"

Bahçe Teli

" araması için 2661 sonuç listeleniyor

İhtiyacınıza Uygun Bahçe Teli Çeşitleri Trendyol'da!

Yeşillik alanların güzel, bakımlı ve şık durması için dekorasyon oldukça önemlidir. Evlerin içinde olduğu gibi dışında da yapılan dekoratif dokunuşlar, alanı bambaşka bir yere dönüştürebilir. Dekorasyonuna gerekli önemi vererek huzurunu artırabilirsiniz. Panel kapı trendlerini yakından takip ederek işlevsel ve şık çözümler üretebilirsiniz. Modasında yaşanan değişiklikler ürün çeşitliliğini artırır. Renk ve model bakımından geniş ürün yelpazesi ile sunulan eşyaları, kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkar. Çiçek bakımından heykellere, kadar tüm ürünler yeşillik alanlarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Bahçe çitleri güvenliği sağlayan en önemli ekipmandır. Sert bahçe teli sınırlarını belirlerken görünüş açısından da şık durmasını sağlayan çit modelleri, yüzlerce farklı ürün seçeneği ile Trendyol’da yer alır. Alanın boyutlarına uygun birçok ürün bulabileceğiniz modeller kolay kuruluma sahiptir. Tek başınıza etrafını kapatabileceğiniz ürünleri farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz. PVC ve metal malzemelerden üretilen bahçe teli oldukça çeşitlidir. Aralıkları ve boyut gibi farklılıklar ile sizlere sunulan siyah bahçe teli arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Müstakil evler, ofisler ve parklar gibi birçok alanda bu ürünler sıklıkla kullanılır. Geniş arazilerde sınırları belirlemek amacıyla kullanılan ipler, güvenlik açısından önem taşır. Örgü prensibi ile hazırlanan ipler, aralarında mesafe bırakılarak birleştirilir. Yabancıların alana girmesini engelleyen iplerin jiletli olanları olumsuz olaylara karşı caydırıcı özelliktedir. Sınırları belirleme konusunda da etkili olur. Yükseklik bakımından da birbirinden farklıdır. Küçük bölgeler için daha kısa boylu olan bahçe duvar çiti ile kaplama sağlayabilirsiniz. Örneğin bir bölgeye ektiğiniz bostanı, kapatarak insanların basmasını engelleyebilir, dikkat çekici bir uyarı oluşturabilirsiniz. Yaygın kullanım alanına sahip bahçe teli 120 cm işlevsel özellikleri ile dikkat çeker. Geniş alanlar için birkaç ürünleri birleştirerek güvenli şekilde kapatabilirsiniz. Güvenlik sağlarken dekoratif açıdan da görsellik yaratmak için çiçeklerle süsleyebilir, uygun boya malzemeleri ile boyayabilirsiniz. Çeşitli canlıların girmesine de engel olan ürün kalınlık ve uzunluk bakımından farklı seçenekler ile sizlere sunulur. Kullanım amacınızı doğru şekilde belirleyerek işlevsel bahçe çiti satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Bahçe Telinin Kullanım Alanları

Bahçe Telinin Kullanım Alanları

Arazileri, oyun alanlarını kısacası sınırlı belirli olan ve dışarı ile arasına engel konulması gereken her alanda kullanılır. Bahçe çevirme teli olarak da bilinen ürünler belirlenen alanları kapatarak sınırların işaretlenmesinde kullanılır. Yaygın kullanıma sahip olan panel çit kapı plastik veya metal gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Basketbol sahaları, halı sahalar, tenis kortları, kafe ve restoran, ev ve ofis alanlarında kaplama yapmak için elverişlidir. Çoğunlukla güvenlik amaçlı kullanılan ürünler şık modelleri dekoratif amaçlı kullanım için elverişlidir. Alan sınırlandırma görevini üstlenen modeller yeşil, gri, siyah renkleri yaygın şekilde tercih edilir. Farklı renk kullanımı ile sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Evlerin sınırlarının belirlenmesini konforlu şekilde tamamlanabilir. Kapama ürünleri yeşillik alanı boydan boya saran ve rahat şekilde kurulan bir üründür. Tel bahçe çiti kullanıldığı alanın boyutlarına dikkat ederek seçim yapmak işlevsel kullanım için önemlidir. Çimli, puntalı, dikenli bahçe teli arazinin doğru şekilde çevrelenmesi yabancıların alana girmesini engellerken, özel alan sınırları oluşturur. Özellikle müstakil evlerde ortak bahçe tel çit kullanımı yaygındır. Kendi sınırlarınızı belirlemek için bu modellerden faydalanabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Bahçe Çitleri

