placeholder
"

Balkon Şemsiyesi

" araması için 1414 sonuç listeleniyor

Şık ve Kullanışlı Balkon Şemsiyesi Trendyol'da!

Güzel havalarda sıklıkla alanlardan biri de balkonlardır. Özellikle baharın gelmesiyle beraber bu mekanlarda tatlı bir hazırlık başlar. Başta bu alanları gölge bir hale getirerek gün içerisinde uzun saatlerinizi burada rahatlıkla geçirebilirsiniz. Bu tarz ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına aradıklarınızı Türkiye’nin önde gelen alışveriş adresi Trendyol’dan bulabilirsiniz. Farklı boyutlardaki ve özel olarak hazırlanmış olan güneş şemsiyesi müşterilerin hizmetine sunulur. Aldığınız tasarımların kolay kurulabilir, katlanabilir, taşınabilir ve hafif olması gibi özellikleri sayesinde rahatça bir yerden bir yere de götürebilirsiniz. Balkon şemsiyesi her ne kadar sizi güneşten koruması adına bulunduruluyor olsa da, aynı zamanda yaz aylarında meydana gelen böcek, toz ve rüzgar gibi dış etkenlere karşı da korur. Balkon şemsiye çeşitleri sadece konaklama alanlarınızda değil, aynı zamanda iş yerinde, açık alanda, tatilde ve piknik alanında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu konuda kullanacağınız alan sizin tercihinize kalır. İhtiyaçlarınıza cevap verecek olan balkon şemsiyesi aparatı gibi yardımcı eşyaları, küçük ya da kalabalık olan ailenizle rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz bu modelleri ve renklerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Tercih etmeniz gereken tasarımların önemli özelliklerinden biri ise rahat taşınabilir olmasıdır. Bu sayede bir mekanla sınırlı kalmayıp bahçe ya da gün içerisinde vakit geçirdiğiniz diğer alanlardan birinde de kurup kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapısı sayesinde ise başka bir ürüne ihtiyaç duymadan uzun bir süre faydalanabilirsiniz. Tasarımların koruyucu özelliklerinin yanında şık tasarımları da evinizin ya da iş yerinizde modern bir ambiyansın oluşmasını sağlar. Böylece seçtiğiniz birbirinden farklı modellerle canlılığı simgeleyen renkleri mekanınıza yansıtabilirsiniz. Tercihte bulunurken boyutlarına da karar verebilme ve birbirinden farklı tasarımlar içerisinden zevkinize uygun bahçe şemsiyesi seçebilme imkanı da yine sizdedir. Siz de özen verilerek oluşturulan ve her açıdan sizi mutlu edebilecek balkon şemsiye modelleri için Trendyol’u inceleyebilir ve seçtiğiniz ürünle beraber konforu da yakalayabilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Balkon Şemsiyesi

