve ölçülerde üretilir. Yas günlerini duygusal bir biçimde yaşayabilmek adına okullarda ve özel kuruluşlarda sıklıkla tercih edilir. A4 Atatürk posteri ürünleri gibi tüm seçenekler için son teknolojik baskılar kullanılır. Bu sayede dijital baskı cihazları ile yansıma olumsuzluğun ortadan kaldırarak net bir görünüm vermesi amaçlanır. Büyük Atatürk posteri kamu kurumlarında, özel ve tüzel şirketlerde, sivil toplum kuruluşlarında, derneklerde ya da vakıflarda kullanıma uygunluk gösterir. Küçük boyutlarda üretilen ürünler ise istenilen her mekanda tercih etmek mümkündür. Siz de kullanışlı modelleri Trendyol’dan kolay bir biçimde temin edebilirsiniz.

Estetik Tasarımlı Atatürk Posteri Özellikleri

Estetik Tasarımlı Atatürk Posteri Özellikleri

Birbirinden farklı birçok firmanın ürettiği ve satışa sunduğu Mustafa Kemal Atatürk posteri çeşitleri, pek çok özelliğe sahiptir. Müşterilerin kararlarını etkileyen kalite, ürün, fiyatlandırma, boyut, tablo çeşitliliği gibi birçok durum bulunur. Bayrak Atatürk posteri çeşitleri, çekilen farklı fotoğrafların olduğu ürünlerdir. Kaliteli poster ve bayraklar arasında olup standart ölçüler dışında özel olarak da tasarlanır. Ürünleri satın almadan önce Atatürk posteri tavsiye edenlerin değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Böylelikle modellerin yapısı ve kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri arasında dayanıklılık ve kalite unsuruna oldukça dikkat edilir. Kalpaklı Atatürk posteri sevilen fotoğraflarla hazırlanır. Başında siyah büyük şapka ile çekilen pozların bir araya getirildiği ya da tek olarak üretildiği pek çok modele ulaşmak mümkündür. Bu ürünler, baskı esnasında farklı renk tonlarını bir arada bulundurur. Salıncakta Atatürk posteri oldukça ilgi duyulan modeller arasında yer alır. Farklı renk ve dokularda baskı seçenekleri bulunur. Bu ürünler su geçirmez ve kir tutmaz özelliğe sahip oldukları için özellikle dış mekan kullanımlarında tercih edilir. Ürün özellikleri arasında kumaş seçimi, boya renk tonları, canlılık derecesi, baskı şekli ve ölçü aralığı gibi detaylar yer alır. Ürün çeşitliliği arasında tekli tablolar ya da kağıt poster seçenekleri bulunurken, set halinde satılan poster ve bayrak seçimleri ile canlı görünüm oluşturabilirsiniz. Ayakta Atatürk posteri olarak satışa sunulan tablolu ürün seçenekleri arasında yatay, dikey, kare veya dikdörtgen modeller bulunur. Geniş açılı bir portre seçeneği için panorama modelleri tercih ederek geniş duvarlarda kullanabilirsiniz. Farklı ölçülerde satışa sunulan bu ürünler, 20x16 cm ve 300 x 140 cm ebatlarına kadar seçim imkanı tanır. Sıklıkla tercih edilen Atatürk posteri 50x70 cm boyutlardır. Atatürk posteri çerçeveli olarak satışa sunulan ürünler, dayanıklı yapıya sahiptir. Aynı zamanda zaman içerisinde meydana gelebilecek kenar kırılmalarını önleyecek özelliği bulunur. Böylelikle fotoğraflar uzun süre muhafaza edilebilir. Çerçeve çeşitlerinde ahşap ve gümüş gibi materyaller kullanılarak üretim yapılır. Aynı zamanda ürün çeşitliliği arasında eskitme, yağlı boya, kara kalem veya mozaik gibi seçenekler vardır. Trendyol sayesinde Atatürk posteri kampanya seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kaliteli Yapısıyla Atatürk Posteri Modelleri

