"

Ayna Sticker

" araması için 2501 sonuç listeleniyor

Ayna Sticker Modelleri ile Odanızı Şıklaştırın Trendyol'da!

Ayna sticker sıklıkla kullanılan dekorasyon unsurlarından biridir. Herhangi bir alanın çok daha işlevsel ve trend bir görüntü sunmasını kolaylaştıran bu ekipmanlar, son derece modern bir görüntüyü teşvik eder. Farklı model ve renk seçenekleri bulunan bu ürünler her türlü istek ve talebi etkin şekilde karşılar. Yapışkanlı ayna sticker, kendinden yapışkanlı ayna sticker ve pleksi ayna sticker gibi farklı modeller bulunur. Sticker ayna modelleri için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Ayna Sticker Çeşitleri

Aynalı duvar sticker, dekoratif sticker ayna ve kağıt ayna sticker gibi ürün seçenekleri bulunmaktadır. Dekorasyon için vinil, iç tasarım dünyasında kullanılan özel bir çıkartma türüdür. Dayanıklı ve dirençlidirler, ancak onları iç tasarımda yıldız bir unsur yapan, uygun fiyatları, montaj kolaylığı, çok yönlülükleri ve orijinal yüzeye zarar vermeden çıkarılabilmeleridir. Yapıldıkları malzeme esnek vinildir. Polivinil klorürden (PVC) yapılmış alaşımlı bir plastik. Odalar, yatak odaları, oturma odası, yemek odası, mutfak, banyo vb. her türlü yüzey ve duvara yerleştirilebilirler. Çıkartma desenleri dolaplara, masalara ve hayal gücünün ulaşabileceği her yere duvar resmi olarak yapıştırılabilir: tavanlar, kapılar, camlar, aletler gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. İyi görünmesi için pürüzsüz bir yüzey olması gerekir, sıvalı duvarlara, kalın gotellere veya pürüzlü yüzeylere yerleştirmekten kaçınmalısınız. Dekoratif viniller veya duvar vinilleri, yapışkanlı ince bir film aynadır. Pürüzsüz ve gözeneksiz herhangi bir alanın dekorasyonu, sinyalizasyonu veya modernizasyonu için kullanılırlar. Her türlü alanda kullanılan bu aynalar şık ve benzersiz bir dekorasyon elde etmenize olanak tanımaktadır.

Ayna Sticker Seçenekleri

Mozaik ayna sticker, 3d ayna sticker ve ayna şerit sticker gibi ürün çeşitleri en popüler olanlar arasında yer alır. Dekoratif duvar çıkartmaları, duvarlarınıza yeni bir hava katmak için kullanılır, çiziminiz veya seçeceğiniz cümle ile duvarlarınızı eşsiz bir mekana dönüştürür. Hep hayalini kurduğunuz bir dekorasyona çok az paraya ve çok kolay bir şekilde sahip oluyorsunuz. Kendi yapışkanlı vinilinizi de kişiselleştirebilir, böylece en iyi dekorasyonunuzu elde edebilir ve evinizde çok iyi hissetmenizi sağlayabilirsiniz. Üreticiye bağlı olarak yüzlerce renk vardır, ancak vinil kullanıcıları arasında en yaygın olanı beyaz, siyah ve kırmızıdır. Tüm zamanların klasikleri.  Ancak giderek daha fazla sayıda insan, hem duvarlarda hem de duvar çıkartmalarında daha cesur renkleri tercih ediyorlar. Bunun için tek renkli viniller ile renkli veya baskılı viniller arasında ayrım yapmak gerekir. Tek renkli viniller, adından da anlaşılacağı gibi tüm yüzeyi tek renk olan vinillerdir. Renkli veya baskılı viniller, tabanı beyazdır ve üzerlerine lateks mürekkepler veya diğer mürekkepler basılarak farklı renkler oluşturulur.

Ayna Sticker Modelleri

Duvar ayna sticker modelleri beklentilere hitap eden seçenekler sunar. Sticker ayna fiyatları ise bütçe dostudur. Kesme vinilleri, tüm şeklin veya grafiğin, hem yapışkanın olduğu kısım hem de görünür kısım olmak üzere aynı renkten yapıldığı vinillerdir. Genel olarak, bu tür vinil baskıdan daha zariftir. Baskılı veya renkli viniller, adından da anlaşılacağı gibi beyaz renkli vinil üzerine basılan vinillerdir. Farklı renklerde çizimler veya ifadeler oluşturmak için farklı renklerde olabilir. Yerleştirileceği yüzeyler çok geniştir. Genel olarak ve birçok şeyi özetlersek, pürüzsüz ve gözeneksiz her türlü yüzeye yerleştirilebilirler diyebiliriz. İşlem görmüş ahşap, seramik, cam, demir, alüminyum, plastik, kâğıt, karton gibi malzemeler... Yüzeyler yapılırken, yukarıda belirtilen tüm malzemelerle yapılanlara ek olarak; duvarlar, fayanslar, zeminler, pencereler, kapılar, raflar, dolaplar, masalar, ahşap sandalyeler, şifonyerler, dolaplar, çerçeveler, lambalar, bardaklar, kavanozlar ve şişeler gibi bütün alanlar bu ürünleri kullanmak için idealdir. Ayna stickerların uygulanması çok kolaydır, uygulamak için yalnızca birkaç dakikaya ihtiyacınız vardır. Modeller için siz de Trendyol'u inceleyebilirsiniz.