Farklı Özelliklere Sahip Bahçe Çitleri

Sarmal model kullanılarak örülen ipler özel mülkiyetleri çevrelemek için idealdir. Belli standart ölçüler kullanılarak üretilir ve örgü aralıkları birbirinden farklıdır. Bazıları örgü aralıkları kısa mesafede tutulur. Dışarının görüş açısını engellemek için sık aralıklarla örülmüş modelleri güvenle tercih edebilirsiniz. Bahçe tel örgü top fiyatları ürünün ebatlarına göre belirlenir. Sarmal model kullanılarak örülen özel arazileri ve sınırları belirlenmiş alanları içine alarak dışarıdan gelen müdahaleleri azaltır. Müstakil bir eviniz varsa etrafını bu ürün çeşitleri ile sararak alanın size ait olduğunu yabancılara gösterebilirsiniz. Görünüş açısından oluşan farklılıkların yanı sıra kare, petek, panel bahçe teli kalınlığı ve uzunluğu da birbirinden farklıdır. Kullanım amacı ve alanına göre belirlenen modelleri kaplanacak arazinin boyutlarına göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Dekoratif amaçlı kullanımı da oldukça yaygındır. Güvenliği ve estetik görünümü bir arada sunan tasarımları kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Örneğin i sprey boyalar ile boyayarak alışılmışın dışında bir görüntü oluşturabilirsiniz. Dekoratif bahçe teli üzerine objeler, tüller ve çiçekler yerleştirerek canlı ve hareketli bir görünüme kavuşmalarına sağlayabilirsiniz. Demir veya ahşap köpek bahçe çiti üzerinde kullanımı yaygındır. Köpeği olanlar için ideal bir üründür. Üst taraflarına jiletli model yerleştirerek olumsuz durumlara karşı caydırıcı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca duvarların t kaplanması sıklıkla tercih edilir. Dekoratif amaçlı yapılan duvarı kaplaması kötü görünüme sahip duvarlarda estetik bir görünüm yaratabilir. Duvarı örgüler ile kaplayarak boşluklara çiçek veya çim görünümlü çit ürünler yerleştirebilirsiniz. Yeşillik alanların olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan tel çit çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun ürünleri sepetinize ekleyerek güvenliğinizi sağlamaya başlayabilirsiniz.