Şık ve Kullanışlı Balkon Şemsiyesi

Balkon güneş şemsiyesi arasında birbirinden şık olarak üretilen modeller tercih konusu olur. Bunların başında açık alanlarda kullanıma uygun olanları gelir. Büyük boyutlarda oluşturulan teras şemsiyesi, genellikle geniş alanlara sahip iş yerlerinde, kafelerde ya da teraslara sahip evlerde kullanılır. Bu modelin tercih edilmesindeki amaç üründen aynı anda birden fazla kişinin faydalanmasını sağlamak olur. O yüzden siz de teras gibi geniş bir alan için bir ürün almak istiyorsanız balkon teras şemsiyeleri seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bunlar, ortadan geçen iplerden oluşurken ek olarak da diğer tasarımlardaki gibi standart iplerle desteklenir. Bu da oldukça dayanıklı bir yapıda olmasını sağlar. Ayrıca eğer iş yerlerinde bulunan ve açık alanlarda duran masalarınız için bir seçim yapacak olursanız bu durumda bahçe masa şemsiyesi tercih edebilirsiniz. Bu modeller tasarlanırken gövde demiri masanın tam ortasından geçecek şekilde değil, yan kısımda olacak şekilde oluşturulur. Bu da masada fazla kişinin oturabilmesini ve aynı zamanda kullanılabilecek alanın geniş olmasını sağlar. Ayrıca Trendyol’da yer alan bütün seçenekler güneşin geliş açısının hesaplanarak yapıldığı ve tam bir gölgelenmenin sağlanabildiği ilgi çekici kaliteli balkon şemsiyesi ürünlerdendir. Modellerin kumaşları ve özellikle gövde kısımlarını oluşturan demirleri kaliteli, güneşe ve diğer etkenlere karşı dayanıklı bir malzemelerden oluşur. O yüzden her olasılığın hesaplandığı ve iyi bir aparat yerleştirilmesinin yapıldığı tasarımlar dayanıklılığıyla da ön plandadır. Yine kaliteli parçalardan oluşturulan diğer bir seçenek ise krem rengi, yeşil, gri, beyaz balkon şemsiyesi modelidir. Trendyol’da yer alan mandallı, ayaklı, ayarlanabilir, eğilebilir, bidonlu balkon şemsiyesi müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır. Bu kademeleri kullanacağınız alana göre belirleyebilirsiniz. Hangi kademeyi seçmiş iseniz o kademede sabit kalması işlemi oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilir ve germe işlemi de bir o kadar kolaydır. Bunun için tasarımlarda iki farklı kalın halatlar bulunur, bu halatları çekmenizle birlikte istenilen gerginlik kolaylıkla verilebilir. Bu halatlar aynı zamanda gerildiğinde dengede durmasına da yardımcı olur. Bunun yanında ideal dengeyi yakalayabilmesi adına alttan çubuklarla desteklenmiş olan direkler de mevcuttur. Ayrıca her dış etkenin düşünüldüğü bu seçeneklerde rüzgar başlığı da bulunur. Bu sayede rüzgar doğrudan balkon bahçe şemsiyesini etkilemez, bu da dengenin korunmasına da yardımcı olur. Çünkü, rüzgar başlığı gelen sert darbenin yüzeyde dağılarak etkisinin azalmasını sağlar. Bu etkinin azalması ile size gelen rüzgar tatlı bir esinti şeklinde olur. O yüzden siz de kullanacağınız alana uygun modeli tercih etmek için bu tasarımları Trendyol’da bulabilir, bu ve buna benzer diğer seçeneklere göz gezdirebilirsiniz.