Kaliteli Yapısıyla Atatürk Posteri Modelleri

Bayraklı Atatürk posteri modelleri, pek çok alanda kullanılan seçenekler arasında yer alır. Bu ürünler, farklı boyutlarda satışa sunulur. Seçenekler arasında bulunan siyah ve kahverengi çerçeveli Atatürk posteri, dayanıklı malzemeleri ile ön plana çıkar. Çeşitli materyallerden üretilen bu modeller, parlak ve estetik bir görünüm sunar. Özellikle duvarlarda sıklıkla tercih edildiğinden ortama farklı bir hava katar. Çerçevelerin arkasında duvara asılabilmesi için bir askılık yer alır. Bu sayede Atatürk duvar posteri kolay bir biçimde asılabilir. Kolay temizlik imkanı tanıyan bu ürünler, kolayca silinerek tozlardan arındırılabilir. Farklı şekillerde ve farklı boyutlarda tasarlanan posterler genel olarak tablo şeklinde satışa sunulur. Ayrıca MDF, kanvas, ahşap, doğal taş, sticker, metal plaka, bez veya halı dokuma şeklinde farklı seçeneklerde üretilir. Kağıt ürünler, istenilen yüzeye kolayca yapışarak konforlu bir kurulum sağlar. Sticker tasarımlı Mustafa Kemal posterlerini kapı, duvar ya da cam üzerine yapıştırılan özelliklere sahiptir. Dokuma yöntemi ile üretilen ürün seçenekleri de ayrıca mevcuttur. Duvar halısı ya da çerçevelenmiş tablo olarak kullanıma uygun olan bu modelleri hazır çerçeveli haliyle kolayca bulabilirsiniz. Metal plakaya sahip olan ürünleri, magnet yardımıyla duvara kolayca monte edebilirsiniz. Dış cephelere uygun modeller arasında bulunan bez Atatürk posteri seçenekleri, iç mekanlarda da kullanılabilir. Renkli seçeneklere sahip bu ürünlerin dışında siyah ve beyaz seçenekler de sıklıkla tercih edilir. Ahşap, yapısı gereği sağlıklı olup uzun yıllar kendi varlığını koruyabilen ürünler arasındadır. Metal malzemelerde üretilen ürünler ise genellikle mat siyah renklere sahiptir. Atatürk ahşap poster çeşitleri de farklı ton ve desenlere sahip olduğundan kolayca bulabilirsiniz. Trendyol sayesinde birbirinden farklı seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz alanlarda kullanma fırsatı elde edebilirsiniz.

Atatürk Posteri Fiyatları ve Müşteri Yorumları

Atatürk Posteri Fiyatları ve Müşteri Yorumları

Mustafa Kemal’in fotoğraflarının yer aldığı ürün çeşitleri, birbirinden farklı şekillerde fiyatlandırılır. Trendyol’da yer alan pek çok seçenek, model farklılığı ve kalite açısından değerlendirilir. Aynı zamanda renk ve baskı seçeneklerine göre çeşitli model mevcuttur. Kanvas modellerde yağlı boya ile renklendirmeler yapılır. Özellikle el işçiliği olan çeşitler, müşteriler arasında yoğun olarak beğenilir. Atatürk posteri fiyatları avantajlı olduğundan her bütçeye uygundur. Böylelikle okul, ev ve ofis gibi pek çok alanda kolayla tercih edilebilir. İçeriğinde kullanılan malzeme, işçilik ve tasarım değişikliği gibi faktörler fiyatların değişken olmasında etkilidir. Aynı zamanda boyut farkı, çerçeveye sahip olup olmaması gibi durumlarda fiyatların değişmesini sağlar. Ürün çeşitliliği arasında yer alan çerçeveli olan modeller ya da tablolar, müşterilerin sıklıkla talep ettiği ürünler arasında yerini alır. Ürünlerin alt kısmında yorumlar bulunur. Bu yorumlar sayesinde müşterilerin deneyimleri kolay bir biçimde incelenebilir. Siz de Atatürk posteri satın almadan önce kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınıza uygunluğunu kontrol ederek seçiminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Atatürk posteri yorumları ile güvenilir alışverişler yapabilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Atatürk posteri kullananlar, çeşitli alanlarda bu modelleri tercih eder. Resmi bayramlarda, özel günlerde ya da her an kullanıma uygundur. Özel ya da kamu binalarında, okul ve ev gibi pek çok alanda tercih edilebilir. Özellikle iç mekan kullanımlarına uygun olarak kullanılan çerçeveli ürün seçenekleri ile müşteriler farklı kombinasyonlar oluşturur. Ürün çeşitleri arasında yer alan kanvas tablolar, MDF, çerçeveli, cam, metal, puzzle, ahşap ve LED ışıklı tablolar gibi birçok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Atatürk posteri indirim ve kampanyalarından da Trendyol sayesinde faydalanabilirsiniz.