İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Baza Amortisörü

" araması için 38 sonuç listeleniyor
STAN BAZA AMORTİSÖRÜ 310MM 450N
Kargo Bedava

STANBAZA AMORTİSÖRÜ 310MM 450N

450 TL
Sepete Git
STAN BAZA AMORTİSÖRÜ 305MM 1400N
Kargo Bedava

STANBAZA AMORTİSÖRÜ 305MM 1400N

450 TL
Sepete Git
STAN BAZA AMORTİSÖRÜ 415MM 1000N
Kargo Bedava

STANBAZA AMORTİSÖRÜ 415MM 1000N

470 TL
Sepete Git
STAN Baza Amortisörü 600n
Kargo Bedava

STANBaza Amortisörü 600n

(1)
450 TL
Sepete Git
STAN Baza Amortisörü 650n
Kargo Bedava

STANBaza Amortisörü 650n

450 TL
Sepete Git
STAN Baza Amortisörü 450n
Kargo Bedava

STANBaza Amortisörü 450n

450 TL
Sepete Git
STAN Baza Amortisörü 1200n
Kargo Bedava

STANBaza Amortisörü 1200n

450 TL
Sepete Git

Üstün Kalitesiyle Baza Amortisörü Trendyol’da!

Yatak kullanımında rahatlık, güvenlik ve sağlamlık ön planda olan konular arasındadır. Günlük hayatta, her gece ihtiyaç duyulan yatakların türleri vardır. Bunlardan biri baza sistemli olanlardır. Bu sistemde, yatak amacının yanı sıra depolama amacı da vardır. Açılır kapanır yapısı sayesinde, altına eşya konulmasını sağlar ve böylece eşyalar az yer kaplar. Bu kullanışlı özelliği sayesinde fazlasıyla tercih edilir. Güvenilir ve sağlam baza kullanımına yardımcı olan malzemelerden biri, baza amortisörleridir. Bunlar, baza sistemli yataklarda kullanılan bir araçtır ve kapağın açıldığı kısımda yer alır. 30 derecelik açılma sağlar. Açıldığında otomatik olarak kilit sistemi devreye girer. Böylece kapağın kapanmasını engeller ve güvenlik sağlar. Baza amortisörünün, sağlam olması beklenir. Kapanma tehlikesini önlemesi gerekir. Bu nedenle müşteriler tarafından aranan özelliklerin başında güvenlik gelir. Kaliteyi ve dayanıklılığın yatak amortisöründe mutlaka olması gerekir. Bu aracın yatağa da uygun olması önem taşır. İhtiyaca göre tek kişilik veya çift kişilik yataklarda kullanılabilir. Ayrıca baza amortisörü 1100 N, 1200 N ,1500 N gibi newton aralıklarıyla da karşınıza çıkar. Böylece beklentileri ve ihtiyaçları kolaylıkla karşılayabilir. Sağlam, güvenilir ve kullanışlı olması ise beklenen diğer özelliklerdir. Bazalar için oldukça fazla önem taşır ve gerekli bir malzemedir. Bu ürünlere uygun fiyatlarla ve ihtiyaca göre çeşitlenen seçenekleriyle Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Baza Amortisörü

Güvenilir Baza Amortisörü

Günlük hayatta fazlasıyla tercih edilen ve kullanılan bazalar, büyük önem taşır. Kullanışlı olması, depo görevi görmesi ve eşyaların az yer kaplamasını sağlaması gibi nedenler bu önemi artırır. Kullanılan bu sistlemlerde ise, yatağın açılmasının da güvenli olması beklenir. Bunun için gereken malzemelerde de kalite ve sağlamlık aranır. Ayrıca verimli kullanım beklenir. Bu nedenle baza amasörü, fazlasıyla tercih edilen ürünler arasına girer ve vazgeçilmez parçalardan biri haline gelir. Bu malzeme sayesinde açılan kapak kapanmaz. Açıldığında devreye giren otomatik kilit sayesinde tam güvenlik sağlanır. Fazlasıyla gerekli bir malzemedir ve sağlam olması oldukça fazla önem taşır. Baza amortisör mekanizması, müşteriler tarafından sıklıkla kullanılır ve tercih edilir. Nedeni ise kullanışlı bir kullanıma sahip olmasıdır. Fazlasıyla kullanılan bazalarda, ürünlerin kolay yerleştirilmesine yardımcı olur. Yerleştirme sırasında kapağın kapanmaması kolaylık sağlar. Aranan önemli özelliklerden biri de kaliteli bir malzeme olmasıdır. Özellikle güvenlik için aranan bu kalite, büyük önem taşır. Baza amortisör kilidi sayesinde bu güvenliği sağlar ve üstün sağlamlık gösterir. Açılınca devreye giren otomatik kilit sistemi sayesinde, dayanıklılık ön plana çıkmış olur. Bu sayede müşteriler tarafından oldukça fazla beğeni toplar. İki çeşide sahip olan bu ürünlerden, otomatik baza amortisörü kolay kullanımı ve verimliliği sayesinde tercih edilen ürünler arasında başta yerini alır. Otomatik kilitlenme sağlar ve böylece güvenilirliğiyle öne çıkar. Müşterilerden olumlu dönüşler alır. 35 dereceye kadar açılabilir. Diğer bir tercih edilen çeşit ise elektrikli baza amortisörüdür. Çeşitli seçeneklerle karşınıza çıkan bu ürün, değişen newton aralığına sahiptir. 30 dereceye kadar açılabilir. Kapatmak için ise, 10 cm yukarı kaldırılır ve böylece kilit devre dışı bırakılır. Bu sayede kendiliğinden kapanır. Fazlasıyla tercih edilen ve beğenilen bu ürün, kullanışlı olması nedeniyle ön plana çıkar. Müşterilerinde de oldukça çok olumlu dönüş alır ve tavsiye edilen ürünler arasında yerini alır. Birçok farklı çeşitlere sahiptir ve ihtiyaçlara göre uyum sağlar. Beklentileri karşılayacak bir kaliteye sahip olması önem taşır. Çeşitli seçeneklerle bu ürünlere, Trendyol aracılığıyla, uygun fiyatla ve üstün kaliteyle sahip olabilirsiniz.