Balkon Şemsiye Seçiminde Öne Çıkan Noktalar

Balkon Şemsiye Seçiminde Öne Çıkan Noktalar

Balkon şemsiyesi ve bidonu birbirinden farklı amaçlar için tercih edilebilir. O yüzden farklı kullanım alanlarına uygun modeller tasarlanır. Siz bu konuda tercihinizi plaj balkon şemsiyesi olarak yapmış olabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur. Başta dikkat edeceğiniz konu, kullanacağınız alanın genişliği ve boyut ölçüleridir. Eğer kullanacağınız ölçüt değerleri yarım bir şekilde ise o zaman size uygun olan model yarım balkon şemsiyesi olur. Ayrıca açık bir alanda kullanacaksanız bunun için geniş havuz, piknik, kamp şemsiyesi tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bu konuda açık alanlar için hazırlanan balkon tipi çeşitler, doğru bir modeldir. Bu model genel olarak 2 metre ile 4 metre çapı arasında olacak şekilde tasarlanır. Böylece açık havada karşılaşabileceğiniz dış etkenlerin şiddetini de azaltabilirsiniz. Bu sayede açık alanlardaki iş yerleriniz için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise bulunduğunuz bölgenin iklim özellikleridir. Eğer siz yaz aylarında bile bol yağış alan bir yerde kullanacaksanız bu durumda yağmura dayanıklı, su geçirmez, dekoratif, bez balkon şemsiyesi olan kalın modellerden tercihte bulunmalısınız. Bu modeller özel olarak uçları aşağıya kıvrımlı ve eğimli bir şekilde tasarlanır. Bu sayede su tahliyesi iyi bir şekilde gerçekleşir. Sizin bulunduğunuz bu tarz bir yer için bu model yerinde bir tercih olur. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise alanın sayısal verileridir. O yüzden kullanacağınız yerin ölçüleri küçük ise alanın darlığından dolayı kolay hareket ettirilebilen, hafif ve az yer kaplaması adına ise az yatay fazla dikey olan küçük balkon şemsiyesi modellerini tercih etmeniz gerekir. Bu tasarımlar sizin için pratik olurken, küçük olan alanlarınızın konforunu da artırır. Ayrıca kararlarınızda dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise zemindir. Özellikle balkonda yapacağınız kahvaltıya davet ettiğiniz misafirlerinizi de düşünmelisiniz. Çünkü böyle bir durumda çok fazla kişi bu seçenekten faydalanır. O yüzden kurulacak zeminin de sağlam olması gerekir. Bu hususlara dikkat ettiğiniz sürece hem kullanışlı bir ürün tercih etmiş hem de sizin için doğru olanı seçmiş olursunuz. O yüzden doğru bir tasarım için güvenilir bir adresten seçim yapmanız gerekir. Bu konuda şık modelleri ve farklı renk seçeneklerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Balkon Şemsiyesi

Geniş Kullanım Alanına Sahip Balkon Şemsiyesi

Yeni bir gölgelik modeline sahibi olacaksanız farklı modellerden tercih edebilirsiniz. Böylece ürünlerinizi aynı zamanda alternatif amaçlar için de kullanabilirsiniz. Alınan malzemeyi çok amaçlı bir hale getirebilmek için ilk olarak renkler dikkate alınmalıdır. Eğer bir işletme için satın alacaksanız bu durumda sizin tarzınızı yansıtacak olan seçeneklerden tercih edebilirsiniz. Ayrıca bir atölye gibi renkli alanlar için ise renk konusunda yerinizi simgeleyecek tercihlerde bulunabilirsiniz. Bu konuda inceleyebileceğiniz tasarımlardan biri de balkon şemsiyesi bidonlu olan modeldir. Oldukça renkli bir tarzdan oluşan bu tasarımlar sayesinde sadece güneşten ya da dış etkenlerden korunmuş olmaz ve tercihiniz sayesinde mekanınızın dış görünüşüne de bir ahenk katmış olursunuz. Ayrıca yine ürünün asıl görevlerinden faydalanırken dışarıdan bakıldığında fark edilebilecek renk uyumsuzluğunun da önüne geçebilirsiniz. O yüzden isterseniz rengi kullanacağınız alanda bulunan dış cepheye uyum yakalayabilecek zıt ya da mekanın duvarıyla aynı olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’da bulunan ve zarif bir görüntünün elde edilmesinin amaçlandığı dekoratif tasarımlara da göz gezdirebilirsiniz. Bunun yanında yine estetik görünüşüyle hayranlık uyandıran kumaş balkon şemsiyesi modellerinden tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar sizi mutlu ederken aynı zamanda özgün tarzınızı da temsil eder. Bu sayede altında her kahve içiminde ne kadar doğru ve yerinde bir karar verdiğinizi tekrarlarsınız. Ayrıca tasarımların dikkat çekici özelliklerinden biri de kir tutmaz kumaşlardan oluşmasıdır. Çünkü kumaşların özünde UV ışınlarına ve leke oluşumuna karşı özel bir malzeme tercih edilir. Bu da hem sık temizlik yapmanızı gerektirmez hem de ışınlara karşı tam olarak korunmanızı sağlar. Siz de kendi tarzınızı yansıtacak tasarımları Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Farklı Boyutlara Sahip Balkon Şemsiyesi

