"

Resimli Magnet

" araması için 667 sonuç listeleniyor

Dekoratif Resimli Magnet Modelleri ve Fiyatları

Resimli magnet, neredeyse her evde bulunan popüler bir süs eşyasıdır. Farklı desenlere, boyutlara ve şekillere sahip olabilen bu ürünler, mıknatısın yapıştığı her alanı süsleyebilir. Özellikle buzdolabı kapaklarında yaygın olarak kullanılan magnetler, mıknatısları sayesinde uzun süre aynı yerde kalabilir. Genellikle gidilen ülkelerden veya şehirlerden hatıra olarak alınan resimli mıknatıslı magnetler ile anı köşesi oluşturulabilir. Düğün, nişan, doğum veya yaş günü gibi özel zamanlar için hazırlanan ürünlerden koleksiyon yapılabilir.

Resimli magnetler, 7’den 70’e kadar geniş bir yaş grubuna hitap eder. Pek çok kişi tarafından sevilen bu ürünler, tıpkı fotoğraflar gibi anıları hatırlatır. Güzel günleri hatırlatan resimli magnetler, kişileri anıları arasında bir yolculuğa çıkarma gücüne sahiptir. Canlı renkleri ve desenleri ile dekoratif olarak da tercih edilebilen bu ürünleri hem kendiniz hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Resimli Magnet Modelleri Nasıldır?

Resimli Magnet Modelleri Nasıldır?

Resimli magnetler çok farklı desenlerde ve modellerde üretilir. Modeli değişkenlik gösteren bu ürünlerin boyutları da farklı olabilir. Fotoğraflı magnet, bu ürünün sıkça tercih edilen bir modelidir. Sevdiğiniz kişilerin ya da yerlerin fotoğrafını magnet üzerine kolayca bastırabilirsiniz. Dilerseniz özel fotoğraflar kullanarak bu ürünü değerli bir hediyelik eşyaya dönüştürebilirsiniz. Fotoğraflı magnetler, hatıra olarak saklamak için de uygundur. Çocuğunuzun doğum günlerinden ya da bebekliğinden fotoğraflar kullanarak keyifli anı köşeleri oluşturabilirsiniz.

Atatürk resimli magnetler, pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilir. Bu magnetlerde Atatürk’ün farklı fotoğraflarına yer verilir. Atatürk’ün fotoğrafının yanı sıra imzasının olduğu magnetleri de bulabilirsiniz. Bu magnetler; siyah, beyaz, kırmızı başta olmak üzere pek çok canlı ve parlak renkte üretilir. Genelde MDF ahşap kullanılarak hazırlanan magnetler, son derece kaliteli ve dayanıklıdır. Çok sayıda magnet kullanarak buzdolabınızın kapağında güzel bir Atatürk köşesi oluşturabilirsiniz.

Ahşap magnetler, şık görünümleri ile pek çok kişinin beğenisini kazanır. Bu ürünler genelde el yapımı olur. Magnetlerin üzerinde yer alan renkli ya da siyah-beyaz resimler, özel olarak tasarlanır ve işlenir. Ahşap resimli magnet hediyelik olarak tercih edilmeye son derece uygundur. Darbelere karşı son derece dayanıklı olan bu ürünleri sevdiklerinizin yaşam alanını güzelleştirmek için satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz görseller arasından seçim yaparak kendi evinizde veya iş yerinizde de bu magnetleri kullanabilirsiniz.

Resimli Magnetlerin Kullanım Alanları Nasıldır?

Resimli Magnetlerin Kullanım Alanları Nasıldır?

Resimli magnetlerin kullanım alanı oldukça fazladır. Genel olarak buzdolabının üzerinde kullanılan bu ürünler tüm metal yüzeylere yapıştırılabilir. Yatak odasında ya da salonda magnetlerden bir köşe yapmak için metal telli ya da düz panolar alabilirsiniz. Magnetleri herhangi bir yere yapıştırmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz koleksiyon yapıp çekmecenizde saklayabilir ya da raflara yerleştirebilirsiniz.

Resimli magnetlerin yaygın olarak kullanıldığı alan buzdolaplarıdır. Resimli buzdolabı magneti son derece hafif ve sağlam bir üründür. Buzdolaplarının çizilmemesi için özel olarak tasarlanan bu ürünler, kolayca yapışır ve sabitlenir. Magnetlerin mıknatısları son derece kuvvetlidir. Bu sayede magnetlerin düşme ihtimali ortadan kalkar. Buzdolabının üzerinden ayırmak için magnetlere özellikle kuvvet uygulanması gerekir. Oldukça sağlam olan bu ürünler, uzun yıllar boyunca buzdolabınızı süsler.

