İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Cinsiyet
Marka
Renk
"

Bebek Magnetleri

" araması için 48 sonuç listeleniyor

Bebek Magnetleri

Bebek Magnetleri

Çocuk sahibi olmaya giden süreçteki anne ve baba adaylarının, bebekleri dünyaya gelmeden önce yaptıkları hazırlıklar arasında bebek magneti seçimi ve heyecanı gelir. Bir annenin yaşayabileceği en özel ve güzel gün olan bebeğini ilk kucağına aldığı gün, her anne için diğer günlerden çok daha özel ve güzel olma özelliği taşır. Bugünü diğer günlerden daha farklı ve daha değerli kılmak isteyen anne adayları ise o günde, küçük ve şık dokunuşlarla çok hoş bir görünüme kavuşan bebek magnetlerini tercih eder. Yenidoğan bebek magnetleri çeşitlerinde ebeveynler isterlerse belli bir konsepte bağlı kalabilir ve diğer yeni doğan bebek aksesuarlarına uygun renk ve tasarımda magnetler seçebilir. Bir tema belirlememiş olan ebeveynler ise diledikleri bebek magnetleri modelleri arasından birini seçerek bebeklerinin doğum gününü ölümsüzleştirebilir. Seçme süreci ebeveynler için heyecan verici olur. Kullanılan malzemeye, renklerine, desenlerine ve tasarımlarına göre farklılık gösteren bebek magnet çeşitleri, birbirinden farklı yüzlerce modelde üretilir. Anne ve baba adayı ebeveynler, belirledikleri model ve tasarıma uygun olarak sipariş verdikleri bebek magnetlerini bu özel günde misafirlerine sunarlar. Yeni doğan magnetleri, misafirler tarafından kendi evlerinin diledikleri bir köşesinde kullanılır ya da ev dekorasyonlarının sempatik bir parçası olarak değerlendirilir. Ağırlıklı olarak ev süslemesi amacıyla kullanılan ürünler arasında yer alan magnet, özellikle mıknatıslı modelleriyle son yıllarda oldukça fazla popüler hale gelmiştir.

Birbirinden farklı ve renkli tasarımlara sahip bebek magnetleri çoğunlukla buzdolabı üzerinde kullanılır. Buzdolaplarının dışında, başka yerlerde de değerlendirmeye imkan tanıyan bebek magnetleri, dekorasyon amaçlı kullanılan metal tepsiler ya da magnetlerin bir arada bulunması amacıyla, özel olarak üretilen metal anı levhaları üzerinde çok hoş bir görünüm sağlar. Hoş geldin bebek magnet modeli olarak da bilinen yeni doğan magnetleri dışında, yine özel günler olarak kabul edilen yaş günleri ve diş çıkarma günlerinde de bebek magnetleri misafirlere hediye olarak verilen ürünler arasındadır. Bebek hediyelik magnet çeşitlerinde ağırlıklı olarak isimli ya da fotoğraflı bebek magnetleri popülerdir. Kişiye özel olarak tasarlanan bebek hediyelik magnet çeşitleri arasında yer alan isimli bebek magnetleri oldukça beğenilir. İsimli magnet tasarımlarında magnetinizin üzerine sadece bebeğinizin ismini değil, istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Ebeveynlerin bebekleri için okuttuğu mevlitlerde kullanılmak amacıyla özel olarak tasarlanan bebek mevlit magnetleri de oldukça tercih edilir. Trendyol’un özellikle bebek sahibi olmaya aday anne ve babalar için sunduğu ve bebeklerin kutlama günlerinin tamamı için en uygun hediye seçeneklerinden biri olan bebek magnet çeşitleri arasından siz de dilediğiniz modeli beğenebilir, bebeğinizin doğduğu günü hem yakınlarınız ve sevdikleriniz için hem de bebeğiniz ve kendiniz için en harika şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz.

