B-GOOD Ateş Düşürücü Jel Bant 8681285103284

Satıcı : Nar Kozmetik
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

B-GOOD Ateş Düşürücü Jel Bant

Geri Bildirim Ver
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • İçeriğinde %67 Su, %2 Lavanta Yağı, %0.25 Nane, %0.15 Okaliptüs Yağı bulunmaktadır.
 • Okaliptüs Yağı: serinletici özelliği ile ateş düşürmeye yardımcıdır.
 • Lavanta Yağı: yatıştırıcı, sakinleştirici etkisi yanında analjezik ve ateş düşürücü etkisi bulunur.
 • Nane: deri üzerinde soğukluk etkisi yaratarak ateş düşürmeye katkı sağlar.
 • Ürün medikal değildir.
 • İlaç içermez.
 • 8 saat etkilidir.
 • Kolay kullanım imkanı sağlar.
 • Hızlı soğutma etkisi bulunur.
 • Yetişkinler ve 2+ çocuklar için kullanılabilir.
 • 5.5 pH değeri ile cilde dosttur ve alerjik değildir.
 • Tedavi sürecinde ilaçlar ile birlikte kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur.
 • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver

B-Good 5'li Ateş Düşürücü Jel Bant

Yüksek ateş; üşütme ya da diğer hastalıklar nedeniyle çocuklarda ve yetişkinlerde görülebilen bir rahatsızlıktır. Vücut ısısının uzun süre normalin üstünde olması ciddi sağlık problemlerine yol açabilir. Bu nedenle yüksek ateş önlenmesi gereken bir durumdur. B-Good ateş düşürücü jel bant, bu durum için pratik kullanım sunan etkili bir üründür. B-Good ateş düşürücü bant ilaç içermez. Medikal bir ürün değildir. Bu nedenle tedavi sürecindeki ilaçlarla birlikte kullanılmasında sakınca yoktur.

 • B-Good ateş düşürücü jel bant 5’li hâlde paketlenmiştir. Her bir jel bant 8 saat ateş düşürücü etki göstermektedir.
 • B-Good ateş düşürücü jel bantların formülü %67 su, %2 lavanta yağı, %0.25 nane, %0.15 okaliptüs yağı içermektedir.
 • Yetişkinlerin ve 2 yaşın üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur.

B-Good Ateş Düşürücü Jel Bandın Özellikleri Nelerdir?

B-Good Ateş Düşürücü Jel Bant

B-Good ateş düşürücü jel bant formülünde %2 oranında lavanta yağı içerir. Jel bant formülündeki lavanta yağı sayesinde yatıştırıcı ve sakinleştirici özellik gösterir. Lavanta yağı ateş düşürücü özelliğinin yanı sıra analjezik etkiye de sahiptir. Böylece B-Good ateş düşürücü bant vücut ısısının arttığı durumlarda kişilerin rahatlamasında etkin rol oynar. Bantların formülünde %0.25 oranında nane bulunur. Nane deri üzerinde soğukluk yaratarak ateşin düşürülmesine katkıda bulunur. B-Good bantlar eser miktarda okaliptüs yağı içerir. Okaliptüs yağı serinletici özelliği ile bilinen ferahlatıcı bir bitkisel bileşendir. Bu özelliği ile yağ cilt üzerinde serinletici etki yaratarak kişileri rahatlatır. Vücut ısısının normale dönmesinde de etkin rol oynar. İçeriğindeki bu bileşenlerden herhangi birine alerjiniz varsa jel bantların kullanımı kesinlikle önerilmez. B-Good Ateş Düşürücü Jel Bant Kullanışlı mıdır? B-Good ateş düşürücü jel bant yüksek vücut ısısını yaşam için ideal derecelere düşürme amacı taşır. Ürün formülünde herhangi bir ilaç yer almaz. Bu nedenle medikal bir nitelik taşımaz. İlaç tedavinizle birlikte kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur. B-Good jel bant, formülündeki lavanta yağı, nane ve okaliptüs yağı ile yatıştırıcı etki göstererek vücut ısısını düşürmeyi amaçlar. B-Good ateş düşürücü jel bant pratik bir kullanıma sahiptir. 8 saat boyunca hızlı soğutma etkisi gösterir. Ateşi yükselen kişinin vücuduna yapıştırılarak hızlı bir etki elde edilebilir. Dolayısıyla B-Good ateş düşürücü jel bant kullanışlı bir ürün olarak öne çıkar. B-Good ateş düşürücü jel bant kullananlar ürünün son derece etkili ve pratik olduğunu onaylamıştır. Bu nedenle B-Good bantlar olası ateş yükselmelerine karşı her evde bulunması gereken bir üründür.

B-Good Ateş Düşürücü Jel Bant Kaliteli midir?

B-Good Ateş Düşürücü Jel Bant

B-Good ateş düşürücü jel bant yetişkinlerde ve 2 yaşın üzerindeki çocuklarda kullanılabilen etkili ve pratik bir üründür. İçeriğinde kullanılan okaliptüs yağı, nane ve lavanta yağı son derece kalitelidir. Ayrıca pH değeri 5.5 olarak ayarlanmıştır. Bu sayede cildi tahriş etmez ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Tüm bu nitelikler değerlendirildiğinde B-Good ateş düşürücü jel bant etkili ve kaliteli bir üründür. Dolayısıyla yüksek ateş anında bu bantları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. B-Good ateş düşürücü jel bantları Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Ürünü Trendyol’dan satın alıp kullanan kişilerin deneyimlerini ve fikirlerini inceleyerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. B-Good ateş düşürücü jel bant 5'li yorum bölümünden gerçek kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. İndirimlerden ve kampanyalardan faydalanarak ekonomik bir online alışveriş deneyimine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ürünü satın aldıktan sonra siz de kendi yorumunuzu ekleyebilirsiniz.