Resimli dolap magneti de oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Bu ürünler genelde yatak odasında ya da salonlarda kullanılır. Bu odalarda yer alan dolaplarınızı çeşitli desenlerde ve farklı renklerde magnetlerle süsleyebilirsiniz. Klasik posterler, yapıştırmalar ya da tablolar yerine farklı ahşap ya da metal materyallerden üretilen bu küçük süs eşyaları ile yaşam alanlarınızın dekorasyonunu özelleştirebilirsiniz. Metal malzemeden üretilmiş tüm dolapların üzerinde bu ürünlere yer verebilirsiniz. Dolaplarınız mıknatıs yapıştırmak için uygun değilse metal panolardan yararlanabilirsiniz.

Çok amaçlı bir kullanıma sahip olan resimli açacak magnetler oldukça popülerdir. Özellikle mutfaklarda kullanılan bu ürünlerin farklı boyutlarda pek çok modeli mevcuttur. Farklı boylar magnetin açacak kısmının genişliğini de etkiler. Bu kısmın geniş olmasını isterseniz büyük magnetler arasından seçim yapabilirsiniz. Boyutun yanı sıra bu magnetleri de dilediğiniz desende ve renkte satın alabilirsiniz. Açacak kısmı, soda veya gazoz gibi kapaklı içeceklerin kolayca açılmasına olanak sağlar. Ardından bu ürünü yerine yapıştırabilirsiniz. Bu magnetler, açacak arama derdine de son verir.

Resimli magnet anahtarlıklar da çok amaçlı ürünlerdir. Bu magnetler; sevdiğiniz figürleri, manzaraları ya da kişilerin resimlerini yanınızda taşımanıza olanak sağlar. Anahtara takılan bu ürünler dolap magnetlerine kıyasla daha küçüktür. Kolay taşınabilir magnetlerin mıknatısları oldukça güçlüdür. Bu magnetler ile anahtarlarınızı rengârenk süsleyebilirsiniz.

Resimli Magnetlerin Kullanım Alanlarına Göre Fiyat Aralığı Nasıldır?

Resimli Magnetlerin Kullanım Alanlarına Göre Fiyat Aralığı Nasıldır?

Resimli magnetlerin fiyatları, ürünlerin materyaline ve boyutuna göre değişir. Taş veya metal malzeme kullanılarak üretilen magnetlerin fiyatları ahşap olanlara kıyasla çok daha uygundur. Ahşap ürünler daha fazla işçilik gerektirdiği için diğer magnetlere kıyasla pahalı olabilir. Elde üretilen bu ürünlerin maliyeti yüksektir. Kullanılan ahşabın cinsi de fiyat üzerinde etkilidir. Magnet üretiminde kullanılan ahşap sağlamlığı ile öne çıkan ağaçlardan seçildiğinde ürünün fiyatı artabilir.

Resimli dolap magnetlerinin fiyatları, tercih edilen ürünün boyutuna ve desenine göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı magnetler ile dolabınızı süslemek isterseniz küçük boy ürünleri tercih edebilirsiniz. İşçiliği daha az olan magnetlerin fiyatları da uygundur. Taş, metal ya da kalın mukavemetli malzeme gibi dayanıklı ham maddeler kullanılarak üretilen magnetleri tercih ederek hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Kişiye özel yaptırılan magnetler çok daha maliyetli olabilir. Doğum günü için yapılan resimli magnetler standart desenlilere oranla daha yüksek fiyatlara satılır. Sevdikleriniz için yaptırdığınız resimli magnetler el yapımı ahşap ürünler kadar emek gerektirdiği için pahalı olabilir. Düğün, nikâh ya da nişan gibi özel günler için yapılan magnetler genelde toplu talep edilir. Toplu satın alınan ürünlerde daha uygun fiyatlar ile karşılaşmanız olasıdır.

Magnetli açacak ürünleri arasında da farklı fiyatlar söz konusudur. Çok amaçlı olan bu ürünler, klasik resimli magnetlere kıyasla daha yüksek fiyatlara satılır. İşlevsellik ve boyut, bu ürünlerin fiyatını etkileyen temel faktörlerdendir. Küçük açacaklı magnetler büyüklere oranla daha uygun fiyatlara sahiptir.

Resimli magnet fiyatlarını ürünnün dolaplara yapışmasını sağlayan mıknatısın kalitesi de etkilidir. Siyah renkli kömür mıknatıs kullanılan magnetler genellikle uygun fiyatlıdır. Tabaka mıknatıslar ise magnetlerin fiyatını yükseltir. Tabaka mıknatıs, kauçuk ilaveli olduğu için metal yüzeyleri çizmez. Bu özellik de fiyatı doğrudan etkiler.

İsteklerinize ve bütçenize göre bir magnet bulmak için Trendyol’un filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Yüzlerce farklı ürün arasından size uygun olanı kısa süre bulabilirsiniz. Ardından sadece birkaç tıklama ile sipariş oluşturmanız mümkündür. Kısa süre içinde adresinize teslim edilen magnetler ile yaşam alanlarınızı güzelleştirmeye başlayabilirsiniz. Üstelik Trendyol’un avantajları fiyatları sayesinde dilediğiniz ürüne bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.