Birbirinden Renkli Bebek Magnet Çeşitleri

Bebeğinizin dünyaya geldiği günü heyecanla beklediniz. Nihayet o gün geldi ve bebeğinizi kucağınıza aldınız. İşte, bu özel günü ömür boyu hatırlatması için aileniz, sevdikleriniz ve yakınlarınıza küçük hediyeler vermek herkesin yüzünü güldürecektir. Bebek doğum hediyelik ürünleri arasında en çok tercih edilen birbirinden renkli bebek magnet çeşitleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her zevk ve ihtiyaca uygun olarak üretilen bebek magnetlerinin pek çok sayıda çeşidi bulunur. Doğal taş malzemelerin kullanıldığı bebek magnet modelleri bunlardan biridir. Üzerinde bebeğinizin isminin yazılı olduğu modellerin yanı sıra ikiz bebekler için özel olarak tasarlanan iki bebek ismi yazılı modeller de seçenekler arasındadır. Çoğunlukla 5 x 5 cm ölçülerinde olan doğal taş bebek magnetleri, şık tasarıma sahip ve birbirinden renkli resimlerle süslenir. Birçok farklı modeli olan doğal taş bebek magnetleri fazlasıyla tercih edilmektedir. Sadece bebeğinizin doğumunda ya da doğum günlerinde değil, bebeğinizin tüm özel günleri için uygunluk sağlayan ürünün üzerine, isteğiniz üzerine bebeğinizin ismini, bazı güzel sözleri ya da doğum gününü yazdırabilirsiniz. Bebeğinizin ismini ya da doğum tarihini yazabileceğiniz ya da resmini koyabileceğiniz bir diğer magnet modeli ise resimli bebek magnetleri modelidir. Çoğunlukla 7 x 9 cm ebatlarında olan ürün, bebeğinizin özel günleri için tasarlanmıştır ve bebeğinizin fotoğrafını koyabileceğiniz bir resim bölmesine sahiptir. Hem kız hem erkek bebekler için farklı renk ve şekillerde tasarlanan resimli bebek magnetleri, mıknatıslı bebek magnetleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Emekleyen bebek, diş, ayak gibi tasarımlara sahip olan ürün, bebek magnet modelleri arasında oldukça beğenilmektedir. Bebeğinizin cinsiyetine göre ağırlıklı olarak mavi ve permbe renklerde üretilen resimli bebek magnetleri, 5’li ve 10’lu, 20’li ve 50’li paketler halinde de satılabilmektedir.

Hediyelik bebek magnetleri arasında en çok beğenilen bir başka model de keçeden bebek magnetidir. Hem kız bebekler hem erkek bebekleri için üretilen ürünler araba, kelebek, kalp, bebek ve gemi gibi birçok farklı figürde ve şekilde tasarlanır. Keçeden erkek bebek magnetleri ve keçeden kız bebek magnetlerinin içi ağırlıklı olarak elyaf dolguludur. Üç boyutlu da olabilen ürünün dolgusuz modelleri de bulunur. Keçeden erkek bebek magnetleri modellerinin göz önünde olmasını istiyorsanız özellikle bebeğinizin odasında kapı süsü olarak ya da buzdolabı bebek magnetleri gibi buzdolabınızda ya da metal anı levhaları üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebeğinizin doğduğu güne, ilk yaşına ya da diş çıkarma gününe özel olarak tasarlanan magnet parti setleri de bebeğiniz için tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alır. Eğlenceli kutlamalar için çok uygun olan parti setleri, kız bebek, erkek bebek ve ikiz bebeklere göre özel olarak tasarlanır. Farklı tema, tasarım ve renklerde üretilen magnet parti setleri için tabak, bardak, bıçak gibi ürünlerin yanı sıra elbette magnetler de bulunur. Kişiye özel magnet modelleri ise kullanıcının isteğine göre tasarlanır. Bebek ayağı, bebek silüeti, bebek arabası, bebek dişi gibi şekillere sahip olan kişiye özel farklı bebek magnetleri üzerine, isimli bebek magnetleri modellerinde olduğu gibi, anne ve baba adaylarının isteğine göre bebeğinizin adını, doğum tarihini ya da beğendiğiniz bir sözü yazdırabilirsiniz.