Çeşitli Seçeneklerle Baza Amortisörleri

Çeşitli Seçeneklerle Baza Amortisörleri

Baza sistemi, yataklarda kullanılan yaygın sistemler arasında başta yerini alır. Çeşitli avantajlar sağlayan bu sistem, günlük hayatta büyük kolaylık sağlar. Bu nedenle müşterilerin beğenisini toplar. Fazla yer kaplayan malzemeler için depo görevini üstlenmesi bu beğeniyi artırır. Sürekli açılıp kapanması gereken yataklarda, amortisör kullanımı büyük önem taşır. Bu nedenle yatak baza amortisörü sıklıkla kullanılan ürünler arasına girer. Bu ürünlerde aranan çeşitli özellikler vardır. Güvenilirlik, sağlamlık ve ihtiyaca uygunluk bunlardan birkaçıdır. Bazaların vazgeçilmez bir parçası olan bu ürünler, ihtiyaçlara göre de farklılık gösterir. Örneğin tek kişilik baza amortisörü, küçük yataklar için kullanıma uygundur. Kaliteli ve güvenlikli kilit sistemi sayesinde yataklarda rahatlıkla kullanılan bu ürünün, ölçü olarak uyum sağlaması gerekir. Tek kişilik yataklarda kullanılması gereken amortisörler bu yüzden farklıdır. İhtiyaç ve beklentilerin karşılanması önem taşır. Çift kişilik baza amortisörü ise kullanılan diğer çeşittir. Büyük yataklar için tercih edilir. Ölçüsü sayesinde, çift kişilik yataklara uyum sağlar ve rahatlıkla kullanılır. Müşterilerin ihtiyacına göre şekillenir ve fazla sayıda seçenek sunar. Ayrıca 31 cm, 32 cm baza amortisörü de bu seçenekler arasında girer. Yine aranan ölçülere uyum sağlar ve çeşitli boyutlarda karşınıza çıkar. Bu sayede kolaylıkla beklentileri karşılayabilir. Her yatak farklı ölçülerde amortisöre ihtiyaç duyar ve bu nedenle çeşitlilik önem taşır. Baza amortisörü ölçüleri değişiklik gösterebilir ve ihtiyaca göre alınabilir hale gelir. Müşteriler tarafından da olumlu dönüşler alır ve tavsiye edilen ürünler arasında başlarda yerini alır. Kalite ve güvenilirliği uygun fiyatla birleştirir. Böylece kolay karşılanabilir hale gelir. Çeşitli seçeneklerle, uygun fiyatlarla ve üstün kaliteyle aradığınız ürünlere Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla Baza Amortisörleri