Dikkat Çekici Bahçe Teli Modelleri

Dikkat Çekici Bahçe Teli Modelleri

Model, renk, tür ve boyut bakımından oldukça çeşitlidir. Kullanım alanının geniş olması ürünlerin çeşitlenmesi üzerinde etkilidir. Bahçe çit çeşitleri kendi güvenliğinizi oluşturmak için elverişlidir. Kendinizi dışarıdan gelecek müdahalelere karşı korumak için iplerden yararlanabilirsiniz. Koruma altına alan ürünün en önemli özelliği caydırıcılık oluşturmasıdır. Sınırları belli olan bölgeler özel mülkiyet göstergesidir. Sınırın geçilmesini yüksek oranda engelleyen türünün kolay kuruluma sahiptir. Bahçe teli çeşitleri ve fiyatları farklı seçenekler ile sizlere sunulur. Kullanacağınız alanı doğru şekilde belirleyerek yüzlerce farklı çeşit arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanları kolay şekilde belirleyebilirsiniz. Ürünün çeşitli olmasındaki en önemli faktör boyut farklılıklarıdır. Genişlik ve uzunluk açısından birbirinden farklı olan örgü bahçe teli boyutları da çeşitlidir. Kısa ve sık aralıklar ile örülen modelleri görüş açısını kısıtlama özelliğine sahiptir. Dışarıdan alanınızın görünmesini engelleyerek güvenliği tam anlamıyla sağlayabilir. Örgülerin kalınlıklarına ve modellerine göre belirlenir. Çeşitler arasında örgü çitler ön plana çıkar. Örgü çitleri özel örme makineleri kullanılarak sağlam ve açılması oldukça zor olacak şekilde örülür. Görsel açıdan da üstün özelliklere sahip l örgü modelleri kare, baklava ve üçgen şeklinde olabilir. Dilimli duruşu ile yeşillik alanlara estetik bir hava kazandıran kafes modeli olarak da bilinir. Örgü yapımında sıcak daldırma galvaniz yöntemi kullanılır. Galvaniz yöntemi yağmur, güneş, rüzgâr ve kar yağışı gibi hava koşullarına karşı dayanıklı olmasını sağlar. Galvaniz tel örgü modellerinde de bu yöntem kullanılır. Galvaniz bahçe telini de kullanım alanına göre tercih edebilirsiniz. Tüm hava koşullarına karşı dirençli olan paneller, darbelere karşı da yüksek emiciliğe sahiptir. Paslanmaz ve kaliteli çelik malzemelerden imal edilen uzun yıllar boyunca aşınmadan kullanılabilir. Daha dayanıklı hale getirmek için PVC kaplama uygulaması yapılır. PVC kaplı bahçe teli çeşitleri paslanmaz özellikleri ile dikkat çeker. Su ve güneşe karşı dayanıklı olan plastik, demir, PVC, hasır, çelik bahçe teli malzemeler evinizi güvenli şekilde korumak için özel olarak üretilir.

Renkli Bahçe Telleri ile Dekoratif Şıklık

Renkli Bahçe Telleri ile Dekoratif Şıklık

Farklı ebatlardaki bu ürünler, renk ve örgü modeli açısından oldukça çeşitlidir. Yaygın kullanıma sahip olanlardan biri yeşil bahçe teli modelleridir. Yeşilliklerin doğal görünümü ile uyum sağlayan yeşil ipler kamufle bir duruşa sahiptir. Görüntü açısından uzaktan bakıldığında belli olmayan açık ve koyu yeşil tonları popülerdir. Özellikle koyu yeşil ürün villalarda, ofislerde, basketbol sahalarında, futbol sahalarında, tenis kortlarında, kafe ve restoranlarda sıklıkla tercih edilir. Yeşil renkli modellerin yanı sıra siyah, gri ve kahverengi tonları da yaygın şekilde kullanılır. Sprey boyalar ile boyayarak sıradışı bir görünüş elde edebilirsiniz. Dekoratif açıdan estetik katmak için birçok müşteriler ürünü boyamayı da tercih edebilir. Özgün tasarımları pratik şekilde ortaya çıkarırken alan güvenliğini üst düzeyde sağlayabilirsiniz. Çimli ve çiçekli modellerde estetik açıdan yeşillik alanlara farklı bir hava kazandırır. Çimli modelleri yapay, metal, demir bahçe çiti çimler ile kaplanarak hazırlanır. Örgülerin etrafı çim çit teli ile kaplanarak pastoral görünüm artırılır. Dışarıdan görünmesini de engelleyen yapay çimlerin farklı modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun ve kısa çimlerin yanı sıra yeşilin farklı tonları kullanılarak hazırlanan ürünler şık duruşları nedeniyle müşterilerin öncelikli tercihlerinden biridir. Kalın bahçe teli çeşitleri de hazır olarak satışa sunulmuştur. Kırmızı, siyah, sarı ve mavi renklerin sıklıkla kullanıldığı modeller okulda, kreşlerde, kurslarda rengârenk duruşlarıyla iç açıcı bir görünüme sahiptir. Dışarıdan görünmesini engellemenin bir diğer yolu da çit bahçe teli üzerine örtü sermektir. Bu modeller için özel olarak üretilen örtülerden sipariş ederek üzeri kapatılabilir, dışarıdan görünmesini engelleyebilirsiniz. Ürünün örtüsü küçük deliklerden oluşan plastik bir üründür. Kapatma açısından tam ve yarım olan model seçenekleri mevcuttur. Her iki model de görüş açısını yüksek oranda kısıtlar. Alanın ışık almasına engel olmayan örtüler dış ortam koşullarına dayanıklı olarak üretilir. Yağmur ve güneş gibi faktörlerden etkilenmeyen örtüler yırtılmaya karşı dirençlidir. Sıcaklıktan etkilenmeyen örtülerde genleşme gibi durumlara bağlı olarak esneme ve görüntünün bozulması gibi durumlar yaşanmaz. 1.5 metre, 2 metre, 10 metre, 20 metre bahçe teli uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Güvenlik İçin Bahçe Teli Kullanımı