Sevimli Tasarımlara Sahip Bebek Magnet Modelleri

Bebek magnet modellerinde en öncelikli ayrım, cinsiyettir. Erkek bebek magnetleri ve kız bebek magnet çeşitleri, özellikle temaları ve renkleri bakımından pek çok farklı yöne sahiptir. Yine de tasarım trendlerinin değişmesiyle birlikte erkek ve kız bebek magnetlerinde renk bakımından ortak kullanımlar da söz konusu olmaktadır. Bunun sonucunda, sarı, lila ve açık yeşil gibi renkler hem erkek bebek magnetlerinde hem kız bebek magnetlerinde kullanılmaya başlamıştır. İkiz bebek magnet modelleri de ikiz bebek bekleyen anne adayları için idealdir. İkiz bebeklere uygun olan magnet modellerinde tasarım anlamında genellikle çift ayak figürü kullanılır. Bunun dışında siz de kendi istediğiniz tasarıma sahip kişiye özel magnet modellerine sahip olabilirsiniz.

Anne ve baba adayları, bebeklerinin doğduğu günde, doğum günlerinde, mevlit okuttukları günlerde ya da diş buğdayı aktivitelerinde farklı tasarımlarda ve farklı temalara sahip magnet modellerini tercih ederler. 1 yaş doğum günü magnetleri ve 1 yaş bebek magnetleri bu modellerden en çok beğenilenler arasında yer alır. Ebeveynlerin en fazla önem verdikleri günlerin başında bebeklerinin doğum günü geldiğinden, doğum günü bebek magnetleri en çok kullanılan magnet modellerinden biri olma özelliği taşır. Magnet modelleri tasarım, trend ve kullanılan malzeme açısından farklılık gösterir. En trend magnet modelleri arasında ayna, kokulu taş ve biblodan yapılan çeşitler gelmektedir. Bunların yanı sıra ahşap bebek magnetleri, pleksi bebek magnet modelleri ve keçe bebek magnetleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bunun yanında nazar dualı, ayetli, leylekli, hasır, kokulu, filli bebek magnetleri de oldukça beğenilir. Üzerinde dua yazılı olan değişik bebek magnetleri de anne adaylarının en çok tercih ettiği magnet modelleri arasında yer alır. Özellikle mevlit günleri için tasarlanan bu magnetler, farklı şekillerde ve ağırlıklı olarak pembe ve mavi renkte üretilir. Hem erkek hem kız bebekler için ideal bir çözüm sunan ürünlerin üzerine bebeğinizin fotoğrafını da yerleştirebilir ve yakınlarınıza ve sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz. Fazlasıyla tercih edilen tüm bu modellerde, tasarımcıların kullandıklarından farklı süsleme teknikleri de göze çarpar. Süslemelerle bambaşka bir görünüme bürünen gösterişli magnet modelleri, özellikle anne adayları ve anneler tarafından oldukça tercih edilir.