Farklı Boyutlara Sahip Balkon Şemsiyesi

Çoğu kişi ürün alırken boyutlarına ya da genel özelliklerine dikkat etmez. Ancak kullanışlı bir ürüne sahip olabilmek için bu oldukça önemlidir. Başta 3 metre balkon demiri şemsiyesi gibi özelliği belirtilen modeller sizin kullanacağınız alanın ölçüsünü belirtir. Bu da bu boyutlardaki bir balkonunuz için bu modeli seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Ayrıca size bir balkon şemsiyesi tavsiye edilirse alırken kullanacağınız alanın ölçülerine uyup uymadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. O yüzden ürünü kuracağınız alan 3 metreden büyükse bu tasarımı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu sayede kullanacağınız alana uygun tercih yapmış olursunuz. Bu da sizin alanınızın kullanışlılığını artırır. Boyutu belirlenmiş olan diğer bir ürün ise balkon güneşlik, balkon gölgelik, balkon tipi şemsiye 2 metre olan modeldir. Bu tasarım 2 metre çapındaki bahçenizde ya da plajda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir. Çünkü çapının ideal ölçülerde olmasının yanında üründe bulunan altlık içerisinde yaklaşık olarak 20 litre su bulunur. Bu su ise alt kısımda iyi bir ağırlık oluşturur, böylece ürünün rüzgara karşı dayanıklı olmasını sağlar. Ayrıca bu tasarımı plajda da rahatlıkla kullanılabilir yapan özelliği ise, kumaşının pamuk olmasıdır. Çünkü nem kumaştaki pamuk tarafından emilir böylece kumaşta su birikmez ve sizi rahatsız edecek damlacıklar oluşturmaz. Bu durumun avantajı ise kumaşın ağırlığının artmasını ve dengeli durmasını sağlar. Bunun yanında ölçüleri belli olan diğer bir ürün ise bez çeşitler 180 cm olacak şekilde tasarlanmış modeldir. Yine müşterilerin bu ölçütlerde bulunan alanları için bu tasarımı tercih etmeleri gerekir. Ürünlerde bu tarz bilgilerin veriliyor olması sizin doğru tercihler yapmanız içindir. Trendyol’da bulunan bu tasarımların yanında inceleyebileceğiniz diğer bir ürün ise farklı çaplarda bulunan ve geniş alanlar için uygun olan büyük modelidir. Bu modeli tercih ederken rengine dikkat ettiğiniz kadar sizin ihtiyacınıza uygun çap ölçüsüne de dikkat etmelisiniz. Bu sayede hem doğru boyutlardaki ürünü elde etmiş olursunuz hem de tasarımlardan uzun vadede olacak şekilde fayda sağlarsınız.