Güvenlik İçin Bahçe Teli Kullanımı

Güvenlik amacıyla kullanımı için teknik özellik bakımından gelişmiş özelliklere sahip modelleri mevcuttur. Elektrikli, dikenli ve jiletli, renkli, paslanmaz, elektrikli bahçe teli yaygın şekilde kullanılır. Yabancıların size özel alana girmesini yüksek oranda engelleyerek tam güvenlik sağlar. Plastik bahçe çitleri çitleri üzerinde kullanarak güvenliği artırabileceğiniz bahçe çitleri modelleri ulaşılabilir fiyat seçeneklerine sahiptir. Üzerine jiletli modeli yerleştirerek çiti üzerinden atlanmaz hale getirebilirsiniz. Güvenliği artırmanın ideal yollarından biri de elektrikli modelleri kullanılır. Elektrikli bahçe teli fiyatları boyut, uzunluk ve kalınlık farklılıklarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Trendyol üzerinden bütçenize uygun seçenekleri belirleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Bir diğer güvenlik uygulaması ise dikenli şekilleri kullanmaktır. Metallerin sivri uçlarının bükülmesi ve bir araya getirilmesi ile oluşturulan ipler caydırıcı özelliğe sahiptir. Dikenli bahçe teli modelleri oldukça çeşitlidir. Diken aralıklarının sık ve seyrek olmasına kullanım alanını belirleyerek karar verebilirsiniz. Fiyatları diken sıklığına, sivriliğine ve kalınlığına göre belirlenir. Güvenliği yüksek oranda sağlayan en önemli özelliği caydırıcılık oluşturmasıdır. Dikenli, elektrikli veya jiletli iplere yaklaşmak dışarıdan bakıldığında imkânsız görünür. Duvarı jiletli modelleri keskin yapıları ile dikkat çeker. Çitlerin montajı sırasında uzunluğuna ve boyutlarına uygun dayanıklı direklerde kullanılır. Direklere sarılarak sağlamlığı artırılan ürün dış etkenlere karşı daha dayanıklı bir forma kavuşur. Daha düzgün durmaları ve sağlamlıklarını artırmak için direk ürünlerini sepetinize ekleyebilirsiniz. Çitleri arasında dayanıklılığı ile dikkat çeken modellerden biri panel çitlerdir. Kalın ve paslanmaz demirler kullanılarak imal edilen tel çiti çeşitleri, esnekliği oldukça düşük ürünlerdir. Panel çitlerin üretiminde çok fazla demir kullanılır. Özellikle okulda panel çit uygulaması oldukça yaygındır. Panel çitlerinin kurulumu sırasında kullanılan direkler toprağa ve taşa sabitlenerek yüksek dirençli bir yapı oluşturulur. Güvenlik bakımından elverişli olan paneller geniş renk yelpazesi ile sizlere sunulur. İnce bahçe teli dekoratif açısından düzenli bir görünüme sahip olduğu için sıklıkla kullanılır. Dayanıklı yapısıyla üzerine saksı asmak için de elverişli olan çitler farklı boyutlara sahiptir. Yüksek ve kalın çitlerin yanı sıra kısa ve demir aralıkları geniş olan modeller de mevcuttur. Tamamen kişisel zevklerinize göre tercih edebileceğiniz çitlerin birçok farklı ebatlardaki çeşitlerine Trendyol üzerinde ulaşabilirsiniz. Tel örgü fiyatları marka, model, boyut ve renk farklılıklarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Herkesin İhtiyaca Uygun Bahçe Teli Ebatları