Bebek Mevlit Magnetleri ve Dualı Bebek Magnetleri

Bugün artık doğumlarda hemen her anne tarafından kullanılan bebek magnetleri, dinimizde ve geleneklerimizde de yeri olan bebek mevlitlerine gelen yakınlarınıza ve misafirlerinize hediye olarak verilmek üzere tasarlanır. Yeni doğmuş bebeğinizin mevlitlerinde misafirlerinize mevlit hediyesi olarak da sunabileceğiniz bebek mevlit magnetleri üzerinde, Allah’ın ve peygamberimizin isimleri ya da bazı dualar yazılı bulunur. Aynı zamanda bebeğinizin ismini dualı bebek magnetleri üzerine yazdırabilir ya da bebeğinizin resmini koyabilir ve sevdiklerinize ve yakınlarınıza mevlit hediyesi olarak verebilirsiniz. Hem erkek bebekler için hem kız bebekler için hem de ikiz bebekler için tasarlanan bebek mevlit magnetleri, bu özel günü sizin için daha da anlamlı hale getirir. Kız bebekler için pembe renkte üretilen ve birçok farklı şekle sahip modellerin yanı sıra erkek bebekler için üretilen modellerde ise ağırlıklı olarak mavi renk kullanılır. Mıknatıslı bir yapıya sahip olan bebek mevlit magnetleri tüm metal yüzeylere basit bir şekilde yapıştırılabilir. Farklı şekillere sahip bebek mevlit magnetleri ve dualı bebek magnetleri ile bu özel günü ölümsüzleştirebilir, üzerinde bebeğinizin isminin, doğum tarihinin, dilediğiniz güzel sözlerin, duaların ya da bebeğinizin fotoğrafının olduğu magnetleri yakınlarınıza, sevdiklerinize ve misafirlerinize hediye edebilirsiniz.

Bebek Şekeri Magnet Modelleri

Bebeğinizin doğumunda sizi yalnız bırakmayacak olan yakınlarınıza ve sevdiklerinize o günü unutmamaları için vereceğiniz hediyeler arasında en ideal seçeneklerden birini de bebek şekeri magnet modelleri oluşturur. Biberon şekilli, gemici figürlü, futbolcu tasarımına sahip, bebek arabası ya da bebek ayağı şeklinde bebek şekeri magnet modelleri gibi birçok farklı ürün, bebek şekeri magnet seçenekleri arasında yer alır. Şık ve sevimli tasarımlara sahip ürünler arasında küçük ahşap leylekler, vosvos araba şeklinde minik şekerler içeren bebek şeker magnetlerine kadar değişik bebek magnetleri modelleri de bulunur. Resimli ya da yazılı olarak farklı renk seçeneklerinde üretilen bebek şekeri magnet modelleri birçok farklı çeşitte tasarlanır. Buzdolabı süsü olarak kullanabileceğiniz bebek şekeri magnetleri dışında biblo olarak kullanabileceğiniz bebek şekeri magnet çeşitleri de vardır. Aynalı ve kutulu bebek şekeri magnet seçenekleri de tercih edilen ürünler arasındadır. Pleksi bebek magnet modelleri de bebek şekeri magnet modelleri arasında fazlasıyla beğenilir.

Bebek Magnetleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir annenin, bebeğini kucağına aldığı o ilk günü ölümsüzleştirmek istemesinden doğal bir şey yoktur. O günü diğer günlerden özel kılmak ve her anını doyasıya yaşayarak değerli hale getirmek amacıyla, anne adayları o gün için yaptıkları hazırlıklarda mutlaka bebek magnetlerine de yer verir. Doğum gününde, mevlitlerde, bebeğinizin ilk ve dilerseniz sonraki yaş günlerinde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bebek magnet çeşitleri, birbirinden şık tasarımlara sahiptir. Buzdolabınızda ya da belirlediğiniz özel bir alanda duran o güne ait bebek magnetleri her gördüğünüzde sizi duygulandırır. Bebeğinize dair özel günleri yakınlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı tercih eden bir anne ya da baba adayıysanız bebek magnet çeşitleri sizin için en ideal tercihlerden biri olacaktır. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan bebek magnet modelleri arasında bebeğiniz için uygun renk ve tasarımı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre yapacağınız renk seçiminde hem kız bebekler hem erkek bebekler için kullanılan açık yeşil, sarı ve lila renklerini de tercih edebilirsiniz.