Avantajlı Balkon Şemsiyesi Fiyatları

Avantajlı Balkon Şemsiyesi Fiyatları

Plaj şemsiyesi ilgi çeken birçok farklı tasarımlardan oluşturulur. Müşteriler kendi ihtiyaçlarına göre seçenekler arasından seçim yapar. Ampul şemsiye diğer tasarımlarda olduğu gibi oldukça sık tercih edilenler arasındadır. Bu modeller her ne kadar ayrıntılı özellikleriyle ve tasarımlarıyla dikkat çekseler de bir o kadar uygun fiyatlarıyla da ilgi odağı olurlar. Tasarımların uygun fiyatlarla etiketleniyor olmasının amacı her bütçeden alıcının rahatça satın alabilmesi içindir. Bu sayede ayaklı bir ürün almak istediğinizde ya da diğer tasarımlardan birini tercih ettiğinizde gayet makul bir fiyatla karşılaşırsınız. Bu durum model fark etmeksizin bütün tasarımlarda geçerlidir. Bu sayede ihtiyacınız olan kare balkon şemsiyesi gibi bir model tercih ettiğinizde de gayet uygun aralıklarda fiyatları bulunur. Ürünlerin farklı renklere sahip olması müşterilerin seçimlerinde belirleyicidir. Bu özellikler fiyatı etkileyen unsurlardandır ve bu yüzden her tasarım ayrı bir fiyatta yer alır. Burada bilmeniz gereken konu modellerin genellikle uygun fiyatlara sahip olmasıdır. Bu sayede uygun fiyatlarla eviniz ya da iş yerleriniz için bu tasarımları elde edebilirsiniz. Bunun yanında oldukça kaliteli ve akrilik özellikteki kumaşlara sahip tasarımlarla şık bir görüntü de yakalayabilirsiniz. Bu modeller oluşturulurken aynı çizgide kalitenin elde edilebilmesi için ciddi bir çalışma gerçekleştirilir. Yine dayanıklılık derecelerinin yüksek olması sayesinde uzun vadeli bir yatırımda yapmış olursunuz. Farklı renk skalasının geniş olması ve uygun fiyat fırsatları sayesinde zevkinize uygun bir modele sahip olma imkanını da yakalamış olursunuz. Ürünler belli incelik çerçevesinde tasarlanmış ve deniz şemsiyesi gibi sizi dış etkilere karşı da koruyabilecek olan modellerdendir. Aynı zamanda kendinize zaman ayırabileceğiniz ve keyifli bir vakit geçirebileceğiniz alanların önemli parçalarından birini oluşturur. Bu tasarımları Trendyol’dan uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz.

Fonksiyonel Balkon Şemsiyeleri

Fonksiyonel Balkon Şemsiyeleri

Balkon için şemsiye seçerken ideal renk seçeneklerinin olduğu ve birbirinden farklı tasarımları Trendyol’da bulabilirsiniz. Çok amaçlı kullanabileceğiniz ve taşınabilir olması gibi özelliklerinden faydalanabileceğiniz tasarımların fiyatlarını inceleyebilir ve keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz ya da size gerekli olan balkon şemsiyesi tutucu aparatları içerisinden tercihlerde bulunabilirsiniz. Trendyol, balkon şemsiyesi sabitleme aparatı nerede satılır gibi sorularla arayış içerisinde olan müşterilerin modern tasarımlarıyla yardımcı olur. Modellerin fazla tercih ediliyor olmasının nedeni ise su geçirmez, kir tutmaz, fonksiyonel, ihtiyaca cevap veren ve dayanıklı gibi aranan özelliklerin tasarımlarda yer alıyor olmasından kaynaklıdır. Bunun yanında sizin rahat kullanabilmeniz için Trendyol seçeneklerinde bidonsuz plaj şemsiyesi modelleri de bulundurur. Bazı modellere istediğiniz eğimi verebilir ve rahatlıkla yön almasını sağlayabilirsiniz. Tasarımların diğer bir özelliği de farklı amaçlar için kullanılabilir olmasıdır. Bu sayede iş yerinizde, evinizde ya da ailenizle tatildeyken plajlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında balkon güneş şemsiyelerin belli ölçülerde olması sayesinde tercihlerinizi de zorlanmadan yapabilirsiniz. Yine Trendyol ürünlerinden olan katlanır balkon şemsiyesini balkonunuza rahatça kurabilir ya da bahçeye inerken katlayarak pratik bir şekilde yanınızda götürebilirsiniz. Siz de balkon şemsiyesi fiyatları, modelleri ve geniş renk seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için Trendyol’u kullanabilirsiniz. Bu modeller içerisinde dilerseniz dikdörtgen balkon şemsiyesi gibi farklı geometrik şekillerdeki tasarımlara da göz atabilirsiniz. Böylece sizin ihtiyacınızı karşılayabilecek modellerin hepsini inceleme ve Trendyol’un uygun fiyatlarından faydalanma imkanını da yakalamış olursunuz. Ayrıca tasarımların kalitesinden ve ne kadar doğru bir yerden alışveriş yaptığınıza emin olmak için kullananların yorumlarına da bakabilir, beğendiğiniz ürüne ve balkon şemsiyesi yedek parça çeşitlerine Trendyol ayrıcalığı ile hızlıca ulaşabilirsiniz.