Herkesin İhtiyaca Uygun Bahçe Teli Ebatları

Özellikleri bakımından farklı avantajlara sahip olan ürünler arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Boyutlarına ve ihtiyaçlarınıza göre boyut, kalınlık ve genişlik tercihi yapabilirsiniz. Kalın ve ince olmak üzere iki farklı çeşitte üretilir. Kalınlığı seçim yaparken öncelikli olarak belirlenmesi gereken özelliklerden biridir. 2.30 mm, 2.50 mm, 3 mm gibi farklı kalınlıklara sahiptir. Kalın modeller daha dayanıklı ve darbelere karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Villa da kullanmak üzere 2.50 mm veya 3 mm seçenekleri idealdir. 3 mm plastik tel örgü fiyatları avantajlı seçeneklere sahiptir. Aynı şekilde 2.5 mm ürün fiyatları da ulaşılabilir düzeydedir. Bütçenize hitap eden birçok çeşide kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bahçe çiti fiyatı, kalitesine ve kalınlığına göre belirlenir. Trendyol’da farklı kalitelere sahip markalı birçok modeli yer alır. Seçiminde önemli olan bir diğer unsur yüksekliğinin doğru şekilde belirlenmesidir. İhtiyacın dışında tercih edilen yüseklikler görüş alanınızı büyük oranda kısıtlayacağı için bir süre sonra görüntü açısından sizi rahatsız edebilir. Bu nedenle ideal yükseklikleri tercih ederek doğru bir seçim yapabilirsiniz. İdeal yüksekliği boyutları arasında 50 cm, 100 cm, 150 cm, 200 cm bahçe teli ebatları vardır. 150 cm ebatındaki ürün görüş alanınızı daraltmadan çevreleme özelliğine sahiptir. Güvenlik sağlarken yeşilliği fazla kapatmayarak ferah bir ortam oluşturmanıza yardımcı olan 150 cm yeşil çit teli avantajlı seçeneklere sahiptir. Uygun fiyatları ve şık duruşları ile işlevsel olarak kullanılabilir. 2 mm, 3 mm bahçe teli bahçe teli bütçenize hitap eden birçok seçeneğe sahiptir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli olması seçim konusunda belirleyicidir. Özenli malzemeler kullanılarak üretilen yeşil çitler uzun yıllar boyunca size eşlik eder. Paslanmaya karşı dirençli olan duvar üstü tel çit güvenliği sağlarken dekoratif açıdan da estetik bir görünüm kazandırır. İhtiyaçlarınıza uygun boyutları tercih ederek daha doğal bir görünüm oluşturabilirsiniz. Genişlik açısından 1 metre, 2 metre ve 10 metre, 20 metre bahçe teli seçenekleri ile alanın dış çevresinin boyutlarına göre tercih yapabilirsiniz. Kafes tel örgü fiyatları uygun seçenekler ile yer alır. Ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile dikkat çeken çeşitler arasından zevkinize ve dekorasyona uygun olanları güvenle tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarında huzurla oturmak herkesin hakkıdır. Özellikle dışarı ile doğrudan ilişki içinde alanların çeşitli yöntemler ile daha güvenli hale getirilmesi gerekir. Villa, arazi alanları, ofis yeşillikleri gibi bölgelerin çevrelenmesi en iyi güvenlik yöntemlerinden biridir. Evinde kümes hayvanları varsa yeşil kümes telini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede hayvanlar için özel bir alan oluşturabilirsiniz. Bahçe çit teli her bütçeye uygun seçenekler ile Trendyol’da bulabilirsiniz. Dayanıklılığını artıran ve daha düzgün durmalarını sağlayan çim çit fiyatları da oldukça avantajlı seçenekler ile Trendyol’da yer alır. Güvenliğini artırmak ve dış etkenlere karşı korunaklı hale getirmek için yüzlerce farklı model arasından zevkinize hitap edenleri sepetinize ekleyebilir, güvenilir ve keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.