Avantajlı Fiyatlarıyla Baza Amortisörleri

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan bazalarda, güvenli kullanım için çeşitli malzemeler gerekebilir. Fazla sayıda avantaj sağlayan bu sisteme sahip olan yataklar, sıklıkla tercih edilir. Müşteriler tarafından da kullanışlı olması nedeniyle beğenilir ve tavsiye edilir. Baza yatak pistonları, yatak için büyük önem taşıyan malzemeler arasında yer alır. Depolama görevi gören bu bazalar, fazla yer kaplayan ürünlerin saklanmasına yardımcı olur. Amortisörler ise kullanışlı olan bu sistemin vazgeçilmez parçası haline gelir. Güvenlikli kullanımı ve sağlamlaştıran yapısı sayesinde fazlasıyla tercih edilir. Ayrıca bu ürünlerde aranan kalite ve dayanıklılığın uygun fiyatlarla birleşmesi beklenir. Baza amortisör fiyatları bu yönden müşterilerine avantaj sağlar. Bütçeye uygun fiyatlarla karşınıza çıkar ve böylece karşılanabilir hale gelir. Ayrıca üstün kalitesini avantajlı bir fiyatla birleştirmesi de ürünü ön plana çıkarır. İhtiyaçları ve beklentileri karşılar. Baza pistonu, tekli veya set halinde satışa sunulabilir. Bu sayede istenilen miktarda alınabilir ve kampanyalı fiyatlardan yararlanılabilir. Günlük hayatta fazlasıyla ihtiyaç duyulan bu ürünlerin, karşılanabilir olması büyük önem taşır. Kullanışlı olması sayesinde de beğeni toplayan amortisörler bu yönden müşterilerine avantaj sağlar. Piston modelinin fiyatları, uygun hale getirilir ve bu uygunluğunu da güvenilirliğiyle birleştirir. Amortisör seçiminde büyük önem taşıyan bu özellik, ürün alımında dikkate alınır. Yataklarda kullanımının kolay olması ve güven sağlaması beklenir. Bu beklentileri kalitesiyle karşılaması önem taşır. Baza amortisör takımı, fazlasıyla kullanılan bir üründür. Bu nedenle aranan kalitenin karşılanması beklenir. Ayrıca bu kalitenin de uygun fiyatlarlarla birleşmesi büyük önem taşır. Baza piston fiyatları bu yönden avantaj sağlar ve müşterilerinin beğenisini kazanır. Aldığı olumlu dönüşler de bu beğeninin göstergesi olur. Böylece tercih edilen ürünler arasında başta yerini alır. Çeşitli ölçülerle,üstün kaliteyle ve uygun fiyatlarla istediğiniz amortisör ürünlerine Trendyol aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Baza Amortisörü Nasıl Takılır?

Baza sistemli üretilen yataklarda kullanılan baza amortisörünü takmak için öncelikle baza önünü kaldırmanız gerekir. Ardından hem tekerlekleri hem de alt takımı çıkarmalısınız. Bunun için cıvatalarını sökerek alt takımı çıkarmanız yeterli olur. Tekerlekli miline ilave edilen cıvataların sökülmesi gerekir. Alt takım çıkarıldıktan sonra da amortisör çıkarılır. Bu sayede yeni baza amortisörü takılarak kullanıma hazır hale getirilir. Alt takım tekrar takılarak tekerlekler entegre edilir. Yatak bu şekilde hazırlanır. Kısa sürede gerçekleşen bu işlemin zamanı yatak modeline göre değişebilir. Ürünler; oldukça kolay bir kullanım sistemine sahiptir. Takılması her yatağın modeline bağlı olarak değişim gösterir. Bu sebeple kullanılacak yatak modeli bu yönde önemli bir faktör olarak belirlenir. Baza amortisörünün takılma aşamaları ise oldukça kolaydır.

Baza Amortisörü Nerede Satılır?

Yeni üretilen modern tasarım yataklar arasında bazalı sistemler son derece kullanışlıdır. Baza amortisörü farklı modellerde üretilir. 450n, 750n, 1500n ve 2000n gibi örnekleri mevcuttur. Nw kuvvetine göre imal edilen baza amortisörleri, farklı üretimlere sahip olabilir. Diğer modellerle arasında tasarım farkı mevcuttur. İşlevsellik aynı olsa da tasarımlar fark gösterebilir. 30 derecelik bir açı ile baza açılarak takılır. Uygulama esnasında amortisör modeli ve baza tasarımının uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Bazanız için amortisör almak istiyorsanız Trendyol üzerinden inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Burada pek çok model ve ebatta ürün mevcuttur. Uygulaması kısa sürede gerçekleşen modeller güvenle kullanım imkanı sunar. Trendyol ile seçeneklere cazip biçimde sahip olabilirsiniz.

Baza Amortisörü Çeşitleri Nelerdir?

Amortisör genellikle gaz basıncı ya da bir yay mekanizması ile çalışır. Bu nedenle baza amortisörleri iki ana kategoriye ayrılabilir. Bunlar; gaz basınçlı amortisörler ve yaylı amortisörler şeklindedir. İki farklı kategoride üretilen ürünler; ihtiyaç ve beklentilere göre çeşit sunar. Ağır malzemeleri içerisine koymak istediğiniz zaman bazanızı açtığınızda otomatik olarak belirli noktaya kadar kalkar. Aynı şekilde kalarak düşmesini önler. Bazanın aynı seviyede kalması ile güvenli bir kullanım sistemi oluşturur. Bu nedenle sağlam tasarımlardan yana seçim yapmak gerekir.