Alacağınız bebek magnetinin tasarımı ve kullanılan malzeme de bebek magnet seçiminizde dikkat etmeniz gereken bir diğer noktadır. Örneğin, araba şekilli bir magnet genellikle erkek bebek anne adayları tarafından beğenilir ve tercih edilir. Bebek magnetinizin hangi malzemeden yapıldığıysa sizin zevkinize bağlı olarak değişiklik gösterir. İsterseniz daha retro bir görünüm için ahşap bebek magnetleri modellerini, dilerseniz de taşlı, aynalı ya da pleksi bebek magnetlerini Trendyol’un geniş ürün yelpazesi arasından seçerek sipariş edebilirsiniz. Mevlitler için ise üzerinde dualar yazan bebek magnet modellerini seçmeniz ideal bir seçim olacaktır. Bu özel günü ölümsüzleştirmek için bebeğinizin ismini ya da doğum tarihini yazdırabilir, hatta fotoğrafını bile koydurabilirsiniz. Böylelikle o gün sadece sizin için değil, tüm yakınlarınız ve sevdikleriniz için de daha anlamlı ve daha değerli hale gelecektir.

Avantajlı Bebek Magnetleri Fiyatları Trendyol’da!

Bebek magnet çeşitleri ve fiyatları, bebek magnetlerinin yapımında kullanılan malzemeye, tasarımına, tekli ya da çoklu paket olup olmamasına, kişiye özel olup olmamasına göre farklılıklar gösterir. Çoklu paket bebek magnet ürünlerinde ne kadar fazla adetli paketleri tercih ederseniz daha uygun bir alışveriş yapmış olursunuz. Hediye etmek istediğiniz bebek magnet sayısını belirlemeniz halinde tekli ya da çoklu paketlerden hangisini tercih etmeniz gerektiği noktasında en ideal seçimi yapabilirsiniz. Bunun yanında, kullanılan malzeme de bebek magnetleri fiyatları üzerinde belirleyici olabilir. Keçeli bebek magnet modelleri, aynalı bebek magnet modelleri, keçeden bebek magnet modelleri, pleksi bebek magnet çeşitleri de fiyat bakımından değişiklik gösterir. Bebek magnet fiyatları üzerinde tasarım kalitesinin de etkisi vardır. Nazar dualı, kokulu, özel şekillere sahip ya da ayetli bebek magnet çeşitleri de birbirinden farklı fiyatlara sahip olabilir. Bebek magnet çeşitlerini, bebeğinizin doğumu başta olmak, doğum günleri, mevlitler, diş çıkardığı günler gibi birçok özel günde kullanabilir ve sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Bebek magnetleri ile buzdolaplarınız ve evinizin her köşesi, o özel günlerden kalma hatıralarla dolu olur ve sizi her an gülümsetir. Bebek magnetleriyle ölümsüzleştirdiğiniz özel günleriniz, ileride bebeğiniz büyüdüğünde onun da çok ilgisini çekecek ve hoşuna gidecektir. Ne kadar mutlu olduğunuzu görerek çocuğunuz da kendini iyi hisseder.

Geniş ürün yelpazesi sayesinde her zevke ve her ihtiyaca hitap eden bebek magnet modellerini siz kullanıcılarına sunan Trendyol üzerinden yapacağınız alışverişlerle, dilediğiniz bebek magnet modelini hemen satın alabilirsiniz. Bebek magnet Trendyol kampanya ve indirimlerini uygulama üzerinden ya da bilgisayarınızdan takip ederek bütçenize ve beğeninize en yakın modeli hemen seçebilirsiniz. Hem kendiniz hem bebeğiniz hem de yakınlarınız ve sevdikleriniz için en ideal hediye seçenekleri arasında yer alan bebek magnetlerine Trendyol ayrıcalığıyla siz de sahip olabilirsiniz. Özel günlerinizi ölümsüzleştirmenize imkan sağlayan bebek magnet modelleri Trendyol güvencesiyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Birbirinden renkli ve farklı tasarımlara sahip bebek magnet çeşitlerini siz de Trendyol ayrıcalığıyla inceleyebilir, kendiniz ve bebeğiniz için en uygun olan modeli, en avantajlı fiyatlarla ve Trendyol güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık